بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-17-2010, 04:03 PM   #1
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض فدرر :باخت در فینال مادرید برایم اهمیتی ندارد

فدرر :باخت در فینال مادرید برایم اهمیتی ندارد

ورزش - راجر فدرر بازی فینال مادرید را به رافائل نادال اسپانیایی واگذار کرد اما این باخت را بی اهمیت خواند
او اشاره کرد سرنوشت بازیهای این فصل در زمین رس در مسابقات اوپن فرانسه تعیین می شود .فدرر 28 ساله در ادامه گفت :به نظرم سرنوشت بازیهای خاک رس برای من ورافا در فرانسه تعیین می شود واگر هر کدام از ما در همان مرحله اول بازیهای اوپن فرانسه از دور بازیها خارج شویم همه چیز از جمله این قهرمانی براحتی زیر سوال خواهد رفت.
اما نادال که در بازی فینال در دوست با نتایج 6-4 و 7-6 به پیروزی رسید و به این ترتیب اولین تنیسوری شد که توانسته در سه دوره از مسابقات مسترز خاک رس به مقام قهرمانی برسد ،نظری متفاوت از فدرررا بیان کرد و گفت :این عقیده قابل احترامی است اما من چنین عقیده ای ندارم .البته این به خاطر قهرمانی من در این سه تورنمنت خاک رس نیست بلکه تصور می کنم کمی غیر عادلانه باشد اگر تمامی فصل بازیهای خاک رس را تنها بر اساس نتیجه ای که در یک دوره از مسابقات به دست می آید بسنجیم.
فدرر با وجود شکست از بازی خود در فینال راضی به نظر می رسید ونشان داد که از آمادگی خوبی برای بازیهای اوپن فرانسه که از روز یکشنبه هفته آینده آغاز می شود برخوردار است :" تصور می کنم در شرایطی که دیدیم خوب بازی کردم هر چندکه اتفاقات غیر قابل پیش بینی در بازی رخ داد.حریف من در بازی فینال رافا بود که مثل همیشه با اعتماد به نفس زیادی بازی می کند و پیروزی در مقابل او هرگز کار ساده ای نبوده است .
فدرر سال قبل پیش از شروع بازیهای اوپن فرانسه توانسته بود نادال را در مادرید شکست دهد و به دنبال شکست نادال در مقابل رابین سودرلینگ در بازیهای اوپن فرانسه این فدرر بود که برای اولین بار به مقام قهرمانی این تورنمنت رسید و درادامه ویمبلدون را هم در فینالی نفس گیر فتح کرد.
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2010, 04:15 PM   #2
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

راجر دوستت داریم..
خوشم میاد همیشه خونسردی،اصلا واست مهم نباشه این چیزا!
مطمئنم تورولندگاروس قهرمانی
Mohammad Reza آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2010, 04:34 PM   #3
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

چه جالب! کل این حرف راجر در تناقض کامل با روحیات یک ورزشکار حرفه ای هست چرا که یه ورزشکار هر باخت و بردی براش فوق العاده اهمیت داره چون برای رسیدن به پیروزی داره تلاش می کنه و این تلاش بی خیالی برنمی داره که!

خواهش می کنم شما نظر متکبرانه ی فدرر رو با نظر واقع بینانه ی نادال مقایسه کنید! به این می گن Exclusive Arrogance از نوع فدرر.

فدرر عزیز. اگر شما امسال خودت این 3 مسترز رو می بردی، بازم می گفتی عناوین قهرمانی من که فدرر باشم اهمیتی ندارند؟!؟!؟!؟! آدم موقع عصبانیت نباید یه حرفی رو بزنه که مرغ پخته توی زودپز خنده اش بگیره!

شما دل بستی به بازی های 3 از 5 گرند اسلم. چون بزنم به تخته ذاتاً بدنت مقاوم هست و مصدومیتی نداری و در اکثر سال نسبت به دیگر بازیکنان بیشتر استراحت می کنی و در نتیجه برای نتیجه گیری در بازی های طولانی گرنداسلم، وضع جسمانی بهترت امتیاز بزرگی محسوب می شه برات!

این سوء استفاده ت از موقعیت رنکینگ و امتیازت هست که برای همه خط و نشان می کشی وگرنه اگه مثل اکثر تنیسورها هم در 250 هم در 500 هم در 1000 هم در گرنداسلم و هم در بازیهای Qualifying کل فصل درگیر بودی و بازی می کردی اونوقت می دیدیم که آیا بدنت انقدر آماده می مونه که وقتی گرند اسلم ها فرا می رسند با دمت گردو بشکنی؟!

بعدشم قدیما آستانه ی تحملت بالاتر از این حرفا بود. دیگه غرور و تکبر کارت رو به جایی رسونده که بازگشت نادال از مصدومیتی کهنه و کسب قهرمانی 3 مسترز 1000 که نشان از روحیه ی جنگندگی و خستگی ناپذیریش هست رو به تمسخر می گیری و با لوث کردنش سعی می کنی کمرنگش کنی؟

باشه... این روزا هم می گذره! یه چندتا فحش هم می دادی تکمیل می کردی مصاحبه ی طلائیت رو!

