بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-24-2013, 10:52 AM   #381
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

از صفخه ی فیسبوک آقای علیپور:

مرد موردعلاقه سارا ارانی----------------------------------واکنون راجع به این چه خواهیدگفت؟--سارا ارانی-مرددلخواه من یک تیپ مدیترانه ای مانندرافا یاداویدفرراست-مردی که قادراست باعث آسایش وراحتی من شود.!..!
And now , what will you say about this ?
Sara Errani : “My ideal man is the Mediterranean type, like Rafa or Ferrer , a man able to make me relaxed

بعداز5سال بدون بردن عنوان-ایوو کارلوویچ درتورنمنت کلاروکلمبیا موفق شددرفینال الیآندرو فایا تنیسورمیزبان رابانتایج 6-3/7-6شکست دهد-فراموش نکنیم که ایوو مدت زمانی بخاطرویروس بیماری مننژیت غائب بود-ماخیلی ازبازگشت این تنیسوربلندقدخوشحالیم----تبریک به-ایوو-----_(کارلوویچ دارای سرویسهای بسیارخوبی میباشدوهمچنین بازی لب تور----اماازخط سرویس بخاطرقدبلندش نمیتواندخوب بازی کند-این دومین تورنمنتی بودکه اوبعدازبازگشت ازبیماری دران شرکت کرد---علیپور)-عکس -کارلوویچ بعدازپیروزی---------بااین خبر روزشلوغ بنده هم که تمام فینالهارابطور کم یازیادپوشش دادم به پایان رسید.
after 5 years without any title ivo karlovic wins the Claro Open in Colombia he beat Alejandro falla 6-3 7-6 lets not forget ivo was outside the tour for a while with viral meningitis we are so glad the giant is back! congrats IVO

ویرایش توسط mspayam : 07-24-2013 در ساعت 11:01 AM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-27-2013, 11:29 AM   #382
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

محرومیت 18 ماه همبازی جوکوویچ

فدراسيون بين المللي تنيس، ويکتور تروچسکي تنيسور صربستاني را به خاطر رعايت نکردن قوانين مبارزه با دوپينگ 18 ماه محروم کرد
.
اين تنيسور صرب در ماه آوريل نمونه ادرار خود را به کارشناسان مبارزه با دوپينگ ارائه داد اما به بهانه بيماري حاضر نشد نمونه خون خود را تحويل آنها دهد و همين مسئله باعث شد تا فدراسيون تنيس واکنش نشان دهد و او را 18 ماه محروم کند.
تروچسکي نفر 53 رنکينگ بهترين تنيسورهاي جهان است. او در جام ديويس همبازي نوواک جوکويچ بود.

تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg images.jpg (10.8 کیلو بایت, 429 نمایش)
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
32 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-29-2013, 11:33 AM   #383
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

انصراف شاراپووا از تورنمنت Rogers Cup تورنتو به دلیل مصدومیت

ماریا شاراپووا روس به علت مصدومیت از ناحیه مفصل ران از تورنمنت تورنتو موسوم به Rogers Cup انصراف داده است . پیش از این او از تورنمنت استنفورد آمریکا نیز به همین دلیل انصراف داده بود . آخرین حضور او در کورت به دور دوم مسابقات ویمبلدون برمیگردد که مغلوب حریف گمنام پرتغالی خود شد . بهترین نتیجه شاراپووا در مسابقات Rogers Cup به سال 2009 برمیگردد که او پس از قبول شکست مقابل النا دمنتیوا روس در دیدار نهایی به مقام دوم رسید .
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
29 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-29-2013, 02:45 PM   #384
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

دل پوترو:فوتبال را بیشتر از تنیس دوست دارم

وی كه در رده بندی جهانی برترین تنیس بازان دنیا بعد از ستارگانی چون نوواك جوكوویچ، اندی ماری، راجر فدرر و رافائل نادال، در مكان هفتم قرار دارد در ۱۹ سالگی قهرمان اوپن آمریكا شد و در بازی های المپیك لندن مدال برنز گرفت.

این تنیس باز ۲۴ ساله گفت: فوتبال ورزش شماره یك من است. واقعا عاشق این رشته هستم و در اوقات فراغت فوتبال تماشا می كنم یا با دوستانم فوتبال بازی می كنم.

وی افزود: پست مهاجم میانی را بیشتر می پسندم و از وقتی بچه بودم در این پست بازی می كردم. در دفاع وسط هم زیاد بازی كرده ام. هنوز هم خیلی دوست دارم وقتی از تنیس بازنشسته شدم برای یك باشگاه فوتبال بازی كنم.

