بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > آزاد تایلند (PTT Thailand Open)

آزاد تایلند (PTT Thailand Open)

5-11 مهر - بانکوک، تایلند

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-02-2010, 02:30 PM   #31
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

رافا 26 تا تا بریک پوینت داشت 2 تاش رو کانورت کرد برعکس لوپز یه بریک پوینت داشت همون رو گرفت و بازی رو برد نهایت یه بازی مسخره بود، رافا برام عجیب بود چطور شد اون همه بریک رو پشت سر هم از دست میداد!!؟
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-02-2010, 02:35 PM   #32
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

ست اول رو ندیدم نمی تونم نظر بدم.من از وسطای ست دوم بازی رو دیدم.
ریترن های نادال در حد افتضاحی بود.با فورهند تو اوت میزد با بکهند توی تور. ولی سرویسش بد نبود. هر چی از بازی بیشتر میگذشت رافا پسیو تر میشد گهگاهی یه وینری میزد.وقتی 6-5 توی ست دو جلو بود روی امتیاز 30 - 30 گفتم الان دیگه کار لوپز دیگه تمومه.ریترن عذاب اور.کوبوند توی تور.البت لوپز هم خوب ایس میزد.خوب هم بازی میکرد.راستیاتش یه جورایی لوپز به دیگر تنیسور ها نشون داد چجوری باید نادال رو برد.لامصب پیله کرده بود روی بکهند رافا.یاد بازیهای داویدنکو و نادال افتادم. تای برک که نادال گند زد.
ست سوم هم دیگه عملا توپ ومیدون دست لوپز بود.
جالبه تو کل بازی لوپز یک برک توی ست سوم بدست اورد اونم گرفتش.استفاده از موقعیت برک 100 % . اونوقت مرد شماره یک از 26 برک پوینت 2 تا رو گرفت.استفاده 8 %
حالا این تورنمت 250 بود.فدای سرش.توی توکیو که 500 امتیازی هم هست باید بهتر بازی کنه.
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-02-2010, 02:41 PM   #33
koury
Administrators

آواتار koury

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

راستش رافا باید در طول سال فقط 9 مسترز، 4 گرند، 1 مسترز کاپ و فوق فوقش دو تا 500 رو بازی کنه!! برنامه ریزی هوشمندانه یعنی این نه که هر جا قول بدی حتما سرت بره بری بازی کنی که...یه تورنمنت پیش از استرالیا، یه تورنمنت پیش از ویمبلدون میتونه برای آماده سازی رافا بسیار مختصر و مفید باشه.

بهر حال هشتمین باخت سال رافا بود و نتونست برای هشتمین بار در طول فصل به فینال تورنمنتی برسه، ولی در کل خوبه که هفته ی دیگم بازی داره من که وقتی رافا یه تورنمنتی میبازه تا تورنمنت بعدی خیلی دپرسم الان باز خوبه از اواخر هفته میتونیم دوباره رافا رو ببینیم
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-02-2010, 03:00 PM   #34
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
ست اول رو ندیدم نمی تونم نظر بدم.من از وسطای ست دوم بازی رو دیدم.
ریترن های نادال در حد افتضاحی بود.با فورهند تو اوت میزد با بکهند توی تور. ولی سرویسش بد نبود. هر چی از بازی بیشتر میگذشت رافا پسیو تر میشد گهگاهی یه وینری میزد.وقتی 6-5 توی ست دو جلو بود روی امتیاز 30 - 30 گفتم الان دیگه کار لوپز دیگه تمومه.ریترن عذاب اور.کوبوند توی تور.البت لوپز هم خوب ایس میزد.خوب هم بازی میکرد.راستیاتش یه جورایی لوپز به دیگر تنیسور ها نشون داد چجوری باید نادال رو برد.لامصب پیله کرده بود روی بکهند رافا.یاد بازیهای داویدنکو و نادال افتادم. تای برک که نادال گند زد.
ست سوم هم دیگه عملا توپ ومیدون دست لوپز بود.
جالبه تو کل بازی لوپز یک برک توی ست سوم بدست اورد اونم گرفتش.استفاده از موقعیت برک 100 % . اونوقت مرد شماره یک از 26 برک پوینت 2 تا رو گرفت.استفاده 8 %
حالا این تورنمت 250 بود.فدای سرش.توی توکیو که 500 امتیازی هم هست باید بهتر بازی کنه.
کجا پسیو شد بابا جون؟ هی محکم میزد پشت توپ، دو تا تاپ اسپین شورت انگل میزد، طرف میرفت قاطی باقالیا، ولی هی Hard و بدون زاویه بازی میکرد که فایده نداشت، یه جورایی داشت انگار تمرین محکم زدن رو میکرد، به نظر من اولش میخواست بازی رو ببره، ولی ست دوم که نتونست تموم کنه، بیخیالش شد. یه بازی هم کمتر خودش کلیه.
یه دونه از اون دراپ شات کر کره خندهایی که با فورهند میندازه هم زد، اینقدر خوب Disguise میکنه آدم از یه ربع قبل میفهمه میخواد دراپ بزنه
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-02-2010, 03:10 PM   #35
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

