بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-05-2014, 11:04 AM   #11
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki
پیش فرض پاسخ : نیمه نهایی تنیس مردان دوبی؛ پیروزی فدرر بر جوکوویچ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها

یه عده از طرفدارای فدرر به خاطر قهرمانیش دارند خوشحالی میکنند کسی هم نه کاری به نادال داره و نه کل کلی و نه بحث خاصی در کار هست نمیدونم شما این وسط چرا جو رو خراب میکنید ؟ تو این تایپیک دارین قهرمانی فدرر رو لوث میکنین تو یه تایپیک دیگه هم در مورد شخصیت فدرر نظرات نامربوط میدین ، بدون اینکه از جزئیات چیزی خبر داشته باشین .

اولا که شما احترام خودت رو داشته باش و توهین شخصی نکن.این چندمین بار هست که طرفداران فدرر دارن از این ادبیات استفاده میکنن.امیدوارم من مجبور نشم از اینگونه ادبیات استفاده کنم !!!!!
من هم بحثی نکردم و تبریکم رو گفتم.اگر هم صحبتی کردم در بحث دوستانه با عزیزانی بود که از این پیروزی مسرور شده بودند و با مشت بر دهان یاوه گویان میکوبیدند که بعضی افراد دخالت کردند !

ویرایش توسط Mahmood : 03-05-2014 در ساعت 02:14 PM
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 03-05-2014, 11:52 AM   #12
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"
پیش فرض پاسخ : فدرر قهرمان رقابتهای 500 امتیازی دوبی شد

دوستان جنگجال چرا.
آره راجر وضعیتش به گو نه ایی شد که حتی با این جام ها هم کلی خوشحال میشیم,و خیلیم خوشحالیم که تو این وضعیتی که خیلی ها حتی گفتن دیگه نمیتونه هیچ جامی بگیره میاد قهرمان توری میشه که افرادی همچون نواک,توماس,سونگا,دلپودرو توش هستن وخیلیم خوشحالتریم چون تونست تو سمی استرالیا بیاد و خیلیم بهش افتخار میکنیم چون تو اوج نا امیدی یعنی زمانی که حتی کسی امید نداره به پیروزیش مقابل بزرگان میاد ماری,نواک,سونگا,بردیچ رو شکست میده انیا برامون مهم هستش.
ماهم قبول داریم دوران راجر تموم شده و دیگه پیرشده نزدیک به 33 هستش ولی هیچ وقت قبول نداریم خود راجر تموم شده چون اسطورمون تمامی نداره حتی اگه تمامیه تورها راند اول ببازه باز دوسش داریم و خواهیم داشت.
به نادال و طرفدارای نادال خیلی احترام میزارم اگه پستامو نگاه کنید هیچ توهینی نکردم تاحالا به این دوستان و رافا جز احترام چون تنیس ورزش احترام هستش هرجام شیرینی خودشو داره مخصوصا برا ماراجریون شما میگید بیشتر از 500 نمیتونه بگیره من اینجا میگم حرف شما درست ولی ایمان به آقامون چیزه دیگه ایی میگه.
موفق باشید
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)