دل پوترو با بیان اینكه در ۱۲ یا ۱۳ سالگی تصمیم گرفت از بین تنیس و فوتبال یكی را انتخاب كند، ادامه داد: تصمیم خیلی سختی بود. مربی فوتبالم خیلی با مربی تنیسم صحبت كرد. هیچكدام نمی خواستند بگذارند من بروم. اما در حقیقت همیشه فوتبال را بیشتر دوست داشتم. راستش همزمان مسابقات فوتبال مهمی در رده ۱۲ سال در برزیل در حال برگزاری بود و من چون هرگز از كشور خارج نشده بودم تصمیم گرفتم تنیس را انتخاب كنم تا برای بازی به برزیل بروم. در آن زمان برای اولین بار سوار هواپیما شدم، به برزیل رفتم و برای اولین بار در یك تورنمنت تنیس مسابقه دادم و در نهایت بهترین بازیكن شدم. همه از این اتفاق تعجب كرده بودند.

وی گفت: اینگونه شد كه همه فكر كردند دیگر تصمیم خودم را گرفته ام. برای من هم سخت بود كه هر دو رشته را همزمان ادامه بدهم. به همین دلیل سه یا چهار ماه فقط تنیس بازی كردم اما بعد به خودم گفتم باید فوتبال را انتخاب كنم. راكت تنیس را كنار گذاشتم و تا ۱۴ سالگی فقط فوتبال بازی كردم. ولی به تدریج اشتیاقم به آن كم شد و به تنیس روی آوردم. بعد از آن سرم را پایین انداختم و خودم را وقف تنیس كردم.

نفر هفتم تنیس جهان اظهار داشت: وقتی بچه بودم همه می گفتند فوتبالیست خوبی می شوم و من را با مارانگونی مقایسه می كردند كه در دهه ۱۹۸۰ برای ایندیپندنته و بوكا بازی می كرد. ولی وقتی بزرگتر شدم چالاكی پاهایم كم شد. من عاشق فوتبال بودم و قبل از تمرین تنیس، یك ساعتی توپ را به دیوار می زدم و بعد از آن هم یك ساعت فوتبال بازی می كردم. چند تا از هم تیمی های آن زمان من اكنون برای ایندیپندنته بازی می كنند. نمی دانم شاید من هم می توانستم به بوكا یا یك تیم بزرگ دیگر بروم.

rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
38 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-01-2013, 12:56 PM   #385
john
Senior Member

آواتار john

پستها: 394
سپاس: 4,616
در 337 پست 2,042 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: F.V.I.R

انصراف سونگا از رقابت هاي مونترال موسوم به (rogers cup) به دليل مصدوميت زانوي چپ
نفر هفتم رنكينگ جهاني كه اخرين بازي خود را در ٢٦ june در راند دوم رقابت هاي ويمبلدون انجام داده كه موجب به حذف او گرديد افزود: من به ريكاوري بيشتري براي زانوي چپ خود نياز دارم تا بتوانم براي ماه بعد براي حضور دراوپن امريكا اماده تر باشم.

ویرایش توسط john : 08-01-2013 در ساعت 11:27 PM
john آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی john به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-02-2013, 02:44 AM   #386
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

ایوانوویچ خطاب به مربی : نیازمند یک تغییر اساسی هستم

تنیسور صرب و زن شماره یک اسبق جهان پس از 2 سال همکاری با Nigel Sears اکنون می گوید برای ادامه تابستان نیازی به یک مربی تمام وقت ندارم . او اکنون به همراه پارتنرش Nemanja Konitc ، مربی بدن سازیش Zlatko Novovic و فیزیوتراپش Branko Penic سفر خواهد کرد. او همچنین به زودی در صورت در دسترس بودن آن ها با مربیان آدیداس Sven Groeneveld and Darren Cahill نیز کار خواهد کرد.
" این یه تغییر بزرگ بود اما حس می کنم که اکنون شدیدا به آن نیاز دارم. واقعا نیازمند یک تغییر بودم . اکنون نیاز دارم که یک صدای تازه را بشنوم . "
شماره 17 جهان می گوید لزومی نداشت که در راند 4 رولند گاروس مغلوب آگنیشکا رادوانسکا شوم و یا در راند دوم ویمبلدون به بوچارد بازی را واگذار کنم .یکی از دلایل تغیر همین شکست ها بود.
" این مسابقه ها دشوار و اصلی نبودند. پس از باخت در ویمبلدون واقعا ناامید شدم. این بازی ها در حدی نبودند که من در آنها شکست بخورم. احساس میکنم واقعا نیاز به تغییراتی اساسی دارم. "
تنیسور 25 ساله صرب همچنین می گوید قصد دارد بار دیگر به تا 5 زنان بازگردد و برای قهرمانی در گرند اسلم ها مبارزه کند اما ایوانوویچ چند سالی است که درخشش چندانی ندارد آخرین باری که او توانست به فینال یک گرند اسلم راه پیدا کند در رولند گاروس 2008 بود که در همان مسابقه هم به پیروزی دست پیدا کرد.
او اکنون در مسابقات کارلزبد حاضر است و دیروز موفق شد در دیدار اولش با نتیجه 2-1 از سد دومینیکا سیبولکووا عبور کند.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-09-2013, 02:16 PM   #387
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

