بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

5-12 اردیبهشت - رم، ایتالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-27-2010, 10:51 PM   #121
Reza23
Rafa's Fan

آواتار Reza23

پستها: 618
سپاس: 3,318
در 604 پست 4,137 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
دیگه گند زدی به باخت راجر ربطش نده ... گند زدن یا نزدن فدرر دخلی به گند زدن و نزدن تو نداره
تو که فقط بلدی با کلمات بازی کنی!
Reza23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Reza23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-27-2010, 11:08 PM   #122
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza23 نمایش پست ها
چقدر شما ها دقیق هستین؟!!
مگه ایندین ولز بازی دومش به باقداتیس نباخت؟!!
حالا مگه بازی دوم گندش کمتر از بازی اوله؟!!
من مثل شما دقیق نیستم که خدای آمار باشم!
شما به بزرگی خودتون ببخشید این اشتباه مخوف من رو!
ضمنا اگه از پست دادن من و طرفداری و دفاعم از رافا ناراحتی
آواتارت رو عوض کن برو تو گروه Roger's Fan .
خب خیلی ها اینجا زحمت میکشن. امار دقیق از تمامی رخدادهای تنیس میدن تا اطلاعات من وتو بره بالا.اینطور نیست ...

در ضمن یه چیزی رو سعی کن بفهمی.هیچ کس به اندازه من تعصب روی نادال نداره و نخواهد داشت ولی من علاوه بر این تعصب یه چیز دیگه هم دارم اونم اسمش منطق هستش.
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-27-2010, 11:33 PM   #123
Reza23
Rafa's Fan

آواتار Reza23

پستها: 618
سپاس: 3,318
در 604 پست 4,137 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
خب خیلی ها اینجا زحمت میکشن. امار دقیق از تمامی رخدادهای تنیس میدن تا اطلاعات من وتو بره بالا.اینطور نیست ...

در ضمن یه چیزی رو سعی کن بفهمی.هیچ کس به اندازه من تعصب روی نادال نداره و نخواهد داشت ولی من علاوه بر این تعصب یه چیز دیگه هم دارم اونم اسمش منطق هستش.
تو که مثلا اینجا قدیمی هستی و خیلی هم تعصب داری
چطور غیرتت قبول کرده اینجا تو امضای بعضی ها به رافا
توهین میشه و تو ساکت موندی و کاری نکردی؟!!!
لابد منطق اینجوری حکم کرده؟!
یا قدردان زحماتشون هستی؟!!
Reza23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Reza23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-28-2010, 01:57 AM   #124
pasia
Roger's Fan

پستها: 200
سپاس: 2,228
در 192 پست 884 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

شانس ندارم بعد از استرالیا که ماهواره با راضی کردن پدر گرامی راه انداختیم یه بازی درست از این لامصب ندیدم خدا بگم چیکارت کنه درضمن دوستان چاقو کشی نشه دوباره
pasia آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pasia به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-28-2010, 07:26 AM   #125
javi
Senior Member

آواتار javi

پستها: 431
سپاس: 4,906
در 412 پست 2,833 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger federer / Ana Ivanovic

خوب شد بازیو ندیدیم،بنظرم این معنی نداره چون کلی جام گرفته حالا بیاد عشقی بازی کنه یا باید خداحافظی کنه یابه احساسات این همه هوادارش احترام بذاره جدا" یه وقتایی اون همه خوشحالی بعد از قهرمانی هاش و داره تو ما خنثی میکنه با این بازیهاش
javi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی javi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-28-2010, 09:05 AM   #126
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

