بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-01-2012, 07:02 PM   #1
AndreS
Former Staff

آواتار AndreS

پستها: 917
سپاس: 20,118
در 924 پست 8,834 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض واکنش جامعه تنیس نسبت به اعلام بازنشسگی اندی رادیک

اندی رادیک همواره به عنوان یک شخصیت پررنگ در تنیس شناخته شده است .
حس شوخ طبعی و ابراز نظرات خود بدون سانسور او را به یکی از دوست داشتنی ترین تنیسور ها در کنار همسالان و بزرگان تنیس مبدل ساخته است .
در 30ــُمین سالروز تولد او روز پنج شنبه 30آگست مرد شماره یک سابق جهان و قهرمان مسابقات گردند اسلم US Open در سال 2003 . قهرمان دیویس کاپ 2007 رسما بازنشستگی خود را پس از پایان مسابقات آزاد آمریکا اعلام کرد که این خبر موجب واکنش و فوران احساسات جامعه تنیس در مورد او شد.

پیام هایی مبنی بر تمجید و تحسین این تنیسور آمریکایی از سوی تنیسورهای دیگر :

James Blake : دوران ورزشی و افتخارات او باورنکردنیست . او در دیویس کاپ یک بازیکن قدرتمند است . من هرگز نمیتوانم آن گونه که شایسته است از او تشکر کنم بابت قهرمانی در دیویس کاپ. حضور پرقدرت او در تیم و دوستی صمیمانه ای که برقرار بود و البته ادامه خواهد داشت . اما دیگر دوران حرفه ای او را از دست دادیم , جذبه ی او درون زمین , شور و هیجان او و یا سخنان آموزشی او به عنوان یک سرپرست در رختکن ,رهبری در دیویس کاپ , ورق بازی و چیز های دیگر . قطعا او یک رهبر و راهنمای بزرگ است"

Novak Djokovic : من دوران ورزشی او را تحسین میکنم . او یکی از رقبای اصلی و احتمالا بهترین سرویس را در تاریخ داشت . من مطمئنم که او و تمامی هواداران تنیس آمریکا باید به خاطر دوران حرفه ای او سرافراز باشند . منظور من این است که او بخشی از تاریخ این ورزش را برای ما ساخته است . من حدس میزنم که او اکنون احساس کرده است باید دوران حرفه ای تنیس خود را متوقف کند و به انجام کار دیگری بپردازد . حرف بزرگی که او زد این بود که میخواهد آنچه از تنیس به غنیمت برداشته صرف آموزش به افرادی کند که به کمک یک قهرمان نیاز دارند . این کاری بسیار بزرگ است در واقع شما میخواهید عشق و علاقه خود را به ورزش با در دسترس قرار دادن دانش و تجربیاتتان به دیگران که قصد دارند مانند شما شوند ادامه دهید .

Roger Federer : من تشکر میکنم از تمام چیزهایی که برای بازی انجام داد به خصوص در اینجا و برای تنیس آمریکا . هرگز آسان نخواهد بود پس از سمپراس , آغاسی , کوریِر , چانگ , کانرز , مکنرو و .....اینک نام تو قرار گیرد . برای او نیز سخت خواهد بود . من فکر میکنم او همیشه بهترین کاری را که میتواند انجام میدهد

Mark Knowles : تبریک به یک دوست بزرگ برای دوران حرفه ای و فوق العاده او . تبریک به اندی . مشتاق دیدار تو در زمین گلف هستم .

Sam Querrey : او بزرگترین الگوی من در 10سال گذشته تنیس و تماشای آن بوده است . او یک مرد بزرگ است . یک رهبر بزرگ برای همه ما . خوب مهربان سخاوتمند برای من برای هریسون . او یک قهرمان باورنکردنیست یک مرد بزرگ . شخص بزرگ برای ورزش 12 سال گذشته

Milos Raonic : او کار های بزرگی را انجام داد . او خدمت زیادی به تنیس کرد پس از آنکه پیت سمپراس و آغاسی پابه سن نهادند . دوران ورزشی با شکوهی دارد . من فکر میکنم او به مدت 8 یا ده سال در میان 10تنیسور برتر جهان قرار داشت . او بسیاری از کار های مهم را برای خود و ورزش انجام داد . این غم انگیز است اما من مطمئنم که او به چیزهای هیجان انگیز تری چشم دوخته است

Maria Sharapova : بازبینی دوران حرفه ای او بسیار جالب است . او همواره انرژی زیادی را درون زمین داشت به خصوص در نیویورک . من فکر میکنم همه او را به عنوان یک ورزشکار و به خاطر شخصیتش قبول خواهند داشت . او بسیار سخت کار میکرد . این چیزها را کمی چشم نواز میکند چرا که شما فکر مینید "خب , برخی از جنبه های تنیس به پایان رسیده است؟" و این همان چیزیست که در آن تفکر میکنید . این دیوانه کننده است که پس از پایان این تورنمنت دو تنیسور بزرگ خواهند رفت .

