بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-31-2013, 07:34 AM   #21
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
اینکه کسی بخواد حرف بزنه بگیم تو اندازه اون نیستی حرف نزن که به طور قطع کرامت انسانی رو زیر سوال بردیم، همه ما مجازیم درباره راجر که هیچ، پیغمبرهای از دید بسیاری آسمانی و خود خدا هم اظهار نظر کنیم.
نظرات پدر نواک هرچند به نظر تند میرسه و درجاهایی خالی از اغراق نیست اما خالی از حقیقت هم نیست.
من خودم به عنوان طرفدار رافا از قیافه ی عبوسش بعد از باخت به نوله ناراحت میشدم و معتقدم نوله بعد از باخت به رافا خیلی مهربانتر و گرمتر برخورد میکنه. البته این مسئله نمیتونه چیزی رو 100در100 ثابت کنه و گواه این بشه که در پشت صحنه هم رافا با نواک گرم برخورد نمیکرده!
در مورد راجر هم حرف زیادی ندارم نظراتم رو بارها در موردش مطرح کردم، اینکه بگیم فلانی اینقدر جایزه اخلاق مافیایی رو برده، نشان از اوج سرسپردگی ما داره، فقط یک بار فکر کنید چرا مثلا داوید فرر حتی نباید یه بار این جایزه رو ببره؟ اما باز هم زیر سوال بردن بعد شخصیتی راجر در همه ابعاد واقعا مسخرست! اینکه فدرر در خارج زمین فرد اخلاق گرایی هست، خانواده داره، کارهای خیر زیادی میکنه و ... هم بر کسی پوشیده نیست.

اينكه يك نفر به انتخاب ديگران به عنوان جايزه اخلاق ميگيره و چندين سال پياپي دليل بر مافياي بودن اون نيست
مثل اينكه بگم من خوب نادال هم هشت سال قهرمان فرانسه شده چرا مثلا داويد فرر حتي نبايد يه بار اين جايزه رو ببره؟
خوب يكي بهتر بوده يكي نبوده خيلي واضح هست دركش هم سخت نيست
نظرات شما در مورد اسطوره راجر در امضا معجول شما مشخص هست
در مورد رفتار بازيكن هم اينكه بازيكن بعد از باخت بياد بگه الهي قربونت برم كه منو بردي يا رفتار گرم به نظر من جز دغل بازي چيزي نيست وگرنه تنيسور نيومده بازيكنه كه ببازه بعد خوشحال هم بشه پس رفتار راجر و رافا در زمين خيلي هم خوب است
اما ادا در آوردن، دلقك بازي، فحش دادن به تماشاگران و ... كارايي هست كه خيلي سخيف هست و از يه بازيكن تراز 10 جهان هم قابل قبول نيست چه برسه مرد ! به اصطلاح شماره يك جهان
چرا بازيكناني مثل اندي راديك با اينكه شوخ طبع بود اينقدر مخالف ندارند چون رفتار و دليلش خيلي مشخص هست يكي براي مسخره كردن ادا درمياره اما يكي شوخ طبع هست و به دل مينشيه رفتار و صحبت هاش
به قول لسان الغيب حضرت حافظ :
ساغر ما که حریفان دگر می‌نوشند --- ما تحمل نکنیم ار تو روا می‌داری
ای مگس حضرت سیمرغ نه جولانگه توست ---- عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری
تو به تقصیر خود افتادی از این در محروم ---- از که می‌نالی و فریاد چرا می‌داری

ویرایش توسط msh13792 : 07-31-2013 در ساعت 08:04 AM
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-31-2013, 08:21 AM   #22
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط m.moazzen نمایش پست ها
وقتی به کسی توهین میکنی مهم نیست که کی هستی و تو چه موقعیتی هستی. مهم اینه که توهین کردی. حالا میخوای راجر فدرر باشی یا پدر نوله...
برای من خیلی تعجب آوره که بعضی از دوستان حرفای پدر نواکو توهین میدونن، ونوقت در صدد توجیه توهین راجر بر میان!!!
توهین راجر؟ گفتن ساکت باشین توهینه؟
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-31-2013, 04:04 PM   #23
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

