بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-08-2011, 11:21 AM   #51
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
لطفا در مورد مصدومیت دوباره گنزالز اگه خبری دارید بذارید. ممنون
خبر رسمي تا حالا منتشر نشده يا حداقل من توي نت چيزي پيدا نكردم. اما چيزي كه توي فروم ها پيدا كردم مشخصه كه فرناندو گونزالس هفته گذشته توي مسابقات پراگ شركت كرده. و در ديدار نيمه نهايي در ست دوم انصراف داده.
با وجود پيروزي هاي خوبي كه در راندهاي اول تا سوم به ترتيب برابر Pospíšil Jaroslav و Chardy Jeremy و Lacko Lukáš داشته در نيمه نهايي در بازي مقابل Rosol Lukáš در حال كه ست اول رو 6 به 3 پيش بوده به خاطر مصدوميت زانو انصراف ميده. متن زير رو از يكي از فروم ترجمه كردم.
امروز روز بسيار غم انگيزي براي فرناندو است، بعد از چند بازي درد شديدي رو زير زانوش احساس كرد. اميدوارم اين مصدوميت براي او جدي نباشد. جاي تاسف خواهد بود كه اين بازيكن ATP Tour را از دست بدهد.
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-10-2011, 09:31 AM   #52
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Unhappy پارگي عضله

خوان مارتين دلپوترو متاسفانه دچار پارگي 8 ميليمتري در عضله ركتوس چپ خود شده است.عضله ركتوس چپ بخشي از عضله چهار سر ران است و نزديك به هيپ!او اسپانيا را بدليل مصدوميت ترك كرد و براي آزمايش هاي پزشكي راهي آرژانتين شد.
طي چند روز اخير حرف از پارگي هيپ بوده است اما در واقع ركتوس چپ او آسيب ديده است!
رسيدن او به رولند گاروس نامشخص است!
"من ميخواهم همه چيز به آرامي و بدون عجله پيش رود"خوان گفت.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-10-2011, 10:31 AM   #53
I.man
Former Staff

آواتار I.man

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger-Federer1 نمایش پست ها

خوان مارتين دلپوترو متاسفانه دچار پارگي 8 ميليمتري در عضله ركتوس چپ خود شده است.عضله ركتوس چپ بخشي از عضله چهار سر ران است و نزديك به هيپ!او اسپانيا را بدليل مصدوميت ترك كرد و براي آزمايش هاي پزشكي راهي آرژانتين شد.
طي چند روز اخير حرف از پارگي هيپ بوده است اما در واقع ركتوس چپ او آسيب ديده است!
رسيدن او به رولند گاروس نامشخص است!
"من ميخواهم همه چيز به آرامي و بدون عجله پيش رود"خوان گفت.
واقعاً شنيدن خبر مصدوميت تنيسورهاي جوان و اينده دار خيلي سخته. خصوصاً يكي مثل خوان كه از سبك بازيش واقعاً خوشم مياد. اما چه ميشه كرد. مصدوميت هم جزئي از ورزش حرفه ايه.

البته خوان فردا (چهارشنبه) يك كنفرانس خبري داره و خيلي از ابهامات در باره مصدوميت و اينده كاريش فردا مشخص ميشه.
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-10-2011, 03:11 PM   #54
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

پستها: 480
سپاس: 6,929
در 473 پست 3,523 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

مثل اینکه مصدومیت فرناندو گونزالس زیاد جدی نبوده چون داره تو تورنمنت bordeaux بازی میکنه.
manoochehr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-10-2011, 04:52 PM   #55
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

کاپیتان تیم فدکاپ دانمارک ؛ مربی لی نا تنیسور چینی

تصمیم اخیر لی نا در منصوب کردن مایکل مورتنسن Michael Mortensen کاپیتان تیم فدکاپ دانمارک به عنوان مربی خود در واقع حرکتی به معنای فرار از همسرش جیانگ شان Jiang Shan است، شماره شش جهان در روز دوشنبه گفت .

The Australian Open runner-up endeared herself to the Melbourne crowd in January by declaring she would love her husband-cum-coach even if he was "fat and ugly". Three months later, however, the Chinese player decided to start afresh with Mortensen and the pair made a promising start to their tennis alliance when she reached the semi-finals of last week's Madrid Open.

Standing, L-R: Michael Mortensen (Fed Cup captain), Mai Grage (#899, 18yo), Caroline Wozniacki (#1, 20yo), Jeppe Anker Sindal (trainer / acupuncturist / nurse / ...) & Piotr Wozniacki (Fed Cup coach).

