بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما نادال در چند مسابقه از 5 مسابقه اي كه در فصل خاك شركت ميکنه برنده ميشه؟
يك تورنمنت 2 4.76%
دو تورنمنت 10 23.81%
سه تورنمنت 7 16.67%
چهار تورنمنت 9 21.43%
پنج تورنمنت 9 21.43%
هیچ تورنمنتی 5 11.90%
رأی دهندگان: 42. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-09-2010, 03:04 PM   #41
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Saeedzr نمایش پست ها
یعنی میخوای بگی من از طولانی ترین بازی سری مسترزها بیخبرم؟

از این حرفای خسته بودن هم نزنید که قبلا رافا بارها ثابت کرده همچین چیزی روش تاثیر چندانی نداره

شما بشین دوباره بازی فینال رو ببین،میبینی که چجوری و به شکل سریعی تموم شده

هامبورگ چی؟
مصدوم بود یا اگزاستد؟
عزیز من قلا گفتم بحث خاک رس با بقیه ی زمین ها فرق داره چون خاک خیلی برای بدن طاقت فرسا تره! بله رافا تو استرالن اپن 2009 5 ساعت با ورداسکو بازی کرد و 5 ساعت فینال رو آخرش هم قهرمان شد... ولی خاک رس خسته کننده ترین سرفیس هست و اون بازی هم که پر از رالی های طولانی بود بیشتر به بدنش فشار آورد!!

وگرنه فدرر هر کاری هم میکرد به اون راحتی نمیبرد فوقش تو سه ست می برد ولی رافا شدیدا بقول ممد و خود شما اگزاستد بود.

در مورد هامبوگ هم که دیگه گفتن نداره بعد از بازیهای پشت سر هم به اصرار عمو تونی که میخواست رکورد رافا ادامه پیدا کنه در حالی که رافا هیچ امتیازی تو هامبورگ نداشت شرکت کرد و نتیجش هم باخت در فینال بود!! اونجا میشه گفت اگزاستد بود.
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2010, 03:05 PM   #42
koury
Administrators

آواتار koury

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط milad28235 نمایش پست ها
هزار بار شما گفتین، من هم هزاران بار پاسخ دادم

نمی دونم شما بعلت فوت مادرتون در اون برهه، بازی فینال رو تماشا کردین یا خیر
ولی بازی فینال اصلا انرژی بر نبود که رافا بخاطر خستگی بخواد بازنده بشه توش

بخاطر تاکتیکهایی که فدرر اتخاذ کرده بود و بعلت سرویسهای استثناییش، رالی ها بسیار کوتاه بود و زمان بازی هم بسیار کوتاه
تا رالی میومد یه کم طولانی شه، راجر دراپ شات می نداخت یا یه ضربه ی ریسکی منی زد، یا اوت می شد یا وینر

توی رولند گاروس هم کاملا مشخص بود که مصدوم نیست

اصلا نیازی به توجیه نیست
مگه رافا قراره همیشه برنده باشه؟
جوانمرد باشید

وقتی می بازید، مرد و مردونه بگکید باختیم و ان شاء الله بازیهای بعدی جبران می کنیم

آخه تا کی توجیه؟

خودت رو مضحکه خاص و عام کردی توی سایت با توجیهاتت

من فینال رو Live بطور جسته گریخته دیدم ولی بعدا دو بار تکرارش رو کامل دیدم... فدرر عالی بازی کرد ولی اگه رافا 100 درصد آماده بود به اون راحتی نمیباخت!! رافا یعنی تایمی برای ریکاوری نداشت و مجبور بود کمتر از 15 ساعت بعد بیاد با فدرر بازی کنه.
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2010, 03:12 PM   #43
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

کاشکی نظرسنجی رو جوری میزاشتید که معلوم باشه کی به کی رای داده، تا آخر فصل خاک، از کارشناس ارشدهای سایت (که تا حالا 3 تا هستند) رونمایی بشه
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2010, 03:16 PM   #44
koury
Administrators

آواتار koury

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
کاشکی نظرسنجی رو جوری میزاشتید که معلوم باشه کی به کی رای داده، تا آخر فصل خاک، از کارشناس ارشدهای سایت (که تا حالا 3 تا هستند) رونمایی بشه