درود، راجر واقعا شاهکار کرد! گولبیس با چه زبونی بگه راجر بیا ببر 6 تا مچ پوینت سیو کنیو بازم ببازی واقعا از اسطوره راجر برمیاد!
خدای آنفورسد ارور به حق برازنده ی گولبیسه! بیچاره ناندو اسمش بد در رفته ! جلوی گولبی لنگ میندازه! پسر جان تنیس که فقط وینر نیست! با تمام قدرت به توپ بکوبی که چی بشه؟!!! حالا گلایه هم میکرد که چرا توپ هاش به تور میخورد! گولبیس هیچی نیست و هیچی هم نمیشه!!!! در این میان رقابت تنگاتنگی بین این دو بازیکن در پیشی گرفتن از هم در زدن آنفورسد ارور وجود داشت و نزدیک بود راجر گوی سبقت رو از گولبیس برباید!! گولبیس 39 خطا و راجر مرد شماره ی یک جهان 38 خطا ! ست اول راجر فقط 5 خطا داشت که اوضاع را خراب دید و ست های بعدی جبران کرد که نشون بده دست کمی از گولبیس نداره!!! بعد از تقریبا گند زدن به امتحان امیدوار بودم که یه بازی جذاب ببینیم ، ولی هر کس که این بازی رو دیده باشه بعدش دچار حالت تهوع شدیدی میشه و در مراجعه به دکتر دلیلش رو نمایش خیره کننده ی اسطوره و یک جوان بی تجربه و نادان و خطا کار و پر اشتباه و بزهکار میدونه! هیچ شکلک خنده ای هم در کار نیست یکی از تلخ ترین بازی های تنیس بود. در این میان 87 درصد از طرفداران ورزش گلبال رای به قهرمانی راجر در این تورنمنت داده بودند! که جالب توجه بود! راستی گولبیس هیچی نمیشه با این سبک بازی فاجعه بار!!!
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-28-2010, 09:45 AM   #127
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
تو که فقط بلدی با کلمات بازی کنی!
نقل قول:
تو که مثلا اینجا قدیمی هستی و خیلی هم تعصب داری
چطور غیرتت قبول کرده اینجا تو امضای بعضی ها به رافا
توهین میشه و تو ساکت موندی و کاری نکردی؟!!!
لابد منطق اینجوری حکم کرده؟!
یا قدردان زحماتشون هستی؟!!
با كلمات بازي كردن خودش يك نوع هنره در نوشتن كه هر كسي نميتونه اين كار و انجام بده عزيزم.
خب عزيزم طرفداران رافا هم تو بعضي امضاهاشون به انتقاد(به قول شما توهين) راجر پرداختند..تازه اين دليل به غيرت يه نفر نميشه..مگه غيرت اينه كه يه توهين به طرفدارت بكنن و تو بلند بشي و بزني همه رو داغون بكني!نه جانم غيرت اين نيست.غيرت اونه كه در هر شرايطي كنار تنيسور مورد علاقه ات باشي و ازش حمايت كني،غيرت اينه كه اگه بازيكن مورد علاقه ات 2سال افت كرد بازم طرفدارش بموني.اين و بهش ميگن غيرت نه اينكه از چيزاي جزئي و پيش پا افتاده ناراحت بشي.
در مورد بازي راجر بايد عرض كنم كه راجر خيلي خيلي بد بود.اصلام بحث بي خيال بودن و اين چيزا نيست،چون راجر بازيش خراب بود..به قول يكي از دوستان انگار مست كرده بود اومده بود تو بازي!نميدونم والله..بايد از خود راجر پرسيد؟چرا راجر ديگه به هر كس و ناكسي ميبازه؟چرا سال هاي قبل بسيار سخت بود راجر و شكست دادن و فقط رافا نادال توان برد راجر و داشت؟
بايد خوب تمرين بكنه،قهرماني در مسترز هم مهمه!نبايد گول خودمون بزنيم كه راجر فقط گرندببره ما خوشحال ميشيم.
اميدوارم راجر بتونه در ادامه راه و تو estoril قهرمان بشه تا اون اعتماد به نفسش برگرده.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-28-2010, 10:19 AM   #128
iman1990
Senior Member

آواتار iman1990

پستها: 242
سپاس: 3,513
در 223 پست 1,168 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر کبیر رافائل نادال