آخه این چه ربطی ب اون داره
رولند بردن رافا چه ربطی ب جایزه ی اخلاق دادن داره
مسائل بی ربط رو با هم قاطی نکنید
دو حالت وجود داره یا نمره میگیری یا نمره بهت میدن
من وقتی تلاشمو میکنم و نمره ی قبولی میگیرم و ب حق خودم میرسم شایستگی خودمو نشون دادم
وقتی معلم ارفاق میکنه و نمره میده بهم دیگه کار شاخی نکردم
رولند بردن رافا هم مثل نمره گرفتن میمونه و جایزه ی کذایی اخلاق دادن هم مثل ارفاق و قبولی با نمره ی اضافی میمونه
رافا رولند میگیره ب راجر اخلاق میدن
n ساله دارن ب جناب راجر خان جایزه ی نمایشی اخلاق رو میدن، کسی نیست بگه آقا اینو رو چه حسابی میدین، چه فاکتوری رو در نظر میگیرین که فقط ب ایشون جایزه میدین، اگه بحث موفقیت و پر طرفداری رو در نظر میگیرین که خب اسم جایزه ی رو عوض کنین، وگرنه اخلاق ربطی ب میزان موفقیت و طرفداری که معمولا از موفقیت نشأت میگیره نداره
بنظرم که فقط ب خاطر "اسم" بودن راجر جایزه دادن این سالا
هیچکدوم از بیگ 4 شایستگی بردن این جایزه رو نداشتن این سالا
امثال داوود و دل پوترو خیلی مستحق تر بودن ب بردنش
رافا هم تو زمین مسابقه مغرور هست، ولی میزانش فرسنگ ها کمتر از راجره
رافا هم وقتی میبازه خیلی ناراحت میشه و من هم دوست ندارم معمولا برخوردش رو با بازیکنای دیگه جلوی تور
در مورد نواک هم چیزی نمیشه گفت 50-50 ئه
رفتارش این سال ها ب گونه ای بوده که نمیشه با اطمینان تشخیص داد آیا ایشون واقعا از ته قلب با خوشرویی برخورد میکنه یا فیکه این کارش
اتفاقا رافا کار خوبی کرده جواب داده،بسیار هم مودبانه و بدون هیچ گونه توهین و حتی کمترین کنایه ای گفته از پسرت بپرس
این اظهار نظر ها رو بی جواب بذاری فک میکنن از موضع ضعف بوده
أجرکم عند الخرد
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-31-2013, 04:29 PM   #24
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

كلا شما به همه چي كه نادال توش نباشه شك دارين و مافيايي هست مگه اينكه خلافش ثابت بشه؟!
ارفاق و نمره قبولي؟! كه چي بشه؟
راجر كم افتخار داشته كه بخوان با اين ارفاق كنن بهش؟!
اگه به ارفاق بود اتفاقا بايد به فرر و بقيه ميدادن!؟
بد نيست اينو بخوني شما :
نقل قول:
There is an annual ATP Sportsman of the Year award and a player is elected by other players to choose who seemed to have the best sportsmanship based on their attitude and respect for the game, opponents, the umpire, and the crowd. It's when players can stand tall and be proud of their effort after being defeated, and not taunting or bragging in the faces of the opponent after a win.
نقل قول:
The player who, throughout the year, conducted himself at the highest level of professionalism and integrity, who competed with his fellow players with the utmost spirit of fairness and who promoted the game through his off-court activities.
واقعا آدم يه چيزايي ميبينه و ميشنوه كه شاخ در حد گوزن در مياره!
مگه يه نفر مياد انتخاب ميكنه راجر رو ! راي گيري ميدوني چيه؟!

اتفاقا ميدوني كي مياد انتخابش ميكنه؟!
همون بازيكني كه ازش باخته و هموني كه ازش برده
همون بازيكني كه از نزديك داخل و خارج كورت راجر رو ديده
نه من و شمايي كه از تلويزيون داريم ميبينيم
يعني اونا اشتباه ميكنن و شما درست ميگي ؟!!!

من نمي دونم چرا هي ميگين راجر مغرور هست
مگه مغرور بودن چيز بدي هست؟! كسي توانايش بالا نسبت به خودش اعتماد و اطمينان داره حالا واسه شما خوش نيست كه نميشه برچسب زد به فرد
در مورد رفتار آخر بازي راجر هم هميشه خوب بوده بعد از باخت ها
و خوب بودن : خنديدا و قربونش رفتن نيست ..
اينكه بياي مسخره كني و ادا دربياري فرسنگ ها با غرور تفاوت داره
جالبه مغروري يا بده يا خوب اگه بده واسه رافا خوب ميشه اما واسه راجر سنگش زياد ميكنين كه بگين بده
و من الله توفيق

ویرایش توسط msh13792 : 07-31-2013 در ساعت 04:45 PM
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-31-2013, 05:30 PM   #25
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

شما که طرفدار راجری نه تنیس بد نیست حداقل یه چهار تا سرچ بزنی و ببینی این مسئله حرف خیلی هاست و ابهام آمیزه.
اولا اینطور نیست که هر بازیکنی به هر کی دلش خواست رای بده، هر ساله یک سری نامزد معرفی میشه که معلوم نیست چه جوری انتخاب میشن این نامزدها!! بعد رای گیری میکنن و باز معلوم نیست دقیقا از چه بازیکنایی رای جمع میکنن و ...

