بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

19-26 مهر - شانگهای، چین

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-13-2015, 03:00 PM   #31
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Maani نمایش پست ها
امروز تولد جناب king roger federer هست من اين روز خجسته رو بر ايشان و تمام اعضا اين سايت تبريك و تهنيت عرض ميكنم .
با سلام خدمت شما برادر عزیز.شما از کجا تولد من رو می دونستید؟کمال تشکر رو از شما دارم
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-13-2015, 03:03 PM   #32
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
بنده دوست دارم پستهای ایشون رو لایک میکنم. فکر نمیکنم به کسی هم ربط داشته باشه.....
بد نیست یاد بگیری درست صحبت کنی در مورد دیگران!
به یزدان که گر ما خرد داشتیم-------------------------------------------------------- کجا این سرانجام بد داشتیم
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-13-2015, 03:20 PM   #33
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

دستت درد نکنه آلبرت جون
هدیه تولدی که دادی فوق العاده بود
عجب روز نحسی بود برای راج
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2015, 03:20 PM   #34
FANTASTIC
Member

پستها: 31
سپاس: 0
در 9 پست 21 بار سپاسگزاری شده

فدرر راند یک باخت
به رنک هفتاد هم باخت
قیافه فدرر بعد از باخت
FANTASTIC آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما FANTASTIC به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-13-2015, 03:22 PM   #35
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده

دوستان - عزیزان
بنده به عنوان یک طرفدار قدیمی راجر بعد از باخت ایشان در دور اول حضور خود را در تاپیک مسترز شانگ های اعلام می کنم ، نگید باز راجر باخت همه رفتن و سکوت اختیار کردن هااااا

حسرت از این است که با این باخت توفیق زیارت آقا از ما گرفته شد نه برای از دست دادن مقام
ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2015, 03:27 PM   #36
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

یک حس دوگانه!
راستش هم خوشحالم هم ناراحت
شاید بشه گفت کمی بیشتر ناراحتم!
من هم دوست داشتم حداقل یک بازی دیگه از آخرین بازیهای راج را می دیدم بازی با سونگا میباخت خوب!
البته بیشتر دوست داشتم راج توسط رافا یا استن حذف میشد یا حتی می اومد فینال و احتمالا به نواک میباخت
اما این آلبرت راموس خیلی خوب بود و حقش هم بود
اولین بار بود می دیدمش
با اعتماد بنفس و سرحال می دونست کی و کجا چیکار کنه سرویساش هم خوب بود
به هرحال راج باخت و نهصد و خورده ای امتیاز را هم از دست داد و حالا در پاریس سید 3 خواهد بود
به نظرم این ضربه مهلک بود و پس لرزه باخت در نیویورک و شاید آغاز سقوط همیشگی اسطوره سابق!
قدیمی 10-13-2015, 03:45 PM   #37
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Maani نمایش پست ها
امروز تولد جناب king roger federer هست من اين روز خجسته رو بر ايشان و تمام اعضا اين سايت( به جزء king of spine) تبريك و تهنيت عرض ميكنم .
حیفه این مناسبت خجسته را به شخص راج و کل ملت همیشه در صحنه سوئیس تبریک نگفت!
مسلما از اندوه سنگینشون کاسته میشه بخاطر این زادروز میمون !

پ.ن: در مورد میمون فکر بد نکنیدا! میمون یعنی پرمیمنت پربرکت فرخنده و ...
قدیمی 10-13-2015, 03:51 PM   #38
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

متاسفانه بازی رو ندیدم . یه بازی شوک آور از راجر. اینجوری باختن در راند یک منو یاد دوران نحس 2013 می اندازه . دلیل این نوع بازی کردن چیه ؟ راجر بایستی قبل از این تورنومنت در تورنومنت توکیو شرکت می کرد . در شرایط مسابقه قرار نگرفتن . همین نتیجه را در پی داره . راجر توی توکیو میباخت اینجا اینجوری نمی باخت . شاید ضعف تیم راجر این نتیجه رو رقم زد . یک ماه دور بودن از مسابقات . باعث افت میشه . مخصوصا سن و سالت هم که بالا باشه . این افت خیلی زود خودشو نشون میده . اما باز هم فدای سرت راجر عزیز . امید به جبران در بازل , پاریس و در انتها بارکلیز لندن .
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2015, 03:54 PM   #39
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezaomo نمایش پست ها
متاسفانه بازی رو ندیدم . یه بازی شوک آور از راجر. اینجوری باختن در راند یک منو یاد دوران نحس 2013 می اندازه . دلیل این نوع بازی کردن چیه ؟ راجر بایستی قبل از این تورنومنت در تورنومنت توکیو شرکت می کرد . در شرایط مسابقه قرار نگرفتن . همین نتیجه را در پی داره . راجر توی توکیو میباخت اینجا اینجوری نمی باخت . شاید ضعف تیم راجر این نتیجه رو رقم زد . یک ماه دور بودن از مسابقات . باعث افت میشه . مخصوصا سن و سالت هم که بالا باشه . این افت خیلی زود خودشو نشون میده . اما باز هم فدای سرت راجر عزیز . امید به جبران در بازل , پاریس و در انتها بارکلیز لندن .

از شما بعیده! راند 2
توکیو را موافقم البته فکر کنم پارسال هم توکیو و پکن را شرکت نکرد و اینجا قهرمان شد البته به لطف ناتوانی مه یر که از 5 مچ پوینتش استفاده نکرد!
اما در مورد اهداف بعدی پاریس و بارکلیز که شوخیش هم زشته! من میگم شاید امسال تو بازل هم قهرمان نشه!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط FANTASTIC نمایش پست ها
فدرر راند یک باخت
به رنک هفتاد هم باخت
قیافه فدرر بعد از باخت
بازی اولش بود اما راند 2
دیروز راموس در راند یک سم کوئری را برده بود و حالا میره راند 3 و احتمالا سونگا

ویرایش توسط مسعود 289 : 10-13-2015 در ساعت 04:00 PM
قدیمی 10-13-2015, 04:06 PM   #40
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

1 - تبریک به هیترها
2 - راجر هم باید راه چاره ای پیدا کنه برای مقابله با اونایی که کثیف بازی میکنن و ATP که دوست داره این کثیف بازی کردن با قدرت هر چه تمامتر گسترش پیدا کنه .
3 - جسارتاً و بدون هیچگونه شیطنت و منظور عرض میکنم اینکه از چه عکسی تو امضام استفاده میکنم به هیچ عنوان به شما کوچکترین ارتباطی پیدا نمیکنه ...
4 - اگه شما مایلید بنده اصلاً و ابداً هیچ تمایلی ندارم که رابطه ای رو بهبود ببخشم . چرا که خیلی وقته هیچ توجهی به شما و رفتارتون ندارم . اگه حضرتتان دنبال متلک پراکنی و گرفتن نقطه ضعف از من هستید ، بنده همچین نیتی رو نداشته و نخواهم داشت ...
5 - نه تنها من بلکه بسیاری از دوستان من هم شما رو از قماش ... میدونیم و هیچ تفاوتی بینتون قائل نیستیم ...
6 - و اینکه خیلی خودتون رو تحویل نگیرید و اینقدر الکی برای خودتون نوشابه باز نکنید چرا که ضرر شما برای این سایت به مراتب بیشتر از منفعت جنابتان میباشد ...
7 - حرفهام رو خیلی واضح زدم و امیدوارم دیگه این موضوع رو بیش از این کش ندید .
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)