ممد جان ناگفته پیداست چه کسانی با رافا خصومت دارن و کاملا مشخصه که چه کسانی به اون گزینه رای دادن
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2010, 03:30 PM   #45
Saeedzr
Roger's Fan

آواتار Saeedzr

پستها: 476
سپاس: 14,095
در 475 پست 3,759 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: هر چی کلنجار رفتم دیدم فقط به راجر میتونم فکر کنم

نقل قول:
میتونید نظر سنجی رو حذف کنید و از اول بذارید
اینجوری ما هم میفهمیم که اون 5 کارشناس ارشد چه کسانی بودند

البته ممکنه اینجوری بعضی از افراد راحتتر رای خود رو اعلام کنند و به شوتی متهم نشوند،وقتی نظرات بقیه رو اینجوری به سخره میگیرید این حالت پیش میاد
هر کس که دوست داشت هم میتونه رایش رو اعلام کنه تو تاپیک
نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
ممد جان ناگفته پیداست چه کسانی با رافا خصومت دارن و کاملا مشخصه که چه کسانی به اون گزینه رای دادن
ممکنه این دانش خودتون رو Reveal کنید تا ببینیم چقدر درست گفتین؟
Saeedzr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Saeedzr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2010, 03:57 PM   #46
nima_masiha
Roger's Fan

آواتار nima_masiha

پستها: 203
سپاس: 1,404
در 204 پست 1,927 بار سپاسگزاری شده

با تمام احترام به طرفین بحث و غیر قابل پیشبینی بودن ورزش

به نظر من رای به گزینه 5 قهرمانی همونقدر مضحک و خنده داره که رای به گزینه 0 قهرمانی داده بشه!!!

آخه رافا کی 5 تایتل برده که این دومیش باشه!!!؟ سال بوده که رافا در 4 مسابقه شرکت کرده و 4 تاشو برده ولی هیچ وقت نشده 5 تورنمنت رو ببره! به نظر من احتمالش از 1% هم کمتره!

من به شخصه فک میکنم رافا 3 یا 4 تایتل بدست خواهد آورد.
nima_masiha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima_masiha به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2010, 04:01 PM   #47
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

يكيشو رو كه مطمئنم، بابكه، چون پيشاپيش به ميزان ارشديت ايشون در زمينه كارشناسي تنيس واقف هستم، بقيه رو نميدونم.

......................................................

من بيشتر منظورم به 100% ه تا 5 تا، يعني تو هر كدوم شركت كنه قهرمانه حالا چه تو دوتا شركت كنه چه 5 تا. اميدوارم همچنان كه بارسلونا رو شركت نكنه.
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2010, 05:10 PM   #48
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
چرا کلی گویی میکنی؟ مثل این میمونه یکی پیش بینی کنه ایران تو فوتبال قهرمان جام جهانی میشه ، این آخر خندست هر چند رو کاغد احتمال همه چی هست. ولی هر جا هم نظر سنجی بزارن، ایران رو نمیزان.
بیخود افه منطق نیا و نگو ورزش غیر قابل پیش بینیه، هر کی بگه رافا یه دونه مسترز رو خاک نمیبره، دقیقا مثل کسیه که بگه ایران قهرمان جهان میشه و شایسته قهقهه هستش.
فکر کردید چرا ATP خودش 0 رو نذاشته؟

اون مقداری که رافا روی خاک از بقیه بهتره، راجر عمرا از بقیه روی هارد و چمن بهتر نیست، بهتر هست ولی نه با فاصله زیاد، نمونش باختش به رافا در ویمبلدون و به دلپوترو در یو اس اپن و بازیهای بسیار نزدیکی که با رافا و امسال با رادیک در ویمبلدون داشت نشون از اختلاف کمش با بقیه هست.

