بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > آزاد تایلند (PTT Thailand Open)

آزاد تایلند (PTT Thailand Open)

5-11 مهر - بانکوک، تایلند

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-02-2010, 06:55 PM   #41
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

"قبول کردن این باخت بسیار مشکل است"نادال گفت"او بسیار خوب بازی کرد،بخصوص در ست سوم،من فرصت خوبی برای رسیدن به فینال داشتم،من باید خودم را سرزنش کنم چرا که تهاجمی بازی نکردم در زمانی که میتوانستم بریک کنم.او در بریک پوینت ها خوب سرویس زد،من باختم و فرصت را ازدست دادم"مرد شماره1گفت
"همه چیز فوق العاده بود،برای لحظه ای شکه شدم"گارسیا گفت"هرگز فکر نمیکردم مرد شماره 1راشکست دهم،من فکر می کنم این بهترین پیروزی در دوران حرفه ای من هست.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-02-2010, 07:11 PM   #42
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
ما نمیگیم از قصد باخت که، ولی طرفدارای فدرر در حالی که Match Point داره میبازه میان میگن از قصدی Match Point ها رو هدر داد و نمیخواست به فلانی بخوره و از این جور بهونه ها...
میشه بگی کی فدرر مچ پوینت داشت و باخت و ما گفتیم از قصدی باخت ؟
امسال بعد از باختش مقابل بردیچ یادته ؟ برو پستهامون رو بخون ، من خودم گفتم مشخص بود میخواد ببره ولی نتونست . بازی با بگدتیس هم همینطور .
من خودم همیشه گفتم ، وقتی یه نفر توی یه تورنمنت شرکت میکنه یعنی میخواد قهرمان شه ، ولی بعضی وقتها شرایط جوری هست که اگه ببازی هم چیز خاصی از دست نمیدی و شاید یه چیزی هم بدست بیاری ، مثل کاری که امروز رافا کرد و به نظر من هم عاقلانه بود کارش . به قول ممد یه بازی هم کمتر بازی کنه خوبه .
پارسال هم مقابل سونگا من یادم نمیاد راجر مچ پوینتی داشت ، ست دوم رو که 6-1 برد ، ست سوم هم 7-3 تو تای بریک باخت . توی سرویس گیم هایی هم که اگه هولد میکرد بازی رو میبرد ، مچ پوینتی به دست نیوورد .
خلاصه این که حرف تو دهن ما نذارید ، ولی خودتون متوجه شدید که بعضی وقتها تنیسورای بزرگ بی انگیزه بازی میکنند و شاید هم از قصد بازی رو میبازند . شما این رافا رو با رافای دو سال پیش مقایسه کن ، اون موقع حتی حاضر نبود بیخیال یک امتیاز بشه ، ولی الان خیلی راحت بازی رو به لوپز میبازه و کارش هم عاقلانه هست . و مطمئن باش اگه یه روزی رافا 16-17 تا گرنداسلم ببره ، اونوقت خیلی از مسابقات مسترز رو هم جدی نمیگیره .
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-02-2010, 07:47 PM   #43
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

اینکه رافا راحت میبازه ( ممکنه از قصد بوده باشه یا بخاطر بازی بیش از حد خوب لوپز) نشان از بالارفتن تجربش طی سالهای اخیر داره و صد البته نگرشش نسبت به بازی عوض شده، وقتی سبکش رو بکلی تغییر داده مشخصه که اینطوری هم باید فکر کنه.

ولی من نگفتم بازی راجر با سونگا راجر مچ پوینت داشته!!! اون فقط یه مثال بود که فدرر وقتی مچ پوینت داره یا یه برتری بزرگی داره، میبازه طرفداراش فکر می کنن حتما از قصد بوده، حالا تو یکی از طرفدارای منطقی هستی و من هم به تو صرفا نگفتم که این حرفها رو زدی ولی خیلی ها هنوزم فکر می کنن اگه راجر با مارکوس یا بردیش یا سونگا یا ... میبازه اونم در حالی که بازی رو داره میبره حتما از قصد باخته که به موری نخوره یا خسته نشه یا مسترز رو جدی نمیگیره همونطور که بارها بهش اشاره کردن...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-02-2010, 10:11 PM   #44
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

به نظر من بی انصافیه که بازی زیبا و تهاجمی لوپز رو با گفتن اینکه رافا بیخیال بود زیر سوال ببریم.

نادال برعکس راجر که بعضی جاها بی انگیزه است واسه تک تک تورنمنتاش و تک تک پوینتاش انگیزه داره و به شدت میجنگه.

به نظر من امروز لوپز عالی بود و زور نادال بهش نرسید. البته اگه بازی 5 سته بود احتمال زیاد نادال به بازی برمیگشت و بازی رو میبرد( کاری که دوبار تو ویمبلدون امسال کرد جلوی بازیکنان با رنکینگ پایین کرد)
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-03-2010, 11:45 AM   #45
roli
Senior Member

پستها: 317
سپاس: 14,435
در 311 پست 1,954 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

من تكرار بازيو ديدم
به نظرم Garcia نادالي بازي كرد تا تونست خود نادالو شكست بده يعني سخت كوش همراه با error هاي كم
واقعاً عالي بازي كرد خوشم اومد
roli آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roli به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-03-2010, 11:16 PM   #46
MaTAdoR
Rafa's Fan

آواتار MaTAdoR

پستها: 229
سپاس: 3,860
در 227 پست 1,844 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
راستش رافا باید در طول سال فقط 9 مسترز، 4 گرند، 1 مسترز کاپ و فوق فوقش دو تا 500 رو بازی کنه!! برنامه ریزی هوشمندانه یعنی این نه که هر جا قول بدی حتما سرت بره بری بازی کنی که...یه تورنمنت پیش از استرالیا، یه تورنمنت پیش از ویمبلدون میتونه برای آماده سازی رافا بسیار مختصر و مفید باشه.

بهر حال هشتمین باخت سال رافا بود و نتونست برای هشتمین بار در طول فصل به فینال تورنمنتی برسه، ولی در کل خوبه که هفته ی دیگم بازی داره من که وقتی رافا یه تورنمنتی میبازه تا تورنمنت بعدی خیلی دپرسم الان باز خوبه از اواخر هفته میتونیم دوباره رافا رو ببینیم
منم با این مورد موافقم که طرفداراش هرکجا خواستن مسابقه بده
نباید موافقت کنه
اگه این طوری منم بهش می گم بیاد بانه حداقل یه مسابقه نمایشی بده

رافا اگه نمی تونه زیر قولش بزنه قول نده

یکی نی بهش بگه پسرجون تو زانوت زیاد حال و روز خوبی نداره
یه تورنومنت 250 یا حداکثر شاد کردن اندکی از طرفدارانت
به چه دردت می خوره؟

مگه تو فقط تو بانکوک طرفدار داری؟؟؟

فک می کردم فقط من
وقتی رافا یه تورنمنتی میبازه تا تورنمنت بعدی خیلی دپرسم
!
MaTAdoR آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MaTAdoR به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
آزاد تایلند، رافائل نادال، بازگشت، دلپوترو

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)