بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

15-25 اسفند - ایندین ولز، امریکا

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-13-2014, 07:04 AM   #71
Mahmood
Senior Member

پستها: 505
سپاس: 0
در 511 پست 4,814 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات ایندین ولز 2014

?Who needs the tweener when you can do this
Watch Dimitrov Hot Shot

کد PHP:
http://expressleech.com/6lfzeu45mmxw.html 
Password:123

ویرایش توسط Mahmood : 03-13-2014 در ساعت 12:14 AM
Mahmood آنلاین نیست.  
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmood به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-13-2014, 09:53 AM   #72
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
ایول اندرسون
خوب حال واورینکا رو گرفت
خشی جان اصل کاری راجر با نواکه که باید حذف شن !
Maani آنلاین نیست.  
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-13-2014, 11:07 AM   #73
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

جنگ پیرمردها رو پیر مرد دوست داشتنی و تموم نشدنی من برد . اسطوره من با وجود اینکه به زعم بعضی ها باید کنار بری و دیگه تنیست تموم شده هنوزم همه رو غافلگیر میکنی و اینقدر خار چشم بعضی ها هستی و اینقدر آماده ای که آرزوی حذف شدنت رو دارن . دوست دارم اسطوره که هیچ وقت هواداراتو مایوس نمیکنی .
به امید قهرمانی راجر نازنین
عاشقتم اسطوره دوست داشتنی و تموم نشدنی ام
rojhin آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-13-2014, 11:53 AM   #74
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

بابی نمیخوای یکی از غلتک دنده ای ها واسه فدرر بزاری؟ چون راه فدرر الان خیلی هموارتر تا فینال. 100 بار گفتم اول تورنمنت نیاید در مورد قرعه صحبت کنید هر وقت راجر یک چهارم نهایی با استن و نیمه نهایی با رافا و فینال با نواک بازی کرد اونوقت در مورد قرعه آسون نواک صحبت کنید. ای خدا از دست شما راجری ها. کلا مونده تا به یک سری از حرفهای بنده برسید یادتونه پارسال میگفتم اگه تنیسوری گرند اسلم نمیبره به خاطر تنبیلی خودشه؟ دیدید استن با تمرین خوب چطور تونست گرند ببره؟

Sorou$h آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-13-2014, 01:19 PM   #75
slice
Member

پستها: 88
سپاس: 121
در 53 پست 276 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
به نظر من خیلی سطحی دارین با این مسئله برخورد میکنید . سبک و استایل بازی چیز گمشدنی نیست .ممکنه game planتنیسورها بسته به شرایط بازی و حریفان عوض بشه ولی سبک و استایل یک شبه عوض نمیشه. به نظر من هدف اصلی نواک از استخدام بوریس بکر تغییر شرایط روحی و ذهنی اش بود وگرنه نواک چیز زیادی برای اضافه کردن به بازیش نیاز نداره .

دوست عزیز شما کاملا درست میگین که سبک بازی یک شبه عوض نمیشه منم نگفتم یه شبه عوض شد!!!!!!!!نوواک با اون سبکی که جلو می رفت اینو میدونست که دیر یا زود حریفاش دستشو میخونن مثل فینال و سمی فینال استرالیا 2012!!!!!واسه همین کم کم اومد سبک امتیاز گیریشو عوض کرد و افتش از سمی دوبی 2012 شروع شد ولی تغییر اساسی بعد عید و فصل خاک رس بود!!!!
اگه بکر فقط واسه تغییرات شرایط روحی نوواک اومده پس اون تفاوت بازیش تو استرالیا 2014 چی؟؟؟!!!
شما خودتونم گفتین واسه شرایط ذهنی!!!!یعنی گزینه های امتیاز گیری بیشتر!!!!!
نادال هم به این بن بست رسیده بود ولی بعد از مصدومیت 7ماه تنوع امتیازاتش رو بیشتر کرد.
slice آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی slice به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-13-2014, 01:38 PM   #76
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
بابی نمیخوای یکی از غلتک دنده ای ها واسه فدرر بزاری؟ چون راه فدرر الان خیلی هموارتر تا فینال. 100 بار گفتم اول تورنمنت نیاید در مورد قرعه صحبت کنید هر وقت راجر یک چهارم نهایی با استن و نیمه نهایی با رافا و فینال با نواک بازی کرد اونوقت در مورد قرعه آسون نواک صحبت کنید. ای خدا از دست شما راجری ها. کلا مونده تا به یک سری از حرفهای بنده برسید یادتونه پارسال میگفتم اگه تنیسوری گرند اسلم نمیبره به خاطر تنبیلی خودشه؟ دیدید استن با تمرین خوب چطور تونست گرند ببره؟

سروش جان سلام
بزرگوار بابک جان و کلا بقیه بچه ها درباره قرعه مسابقات صحبت کردن و اینطور حرف زدن چون از بین راجر ، رافا ، اندی و استن یه نفر میره فینال و از اونطرف از بین نواک و نوله و جوکر و جوکوویچ هم یکی میره فینال خوب در وهله اول معلومه که غلطک رو باید برای نواک نشون داد . تو الان اومدی و بعد از طی چند راند و مشخص شدن نتایج و حوادثی که رقم خورده حرف میزنی و میگی راه راجر همواره ؟ اگه پیش بینی میکردی همه حذف میشن چرا الان پیش بینی خودتو اعلام میکنی ؟ بعدش هم میگی حالا مونده به حرفهای من برسید بیخیال برادر این دیگه از اون حرفها بود به قول دوست نازنینم عجیبا قریبا اون وقتی که همه از قرعه آسون نواک حرف میزدن میومدی و میگفتی قرعه راجر آسونه چون رافا و اندی و استن حذف میشن .
در ضمن سروش جان با حذف رافا و استن خیلی به دلت صابون نزن برای قهرمانی نواک چون جام مال آقای پیر و تنیس تموم شده ماست و مثل 2 سال پیش ایزنر تو سمی نواک رو حذف میکنه .