" من به آنچه دیگران فکر می کنند، اهمیتی نمی دهم. اعتماد به نفسم کم بود و احساس کردم مجبور به تغییر مربی هستم" لی نا به رویترز در آزاد ایتالیا گفت ." پس از ملبورن من خوب نبودم، اگر شما خوب عمل نکنید اعتماد به نفس ندارید " فینالیست آزاد استرالیا گفت.

Li suffered four straight first-round defeats before making Mortensen her new coach

لی درباره مربی دانمارکی می گوید : رابطه ما خوب بوده و در حال برقراری ارتباط خوبی هستیم، او به من گفته است که به خود اعتماد کنم . "من یک بازیکن جوان نیستم، بنابراین می دانم بدنم چه کاری می تواند در کورت انجام دهد. تمرکز ما بیشتر به سمت (عملکرد) ذهنی می رود، من احساس می کنم به کسی نیاز دارم که مرا پشتیبانی کند" تنیسور 29 ساله چینی گفت.

سید چهارم در رم، لی در دیدار نخست خود روز چهارشنبه به مصاف اسپانیایی Lourdes Dominguez Lino می رود .

Reuters

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-10-2011, 07:38 PM   #56
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط manoochehr نمایش پست ها
مثل اینکه مصدومیت فرناندو گونزالس زیاد جدی نبوده چون داره تو تورنمنت bordeaux بازی میکنه.
1 ست بازی کرده و 6-3 باخته و مصدوم شده و انصراف داده
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-10-2011, 09:48 PM   #57
I.man
Former Staff

آواتار I.man

راجر فدرر معتقد است هنوز می تواند شماره یک شود
Roger Federer این ایده که توازن قدرت بعد از رکورد 32-0 به سمت Novak Djokovic است را رد کرد و اعتقاد دارد می تواند رکورد Pete Sampras در شماره یک بودن را پشت سر بگذارد.
او که دارای 16 عنوان گرنداسلم است در بیشتر 12 ماه گذشته در سایه Rafa Nadal بوده است و اکنون به نظر می رسد که Djokovic جایگزین او می شود.
Djokovic می تواند با قهرمانی در مسترز Rome و تحت شرایطی به سلطه Federer و Nadal در شماره یک بودن از سال 2004 پایان بخشد و این در حالی است که Federer اعتقاد دارد هنوز هم می تواند این دو را به چالش بکشد.
به هر حال او احساس می کند که می تواند دوباره به جلو حرکت کند و رکورد Sampras امریکایی را بشکند، کسی که 286 هفته در صدر بهترین تنیسورهای جهان بود و Federer یک هفته کمتر این عنوان را در اختیار داشته.
او گفت: "این هنوز برای من مهم است که به شماره یک برگردم. من بعد از Wimbledon اشاره کردم بودم که این هدف من بود. این هنوز هم بسیار واقعی و امکان پذیر خواهد بود. من فکر می کنم می توانم به شماره یک برگردم، اگر یکی از گرنداسلم ها را ببرم."
او در مورد مادرید گفت: "این جای تعجب بود که Rafa روی خاک شکست خورد اما این فقط یک تورنمنت بود. این یک کورت خاکی سریع بود بنابراین او شانس بیشتری برای شکست Rafa داشت.
Federer گفت: "در حال حاضر این دو از من بهتر بازی می کنند، اما به قهرمانی در آن تورنمنت ها نزدیک بودم. اگر من در راندهای اول یا دوم شکست می خوردم دیگر اینگونه نبود. من احساس می کنم که بخوبی بازی می کنم. به غیر از Novak که در طول سال شکست نخورده بازی تغییر چندانی نکرده. این روزها هر کسی می تواند روی تمام سطوح به خوبی بازی کند." Federer درباره تغییر زمان برگذاری تورنمنت مادرید و رم گفت: "من فکر می کنم این زمانبندی بهتری است. شما نیاز نیست که از ارتفاع به French Open بروید. رم نسبت به مادرید خیلی به پاریس شبیه تر است"
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-11-2011, 08:39 AM   #58
I.man
Former Staff

