بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-20-2009, 11:49 PM   #1
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض راجر فدرر: نبايد از هانري خرده بگيريم

راجر فدرر: نبايد از هانري خرده بگيريم

راجر فدرر، تنيسور مشهور سوئيسي، از تيري هانري که پس از بازي تيم ملي فرانسه با ايرلند اماج انتقادهاي شديد قرار گرفته است دفاع کرد.
راجر فدرر تاکيد کرد نمي توان از تيري هانري که با دست توپ را مهار کرد و به بازي خود ادامه داد، خرده گرفت. فدرر تاکيد کرد همه چيز تنها در يک ثانيه اتفاق افتاد و گل مساوي تيم ملي فوتبال فرانسه در برابر ايرلند به ثبت رسيد تا فرانسه مسافر جام جهاني دو هزار و ده افريقاي جنوبي باشد.
مطبوعات ايرلند و بسياري از کشورهاي جهان تيري هانري را به خاطر کاري که در بازي با ايرلند کرد متقلب توصيف کرده و او را متهم کرده اند که به عمد توپ را با دست مهار کرده و موقعيت گل را براي ويليام گالاس اماده کرده است.
تنيسور نامدار سوئيسي افزود اگر داور اين حرکت هانري را نديده و خطا اعلام نکرده است نمي توان بر مهاجم فرانسوي خرده گرفت چرا که اين نقص سيستم داوري بازي فوتبال است.
فرد شماره يک تنيس جهان که در کنفرانسي مطبوعاتي در لندن به فاصله دو روز به بازيهاي مسترز لندن سخن مي گفت افزود اين اتفاقها زياد مي افتد گلهاي زيادي زده شده که درست نبوده است و گلي که هانري براي گالاس ساخت يکي به اين گلها اضافه کرد.
راجر فدرر تصريح کرد استفاده از تصاوير ويدئويي مي تواند در اين زمينه کمک زيادي به نحوه قضاوت در مسابقات فوتبال کند. وي افزود با فناوري که اکنون موجود است شايد بتوان مانند مسابقات هاکي عمل کرد.
به گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن، فدرر که شش بار تا کنون قهرمان مسابقات ويمبلدون شده است ادامه داد در مسابقه فوتبال نمي توان هر لحظه بازي را متوقف کرد و اتفاقاتي را که افتاده است تجزيه و تحليل کرد.
تيري هانري در بيانيه اي که روز جمعه در لندن منتشر شد اعلام کرد که تکرار بازي تيم ملي کشورش با ايرلند در چارچوب بازيهاي پلي اف مقدماتي جام جهاني دو هزار و ده افريقاي جنوبي، منصفانه ترين راه حل است. در پي انتشار اين بيانيه فدراسيون فوتبال ايرلند روز جمعه از فدراسيون بين المللي فوتبال، فيفا‌،‌خواست مسابقه تيم ملي اين کشور را با فرانسه را مجددا برگزار کند.
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2009, 01:06 AM   #2
ღஜGran Rafaஜღ
Rafa's Fan

آواتار ღஜGran Rafaஜღ

پستها: 656
سپاس: 7,789
در 659 پست 3,780 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ::::::::::::> RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad_Joulaei نمایش پست ها
راجر فدرر: نبايد از هانري خرده بگيريم