Jack Sock : او یک مرد بود من پیشرفت اورا دیدم به ویژه هنگامی که او قهرمان این تورنمنت شد بسیار عالی بازی کرد . منظورم این است که من فقط به عنوان یک تنیسور تازه وارد شناخته میشدم و به عنوان یک الگو و بت به او نگاه میکردم . قطعا رفتن او فقدانی بزرگ برای تور جهانی تنیس خواهد بود . اویک مرد بزرگ بود و همیشه برای من خوشایند است که بگویم او دوست من بود . من بهترین هارا پس از این برای او آرزو خواهم کرد . امیدوارم که او بتواند اینجا و در این هفته کار خود را به خوبی به اتمام برساند .

Serena Williams : اندی بزرگ است . او بازیکن
بزرگی برای تنیس مردان آمریکا است و بزرگ برای US Open . کارهای زیادی انجام داده . بازی های زیبا . او یک بازیکن بزرگ است . طرز برخورد بسیار خوب و فوق العاده سرگرم کننده و شوخ . من میدانم که بسیاری از مردم به اندی رادیک نگاه خواهند کرد . کسی که من میخواهم مانند او باشم . این بسیار بسیار بسیار غم انگیز است برای من . دوستی را از دست داده ام که همواره در گرنداسلم ها و تورنمنت های مشترک (زنان و مردان) مشتاق دیدار او بوده ام

Venus Williams: دوران حرفه ای او شگفت انگیز است . من فکر میکنم قهرمانی در اینجا برای او فوق العاده بود . بازی در المپیک عالی بود . او یک قهرمان آمریکایی است . دلم برای او تنگ خواهد شد . قطعا تنیس مردان آمریکا چیزهایی را از دست خواهد داد .

پیغامی از طرف رئیس ATP آقای Brad Drewett

من میخواهم به اندی برای دوران حرفه ای برجسته و همچنین 13 سال خاطرات فوق العاده او تبریک عرض کنم . نفر اول رنکینگ در گذشته . اندی یکی از بهترین بازیکنان و رقبایی است که این ورزش تا به حال به چشم دیده و حضور خود در بالای جدول تنیس بازان مرد بیش از یک دهه عزم و استعداد اورا وصف میکند . شاید مهم تر از دستاورد ها و موفقیت های خود در زمین تنیس این باشد که اندی تصمیم گرفته است از طریق بنیاد خیریه اندی رادیک میلیون ها دلار کمک به کودکان نیازمند کند . اندی به زودی دلش برای تنیسورها ، تورنمنت ها و میلیون ها هوادار در سر تا سر جهان تنگ می شود. تمام افراد حاضر در ATP برای اندی و خانواده اش در آینده آرزوی موفقیت و خوشبختی دارند.

بیانیه ی Jon Vegosen ، رییس هیئت مدیره تنیس آمریکا :

اندی یک نماینده برجسته و ممتاز برای ورزش و کشور ما است. همیشه شخصیت و کلاس او قهرمان بودنش را به همه نشان می دهد ، به علاوه او یک نماینده برای آمریکا در سطح جهانی است . اندی یک بازیکن نیرومند و قوی در دیویس کاپ برای ما بود و هرگز از مبارزه و تلاش دس بر نمی داشت. ما هرگز نمی توانیم انطور که شایسته است از اندی و کارنامه پر افتخارش قدر دانی کنیم. همه ما برای او پس از بازنشستگی از تنیس حرفه ای ارزوی موفقیت و سربلندی داریم.

منبع : سایت رسمی مسابقات آزاد آمریکا

با تشکر فراوان از اهورا عزیز .

