بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

5-12 اردیبهشت - رم، ایتالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-02-2010, 09:49 PM   #311
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
رکورد 17 تا مسترز مبارک انشاالله توی مادرید رکورد آغاسی شکسته میشه
یعنی تو مادرید میخوایم خون راه بندازیم، وای!! همون وسط کورت میخوایم یکی یکی سلاخی کنیم همه رو، مگه الکیه؟
بالاخره فصل دفاع کردن از عنوان قهرمانی تموم شد، حالا دیگه عین بنز هی امتیاز بگیر، برو بالا، هی امتیاز بگیر برو بالا فک کن فقط 2000 تا تپل تو ویمبلدون چه حالی میده
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-02-2010, 09:51 PM   #312
ღஜGran Rafaஜღ
Rafa's Fan

آواتار ღஜGran Rafaஜღ

پستها: 656
سپاس: 7,789
در 659 پست 3,780 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ::::::::::::> RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
یعنی تو مادرید میخوایم خون راه بندازیم، وای!! همون وسط کورت میخوایم یکی یکی سلاخی کنیم همه رو، مگه الکیه؟
بالاخره فصل دفاع کردن از عنوان قهرمانی تموم شد، حالا دیگه عین بنز هی امتیاز بگیر، برو بالا، هی امتیاز بگیر برو بالا فک کن فقط 2000 تا تپل تو ویمبلدون چه حالی میده
ღஜGran Rafaஜღ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ღஜGran Rafaஜღ به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-02-2010, 09:53 PM   #313
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

همونطور كه ديشب قهرماني نادال رو تبريك گفتم الان هم ميگم قهرماني بر شما هواداران با جنبه و با شخصيت نادال تبريك

موفق و موئد باشيد
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-02-2010, 09:53 PM   #314
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
عزیز من بدون شک فدرر بهترین تاریخ نیست و نخواهد بود

اگه به آمار و ارقامه قهرمانیه که فدرر درمقابل اونایی که گفتم عددی نیست

درضمن اگه نمیدونی بدون که فدرر با پیت دوستای نزدیکن سمپراس اینو نگه کی بگه؟ میخاسته به فدرر روحیه بده

فدرر هم اگه 16تا برده در نبود رقبای سرسخته، آغاسی و سمپراس خداحافظی کرده بودن فدرر تنها موند تو میدون همینجوری گرند اسلم میبرد نادال 6 بار فدرر رو از گرند اسلم محروم کرد اگه نادال بجای 2005 از 2003 اوج میگرفت فدرر 9تا هم نمیتونست ببره

فدرر بیشتر قهرمانیاش طی سالهای 03 تا 06 (41 قهرمانی) برده یعنی در نبود حریف قدر، نادال هم اولاش فقط تو خاک واسه فدرر خطرناک بود، فدرر از 07 تا الان فقط 17تا جام برده یعنی دقیقا بعد از ظهور قوی نادال توی بقیه زمینها، جوکوویچ، موری و....(درصورتیکه تو سال 06 فقط 12تا برده بوده)

هرکسی 16 تا اسلم ببره بهترین نیست، درضمن یه چیز جوانمردانه ایی که تو تنیس هستش تعریف از بقیس، اگه میبینی بیون بورگ از فدرر تعریف میکنه نشونه بزرگی اونه نه فدرر

بدون شک فعلا بیون بورگ بهترینه تاریخه

ببین عزیزم سلطان زمینای خاکی 4 بار پیاپی رولند رو برده سلطان زمینای چمن 5 بار پیاپی ویمبلدون رو برده ولی بیون بورگ این افتخارای دو سلطانو به تنهایی داره

ببین فدرر و نادال تونستن هرکدوم پشت سرهم ویمبلدون و رولند رو ببرن (فقط یکسال) ولی بیون بورگ سه سال پیاپی اینکارو کرده

فدرر در حال حاضر هم بهترین نیست شاید دو سه سال قبل بوده ولی الان دیگه اصلا و ابدا نیست
چی شده ؟ چرا جیلیز و ویلیز میکنی ؟
فکر نمیکردی همشون گفته باشن ؟
اصلا میدونی قبلا گرند اسلم چجوری بوده قوانینش ؟ کسی که قهرمان میشد سال دیگه خود به خود تو فینال بود ... اصلا میدونی قبل از اوپن ارا شرایط چجوری بوده ؟ خیال کردی 62 تایتل الان با اون موقع یکیه ؟ البته که نیست . شما هم اگه اینو میدونستی این جور تحلیل نمیکردی .
درضمن اگه بخوان کسی رو با راجر مقایسه کنن ، قبل از اوپن ارا راد لیوره و بعدش هم سمپراس ... بورگ رو چون تحلیلت از تنیس فقط خاک و چمنه میگی ... نمیگی که تو هارد بالکل تعطیل بود ... خود بورگ هم در زمان بازیگریش به بازیکن خاک بازی نخورد ... اگه همین رافا اون موقع بود هیچ کدوم از رولند هاش رو نمیبرد . نمیشه که این جوری تفسیر کرد .
هر کسی باید توی دوره و زمونه ی خودش بهترین باشه .
راستی اگه نمیدونی بدون که فدرر در سالهای 2003 و 2004 هم در حضور اگسی گرند اسلم برد . سمپراس که خدای چمن بود رو در سن 20 سالگی شکست داد . اونم توی ویمبلدون ، خیلی از اون تنیسورای قدیمی اگه تو این دوره زمونه بازی میکردن هیچی نمیشدن . اصلا قیاس مع الفارقه که بخوایم سخت و آسون رو بین گذشته و حال مقایسه کنیم .