من از اواسط ست دوم بازی رو دیدم , در یک کلام میشه گفت GGL به قول معروف انگار از یک سیاره دیگه اومده بود.
یکی از نقایض بازی GGL نداشتن ثبات در بازیشه و همواره در گذشته در برابر بازیکنان Solid Baseliners مشکل داشته , بازیکنانی که با برگرداندن یک توپ اضافه تر وی را به دادن خطا مجبور می کردند.
اما امروز هر چی Nadal خوب بازی می کرد GGL بهتر بازی می کرد.
ضمنا در ست سوم من Nadal رو بی انگیزه دیدم و شایعاتی از fixed بودن بازی تا بدین لحظه به گوش رسیده.
به هر حال وقتی شما Appearance money می گیرید خیلی براتون مهم نیست که در چه مرحله ای حذف بشید , در مرحله اول هم که حذف بشید 3 برابر جایزه کل مسابقات رو گرفته اید.
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-02-2010, 03:39 PM   #36
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

این باخت ها لازمه
الکی هم نباید چپ و راست تو مسابقات شرکت کنه
اره تمام مسترز های خاک رو شرکت کنه مهم نیست
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-02-2010, 03:40 PM   #37
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

برنامه پخش مستقیم دیدار پایانی از شبکه
Supertennis
یکشنبه 11 مهر
Not Before 11:30 AM
Guillermo GARCIA-LOPEZ vs. Jarkko NIEMINEN
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-02-2010, 03:48 PM   #38
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
من از اواسط ست دوم بازی رو دیدم , در یک کلام میشه گفت GGL به قول معروف انگار از یک سیاره دیگه اومده بود.
یکی از نقایض بازی GGL نداشتن ثبات در بازیشه و همواره در گذشته در برابر بازیکنان Solid Baseliners مشکل داشته , بازیکنانی که با برگرداندن یک توپ اضافه تر وی را به دادن خطا مجبور می کردند.
اما امروز هر چی Nadal خوب بازی می کرد GGL بهتر بازی می کرد.
ضمنا در ست سوم من Nadal رو بی انگیزه دیدم و شایعاتی از fixed بودن بازی تا بدین لحظه به گوش رسیده.
به هر حال وقتی شما Appearance money می گیرید خیلی براتون مهم نیست که در چه مرحله ای حذف بشید , در مرحله اول هم که حذف بشید 3 برابر جایزه کل مسابقات رو گرفته اید.

نادال هم زياد به خودش فشار نيورد!!!!!در اين رقابت هاي به نسبت بي اهميت!!!

فريد جان يه توضيحي راجب رزومه گارسيا لوپز هم ميديد؟؟؟
تايتل هاش و تخصصش در چه كورتهاييه؟و ...
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-02-2010, 04:30 PM   #39
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
به نظر من اولش میخواست بازی رو ببره، ولی ست دوم که نتونست تموم کنه، بیخیالش شد. یه بازی هم کمتر خودش کلیه.
نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
خدارو شکر شما هم فهمیدین بی تفاوت بازی کردن
تنیسورتون یعنی چی. بعد ما میگیم فلان بازی رو راجر
بی تفاوت و بی انگیزه بود میگین بهونه میارین.
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-02-2010, 05:20 PM   #40
koury
Administrators

آواتار koury

به خودم گفتم الان طرفدارای فدرر میان همچین حرفی میزنن عزیز من رافا از اول که بی انگیزه نبود ولی گارسیا لوپز ماورای تصور بود و رافا نمیتونست خوب بازیش رو دیکته کنه! در واقع روز روزش نبود حالا ست دوم هم که ببازی دیگه بدتر میشه و اگرم روزت نباشه و بی انگیزه هم بشی از این بهتر نمیتونی کار کنی!!

میشه گفت این بازی یه جورائی شبیه بازی رافا-سونگا تو استرالین اپن 2008 بود، رافا صرفا بد بازی نمیکرد ولی امتیازات رو جو می گرفت!! ست آخر هم دیگه ناامید شده بود و خیلی سخت نمی گرفت درست مثل امروز!!

ما نمیگیم از قصد باخت که، ولی طرفدارای فدرر در حالی که Match Point داره میبازه میان میگن از قصدی Match Point ها رو هدر داد و نمیخواست به فلانی بخوره و از این جور بهونه ها...
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
آزاد تایلند، رافائل نادال، بازگشت، دلپوترو

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)