احترام گذاری برای برد حریفت رو هم دیدیم اسطوره جان!

ویرایش توسط PowerVu : 05-17-2010 در ساعت 05:19 PM
PowerVu آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2010, 04:43 PM   #4
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

چه جالب! کل این حرف راجر در تناقض کامل با روحیات یک ورزشکار حرفه ای هست چرا که یه ورزشکار هر باخت و بردی براش فوق العاده اهمیت داره چون برای رسیدن به پیروزی داره تلاش می کنه و این تلاش بی خیالی برنمی داره که!

خواهش می کنم شما نظر متکبرانه ی فدرر رو با نظر واقع بینانه ی نادال مقایسه کنید! به این می گن Arrogance از نوع فدرر.

فدرر عزیز. اگر شما امسال خودت این 3 مسترز رو می بردی، بازم می گفتی عناوین قهرمانی من که فدرر باشم اهمیتی ندارند؟!؟!؟!؟! آدم موقع عصبانیت نباید یه حرفی رو بزنه که مرغ پخته توی زودپز خنده اش بگیره!

شما دل بستی به بازی های 3 از 5 گرند اسلم. چون ذات بدنت مقاوم هست و مصدومیتی نداری و در اکثر سال نسبت به دیگر بازیکنان بیشتر استراحت می کنی و در نتیجه برای نتیجه گیری در بازی های طولانی گرنداسلم، وضع جسمانی بهترت امتیاز بزرگی محسوب می شه برات!

این سوء استفاده ت از موقعیت رنکینگ و امتیازت هست که برای همه خط و نشان می کشی وگرنه اگه مثل اکثر تنیسورها هم در 250 هم در 500 هم در 1000 هم در گرنداسلم و هم در بازیهای Qualifying کل فصل درگیر بودی و بازی می کردی اونوقت می دیدیم که آیا بدنت انقدر آماده می مونه که وقتی گرند اسلم ها فرا می رسند با دمت گردو بشکنی؟!

بعدشم قدیما آستانه ی تحملت بالاتر از این حرفا بود. دیگه کارت به جایی رسیده که بازگشت نادال از مصدومیتی کهنه و کسب 3 جام که نشان از روحیه ی جنگندگی و خستگی ناپذیریش هست رو به تمسخر می گیری و با لوث کردنش سعی می کنی کمرنگش کنی؟

باشه... این روزا هم می گذره! یه چندتا فحش هم می دادی تکمیل می کردی مصاحبه ت رو!

احترام گذاری برای برد حریفت رو هم دیدیم اسطوره جان!

5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2010, 05:33 PM   #5
Reza23
Rafa's Fan

آواتار Reza23

پستها: 618
سپاس: 3,318
در 604 پست 4,137 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger-federer1 نمایش پست ها
حقیقت اینقدر تلخه محمدرضا خان ؟!!!
Reza23 آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Reza23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2010, 05:40 PM   #6
Reza23
Rafa's Fan

آواتار Reza23

این همه تورنمنت تو فصل خاک برگزار میشه و جناب فدرر
میفرمایند که سرنوشت این فصل تو رولند معلوم میشه!!!

پس اگه اینطوره بقیه وقتشون رو تلف کردن!

بابا راجر جون باخت به رافا بعد یه سال که اینقدر نباید
ناراحتت کنه!
تو اسطوره ای!!
فقط شونصد تا گرند اسلم داری!
حالا یه مسترز خانگی واسه رافا باشه چی میشه؟!!
به کجای افتخارات ریز و درشت حضرت اشرف بر میخوره
که سعی میکنی همین برد رو لوث کنی؟!!!
پس جوانمردی ورزشی چی شد؟!!
Reza23 آنلاین نیست.  
قدیمی 05-17-2010, 05:53 PM   #7
navidballack
Roger's Fan

آواتار navidballack

پستها: 89
سپاس: 3,679
در 90 پست 684 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER

راجر رولند رو میبره
من که شکی ندارم
فقط امیدوارم طرفدار های نادالو بعد از رولند نیز حضور فعال تو سایت داشته باشن
خود نادال هم اگه بهش بگن حاظر 18 تا مسترز رو بده یدونه us open بگیره

شما هم بهتره خودتون رو گول نزنید ارزش تنیس به گرنداسلم هست و بس
همه تنیسور ها آرزوشون اینه که یدونه گرنداسلم ببرن نه 10 تا مسترز
navidballack آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی navidballack به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2010, 06:05 PM   #8
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

یعنی با این حساب که شما می فرمایین مسترزها و غیره ارزش ندارند چرا خود همین آقا فدرر تا قبل از این، از همین چیزهای بی ارزش برای طی کردن پله های ترقی استفاده کرده؟!

