بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > فینال تور مردان بارکلیز (Barclays ATP World Tour Finals)

فینال تور مردان بارکلیز (Barclays ATP World Tour Finals)

13-19 آبان - لندن، انگلستان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-09-2013, 06:37 AM   #71
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Najmeh5576 نمایش پست ها
سلام مرسي
اونجا را هميشه چك ميكنم ولي از آنجا كه ممكنه يكسري مسابفات پشت سرهم در يك كورت انجام بگيره و زمان بازيها هم مشخص نيست بعضا بوده كه بعضي بازيها خيلي ديرتر شروع شده. الان براي بازي آخر نوشته شده قبل از ١١:٣٠ برگزار نميشه. مثل برنامه مشابه آن با ديشب. حالا ميخوام بدونم اگر كسي اين مسابقه هاي آخر شب را ديده حدودن بگه كه بصورت واقعي كي شروع شده اگه به ساعت حدود يك برسه بيدار بمونم. چون من از اينترنت ميبينم خيلي كيفيت نداره. بعلاوه بصرفه هم نيست. بعد از ساعت يك نيمه شب رايگان ميشه. :)
درود

نجمه خانوم من هم از طریق سایت http://www.drakulastream.eu/ بازی ها رو میبینم با اینترنت

یک مگابایت. اما در ساعات دانلود رایگان سرعتم افت می کنه.یعنی دیگه نمیشه باهاش تنیس

دید.اما آی اس پی که من ازش استفاده می کنم،این امکان رو قرار داده که با پرداخت هزینه،در

ساعات دانلود رایگان از سرویس غیر رایگان استفاده کنیم و با محاسبه شدن حجم مصرفی در

ریزمصرف، از سرعت یک مگابایت عادی برخوردار باشیم که من از این امکان استفاده می کنم.

شما در ساعات دانلود رایگان با افت سرعت مواجه نمیشین و میتونین مثل ساعات عادی بازیا رو

ببینین؟

سپاس
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-09-2013, 09:51 AM   #72
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

با بازیهایی که تا الان دیدم
شانس نواک بیشتره واسه قهرمانی
بعدش نادال
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-09-2013, 11:16 AM   #73
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
درود

نجمه خانوم من هم از طریق سایت http://www.drakulastream.eu/ بازی ها رو میبینم با اینترنت

یک مگابایت. اما در ساعات دانلود رایگان سرعتم افت می کنه.یعنی دیگه نمیشه باهاش تنیس

دید.اما آی اس پی که من ازش استفاده می کنم،این امکان رو قرار داده که با پرداخت هزینه،در

ساعات دانلود رایگان از سرویس غیر رایگان استفاده کنیم و با محاسبه شدن حجم مصرفی در

ریزمصرف، از سرعت یک مگابایت عادی برخوردار باشیم که من از این امکان استفاده می کنم.

شما در ساعات دانلود رایگان با افت سرعت مواجه نمیشین و میتونین مثل ساعات عادی بازیا رو

ببینین؟

سپاس
سلام
من هم در حالت عادی یعنی طول روز بازی دیدم هم در ساعات رایگان بعد از یک نیمه شب. ازنظر کیفیت فرقی نمیکنند آخرین بازیی که در ساعات عادی دیدم فینال بین دلپوترو و فدرر بود که یکی ضربه میزد توپ رو هوا میموند بعد از صدای تشویق تماشاچیا متوجه میشد م که امتیاز به نفع فدرر شده. : ))) در نتیجه چون وضعیت این شکلی هست اونایی که در آمریکا برگزار شد و نیمه شب بود را ترجیح دادم ببینم. اونم فقط بخاطر حال و هوای مسابقه.
ضمنا از سایت streamhunter.eu استفاده کردم حالا یکبار هم سایتی که شما معرفی کردید را چک میکنم ان شا لله بازی فدرر و نادال را میبینم ؛) البته اگه ساعات آخر شب باشه. بعید میدونم کیفیتش تغییری بکنه.
شما از چه اینترنتی استفاده میکنید میزان مصرفتون چقدره. برای من وایمکس ایرانسل هست. برای هر بازی هر یکساعت حدود 100 مگ مصرف میکنه البته سرعت 512 .
ممنون
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Najmeh5576 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-09-2013, 11:41 AM   #74
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