راستی شما فقط ویمبلدون و رولند رو میبنی ؟ یو اس اوپن و استرالیا کشکن ؟!!
7 تا گرند اسلم سمپراس که تو یو اس اوپن و استرالیا بدست اومده کشکه ؟

و این که صد البته چون 16 تا اسلم برده بهترینه ، تنیس یعنی گرند اسلم ، چرا وقتی فینال ویمبلدون 2009 بود سمپراس ، بورگ ، راد لیور ، مک انرو و خیلی های دیگه تو ورزشگاه بودن ؟
حالا رافا احتمالا رکورد اگسی رو تو مسترزها میشکونه ، ببین اینا میان تو ورزشگاه

بعدش هم مگه مرام تنیسورها بالا نیست ؟ مگه نمیگی عادت دارن از هم تعریف کنن ؟ خب چرا مثلا بورگ از سمپراس تعریف نمیکنه ؟! یا مثلا بگه رافا بهترینه ؟ تو و کوروش عادت دارید حرفای مردم رو تفسیر کنید . اون بابا صراحتا و با تاکید داره میگه راجر بهترینه ، چه رولند رو میبرد و چه نمیبرد ... شما میگی نه منظورش این نبوده
باز شما میای چرتکه میندازی ؟! اونا میگن سطح تنیسش بالاست . . . تو میگی فلان تا تایتل برده ؟ تعداد تایتل ها رو هم با بازیکنایی مقایسه میکنی خیلی از عنوان ها رو درشرایط بسیار متفاوت نسبت به الان برده بودن و خیلی از اونا رو با بردن فقط یه بازی بدست اوردن .

در مورد سال 2006 ، علت این که 12 تا تایتل بود فوق العاده بودن خودش بود ، نه این که حریف قدری نبود . اگه امسال هم مثل سال 2006 بازی کنه 12 تا رو میبره ، شاید یکی کمتر شاید یکی بیشتر .

و جمله ی آخرت هم که خود جوکه ، یعنی چی تا دو سال قبل بهترین بود و الان نیست ؟
چی تو فکرت گذشته که اینو گفتی ؟
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-02-2010, 09:54 PM   #315
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
من نگفتم نباید این حرف رو میزد فقط میگم حرفش معنی خاصی نداره همین که بگه فدرر بهترین تنیسور تاریخه کفایت می کنه تا خودش رو زیر سوال ببره!! مشخصه همچین حرفی از کسی که خودش این همه رکورد داره بعید هست
قافل از این موضوع هستی که با نگفتن این که فدرر بهترینه تاریخه داری خودتو زیر سوال میبری
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-02-2010, 09:54 PM   #316
pasia
Roger's Fan

پستها: 200
سپاس: 2,228
در 192 پست 884 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

[QUOTE=koury;28212]اولا من همیشه اینجا هستم و کمرنگ و پررنگ همیشه در خدمتم اینطور نیست که من 11 ماه قائم شدم تا رافا جام بگیره بیام جواب همه رو بدم!!

دوما بی احترامی ها و دری بری گوئی ها از جانب شما شروع شد نه من و شما با این پستت داری مظلوم نمائی می کنی (عین مغالطه!!) اگرم با این فکر که من عقده ای هستم شما خوشحال میشی قبول
مث اینکه تو رفتار مسالمت امیز نمیدونی چیه؟ مظلوم نمایی واسه چی؟ واسه کی؟ ول کن نیستی بابا در ضمن من غلط کنم بهت بگم عقده ایی ولی وقتی اینطوری حرف میزنی امر به ادم مشتبه میشه.
قهرمانی هم مبارک امیدوارم کدورتها رفع شه.

ویرایش توسط pasia : 05-02-2010 در ساعت 09:57 PM
pasia آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pasia به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-02-2010, 09:55 PM   #317
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

آقا قهرمانی رافا مبارک . از همه بهتر بود ... نوش جونش .
راستی ممد ، حالا که دوباره روحیتون برگشته بیشتر فاز میده بترکونیمتون ... تو مادرید میترکونیمتون
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-02-2010, 09:56 PM   #318
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

[QUOTE=pasia;28226]
نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
اولا من همیشه اینجا هستم و کمرنگ و پررنگ همیشه در خدمتم اینطور نیست که من 11 ماه قائم شدم تا رافا جام بگیره بیام جواب همه رو بدم!!

دوما بی احترامی ها و دری بری گوئی ها از جانب شما شروع شد نه من و شما با این پستت داری مظلوم نمائی می کنی (عین مغالطه!!) اگرم با این فکر که من عقده ای هستم شما خوشحال میشی قبول
مث اینکه تو رفتار مسالمت امیز نمیدونی چیه؟ مظلوم نمایی واسه چی؟ واسه کی؟ ول کن نیستی بابا در ضمن من غلط کنم بهت بگم عقده ایی ولی وقتی اینطوری حرف میزنی امر به ادم مشتبه میشه.
داداش من بیخیال این بحث شو من اون پست رو دادم که ماجرا تموم شه شما باز داری کشش میدی!!؟ گفتم که هر چی فکر می کنی همونه باشه من عقده ای چجوری بگم که این بحث الکی رو هی ادامه ندی؟؟؟
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-02-2010, 09:57 PM   #319
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
به ویمبی چشم ندوز مال اندیه
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-02-2010, 09:59 PM   #320
farhad10
Member

پستها: 86
سپاس: 874
در 75 پست 593 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER

با سلام

ضمن عرض تبريك به هواداران رافا بابت قهرماني امشب!!

دوستان در مورد رنكينگ اگر ممكن هست يه كم توضيح بديد.الان رافا با اين قهرماني چند امتيازه ميشه و راجر ازش چند امتياز كم ميشه؟

موفق باشيد
در پناه حق
farhad10 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی farhad10 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
مسترز، رم، مدافع، رافائل نادال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)