بله، مگه الان میگم نیست؟ این هم نشون دیگری از واقع بینیه من هست که نمیام بگم رافا فلانه و بهمانه،
بله خودم گفتم رافا خیلی از بازیهای خاکی رو که برده دلیلیش تنیسی نبوده و به علت قوای بدنی بالاش بوده، خب داریم در مورد خاک حرف میزنیم دیگه؟ درسته؟ یکی از دلایلی که میگم رافا با بقیه خیلی رو خاک اختلاف داره، همینه، به هر حال Stamina یکی از فاکتورهای مهم در خاکه که خیلیها ندارن و رافا داره.
اقا خیال کرده داره مچ منو میگیره
دلیل این که میگی رافا اختلاف بیشتری با رقباش داره واقعا مسخرست
رافا 4 سال توی خاک قهرمان رولند شد ، ولی بعد از 4 سال توی دور 4ام فرنچ اوپن با نتیجه ی نه چندان نزدیک شکست خورد .
اما راجر 5 سال توی چمن بدون شکست بود . و شک نکن اگه مسترز هم روی چمن بود مثه مسترزهایی که رافا روی خاک برده اونا رو هم درو میکرد . و بالاخره توی یه دوره رافا آماده تر بود و تونست راجر رو روی چمن ببره . همون طور که پارسال روبین بهتر از رافا بود و رافا رو برد.
حالا شما چطور میگی اختلاف رافا با بقیه بیشتره خدا میدونه !!
البته بیشتر بخاطر مسابقات مسترزه که باعث شده قدرت رافا روی خاک بیشتر نمایان بشه .
از هر زاویه ای به موضوع نگاه کنیم ، سلطه ی راجر روی چمن بیشتر از سلطه ی رافا روی خاک بوده
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2010, 05:16 PM   #49
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
يكيشو رو كه مطمئنم، بابكه، چون پيشاپيش به ميزان ارشديت ايشون در زمينه كارشناسي تنيس واقف هستم، بقيه رو نميدونم.

......................................................

من بيشتر منظورم به 100% ه تا 5 تا، يعني تو هر كدوم شركت كنه قهرمانه حالا چه تو دوتا شركت كنه چه 5 تا. اميدوارم همچنان كه بارسلونا رو شركت نكنه.
عاجزانه از خداوند متعال میخوام که رافا حداقل یه تایتل رو بگیره . چون ظاهرا عدم موفقیت رافا در 10 ماه گذشته خیلی روت تاثیر منفی گذاشته .
البته حقم داریا ، از وقتی که کل کلامون شروع شده و سایت شلوغ شده هیچ وقت پیش نیومده که رافا قهرمان بشه و بیای حال مارو بگیری
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-09-2010, 05:40 PM   #50
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
دلیل این که میگی رافا اختلاف بیشتری با رقباش داره واقعا مسخرست
رافا 4 سال توی خاک قهرمان رولند شد ، ولی بعد از 4 سال توی دور 4ام فرنچ اوپن با نتیجه ی نه چندان نزدیک شکست خورد .
اما راجر 5 سال توی چمن بدون شکست بود . و شک نکن اگه مسترز هم روی چمن بود مثه مسترزهایی که رافا روی خاک برده اونا رو هم درو میکرد . و بالاخره توی یه دوره رافا آماده تر بود و تونست راجر رو روی چمن ببره . همون طور که پارسال روبین بهتر از رافا بود و رافا رو برد.
حالا شما چطور میگی اختلاف رافا با بقیه بیشتره خدا میدونه !!
البته بیشتر بخاطر مسابقات مسترزه که باعث شده قدرت رافا روی خاک بیشتر نمایان بشه .
از هر زاویه ای به موضوع نگاه کنیم ، سلطه ی راجر روی چمن بیشتر از سلطه ی رافا روی خاک بوده
نه عزیز من، معلومه که رافا سلطه اش رو خاک از سلطه راجر رو چمن بیشتره.
باشه مسترز رو میزاریم کنار، همین دو میجر خاک و چمن، رافا از اولین حضورش همیشه قهرمان بود و پارسال هم مصدوم بود که باخت چرا این رو درک نمیکنید؟! اگه مصدوم نبود چی شد الکی بعدش ویمبلدون و کوئینز رو کنار کشید؟! درک این سخته؟!
رافا این همه باختهای دیگه رو سطوح دیگه داشته، من کی گفتم مصدوم بوده؟ وقتی مصدوم بوده میخواید برای خوشایند شما بگم مصدوم نبوده؟!!
حالا راجر رو چمن چهجوری بوده عملکردش؟
سال اول و دوم حضورش دور اول حذف، بسال عد 1/4 و بعد دوباره دور اول حذف و سرانجام در سال پنجم حضورش قهرمان شده، حالا این با عملکرد رافا قایل مقایسه هستش؟
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
فصل خاك , نادال , نظر سنجی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)