بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > دیویس کاپ 2014 (Davis Cup)

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-21-2014, 09:27 PM   #31
LotfiHN
Junior Member

پستها: 16
سپاس: 35
در 13 پست 67 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER Nadal Murray Monfils Berdyc Wawrinka Nishikori Del porto
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

با سلام. ممنون ميشه اگر كسي به من اطلاع بده كه آيا اين بازي ها هنوز هم ادامه داره يا نه. ؟ مثلا براي فردا ؟
LotfiHN آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما LotfiHN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-21-2014, 09:30 PM   #32
Just Nole
Banned Users

پستها: 134
سپاس: 242
در 114 پست 334 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون دور پایانی مسابقات تنیس دیویس کاپ 2014 در گروه جهانی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima.a نمایش پست ها
چون راجر مصدوم بود باخت.
نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
باشه .....
....................
Just Nole آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-21-2014, 09:32 PM   #33
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط LotfiHN نمایش پست ها
با سلام. ممنون ميشه اگر كسي به من اطلاع بده كه آيا اين بازي ها هنوز هم ادامه داره يا نه. ؟ مثلا براي فردا ؟
با سلام ، فردا بازی دوبل برگزار میشه و پس فردا دو تا بازی انفرادی که از ساعت 16:30 به وقت ایران راجر با سونگا بازی میکنه و بعدش استن با مونفیس روبرو میشه . از سه بازی پیش رو ( یک بازی دوبل و دو بازی انفرادی ) تیمی که دو بازی رو ببره قهرمان میشه
rojhin آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 09:36 PM   #34
Just Nole
Banned Users

نقل قول:
بزرگوار شما که هنوز برنامه بازیها رو نمیدونی این هیتر بازیها چیه درمیاری ؟ الان دقیقا به عمق حرفهای مرتضی و بقیه دوستان درباره شما پی بردم و از دفاع احساسی که از شما کردم شرمنده ام . ولی بیخودی خودتو خسته نکن و تلاش بیهوده نکن چون به مقصودت نمیرسی
بزرگوار کدوم برنامه؟ کدوم حرف؟ مرتضی کیه؟کدوم دفاع؟ فک کنم اشتباه گرفتی!
Just Nole آنلاین نیست.  
قدیمی 11-21-2014, 09:43 PM   #35
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Just Nole نمایش پست ها
بزرگوار کدوم برنامه؟ کدوم حرف؟ مرتضی کیه؟کدوم دفاع؟ فک کنم اشتباه گرفتی!
درباره برنامه باید بگم فردا بازی دوبل برگزار میشه و بازی راجر با سونگا پس فردا برگزار میشه و اینقدر که ذوق زده از باخت سنگین راجر به سونگا اونهم فردا حرف میزنی به نظر میاد قراره فردا تو خواب شاهد باخت راجر باشی . درباره بقیه موارد هم اونایی که باید متوجه میشدن فهمیدن و البته حضرتعالی هم همینطور
rojhin آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 10:15 PM   #36
LotfiHN
Junior Member

پستها: 16
سپاس: 35
در 13 پست 67 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER Nadal Murray Monfils Berdyc Wawrinka Nishikori Del porto

سپاسگزارم mr rojhin كه زود پاسخ داديد. خوشحالم كه در اين انجمن عضو شدم و با شما همراه.
LotfiHN آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما LotfiHN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-21-2014, 10:29 PM   #37
Just Nole
Banned Users

نقل قول:
درباره برنامه باید بگم فردا بازی دوبل برگزار میشه و بازی راجر با سونگا پس فردا برگزار میشه و اینقدر که ذوق زده از باخت سنگین راجر به سونگا اونهم فردا حرف میزنی به نظر میاد قراره فردا تو خواب شاهد باخت راجر باشی . درباره بقیه موارد هم اونایی که باید متوجه میشدن فهمیدن و البته حضرتعالی هم همینطور
بله حق با شماست. من فکر میکردم دو بازی انفرادی هم فردا بعد از بازی دوبل انجام میشه.حالا فردا نشد پس فردا! این اشتباه مهمیه؟اما اصل مطلب اینه که با برد قریب به یقین دوبل فرانسه عملا از دوبازی انفرادی فرانسه یک برد میخواد که اون هم احتمالش خیلی بالاست.به دو دلیل: سونگا انگیزه داره و میخواد در گرفتن جام مشارکت کنه اونهم با برد مقابل فدرر کم روحیه و تخلیه شده.مونفیس هم که الان روحیه داره در حد لالیگا.بنظرتون از این دوبازی یکیش را فرانسه نمی بره؟
درباره جمله آخرتون شما که افتخار نمی دید یکی از کسانیکه متوجه شدن به من هم بگن.ممنون
Just Nole آنلاین نیست.  
قدیمی 11-21-2014, 10:38 PM   #38
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

از مدیران محترم سایت تقاضا میکنم به امضای کاربر king of spin رسیدگی کنن.

بنده مشاهده کردم این کاربر به چند نفر از اعضای سایت بابت نقض قوانین اعتراض کرده و فراموش کرده که خودش اول از همه با همون امضاش قوانین سایت رو زیر پا گذاشته.

این کاربر تو امضاش عملا به تمام ادیان و در واقع به تمام اعضای سایت توهین میکنه و قوانین سایت رو نقض میکنه در ضمن اینجا سایت تنیس هست نه theology.

