بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-09-2012, 07:29 PM   #1
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض جَک ساک در فلوریدا، استرالیای امسال نه

در حالی که بسیاری از بازیکنان تنیس در جهان برای حضور در نخستین گرنداسلم سال در استرالیا تلاش می کنند،
یک امریکایی در فلوریدا به دنبال بهبود بازی و رتبه بندی اش است .

108076690.0.jpg
Jack Sock is ready for 2012
Photo by: Rick Limpert

بعضی ها فکر می کنند ساک 19 ساله نام بزرگِ بعدی در تنیس امریکاست، اما او هیچ فشاری بر روی خود نمی آورد و احساس می کند در حال انجام کارهایی در راه درست است "من نیاز دارم در برخی از مسابقات و شاید برخی عناوین پیروز شوم" او گفته به طور خلاصه در مورد بازی در کالج تنیس فکر می کند، اما احساس او برای رده های حرفه ای آماده بود و در ادامه از برنامه حرفه ای خود برای نخستین بار، تست و راه طولانی آن می گوید. بیگ سروِ راست دست از مسابقات فیوچرز USTA در فلوریدا که از هفته های آینده آغاز می شود، صحبت می کند "من برای رویدادهای ATP در سن خوزه و ممفیس آماده می شوم".

ede994e7cc69d519d066e5ffa18f280f-getty-124406793.jpg

ساک تا به حال، تجربه حضور در مراحل بزرگ تنیس را داشته است. او در 2011 امریکا با ملانی اودین به عنوان قهرمانی در دابل مختلط دست یافت (آنها با دریافت وایلدکارد در بخش دابل شرکت کردند و در دور دوم زوج هوبر و ب.برایان را از پیش روی برداشتند) و به راند دوم انفرادی مسابقات پیشرفت کرد، در جایی که اندی رادیک را ملاقات کرد "آن یک تجربه کامل و باورنکردنی برای من بود. راه رفتن بر روی کورت، دیدن چراغ ها و هلهله کردن جمعیتِ 18 تا 20 هزار نفری برای شما یک تجربه باورنکردنی ست. می دانم که با کار بهتر، در تورنمنت های بهتری می توانم شرکت کنم" ساک لبخند می زند. او امیدوار است سال آینده در استرالیا بازی کند .

Rick Limpert covers sports, technology and events in and around Atlanta. He interviewed Jack Sock last month at an event in Atlanta.

ویرایش توسط M∂hdi : 01-09-2012 در ساعت 07:41 PM دلیل: تیتر
M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)