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger-federer1 نمایش پست ها
با كلمات بازي كردن خودش يك نوع هنره در نوشتن كه هر كسي نميتونه اين كار و انجام بده عزيزم.
خب عزيزم طرفداران رافا هم تو بعضي امضاهاشون به انتقاد(به قول شما توهين) راجر پرداختند..تازه اين دليل به غيرت يه نفر نميشه..مگه غيرت اينه كه يه توهين به طرفدارت بكنن و تو بلند بشي و بزني همه رو داغون بكني!نه جانم غيرت اين نيست.غيرت اونه كه در هر شرايطي كنار تنيسور مورد علاقه ات باشي و ازش حمايت كني،غيرت اينه كه اگه بازيكن مورد علاقه ات 2سال افت كرد بازم طرفدارش بموني.اين و بهش ميگن غيرت نه اينكه از چيزاي جزئي و پيش پا افتاده ناراحت بشي.
در مورد بازي راجر بايد عرض كنم كه راجر خيلي خيلي بد بود.اصلام بحث بي خيال بودن و اين چيزا نيست،چون راجر بازيش خراب بود..به قول يكي از دوستان انگار مست كرده بود اومده بود تو بازي!نميدونم والله..بايد از خود راجر پرسيد؟چرا راجر ديگه به هر كس و ناكسي ميبازه؟چرا سال هاي قبل بسيار سخت بود راجر و شكست دادن و فقط رافا نادال توان برد راجر و داشت؟
بايد خوب تمرين بكنه،قهرماني در مسترز هم مهمه!نبايد گول خودمون بزنيم كه راجر فقط گرندببره ما خوشحال ميشيم.
اميدوارم راجر بتونه در ادامه راه و تو estoril قهرمان بشه تا اون اعتماد به نفسش برگرده.
به امید قهرمانی راجر در تورنومنت های بعدی.....
iman1990 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی iman1990 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-28-2010, 10:30 AM   #129
javi
Senior Member

آواتار javi

پستها: 431
سپاس: 4,906
در 412 پست 2,833 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger federer / Ana Ivanovic

اصلا" ماهیت ورزش و هوادار بوجود میاره و این خیلی مهمه، هر میدانی محل رقابته ،گرند اسلم واسه اونا این همه اهمیت داره اتفاقا" من از مسترز خیلی خوشم میاد کوتاه ست و متنوع ،حالا ماها پای تلویزیون بازیاشو دنبال میکنیم تکلیف اونهمه هوادار که از یه کشور بلند میشن میرن بازیشو ببینن چیه فرض کنیم واسه فوتبالیستا فقط جام جهانی مهم باشه؟
مونته کارلو رو باید شرکت میکرد تااز فرم دور نمونه این هم بهونه عدم آمادگی واسه شما و خودش
javi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی javi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-28-2010, 10:35 AM   #130
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط javi نمایش پست ها
اصلا" ماهیت ورزش و هوادار بوجود میاره و این خیلی مهمه، هر میدانی محل رقابته ،گرند اسلم واسه اونا این همه اهمیت داره اتفاقا" من از مسترز خیلی خوشم میاد کوتاه ست و متنوع ،حالا ماها پای تلویزیون بازیاشو دنبال میکنیم تکلیف اونهمه هوادار که از یه کشور بلند میشن میرن بازیشو ببینن چیه فرض کنیم واسه فوتبالیستا فقط جام جهانی مهم باشه؟
مونته کارلو رو باید شرکت میکرد تااز فرم دور نمونه این هم بهونه عدم آمادگی واسه شما و خودش
به نظر من راجر الان در هيچ زميني آماده نيست نه تنها در خاك حتي روي هارد و چمن نيز اون آمادگي هميشگي رو نداره.ايشالله بايد تمرينات خوبي رو پشت سر بزاره تا بتونه مث هميشه موفق باشه
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
مسترز، رم، مدافع، رافائل نادال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)