راجر فدرر، تنيسور مشهور سوئيسي، از تيري هانري که پس از بازي تيم ملي فرانسه با ايرلند اماج انتقادهاي شديد قرار گرفته است دفاع کرد.
راجر فدرر تاکيد کرد نمي توان از تيري هانري که با دست توپ را مهار کرد و به بازي خود ادامه داد، خرده گرفت. فدرر تاکيد کرد همه چيز تنها در يک ثانيه اتفاق افتاد و گل مساوي تيم ملي فوتبال فرانسه در برابر ايرلند به ثبت رسيد تا فرانسه مسافر جام جهاني دو هزار و ده افريقاي جنوبي باشد.
مطبوعات ايرلند و بسياري از کشورهاي جهان تيري هانري را به خاطر کاري که در بازي با ايرلند کرد متقلب توصيف کرده و او را متهم کرده اند که به عمد توپ را با دست مهار کرده و موقعيت گل را براي ويليام گالاس اماده کرده است.
تنيسور نامدار سوئيسي افزود اگر داور اين حرکت هانري را نديده و خطا اعلام نکرده است نمي توان بر مهاجم فرانسوي خرده گرفت چرا که اين نقص سيستم داوري بازي فوتبال است.
فرد شماره يک تنيس جهان که در کنفرانسي مطبوعاتي در لندن به فاصله دو روز به بازيهاي مسترز لندن سخن مي گفت افزود اين اتفاقها زياد مي افتد گلهاي زيادي زده شده که درست نبوده است و گلي که هانري براي گالاس ساخت يکي به اين گلها اضافه کرد.
راجر فدرر تصريح کرد استفاده از تصاوير ويدئويي مي تواند در اين زمينه کمک زيادي به نحوه قضاوت در مسابقات فوتبال کند. وي افزود با فناوري که اکنون موجود است شايد بتوان مانند مسابقات هاکي عمل کرد.
به گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن، فدرر که شش بار تا کنون قهرمان مسابقات ويمبلدون شده است ادامه داد در مسابقه فوتبال نمي توان هر لحظه بازي را متوقف کرد و اتفاقاتي را که افتاده است تجزيه و تحليل کرد.
تيري هانري در بيانيه اي که روز جمعه در لندن منتشر شد اعلام کرد که تکرار بازي تيم ملي کشورش با ايرلند در چارچوب بازيهاي پلي اف مقدماتي جام جهاني دو هزار و ده افريقاي جنوبي، منصفانه ترين راه حل است. در پي انتشار اين بيانيه فدراسيون فوتبال ايرلند روز جمعه از فدراسيون بين المللي فوتبال، فيفا‌،‌خواست مسابقه تيم ملي اين کشور را با فرانسه را مجددا برگزار کند.
راجر اینو درست میگه حرفشو قبول دارم
ღஜGran Rafaஜღ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ღஜGran Rafaஜღ به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2009, 01:16 AM   #3
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

انتظار بیشتری از راجر نمیشه داشت، خب اون عمل خیلی زشت بوده، تقلب کردن اونم خطایی که باعث حذف یه تیم بشه، اخر نامردیه.
مثل این میمونه سر جلسه کنکور تقلب کنی، بعد داشنگاه هم قبول شی، بگی به من چه، میخواستن مراقب بیشتر بزارن من نتونم تقلب کنم، پس وجدان برای چیه؟ تو تو دانشگاه رو صندلی یه نفر دیگه که حقشو خوردی نشستی؟! این انصافه؟!
البته که اگه فقط به کاپ و رکورد اینا فکر کنی جایی نمیمونه که به وجدان هم بهایی بدی!!
من مطئن نیستم این متن خبرش درست باشه، این توضیحات من براساسه همین متنه
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2009, 01:20 AM   #4
Mohammad_Joulaei
Former Staff

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad Ragu نمایش پست ها
انتظار بیشتری از راجر نمیشه داشت، خب اون عمل خیلی زشت بوده، تقلب کردن اونم خطایی که باعث حذف یه تیم بشه، اخر نامردیه.
مثل این میمونه سر جلسه کنکور تقلب کنی، بعد داشنگاه هم قبول شی، بگی به من چه، میخواستن مراقب بیشتر بزارن من نتونم تقلب کنم، پس وجدان برای چیه؟ تو تو دانشگاه رو صندلی یه نفر دیگه که حقشو خوردی نشستی؟! این انصافه؟!
البته که اگه فقط به کاپ و رکورد اینا فکر کنی جایی نمیمونه که به وجدان هم بهایی بدی!!
من مطئن نیستم این متن خبرش درست باشه، این توضیحات من براساسه همین متنه

مت اينكه خيلي با راجر مشكل داري؟
ميگم كلك نكنه تو كنكور....
ممدجون فك كنم اون هايلايت آبي خيلي تو رو عذاب ميده
دركت ميكنم.