علاقه ایوانووچ به دیمیتروف

زن شماره یک سابق جهان ، آنا ایوانوویچ آخرین قربانی دلربایی تنیسور بلغار ، گریگور دیمیتروف شده است. در این لحظه تنیسور صرب همه چیز را افشا می کند. آنا ، دیمیتروف را برای رابطه انتخاب کرد اما درخواستش مورد قبول واقع نشد زیرا مــریا شاراپووا دوست خوبی برای تنیسور بلغار بوده و دیمیتروف می گوید که نمی خواهد بلافاصله دوستیشان را خراب کند. ایوانوویچ می گوید زمانی که فهمیدم دیمیتروف و شاراپووا با هم رابطه دارند بسیار خوش حال شدم زیرا معتقدم آن ها برای هم ساخته شده اند.

ویرایش توسط Ahoura : 08-09-2013 در ساعت 03:00 PM
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
36 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-15-2013, 02:37 PM   #388
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

انصراف جو-ویلفرد سونگا مصدوم از مسابقات تنیس گرند اسلم 2013 آزاد امریکا

جو-ویلفرد سونگا فرانسوی در رقابت‌های تنیس گرند اسلم آزاد امریکا امسال به دلیل عدم بهبودی به موقع ناشی از مصدومیت زانو حضور نخواهد داشت.

مرد فرانسوی که در 26 ماه ژوئن میلادی گذشته و حین برگزاری مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون در دیدار دور دوم مقابل ارنستس گولبیس از کشور لتونی دچار مصدومیت شد، تا کنون به دلیل آسیب دیدگی از مسابقات کناره گرفته است.

مرد شماره هشت تنیس جهان که در سال 2011 موفق شد به دور یک‌چهارم پایانی گرند اسلم آزاد امریکا صعود کند، اظهار داشته که در حال حاضر نیاز به زمان دارد تا مصدومیتش به طور کامل برطرف شود و آن‌گاه بتواند به صورت صد در صد به مسابقات بازگردد.

سونگا در وب‌سایت شخصی‌اش گفته: «این که در فاصله دو ماهه مصدومیتم به آن جا [نیویورک] بروم در حالی که کاملاً می‌دانم که به دلیل عدم آمادگی هیچ شانسی برای برد ندارم، احمقانه است.»

«بنا به اظهار نظر پزشکانم، دو ماه نیاز است تا تاندون کمی بهبود یابد و پنج ماه نیز برای رفع کامل مصدومیت، زمان لازم است.»

جو-ویلفرد سونگا امیدوار است که بتواند با حضور در تورنمنت Metz فرانسه (که از 16 سپتامبر برابر با 25 شهریور آغاز می‌شود)، در خاک کشورش به مسابقات حرفه‌ای باز گردد.

شایان ذکر است که آخرین گرند اسلم فصل تنیس امسال از روز 26 ماه اوت (4 شهریور) تا نهم ماه سپتامبر (18 شهریور) در نیویورک امریکا برگزار خواهد شد.

Eurosport U.K./Reuters

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
40 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-20-2013, 09:12 PM   #389
john
Senior Member

آواتار john

پستها: 394
سپاس: 4,616
در 337 پست 2,042 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: F.V.I.R

انصراف جان ايزنر و توماس برديچ از تورنمنت ٢٥٠ امتيازي winston-salem
جان ايزنر قهرمان دو دوره ي اين رقابت ها به دليل اسيب ديدگي مفصل ران و توماس برديچ فيناليست دوره قبل. و Top Seed اين رقابت ها به دليل درد شانه ي راست از اين تورنمنت انصراف دادند. با انصراف اين دو بازيكن سطح مسابقات كاهش مي يابد. اگر هم مشكل خاصي نداشتند اين انصراف منطقي به نظر ميرسيد چون هر دوي ان ها ميخواهند با امادگي كامل و بدون هيچ نگراني در اخرين گرند اسلم سال (Us open) شركت كنند. ايزنر از اين تورنمنت (winston-salem) به عنوان تورنمنت مورد علاقه خود ياد ميكند.
john آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی john به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-20-2013, 09:31 PM   #390
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

ماری و جوکوویچ در BNP Paribas Showdown 2014

اندی ماری دیروز در صحبت هایی که انجام داد ، تائید کرد که او و جوکوویچ در ماه مارس سال آینده در دیداری نمایشی در شهر نیویورک با عنوان BNP Paribas Showdown 2014 به مصاف هم خواهند رفت . همچنین در دیگر دیدار نمایشی جان و پاتریک مکنرو به مصاف برادران برایان خواهند رفت ... همانطور که اشاره شد این دیدار های نمایشی ماه مارس سال آینده برگزار خواهند شد ...

Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ATP , WTA , آزارنكا , ايزنر , تنيس , جوكويچ , خبر , رادوانسكا , سونگا , شاراپوا , فدرر , فيش , كلايسترز , ماري , نادال , ووزنياكي , ويليامز

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)