واورینکا دیروز بعد از برد مقابل داوید فرر در فیسبوک

Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-09-2013, 11:47 AM   #75
delpotro
Senior Member

بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Najmeh5576 نمایش پست ها
سلام
من هم در حالت عادی یعنی طول روز بازی دیدم هم در ساعات رایگان بعد از یک نیمه شب. ازنظر کیفیت فرقی نمیکنند آخرین بازیی که در ساعات عادی دیدم فینال بین دلپوترو و فدرر بود که یکی ضربه میزد توپ رو هوا میموند بعد از صدای تشویق تماشاچیا متوجه میشد م که امتیاز به نفع فدرر شده. : ))) در نتیجه چون وضعیت این شکلی هست اونایی که در آمریکا برگزار شد و نیمه شب بود را ترجیح دادم ببینم. اونم فقط بخاطر حال و هوای مسابقه.
ضمنا از سایت streamhunter.eu استفاده کردم حالا یکبار هم سایتی که شما معرفی کردید را چک میکنم ان شا لله بازی فدرر و نادال را میبینم ؛) البته اگه ساعات آخر شب باشه. بعید میدونم کیفیتش تغییری بکنه.
شما از چه اینترنتی استفاده میکنید میزان مصرفتون چقدره. برای من وایمکس ایرانسل هست. برای هر بازی هر یکساعت حدود 100 مگ مصرف میکنه البته سرعت 512 .
ممنون
تشکر به خاطر پاسختون

اولا که من اگه کوچکترین فریزی تو تصویر ببینم دیگه اون مسابقه رو نمی بینم.چون اصلا اعصابم

کشش قطع و وصل شدن تصویر رو نداره.البته به دلیل سرعت بالا این اتفاق خیلی کم میفته و

بیشتر در بازی های فینال و بازی هایی که افراد بیشتری از مردم اونا رو آنلاین میبینن.

چون مدت زیادی هست که بازی ها رو آنلاین میبینم،تجربه ام ثابت کرده اگر در بازی های فینال

تورنمنت ها به دلیل زیاد بودن مشاهده کنندگان آنلاین،با قطع و وصل تصویر مواجه

میشین،استفاده از لینک هایی با گزارش غیر انگلیسی که مخاطبان کمتری داره،نتیجه مطلوب

تری داره.مخصوصا روسی.بعدشم ایتالیایی و اسپانیایی.

در مورد بازی های چلنجر هم که هیچ وقت مشکل فریز ندارم چون افراد کمتری دنبال می کنند.

هر دو سایت یکی هستند. drakulastream.eu و streamhunter.eu تفاوتی نداره.

اینترنتم ندا گستر صبا (صبا نت) هست و تقریبا دقیقه ای 4 مگابایت مصرف می کنه.بدون حتی

یک ثانیه قطعی.اگه طول بازی ها رو 75 دقیقه در نظر بگیریم، هر بازی 300 مگابایت استفاده

می کنه.

ماهیانه حداقل 30 گیگ مصرف اینترنتمه برای تنیس که نشون میده به طور متوسط روزانه 3-4 بازی کامل میبینم.
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-09-2013, 02:44 PM   #76
Nadal.N1
Senior Member

آواتار Nadal.N1

پستها: 202
سپاس: 1,018
در 174 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nadal- Kvitova

چه کاریه یه ماهواره بگیر دلپوترو عزیز راحت شو

تو که اینقد از اینترنت استفاده میکنی یه رسیور بگیر با اکانت سی سی کم خلاص شو
Nadal.N1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nadal.N1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-09-2013, 02:45 PM   #77
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

بلاخره بازی حساس راجر با خوان فرا رسید و امیدوارم راجر بهترین بازیشو انجام بده.
با شرایطی که وجود داره نواک بازی سختی با استن خواهد داشت استن یکی از معدود بازیکنایی که خوب نواکو اذیت میکن و بعیدم نیست بتونه نواکو شکست بده استن توی بازیای گروهی نشون داده که میتونه هرکاری انجام بده هر چند خیلی سخته ولی بعید نیست با توجه به اینکه استن یک روز بیشتر استراحت میکنه این خطرشو بیشترم میکن.
اما بازی بعدی سمی که نادال با راجر یا خوان هستش خیلی دشوار و هر فردی از این سه نفر بتونن فینال برن خیلی کار سختی واس قهرمانی دارن.
اگه راجر میخواد تا فینال بره و قهرمان بشه باید هواسش به شرایط بدنیش باشه
توی بازیای قبلی نشون داد نمیتونه طی 2 روز پشت هم یبازی 3 ستی داشته باشه خصوصا الان که خوان بعد نادال بعد نواک خیلی سخته خدایش.
من حیث المجموع امیدوارم راجر بتونه قهرمان بشه هرچند امید اول قهرمانی بدون شک نواک توی فینال چون بنظرم نواک خیلی سخت بتونه استنو شکست بده خیلی سخت.
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-09-2013, 03:51 PM   #78
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