مثل کسی هست که الان تو دانشگاه مقطع دکترا باشه و بگه مقاطع لیسانس و کارشناسی ارشد هیییییچ اهمیتی ندارند! آخه بابا جان، شما از همین مقاطع سود بردی و به مدارج بالاتر دست پیدا کردی! عجب حرفی می زنین شما! می شه همچین چیزی؟

بعدشم در مورد حضور در سایت. الان که فدرر چند ماهی می شه که موفق نمی شه، آیا طرفدارهاش در سایت خیلی حضور فعالانه!! دارند؟! که شما همچین طعنه ای می زنین به نادالی ها؟! که وقتی نادال نتیجه نگرفت حضور فعالانه داشته باشیم؟

من نمی دونم... کری خوندن فدرر برای نادال چه معنی می ده؟ شما اگر به تعداد گرنداسلم هات ایمان داری پس چرا برای فردی که نصف تو هم گرند اسلم نداره کری می خونی که من در آینده و در فلان جا این می کنم و اون می کنم؟ این کری خوندن فدرر نشون می ده اون 14 بار بدجور رفته رو اعصابش! وگرنه شما که اعتماد به نفست بالاست چرا اصلا در مسترزهای بی اهمیت شرکت می کنی؟ دلیل اصلیش همونیه که من گفتم... وقتی می شه در عرض یک هفته اون همه پول یامفت از ATP و چندین اسپانسر گرفت، چرا نیاد؟ مقام هم نیاره اما اون پوله رو که بهش می دن... به خاطر مصاحبه های تلویزیونی و عکسهاش در مجلات محلی نقاط مختلف پول بهش می دن یا نه؟ اون کلاه ها و البسه ی ورزشی منقوش به حروف اختصاری اسمش RF چی؟

ویرایش توسط PowerVu : 05-17-2010 در ساعت 06:24 PM
PowerVu آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2010, 06:11 PM   #9
Reza23
Rafa's Fan

آواتار Reza23

نقل قول:
نوشته اصلی توسط navidballack نمایش پست ها
راجر رولند رو میبره
من که شکی ندارم
فقط امیدوارم طرفدار های نادالو بعد از رولند نیز حضور فعال تو سایت داشته باشن
خود نادال هم اگه بهش بگن حاظر 18 تا مسترز رو بده یدونه us open بگیره

شما هم بهتره خودتون رو گول نزنید ارزش تنیس به گرنداسلم هست و بس
همه تنیسور ها آرزوشون اینه که یدونه گرنداسلم ببرن نه 10 تا مسترز
اون یه بار رو هم که فدرر رولند رو برد بخاطر نبود رافا بود.
روز رو که نمیخوایین انکار کنین؟!!
خودش هم گفت که میدونستم یه روز رافا به فینال نمیرسه!!
طفلی
Reza23 آنلاین نیست.  
قدیمی 05-17-2010, 06:29 PM   #10
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

یعنی با این حساب که شما می فرمایین مسترزها و غیره ارزش ندارند چرا خود همین آقا فدرر تا قبل از این، از همین چیزهای بی ارزش برای طی کردن پله های ترقی استفاده کرده؟!

مثل کسی هست که الان تو دانشگاه مقطع دکترا باشه و بگه مقاطع لیسانس و کارشناسی ارشد هیییییچ اهمیتی ندارند! آخه بابا جان، شما از همین مقاطع سود بردی و به مدارج بالاتر دست پیدا کردی! عجب حرفی می زنین شما! می شه همچین چیزی؟

بعدشم در مورد حضور در سایت. الان که فدرر چند ماهی می شه که موفق نمی شه، آیا طرفدارهاش در سایت خیلی حضور فعالانه!! دارند؟! که شما همچین طعنه ای می زنین به نادالی ها؟! که وقتی نادال نتیجه نگرفت حضور فعالانه داشته باشیم؟

من نمی دونم... کری خوندن فدرر برای نادال چه معنی می ده؟ شما اگر به تعداد گرنداسلم هات ایمان داری پس چرا برای فردی که نصف تو هم گرند اسلم نداره کری می خونی که من در آینده و در فلان جا این می کنم و اون می کنم؟ این کری خوندن فدرر نشون می ده اون 14 بار بدجور رفته رو اعصابش! وگرنه شما که اعتماد به نفست بالاست چرا اصلا در مسترزهای بی اهمیت شرکت می کنی؟ دلیل اصلیش همونیه که من گفتم... وقتی می شه در عرض یک هفته اون همه پول یامفت از ATP و چندین اسپانسر گرفت، چرا نیاد؟ مقام هم نیاره اما اون پوله رو که بهش می دن... به خاطر مصاحبه های تلویزیونی و عکسهاش در مجلات محلی نقاط مختلف پول بهش می دن یا نه؟ اون کلاه ها و البسه ی ورزشی منقوش به حروف اختصاری اسمش RF چی؟

خب میتونه مگه اشکال داره!هاااااااان؟
بابا راجر ما پول دوسته تو چرا زورت میگیره هان؟
ما فقط پول میخوایم همین و بس!
چرا همش همین و تکرار میکنی؟خب شما هم برید پول جمع کنید،اوه اوه یادم رفت تنیسور شما عاشق تنیسه واسه پول بازی نمیکنه
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)