دوست گرامی، حل شده در عشق راجر، چرا از سال 2004 به بعد این جایزه فقط بین رنک یک و دو تقسیم شده؟ یعنی واقعا هیچ کی تو این همه تنیس باز تو این سالها صلاحیتش بیشتر نبوده حداقل یه بار؟ نه نبوده؟

شما که با قصد تحقیر حرکات طنز نوله رو تعبیر به دلقک بازی میکنی و میگی بده، شما متر و معیاری میگی بده؟
سال 2009 راجر تو فینال یو اس اپن با داور با اون وضع حرف زد، قبلش تو مایمی راکت شکوند بعد آخرشم جایزه اخلاق رو برد، یعنی واقعا کسی شایسته تر نبود؟

ای بابا، بسته دیگه، ذوب شدگی هم حدی داره به خرد قسم!!
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-31-2013, 05:41 PM   #26
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

نقل قول:
شما که طرفدار راجری نه تنیس بد نیست حداقل یه چهار تا سرچ بزنی و ببینی این مسئله حرف خیلی هاست و ابهام آمیزه.
اولا اینطور نیست که هر بازیکنی به هر کی دلش خواست رای بده، هر ساله یک سری نامزد معرفی میشه که معلوم نیست چه جوری انتخاب میشن این نامزدها!! بعد رای گیری میکنن و باز معلوم نیست دقیقا از چه بازیکنایی رای جمع میکنن و ...

دوست گرامی، حل شده در عشق راجر، چرا از سال 2004 به بعد این جایزه فقط بین رنک یک و دو تقسیم شده؟ یعنی واقعا هیچ کی تو این همه تنیس باز تو این سالها صلاحیتش بیشتر نبوده حداقل یه بار؟ نه نبوده؟

شما که با قصد تحقیر حرکات طنز نوله رو تعبیر به دلقک بازی میکنی و میگی بده، شما متر و معیاری میگی بده؟
سال 2009 راجر تو فینال یو اس اپن با داور با اون وضع حرف زد، قبلش تو مایمی راکت شکوند بعد آخرشم جایزه اخلاق رو برد، یعنی واقعا کسی شایسته تر نبود؟

خوب اينكه شما راي گيري هاي تمام جهان رو باش مشكل داري
و اگه خلاف نظر شما باشه يا نامزدها معلوم نيست چطوري انتخاب شدند
يا راي گيري معلوم نيست از كي بوده و
حتما يه جايي كار ميلنگه
و فكر ميكني بايد واسه همه چي همه پرسي باشه و بعدم به تاييد شما برسه جداست من نظري ندارم ...

خوب اينكه شما فقط بدي هاي راجر رو ميبينيد رو هم كه مشخص هست و نكات مثبت كه 1000 هست رو نميبيني و نكات منفي كه نزديك به صفر رو پيراهن عثمان ميخواي بكني اينم نياز به توضيح نداره
مطمئنا در اون سال كارهاي خيرانه و مورد قبول بيشتري داشته كه قابل قبول بوده و ميشده اين نكات منفي رو هم در نظر نگرفت
خيلي ساده است و واضح ...

اون اسم رو هم من نگذاشتم اسمي هست كه خودش هم دوست داره بهش بگن جوكر

12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-31-2013, 05:55 PM   #27
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:

سرچ زدم، پيدا شد.
نامزدا رو شوراي نگهبان تعيين ميكنه كه سخنگوشم عباسعلي كدخدايي هست.شايعه هم شده كه همه يك راي دارن ولي راي اصلي از تو صندوق 110 حسينيه بازل درمياد كه اونجا نظرات به راجر نزديك تره.
خو شما كه ميگي بازيكن ديگه اي لايق بوده بفرما بيا ي مثال بزن.ولي اينو هم در نظر داشته باش كه مثلا تاپ 10 در طول سال در سطح و فشار بالاتري از مسابقات قرار دارن و طبعا ممكنه رفتارشون بيشتر زير ذره بين باشه.در نهايت هم اسلجه كه رو كله بازيكنا نذاشتن كه به فلاني راي بده، اونجام ديگه از اينجا فك نكنم شرايط ازاديش بدتر باشه كه تو اين 10 سال حتي نشده ي نفر بياد بگه راي گيري ابهام داره.مگه اينكه باز بياي بگي همه رو تهديد كردن كه ميبرن زندان و باتوم و شيشه نوشابه و ازين حرفا

ویرایش توسط Nima93 : 07-31-2013 در ساعت 05:59 PM
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-31-2013, 05:58 PM   #28
The King
Roger's Fan

آواتار The King

پستها: 117
سپاس: 6,317
در 119 پست 1,431 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