آواتار I.man

David Nalbandian تنيسور آرژانتيني French Open را از دست داد.
يك بيماري مانع از اين شد كه ريكاوري مناسبي بعد از عمل فتق و مصدوميتي عضلاني داشته باشد.
Nalbandian بعد از مصدوميتي كه در ماه March داشت كاهش وزن پيدا كرده و بخواطر تب ناشي از بيماري روند تمريناتش مختل شده.
سخنگوي او Bernardo Ballero گفت: روز سه شنبه به اسوشیتد پرس گفت: "از نظر بدني اماده نيست."
شماره 24 جهان، دو بار در سال هاي 2004 و 2006 به نيمه نهايي Roland Garros رسيده است.
Ballero مي گويد شماره سه سابق جهان اميدوار است تا تورنمت Queens بازگردد. تورنمنتي دست گرمي براي Wimbledon. او در فينال 2002 گرنداسلم Wimbledon حضور داشته.
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-11-2011, 12:03 PM   #59
I.man
Former Staff

آواتار I.man

حضور Juan Martin del Potro در Roland Garros در ابهام

يك آژانس خبري به نمايندگي از Del Potro بيانه اي منتشر كرد: "هنوز مشخص نيست چه مدت زمان طول خواهد كشيد تا او به تور ATP بازگردد اما به احتمال زياد او در دومين گرنداسلم سال حضور نخواهد داشت".
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-11-2011, 12:59 PM   #60
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پیش فرض هدف من شماره يك بودن است

هدف من شماره يك بودن است
Novak Djokovic تا به حال فصلي رويايي داشته است. با پيروزي در 32 مسابقه و كسب 6 جام پياپي. او اين هفته با شانس دستيابي به يك هدف بلند مدت به Rome امده. شماره يك بودن.

او گفت: "هدف يا بلندپروازي من شماره يك شدن است و روياي من بردن Wimbledon است. اين دو چيزهايي هستند كه هميشه آنرا مي خواستم. بديهي است شماره يك شدن به من نزديك شده است اما هنوز طول مي كشد و كارهاي زيادي براي انجام دادن وجود دارد. اگر براي چند هفته، چند ماه يا چند سال در آن جايگاه باشم، اين مهم نيست. من براي رسيدن به آن موقعيت تلاش مي كنم."

Djokovic مي تواند با قهرماني در Masters Rome و با اميد به اينكه مدافع عنوان قهرماني Rafael Nadal قبل از نيمه نهايي حذف شود به شماره يك دست يابد. اما در صورتي كه اين اتفاق در اين تورنمنت نيفتد، Djokovic هنوز هم از شانسي طلايي براي شماره يك شدن در Roland Garros برخوردار است. جايي كه Rafael Nadal بايد از 2000 امتياز و Novak از 360 امتياز دفاع كنند.

او درباره اولين پيروزي بر Nadal روي خاك و درباره اولين پيروزي Nadal در برابر Federer روي چمن كه باعث تغيير در تاپ 2 شد و مقايسه با شرايط فعلي گفت: "قطعاً پيروزي برابر Nadal در كشور خودش و روي خاك گام بزرگي در حرفه من بود. من قبل از آن هرگز نتوانسته بودم اين كار را انجام بدهم و از نظر جنبه رواني و همچنين رويدادهاي خاك رس بعدي بسيار مهم خواهد بود."

او در خصوص رويارويي با Nadal روي خاك يا Federer روي چمن گفت: "احتمالاً يك سال قبل هر دوي اين چالش ها ماموريت غيرممكن بود، اما من حدس مي زنم همه من را باور كرده اند و حتي خودم، كه من فكر مي كنم مي توانم در برابر هر دو آنها پيروز شوم. بنابراين من فكر مي كنم همه اينها مربوط به طرز فكرتان روي كورت است اينكه با يك نگرش مثبت بروي كورت برويد و واقعاً به توانايي هايتان ايمان داشته باشيد و باور كنيد كه مي توانيد روي اين كورت برنده باشيد".

Djokovic درباره ركورد بدون شكست خود در سال 2011 گفت: "من انتظار نداشتم كه در چهار يا پنج ماه ابتدايي امسال تمام ديدارهايم را پيروز شوم اما اين براي من يك فرايند طولاني يادگيري و تلاش زياد بوده است. و فداكاري زياد. من هر روز از زندگيم را وقف ورزش كرده ام و حالا نتيجه اش را ميبينم."
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ATP , WTA , آزارنكا , ايزنر , تنيس , جوكويچ , خبر , رادوانسكا , سونگا , شاراپوا , فدرر , فيش , كلايسترز , ماري , نادال , ووزنياكي , ويليامز

کاربران در حال دیدن موضوع: 5 نفر (0 عضو و 5 مهمان)