بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-03-2012, 03:44 PM   #1
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض مكنرو، جوكويچ و عصر طلايي تنيس را تحسين كرد

مكنرو، جوكويچ و عصر طلايي تنيس را تحسين كرد

جان مكنرو باور دارد كه مرد شماره 1 تنيس، نواك جوكويچ، به “بالاترين درجه ثبات روحي ممكن براي يك بازيكن در زمين تنيس” رسيده است.روز چهارشنبه و در جريان مراسم يك آكادمي تنيس در نيوريورك، مكنرو گفت:”جوكويچ بازيش را به نقطه اي رسانده كه فكر مي كنم ريترن هايش از [آندره] آغاسي هم سبقت گرفته.قبلا ريترن آغاسي و [جيمي] كانرز معروف بود.حالا كاري كه جوكويچ مي تواند با ريترنش انجام دهد مافوق تصور است.”
جوكويچ هفته گذشته در مسابقات آزاد استراليا، پنجمين عنوان گرنداسلمش را با شكست نفر دوم رنكينگ، رافائل نادال با نتيجه 5-7, 6-4, 6-2, 6-7(5), 7-5 در 5 ساعت و 53 دقيقه كسب كرد.
مكنرو:”او خيلي انعطاف پذيرتر شده.چند سال پيش من به انعطاف بدني او و تمريناتش براي بهبود آن توجه كردم.به خودم گفتم ‘اين برايش نتيجه خواهد داد.’نمي دانستم كه تا چه حد و به چه بزرگي برايش مفيد خواهد بود.به نظرم اين چيزيست كه بازيكنان ديگر هم بايد خيلي جدي بگيرند چون ضربات زيادي در حالي كه بازيكن تعادل كافي ندارد زده مي شود.به نظرم فورهندش يكي از بزرگترين ضربات تنيس است و بكهندش هم پيشرقت داشته.به نظر نمي رسد كه نقص هاي زيادي در بازيش وجود داشته باشد.”
به عقيده مكنرو، با توجه به راه يابي 4 نفر برتر رنكينگ –جوكويچ، نادال، فدرر و ماري- به مراحل پاياني گرنداسلم ها، تنيس حرفه اي مردان در دوره طلايي خود به سر مي برد.
او ادامه داد:”به نظرم در دوره فوق العاده اي هستيم.فكر كنم بايد تا مي توانيم از آن لذت ببريم.ضرباتي كه اين بازيكنان مي توانند خلق كنند شگفت انگيزست.آن ها بازي از بيس لاين را به سطح جديدي وارد كرده اند.”
“راجر اكنون 30 ساله است و هنوز خيلي شگفت انگيز بازي مي كند.ماري بهترين بازي كه از او ديده بودم را انجام داد هرچند در پايان نتيجه را [به جوكويچ در نيمه نهايي آزاد استراليا] واگذار كرد.اين بازيكنان به نحوي وارد جنگ خواسته ها شده اند، جايي كه سعي مي كنند يكديگر را خسته كنند تا بالاخره ديگري تسليم شود.”
مكنرو روز 13 فوريه در سن خوزه به همراه ميلوس راونيچ، در مقابل گائل مونفيس و جك ساك يك ديدار نمايشي برگزار خواهد كرد.
وقتي از او درباره نسل جوان استعدادهاي تنيس سوال شد، اينگونه جواب داد:”من در حال حاضر برنارد توميك و ميلوس را آينده دارترين ها مي بينم.به نظرم رايان [هريسون] هم بازيكن عالي خواهد شد ولي اين دو يك گام جلوتر هستند.برنارد بازي خودش را انجام مي دهد ولي به نظرم ميلوس اين شانس را دارد كه كار بزرگي در تنيس انجام دهد.حس مي كنم كه پيشرفت خيلي خوبي دارد.فكر مي كنم اگر همينطور بازيش را ارتقا دهد، قطعا شانس قهرماني در گرنداسلم را دارد.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-03-2012, 05:00 PM   #2
ali novak
Novak's Fan

آواتار ali novak

پستها: 85
سپاس: 2,215
در 81 پست 408 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: MANSOUR BAHRAMI AND NOVAK DJOKOVIC sampras , ashe , jo tsonga ,gael monfils , janko tibsarevic , victor troicki , roger federer , marin cilic , tomas berdic , bernard tomic , juan martin del potro , edberg , john isner , andy roddic philip kolsheraiber , radek stephanek , gulbis , stanislas wa

این که دیگه گفتن نداره . معلومه . اقا نیما دم تو هم گرم .
ali novak آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما ali novak به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)