ویرایش توسط AndreS : 09-03-2012 در ساعت 12:55 AM
AndreS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
37 کاربر زیر از شما کاربر گرامی AndreS به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-03-2012, 01:44 PM   #2
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

ادای احترام در توییتر

هموطنان

Bob Bryan (@bryanbros): “Sad to see @andyroddick announce his retirement but excited for him to start his new life. I'm happy to call Andy my friend and was always honored to share the Davis Cup team with him. There's never been a greater competitor or leader and I congratulate him on his incredible Hall of Fame career. He bravely carried the flag for US Tennis and inspired a new generation of American players. We'll miss you buddy...thank you for the good timesl

Mike Bryan (@Bryanbrothers): “Love ya big man. What a hell of a career! Happy B Day to a future Hall of Famer and great friendl

Mardy Fish(@MardyFish): “Fav @andyroddick moments... 1. 2003 US Open 2. Davis Cup '07 3. When he went from visor to regular hat.”l

Ryan Harrison (@ryanharrison92):“Incredible career Andy. Thanks so much for everything you have done for me and all of American tennis. Can't thank you enough #HallOfFamel

Bethanie Mattek-Sands
(@BMATTEK)“So sad to hear Andy is retiring after the Open!! Grew up playing juniors with him! Will miss hearing him "tell it how it is". #IHeartAndy”l
fhs
دیگربازیکنان

Rohan Bopanna (@rohanbopanna):“Sad to see the great @andyroddick announce his retirement. A player with immense talent and true spirit.l

Tommy Haas (@TommyHaas13) : “Just an outstanding career @andyroddick has had.a dream for most of us.It truly was a pleasure competing against you.New chapter baby time:)”l

Sabine Lisicki
(@sabinelisicki): “Wow Andy Roddick will retire after this Us Open... His press conferences are always funny. Even today...”l

Jurgen Melzer
(@jojomelzer)“@andyroddick congrats on a great career. All the best for the future. Proud to have shared the court with you! will miss you”l

Andrea Petkovic (@andreapetkovic): “Can't believe Andy Roddick was so cool announcing his retirement while I cried like a little crybaby watching his press conference.#mimimi”l

Laura Robson
(@laurarobson5) : “Wow. Roddick announces this US Open is his last tournament. Sad but wish him all the best in whatever he does next.”l

مربی ها , مفسرین و غیره
Paul Annacone (@paul_annacone): “Congrats AR. Great career, great life ahead enjoy next chapter well deserved”l
Boris Becker (@Becker_Boris) : “Listen all, I really respect Roddick! Classy,intelligent,funny fighter that gave the game a lot of heart and soul!!!”l

Jonas Bjorkman (@BjorkmanTennis): “Congrats 2 @andyroddick on an amazing career and for being such a good ambassador for the sport. #USOpen”l

Jimmy Connors (@JimmyConnors):“Andy Roddick retiring. A great champion, 10s ambassador, crowd favorite and my friend. You worked hard enough, time to enjoy your life”l

Darren Cahill (@darren_cahill):“He started his career the same way he will finish it. Gutsy, loyal, committed, brash, honest and entertaining. Andy Roddick. #respect”l

Justin Gimelstob
(@justingimelstob): “Congrats 2 @andyroddick on an amazing career/everything he has done 4 tennis, 1st ballot Hall of Famer. Over achiever NOT UNDER”l

Billie Jean King (@BillieJKing):“Roddick-love U-Will miss U.Good Luck in the US OPEN and Ur next chapter.xox”l

Patrick McEnroe (@PatrickMcEnroe): “Thanks @andyroddick for all you have done for American tennis”l
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-03-2012, 10:13 PM   #3
john
Senior Member

آواتار john

پستها: 394
سپاس: 4,616
در 337 پست 2,042 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: F.V.I.R

واقعا چرا اندي فقط كافي امادگي خودت حفظ كني اگه بري من به كي اميد داشته باشم٠اين ايزنر هم كه اعصاب برا من نذاشته ٠دو اتفاق تلخ خداحافظي كلايسترز و اندي
john آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی john به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-03-2012, 10:58 PM   #4
Barca&Lona
Junior Member

پستها: 20
سپاس: 3,769
در 21 پست 159 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر-سمپراس-آغاسی-جاستین

واقعا شوکه شدم وقتی خبر رو خوندم .توی 30 سالگی خداحافظی از دنیای قهرمانی خیلی سخته. من همیشه از استایل اندی خوشم میومده ولی حالا که تصمیم به این مهمی و در عین حال سختی رو گرفته براش آرزوی موفقیت در بقیه ی مراحل زندگیش رو دارم.

یه لحظه یاد خداحافظی راجر افتادم روزی که راجر خداحافظی کنه !!!!!!!!!!!!

من دپرسسسسسسسس میشم...........
Barca&Lona آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Barca&Lona به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)