در مورد کاربر پر حاشیه 289 که تو این مدت کوتاه ده ها نام کاربری متفاوت درست کرده و در حال حاضر با نام just nole فعالیت داره هم باید عرض کنم که این کاربر هم دوباره داره نظم سایت رو بهم میزنه و اظهار پشیمونی که کرد کاملا دروغ بود و مجددا با تولید پست های زیاد و کری های بچه گونه ارزش تاپیک رو پایین آورده.

این کاربر خودش رو فرد میانسالی معرفی کرده که اگه حقیقت داشته باشه به سبب صحبت های بچه گانش واقعا جای بسی تاسف و تامل داره.

در ضمن وقتی برای اولین بار بن شد باید به جای ساختن این همه نام کاربری گوناگون از قوانین سایت تمکین میکرد و بهش احترام میزاشت.خواهش میکنم ایشون رو مجددا بن کنید و طبق پیشنهاد مهدی جان (mspayam) برای مدتی معین اجازه ارسال پست توسط کاربرهای جدید رو لغو کنید.تا به این ترتیب نتونن قوانین سایت رو دور بزنن و نقض کنن.

ارادتمند شما مرتضی

ویرایش توسط swiss express : 11-22-2014 در ساعت 12:00 AM
swiss express آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2014, 10:41 PM   #39
Just Nole
Banned Users

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
بازی مثل تمرین شوتزنی تو فوتبال بود فدرر می کاشت ، مونفیلس شوت میزد .اگه کسی اولین بارش باشه که بازی مونفیلسو میبینه فکر میکنه مونفیلس یه تنیسور الترا اگرسیوه. چیزی که جالب بود سرویس های فدرر بود که برخلاف انتظار کمتر از بقیه موارد بازیش افت کرده بود .
ببین اون دو تا عقب مونده چقدر وضعشون داغونه که فدرر مصدومی که قادر نبود دو قدم تو کورت راه بره ، به اونا ترجیح داده شده بود .
بخاری از فدرر بلند نمیشه استن باید خودش یک تنه کاری بکنه .
راستش من فقط تا اوایل ست دوم دیدم اما تا اون لحظه اثری از مصدومیت در فدرر نبود بعدش شما چیزخاصی دیدید؟ امیدوارم دوستان نخوان بازی خوب مونفیس را لوث کنند
درباره جمله آخرتون دقیقا قبول دارم بخاری از فدرر بلند نمیشه ولی مگه واورینکا میتونه یکتنه کاری کنه با یک تک بازی؟

نقل قول:
با سلام ، فردا بازی دوبل برگزار میشه و پس فردا دو تا بازی انفرادی که از ساعت 16:30 به وقت ایران راجر با سونگا بازی میکنه و بعدش استن با مونفیس روبرو میشه . از سه بازی پیش رو ( یک بازی دوبل و دو بازی انفرادی ) تیمی که دو بازی رو ببره قهرمان میشه
چیزی که من دیدم بازی راجر ساعت 15:30 یکشنبه است

ویرایش توسط Just Nole : 11-21-2014 در ساعت 10:47 PM
Just Nole آنلاین نیست.  
قدیمی 11-21-2014, 10:46 PM   #40
Just Nole
Banned Users

نقل قول:
نوشته اصلی توسط swiss express نمایش پست ها
از مدیران محترم سایت تقاضا میکنم به امضای کاربر king of spin رسیدگی کنن.

بنده مشاهده کردم این کاربر به چند نفر از اعضای سایت بابت نقض قوانین اعتراض کرده و فراموش کرده که خودش اول از همه با همون امضاش قوانین سایت رو زیر پا گذاشته.

این کاربر تو امضاش عملا به تمام ادیان و در واقع به تمام اعضای سایت توهین میکنه و قوانین سایت رو نقض میکنه در ضمن اینجا سایت تنیس هست نه theology.

در مورد کاربر پر حاشیه 289 که تو این مدت کوتاه ده ها نام کاربری متفاوت درست کرده و در حال حاضر با نام just nole فعالیت داره هم باید عرض کنم که این کاربر هم دوباره داره نظم سایت رو بهم میزنه و اظهار پشیمونی که کرد کاملا دروغ بود و مجددا با تولید پست های زیاد و کری های بچه گونه ارزش تاپیک رو پایین آورده.

این کاربر خودش رو فرد میانسالی معرفی کرده که اگه حقیقت داشته باشه به سبب صحبت های بچه گانش واقعا جای بسی تاسف و تامل داره.

در ضمن وقتی برای اولین بار بن شد باید به جای ساختن این همه نام کاربری گوناگون از قوانین سایت تمکین میکرد و بهش احترام میزاشت.خواهش میکنم ایشون رو مجددا بن کنید و طبق پیشنهاد مهدی جان (mspayam) برای مدتی معین اجازه ارسال پست توسط کاربرهای جدید رو لغو کنید.تا به این ترتیب نتونن قوانین سایت رو دور بزنن و نقض کنن.

ارادتمند شما مرتضی
شما چشمات را بستی و تحت تاثیر داغ شکست فدرر داری خیلی راحت دروغ میگی و تهمت می زنی.مگه قراره اینجا همه از یک تنیسور طرفداری کنند!؟
Just Nole آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Just Nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)