rojhin آنلاین نیست.  
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-13-2014, 03:14 PM   #77
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

بیخیال سروش جان اگه اینطور که تو میگی هرکی میخواد قهرمان بشه باید از سد استن رافا نوله بگذره که دیگه باقی تنیسورا چیکارن که برادر!!!!!!
ورزش همین دیگه همین نوله مگه توی کدوم تورنمنت اومده 3 تا تاپو شکست بده همش قرار نیست نفرات برتر رنکینگ بیان بالا که،شایسته ترینا میان بالا حالا یبار راجر حذف میشه یبار رافا و ....
من به شخصه اصلا به قرعه کاری ندارم و با این حرفت موافقم که هرکی میخواد قهرمان بشه باید خودشو اصلاح و اماده کنه اما اینکه از دور اول با تاپا بازی کنه کمی ...
بهرحال راجر بازی به مراتب بهتری نسبت به بازیهای قبلیش اراءه داد یادمون نره از تاپ 10 فقط راجرو نوله هنوز تو جدول هستن.
فینال راجر نوله میتونه خیلی جذابو دیدنی باشه بعد مدتها راجر میتونه یک مسترز دیگه رو به کارنامه پربارش اضافه کنه دیشب اینو نشون داد.امیدوارم هرکی که شایسته تر قهرمان بشه حالا میخواد راجر نوله یا ایزنر و ... باشه.

omidd آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-13-2014, 05:39 PM   #78
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

مرسی راجر که زمانی بزرگیتو نشون میدی که هوادارای رقیبانت کار توتموم شده میدونن امیدوارم با مسترز و گرند تو این سن نشون بدی به منتقدانت که دنیای تنیس هرگز و هرگز کسی مثل راجر رو نمیبینه و خداروشکر که تو دورانی شروع به دیدنه تنیس کردم که اسطوره ایی همچون راجر درونش آقایی میکردو همچنانم میکنه.
مرسسسسسسسییییییییییییی خددددددددااااااااااااااااااااااا

ویرایش توسط Roger Federer#1 : 03-14-2014 در ساعت 01:34 AM
Roger Federer#1 آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-13-2014, 05:59 PM   #79
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

امید عزیز و اسلایس عزیز حرفهای شما کاملا منطقی است و جای بحثی نمیمونه. ولی امید عزیز نواک یو اس اپن 2011 نیمه نهایی فدرر و فینال نادال رو برد. من همیشه گفتم ویمبلدون 2012 که راجر برد یکی از با ارزش ترین گرند اسلمای راجر است. من میگم تو این دوره هر کی بتونه گرند ببره فوق العادست از نظر من. من خودم بارها گفتم دوباره هم میگم دوست دارم نواک هر گرند اسلمی که میبره بهترینها رو شکست بده و ببره. چون از ضعیف کشی بدم میاد. همیشه هم گفتم یکی از آرزوهام اینه که نواک رولند گاروس رو با شکست نادال ببره . اگه نادال نباشه و رولند گاروس رو ببره واسه من ارزشی نداره. به هر حال مرسی از تبادل نظرتون.

و اما در مورد حرفهای روژین عزیز. روزین من همین رو میگم بحث اینه که راه کی تا فینال هموار تره. وقتی راجر قرار نیست یک چهارم با استن و نیمه نهایی با نادال یا ماری بازی کنه پس راه راجر هم همواره دیگه. من میگم در مورد قرعه روی کاغذ صحبت نکنید مثل ویمبلدون 2013. بزارید یکم بگذره اگه راجر با همه این حریفهای قدر روبرو شد اونوقت حرفتون کاملا منتطقی است.
Sorou$h آنلاین نیست.  
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-13-2014, 06:41 PM   #80
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

سروش جان صحبتی که تو با بابک عزیز داشتی سر این بود که چرا الان که همه بزرگان حذف شدن نمیای بگی که غلطک هم نمیتونه اینجوری راه قهرمانی رو برای راجر صاف کنه و من هم عرض کردم که عزیزم حرفی که بابک جان زد در مورد قرعه بوده و حرف تو درباره نتایج حاصل شده . هر کسی به قرعه نگاه میکرد روز اول می دید که همه بزرگان افتادن یه سمت و نواک و یه سری چپر چلاق به قول دوستمون افتاده یه سمت و خوب بدیهیه همه بگن جاده نواک برای قهرمانی خیلی همواره .
ولی سروش جان با توضیحی که تو پست قبلیت دادی منم قانع شدم و باهات هم نظرم و این درسته که قرعه امکان داره در وهله اول سخت به نظر بیاد ولی در ادامه ممکنه نتایجی رقم بخوره که قرعه رو آسون کنه شبیه اتفاقی که برای راجر افتاد و اون قرعه سخت تبدیل به یه قرعه عالی شد . به امید فینالیست شدن راجر و نواک .
rojhin آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)