بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

3-16 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان ویمبلدون 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 23 16.43%
اندی ماری 19 13.57%
راجر فدرر 77 55.00%
رافائل نادال 18 12.86%
جو ویلفرد سونگا 1 0.71%
توماس بردیک 0 0%
سایر تنیسورها 2 1.43%
رأی دهندگان: 140. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-24-2013, 08:41 PM   #121
saeedsafaee
Member

پستها: 75
سپاس: 347
در 67 پست 466 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: rafael nadal ،sabine lisicki

الان خیلی لحظات سختی دارم. از چند طرف بدنم دارم میسوزم. شکست غیر منتظره اونم تو این مرحله خیلی سخت و تلخه. بدترین تورنمنت تاریخ تتنیس بود. این همه لحظه شماری برا ویمبلی امسال روز اول این ضد حال. تف تو این تورنمنت
saeedsafaee آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedsafaee به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2013, 08:43 PM   #122
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نميدونم چي بگم وضع روحي خودم داغونه اينم ديگه.......کلا خيلي جالبه هفته اول ويمبلدون فک کنم نادال طلسم ميشه. نه استيو دارسيس بلکه ضعيف تر از اونم بود نادالو امروز ميبردبکهند بدون استثنا ضعيف و مبتديانه. سرويس فقط در حد رد کردن فورهند اروراشم که زياد بود فوت ورک در حد تنيس ايران ودوباره نشانه هايي از مصدوميت که من شک دارم بهش واقعا اگر مصدومي نيا و با اعصاب خودت و ميليون ها فن بازي نکن اگرم مصدوم نيسي که درست باختو قبول کن ديگه واقعا شورشو درآورده دور اول تا حالا نباخته بود که اينم به لطف ويمبي به دست اومد واسه من ک ويمبي تموم شد فقط اميدوارم که يو اس اپن اين جور نشه تو تمام لحظات حساس بازي امتيازاي مهمو از دست داد و ............من الگوي ورزشيم هميشه رافا بوده با بردا و باختاش اشک ريختم و ... برام لحظات فراموش نشدني رو رقم زده در مورد مربي بگم که نادال پتانسيل زدن سرويس خوبو نداره هر چند که عمو توني يک ريال ارزش نداره مربيگريش
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2013, 08:48 PM   #123
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

پستها: 273
سپاس: 4,241
در 274 پست 2,487 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima93 نمایش پست ها
مصاحبه جالب سیمون درباره بازیکنان تور مردان: لینک

و همچنین پیش بینی کارشناسان شبکه ESPN درباره ویمبلدون

فعلا که نظر 2تا از این به اصطلاح کارشناسا به طرز فوق فجیعی به باد هوا رفت. اگه اینا کارشناسن، فکر کنم تو سایت خودمون حداقل 10تا پروفسور داریم.
Mahrooz RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahrooz RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2013, 08:52 PM   #124
beeroz
Roger's Fan

آواتار beeroz

پستها: 173
سپاس: 3,913
در 131 پست 969 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.federer t.hass g.dimitrof s.lisicky s.wawrinka kh.delpotro s.cristea

به نوبه خودم خیلی متاثر شدم که یه فداله دیگه زود از دست رفت
نادال نباید اون همه تورنومنت خاک و بازی میکرد اشتباه پارسال و تکرار کرد و نباید هاله رو انصراف میداد کاملا ناآماده به نظر میرسید امیدوارم مصدوم نشده باشه حیفه واقعا
beeroz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی beeroz به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2013, 08:54 PM   #125
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sooshians_8919 نمایش پست ها
من شنیده بودم تو گرنداسلمها طوری قرعه کشی می کنن که 4 نفر اول دو به دو در دو طرف سید قرار بگیرن. اما الان 3 نفر یه طرفن! دوستان توضیح میدین؟؟
و اینکه چرا این گرنداسلم فاصلش نسبت به استرالیا تا رولند اینقدر کمتره؟؟
نه تنها در گرند اسلمها بلکه در همه تورنمنتها 4 نفر اول دو به دو میوفتند.ولی مسئله اینجاست که نادال سید 4 نیست و سیده 5 هستش و فرر سید 4 هست بنابراین نواک و فرر یک سمت و ماری و فدرر سمت دیگه هستند.در مورد فاصله هم من نمی دونم ولی یه دلیل اصلیش حتما آب و هواست.تو سه گرند نیمه دوم سال همین طوریش همش در حال بارون اومدنه و هوا خیلی سرده پس قاعدتا تو زمستون باید همش شاهد برف باشیم و هوای زیر 0 بنابراین همش تو تابستونه.
من یک پستی از بهراد عزیز دیدم که باعث تعجبم شد.البته هیچ شکی ندارم که برداشت من اشتباه بوده و بهراد هم البته مشخصا وقتی این پست رو می داده به این موضوع فکر نکرده چون بهراد برای خودش ذوب شده ایهولی به هر حال سوالیم رو می پرسم.بهراد گفت که موفقیتهای اخیر نادال در حدی زیاد بوده که با باخت در راند1 بهش پشت نمی کنیم.پس اگه تورنمتهای قبل همه رو خراب کرده بود و در ادامه باز هم خراب می کرد پشت می کردید به نادال؟قطعا اینطور نیست و منم مطمئنم فقط بخاطر اشتباه در نوشتن این ابهام در ذهن من به وجود اومدهمرسی از شما طرفداران خصوصا بهراد که همیشه پشت تنیسور مورد علاقتون هستنید
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2013, 08:56 PM   #126
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova

سلام.بازی راجر خیلی جالب بود.یک از لحظات باحال بازی ضربه ای بود که راجر از بالای سر ویکتور ... توپ رو انداخت و اونم با نزدیک 2 متر قد هر کاری کرد نتونست توپو بزنه.خیلی این صحنه قشنگ بود.راجر به نظر عزمشو برای ویمبلدون امسال بدجوری جزم کرده.باید دید چی پیش می اد.اندی ماری هم بر طبق پیش بینی بازی کرد و برد. ماریا شاراپوا ست اول خوب نبود اما کلا خودشو پیدا کرد و برد.نکته مثبت آزرنکا بود که خوشبختانه با وجود مصدومیتی که براش پیش اومد تونست بازی رو ببره.آزرنکا یکی از بازیکنهای مورد علاقه منه و اصلا دوست ندارم حداقل تا رسیدن به نیمه نهائی و بازی با ماریا حذف بشه.فکر کنم اگر ماری و فدرر به نیمه نهائی برسند با آمادگی که ازشون دیدم بازی خیلی حساس و قشنگی رو شاهد باشیم..استن هم که ست اول فعلا گند زده.در مورد بازی نادال هم به احترام هواداران نادال که میدونم خیلی ناراحتند صحبتی نمیکنم.فقط میگم بازی برد و باخت داره و نادال پایان بازی خیلی خوب رفتار کرد و حتی به تماشاگران امضا داد که نشون از جنبه بالای این بازیکن بزرگ داره.فقط حیف شد .با بودنش بازیها گرمتر و جذابتر میشد.امیدوارم نواک فردا بازی اول خوب و قدرتمند ظاهر بشه.تقریبا ساعت 6 بازیش شروع میشه.بهرحال همیشه بازیهای اول میتونه دردسر ساز بشه.امیدوارم که این جام به نواک برسه.

ویرایش توسط mehdi_juve : 06-24-2013 در ساعت 09:31 PM
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdi_juve به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2013, 09:03 PM   #127
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

وامــــــــــــــــــوس پاسکال ماریا . چوب خدا صدا نداره . این نادال هم مارو اذیت میکنه ، عکس رُسُل رو گذاشتیم ، به دارسیس باخت بازهم ویمبلدون و 1 سال دیگه صداتونو نشنوم ی دوست نادالی میگفت مگس ، و کسی اینجا اخطار نداد . ی دوستی هم میگفت حسام .... . بازهم نادال باز فک کنم بره فصل خاک بیاد باز ، آخی ، حیوونکی زانوش درد میکنه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behr@d نمایش پست ها
تبریک میگم . به تمام دوستان هیتر و متنفر از نادال این حماسه رو تبریک میگم

زانو باهاش یاری نکرد ، به هیچ وجه ... تو اینقدر امسال موفقیت داشتی که ما با حذفت در راند اول بهت پشت نکنیم .

ویمبلدون امسال هم خیلی زود در همینجا برای من تمام شد ... حتی خیلی زودتر از سال قبل ...