ویرایش توسط Mohammad_Joulaei : 11-21-2009 در ساعت 01:24 AM
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2009, 01:22 AM   #5
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نه عزیز من چه عذابی، عجله نداریم که، یعنی طرفدارای راجر 4 5 سال پیش عزا گرفته بودن که تنیس باز محبوبشون ....
والا من نمیدونم ما حقیقت محضم میگیم دوستان ناراحت میشن، اگه راجر نظرش اینه که داور باید بفهممه پس حتما تو بازی خودش هم اگه داور نفهمه ولی خودش بفهمه لام تا کام حرف نمیزنه
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2009, 01:29 AM   #6
Mohammad_Joulaei
Former Staff

نقل قول:
نه عزیز من چه عذابی، عجله نداریم که، یعنی طرفدارای راجر 4 5 سال پیش عزا گرفته بودن که تنیس باز محبوبشون ....
والا من نمیدونم ما حقیقت محضم میگیم دوستان ناراحت میشن، اگه راجر نظرش اینه که داور باید بفهممه پس حتما تو بازی خودش هم اگه داور نفهمه ولی خودش بفهمه لام تا کام حرف نمیزنه
ممدجون پستم رو اپديت كردم

اوني كه شما اسمشو ميزاري عزا 2008 بود نه 4 5 سال پيش كه راجر حتي نميشد كسي بهش نزديك شه.
اگه داورا مث شما 1 سال پيش رو بگن 4 5 سال پيش چه شود!!!!!
حتي منم حرف نميزنم چه برسبه هانري و راجر.

ممد جون راجب وجدان حرف ميزني و انصاف كجاي اين دنيا ديدي انصاف رعايت شه؟؟؟؟؟؟؟
اگه بخوايم راجبش حرف بزنيم بحث سياسي ميشه.

ویرایش توسط Mohammad_Joulaei : 11-21-2009 در ساعت 01:37 AM
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2009, 09:05 AM   #7
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
ممد جان زیاد ناراحت نباش تو تاپیک مسابقات پاریس این اواخر خیلی چیزا از هوادارای فدرر فهمیدیم که همه چیز رو ول کردن و فقط به گرند اسلم چسبیدن! اخلاقیات و همه ی جوانمردی ها کشک فقط بردن گرند اسلم به هر قیمتی (البته من منظورم بعضی از هوادارانه نه خود فدرر و نه همه ی هوادارانش!!!)
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2009, 10:50 AM   #8
Mohammad_Joulaei
Former Staff

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
ممد جان زیاد ناراحت نباش تو تاپیک مسابقات پاریس این اواخر خیلی چیزا از هوادارای فدرر فهمیدیم که همه چیز رو ول کردن و فقط به گرند اسلم چسبیدن! اخلاقیات و همه ی جوانمردی ها کشک فقط بردن گرند اسلم به هر قیمتی (البته من منظورم بعضی از هوادارانه نه خود فدرر و نه همه ی هوادارانش!!!)

اتفاقا ماهم توي اين مدت فعاليتمون خيلي چيز ها از هواداران نادال فهميديم كه اونا هم همه چيز رو ول كردن فقط به هد تو هد چسبيدن

اخلاقیات و همه ی جوانمردی ها کشک فقط هد تو هد به هر قیمتی (البته من منظورم بعضی از هوادارانه نه خود نادال و نه همه ی هوادارانش!!!)
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2009, 11:03 AM   #9
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

تقلید هم یه مشخصه ی دیگه ی هوادارای فدرره البته نه همشون بلکه بعضی هاشون...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-21-2009, 11:22 AM   #10
Mohammad_Joulaei
Former Staff

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
تقلید هم یه مشخصه ی دیگه ی هوادارای فدرره البته نه همشون بلکه بعضی هاشون...

بعضي از هواداران نادال نه همشون بلكه بعضياشون بايد برن سراغ فرهنگ لغت ببينن تقليد يعني چي؟؟؟

چون كه من و كورش حرفامون ماراتنه من كوتاه ميام و با شما بحث نميكنم.هرچي هم دوست داشتي اسمشو بزار.

فعلا

موفق باشي
يا علي

ویرایش توسط Mohammad_Joulaei : 11-21-2009 در ساعت 11:24 AM
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)