من دلیل این مصاحبه به این شکل رو نمی فهمم ، الان ایشون خواستن با این سخنانشون بنیان قدرت رو متزلزل کنن ؟ خوب اینجوری که نمیشه لااقل یه خورده واضح و شفاف تر صحبت می کردن جای اینکه صرفا بیان بگن راجر اون چیزی نیست که شما میبینید اون چیزیه که ما میبینیم لول و مصاحبه ی بدیه واقعا، چون هیچ خطی نداده به haters که با توجه به اون بیان راجر رو زیر سوال ببرن ، راجر مغروره ؟ اوکی ، خب این مشکلش کجاس ؟ جایزه ی اخلاق زیاد برده در صورتی که شایستش نبوده ؟ اوکی ، خب تقصیر راجر چیه ؟ چون نوله رنک یک هست راجر فدرر ارتباط خوبی باهاش نداره ؟ اوکی این مشکلش چیه ؟ تو یه مسابقه برگشته بهتون گفته "ساکت باشید " رو هنوز نتونستید هضم کنید ؟ خب باید باهاش کنار بیاین به قول دوستمون یه کمی سن ُ هل بدین بالا

نقل قول:
اما ادا در آوردن، دلقك بازي، فحش دادن به تماشاگران و ... كارايي هست كه خيلي سخيف هست و از يه بازيكن تراز 10 جهان هم قابل قبول نيست چه برسه مرد ! به اصطلاح شماره يك جهان
دقیقا

به نظرم ایشون باید وقت بیشتر روی حس شوخ طبعی پسرشون بزاره ، رنک 1 ATP هستی ، رنک یک circus که نیستی

The King آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی The King به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-31-2013, 06:03 PM   #29
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

حداقل پست اول منو درست بخون بعد بیا بگو من فقط نکات منفی رو میبینم، آخه به چه اصولی پایبندی که بشه باهات بحث کرد؟
یعنی پستت پره از مغالطه که نمیدونم کودمش رو جواب بدم، چی میگی مهرداد؟ دارودسته چشم بسته تشکر کن هم که براهن! از چی تشکر میکنید؟ الان میان میگن ببخشید از تو اجازه نگرفتیم

من میگم، ابهام برای خیلی ها هست، میگه به تایید شما باید برسه!!
این همه از بازی راجر تعریف کن، از اخلاق مداریش خارج کورت، میگه فقط بدی های راجر رو میبینی!
میگم جایزه اخلاق میگه کارهای خیر کرده، عمو جون اون جایزش فرق داره، برو اول سرچ کن!
من میگم بهش به قصد تحقیر میگی دلقک و کارشو بی شخصیتی میدونی، میگه خودش گذاشته!!!

دریغ از یه نتیجه گیری ساده در حد 2 2 تا 4تا!!!
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-31-2013, 06:12 PM   #30
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima93 نمایش پست ها

سرچ زدم، پيدا شد.
نامزدا رو شوراي نگهبان تعيين ميكنه كه سخنگوشم عباسعلي كدخدايي هست.شايعه هم شده كه همه يك راي دارن ولي راي اصلي از تو صندوق 110 حسينيه بازل درمياد كه اونجا نظرات به راجر نزديك تره.
خو شما كه ميگي بازيكن ديگه اي لايق بوده بفرما بيا ي مثال بزن.ولي اينو هم در نظر داشته باش كه مثلا تاپ 10 در طول سال در سطح و فشار بالاتري از مسابقات قرار دارن و طبعا ممكنه رفتارشون بيشتر زير ذره بين باشه.در نهايت هم اسلجه كه رو كله بازيكنا نذاشتن كه به فلاني راي بده، اونجام ديگه از اينجا فك نكنم شرايط ازاديش بدتر باشه كه تو اين 10 سال حتي نشده ي نفر بياد بگه راي گيري ابهام داره.مگه اينكه باز بياي بگي همه رو تهديد كردن كه ميبرن زندان و باتوم و شيشه نوشابه و ازين حرفا
ایوان لیوبیچیچ، داوید فرر و ...
اسلحه چیه؟ بابا چرا اینطوری میکنید؟ حتما هر جور شده باید توجیه کنید؟ ای بابا!!!
من میگم پر ابهامه!! اصن اینکه 2009 فدرر نامزد بشه که بهش رای بدن، خودش ایراده، من نمیدونم شرایط رای گیری چیه و چطوریه، به هر حال هر کس که ذره ای انصاف داشته باشه باید حداقل قبول داشته این انتخاب های پیاپی مقداری مشکوکه یا حداقل عجیبه!! دیگه اینرو قبول داشته باشید تروخرد!
مثلا داوید فرر بگه وای وای چرا به من جایزه اخلاق نمیدید؟ میشه همچین چیزی؟
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)