راستش یکی از بزرگترین اعتقادات من در مورد تنیس اینه که نباید زود در مورد بازی ها نظر بدیم و در موردش قضاوت کنیم در واقع در بازی های معمولی هم من اینکار رو نمی کنم چون خیلی شده که بازی کن های خوب زود ببازن.پس دیگه نظر زود نمی دم که کی میبیره چون بازی راجر و خوان واقعا حساس و جذاب و این ممکنه کمی به استرس و یا بهتره بگیم هیجان تماشاچی اضافه می کنه و در همین حال از ریسک بازیکن ها کم میکنه.
اما در کل این شرایط چند نکته در مورد این بازی یا هر بازی به این حساسی است که باید بگم.
اول اینکه طرفدار هر کسی که هستید با عدالت در مورد بازی ها نظر بدین (البته لطفا)و اگر هم کسی باخت الکی غر غر نکیند مثلا توی بازی راجر با همین خوان در بازل واقعا در ست آخر دلپو پشت سر هم سرو های وحشتناک میزد و اصلا طرز بازیش عوض شده بود پس در نتیجه شکایت در مورد ست سوم اون بازی کار کاملا بی خودی بود.
اما کلا اگر بخوایم در مورد نحوه بایز حرف بزنیم می تونیم به بازی قبلی راجر با گسکی بپردازیم که در ad court ها راجر با سرو های خوب و در همین حال ریترن و چیپ اند شارژ های فوق العاده ای می کرد و در همین حال در عکس این حرکت دلپو در ad court با اندازه ی deuce court خوب سرو نمی زند و این برتری اول راجر بود و در همین حال راجر داره با فورهندش تاپسپین می زنه ولی به ادازه ی کافی با قاطعیت ضربه های بکهند رو نمی زنه و در همین حال خوان توپ هایی رو احتیاج داره که کم اسپین یا بد اسپین می خواد تا فورهند یا inside out/in های فوق العاده مخصوص روی بکهند راجر بزنه تا بتونه پوینت رو بگیره.در کل فاکتور های بسیار زیادی توی این بازی برتری هر بازیکنی رو نشون میده ولی در کل با کند شدن زمین به ضرر فدرر هم هست اما اگر تند تر و سریع تر بود دلپو قطعا می تونست با یک full flat shot یعنی ضربه ای که تقریبا اسپن اون خیلی خیلی خیلی کم باشه به راجر وینر بزنه ولی در همین حال والی های راجر می تونه خیلی به اون کمک کنه.
یکی از چیز هایی که این بازی رو خیلی خیلی حساس و مهم تر از آن غیر قابل پیشبینی می سازه نحوه ی بازی راجر و یا خوانه چون هم راجر و هم خوان یک روز اصلا خوب نیستند و در همون حال یک روز بهترین ها رو هم شکست می دن تمام طرفدار های این دو بازیکن بیشتر نگران خودشونن که آیا راجر همون را جر و یا خوان همون خوان خواهد بود یا نه؟؟؟؟
امیدواریم بهترین بازی رو از جفتشون ببینیم و از دیدن این بازی لذت ببریم
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-09-2013, 04:07 PM   #79
delpotro
Senior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nadal.N1 نمایش پست ها

آخه ماهواره چلنجرها رو پخش نمیکنه که.منظورم مسابقاتیه که استریمش با دوربین ثابت بدون

کارگردانی پخش میشه.

به علاوه، با لایو استریم خیلی از بازی های ATP و WTA که پخش تلویزیونی ندارند رو میتونم ببینم.
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-09-2013, 04:28 PM   #80
slice
Member

پستها: 88
سپاس: 121
در 53 پست 276 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nadal.N1 نمایش پست ها

با این اکانت ها کدوم کانال های ورزشی رو میشه دید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
slice آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)