در ابتدا مرسی ، 2.زانو !!! حالا باختید زانو ؟؟؟ میبرید زالو ؟؟؟؟ چی میگی باو ؟؟؟ امسال هم روتون رو سفید کرد ، حماسه ی دیگر و راند 1

با عمو رُسُل رفتید خونه . بــــــــــــــــــــــــدرود
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2013, 09:08 PM   #128
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

پستها: 591
سپاس: 2,600
در 577 پست 3,841 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic = Roger Federer = Maria Sharapova = Eugenie Bouchard = Victoria Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط beeroz نمایش پست ها
به نوبه خودم خیلی متاثر شدم که یه فداله دیگه زود از دست رفت
نادال نباید اون همه تورنومنت خاک و بازی میکرد اشتباه پارسال و تکرار کرد و نباید هاله رو انصراف میداد کاملا ناآماده به نظر میرسید امیدوارم مصدوم نشده باشه حیفه واقعا

بابا فدال میخوای چیکار ؟؟؟
باز بخورن بهم هد تو هد بد تر شه ؟
خوبه باز کار روجر آسون تر شد
Aryan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2013, 09:12 PM   #129
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mehdi_juve نمایش پست ها
سلام.بازی راجر خیلی جالب بود.یک از لحظات باحال بازی ضربه ای بود که راجر از بالای سر ویکتور ... توپ رو انداخت و اونم با نزدیک 2 متر قد هر کاری کرد نتونست توپو بزنه.خیلی این صحنه قشنگ بود.راجر به نظر عزمشو برای ویمبلدون امسال بدجوری جزم کرده.باید دید چی پیش می اد.اندی ماری هم بر طبق پیش بینی بازی کرد و برد. ماریا شاراپوا ست اول خوب نبود اما کلا خودشو پیدا کرد و برد.نکته مثبت آزرنکا بود که خوشبختانه با وجود مصدومیتی که براش پیش اومد تونست بازی رو ببره.آزرنکا یکی از بازیکنهای مورد علاقه منه و اصلا دوست ندارم حداقل تا رسیدن به نیمه نهائی و بازی با ماریا حذف بشه.فکر کنم اگر ماری و فدرر به نیمه نهائی برسند با آمادگی که ازشون دیدم بازی خیلی حساس و قشنگی رو شاهد باشیم.دل پوترو کمی به مشکل خورده و نمیدونم بالاخره برد یا نه.استن هم که ست اول فعلا گند زده.در مورد بازی نادال هم به احترام هواداران نادال که میدونم خیلی ناراحتند صحبتی نمیکنم.فقط میگم بازی برد و باخت داره و نادال پایان بازی خیلی خوب رفتار کرد و حتی به تماشاگران امضا داد که نشون از جنبه بالای این بازیکن بزرگ داره.فقط حیف شد .با بودنش بازیها گرمتر و جذابتر میشد.امیدوارم نواک فردا بازی اول خوب و قدرتمند ظاهر بشه.تقریبا ساعت 6 بازیش شروع میشه.بهرحال همیشه بازیهای اول میتونه دردسر ساز بشه.امیدوارم که این جام به نواک برسه.
دوست عزیز در مورد کدوم تورنمنت و کدوم دلپوترو حرف میزنی خوان اصلا امروز بازی نداشته ، دلپوترو تازه فردا اولین بازیشو ساعت 16:30 تو کورت 1 انجام میده . البته ببخشید که اینجوری گفتم ولی این امکان هم وجود داره که شما یک روز از ما جلوتر زندگی میکنی .
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-24-2013, 09:21 PM   #130
hoomanjian
Senior Member

پستها: 153
سپاس: 14
در 138 پست 347 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFAEL NADAL ANA IVANOVIC

يعني واقعا نمي دونم چي بگم. با اعصاب ادم بازي ميشه. خدا وكيلي يعني هرچي تنيسور عجيب و غريبه مي خوره به نادال . ادم از الين مي سوزه كه اين دارسيس عوضي همين دور بعد حذف مي شه. بكنداي دان دلاينش رو ديديد . اين بابا اگه همه بازيهاش اينطوري بود تا الان بتيد 10-12 گرند اسلم برده باشه.يعني مي خوام سرمو بكوبم به ديوار . يه مشت تنيسور مچل خوردن به هم . بعدش ببين اين نادال نا اماده كه اميدوار بودم مثل 2010 بازي به بازي اماده بشه مي خوره به اين يارو كه ديگه همه كاري كرد و همه جور امتيازي گرفت
hoomanjian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hoomanjian به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ویمبلدون،2013،سومین گرند اسلم سال

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)