بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > تنیس‌باز > حریف تمرینی

حریف تمرینی

در این قسمت میتوانید یک حریف تمرینی برای خود پیدا کنید

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-28-2011, 12:55 PM   #171
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

پستها: 592
سپاس: 2,794
در 585 پست 3,988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: بزرگترین و پر افتخار ترین تنیسور تاریخ *Roger federer*

نقل قول:
نوشته اصلی توسط iman-salehi نمایش پست ها
سلام...
ایمان هستم...20 سالمه...
کرج هستم
تنیس رو دوست دارم .. اما در کل دو سه بار وارد زمین تنیس شدم.
از هر ده باری که راکت رو به طرف توپ حرکت میدم چهار پنج تاش به توپ میخوره و از اون 4 بار هم دو بار توپم بیرون میره...این از سطح بازیمه...بخاطر اینکه تاحالا بازی نکردم...یک پارتنر برای شروع میخوام که بتونه بازی کردنم رو تحمل کنه...پسر و دختر هم فرقی نداره ...سن هم مهم نیست
09373009136
سلام ایمان جان من هم کرج هستم اما اینجوری که شما میگی سطحتون خیلی پایینه اگه دوست داشتین بهم بگین چند تا پارتنر خوب بهتون معرفی کنم تا برین پیششون ساعتی 6 یا 7 تومن هم بیشتر نمیگیرن !
pourya RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2011, 01:24 PM   #172
amir23
Senior Member

پستها: 205
سپاس: 262
در 170 پست 1,008 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و اندی رادیک

نقل قول:
سلام...
ایمان هستم...20 سالمه...
کرج هستم
تنیس رو دوست دارم .. اما در کل دو سه بار وارد زمین تنیس شدم.
از هر ده باری که راکت رو به طرف توپ حرکت میدم چهار پنج تاش به توپ میخوره و از اون 4 بار هم دو بار توپم بیرون میره...این از سطح بازیمه...بخاطر اینکه تاحالا بازی نکردم...یک پارتنر برای شروع میخوام که بتونه بازی کردنم رو تحمل کنه...پسر و دختر هم فرقی نداره ...سن هم مهم نیست
09373009136
دوست عزيز اگه قصد شوخي ندارين و واقعا سطح بازيتون در همين حده جدا توصيه ميكنم براي جلوگيري از آسيب هايي كه تو ورزش تنيس باهاشون مواجه ميشيد حتما زير نظر يك مربي كار كنيد و اصول اوليه ضربه زدن به توپ رو ياد بگيريد. باور كنيد كه تو ايران هيچ كس از تنيس به جايي نرسيده و بعيد ميدونم حالا حالاها هم برسه ولي خيلي ها به دلايل مختلف سلامتيشون رو تا مدتي( و گاها تا پايان عمر) از دست دادن. نگاهتون به تمرين با مربي اين طور نباشه كه " من كه نميخوام حرفه اي بشم پس مربي لازم ندارم" بلكه به گونه اي باشه كه بخواييد سلامت خودتون رو حفظ كنيد.
amir23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amir23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2011, 04:30 PM   #173
iman-salehi
Junior Member

پستها: 5
سپاس: 2
در 5 پست 38 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر نواک جوکوویچ

با چند تا مقاله تصویری و فیلم آموزشی و کلی نگاه کردن به مسابقات تنیس روش صحیح ضربه زدن به توپ آموخته میشه...
راستش از شماچه پنهون که من همین امروز اولین جلسه با مربی رو رفتم...بخاطر همین هم میگم دیگه با مربی کار نمی کنم... من اعتقادی به اونچه که آموزش میداد ندشتم و علناً گوش نمیدادم...چون تئوری و چگونه ضربه زدن رو با فیلم آموزشی مربی های خیلی معتبر تر و بازیکنان تاپ دیدم نمی تونستم خودم رو راضی به اونچیزی کنم که مربی میگفت.(بوده تاحالا حس کنی که فلانی بارش نیست؟)
اعتقاد دارم بدون مربی و با چند جلسه بازی اونچه از تنیس و تئوری هاش میدونم و خودم با علاقه کسبش کردم به دست هام منتقل میشه....الان هم بخاطر این سطحم خیلی پایینه که اصلا تنیس رو بازی نکردم...(و هیچکس با کمتر از صد بار ضربه زدن به توپ تنیسور خوبی نمیشه که..بوده تا حالا..؟ شده؟؟؟)
iman-salehi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی iman-salehi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2011, 04:36 PM   #174
iman-salehi
Junior Member

تنیس عجب بازاریه ... واسه پارتنر بودن هم پول میگیرن؟؟؟؟
نه امیدوارم یکی مثل خودمو پیدا کنم. مرسی پوریا
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی iman-salehi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2011, 06:39 PM   #175
SolidSpin
Junior Member

پستها: 20
سپاس: 4
در 20 پست 122 بار سپاسگزاری شده

دوست عزیز الان یک مهندس فوق لیسانس هم ساعتی 7 تومن در نمیاره. این همه ناز و کلاس برای یک ساعت بازی دوستانه توی کشوری که تنیسش جزء دسته 3 آسیاست فقط باعث میشه تنیس بیشتر سقوط کنه. جای تاسفه. ما روباش دنبال یکی بودیم که پول زمینو هم باهم تقسیم کنیم ....
SolidSpin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SolidSpin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2011, 08:06 PM   #176
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

دنبال یه پارتنر در شیراز. مرسی
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2011, 08:21 PM   #177
iman-salehi
Junior Member

Thumbs up حرف حساب جواب نداره

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SolidSpin نمایش پست ها
دوست عزیز الان یک مهندس فوق لیسانس هم ساعتی 7 تومن در نمیاره. این همه ناز و کلاس برای یک ساعت بازی دوستانه توی کشوری که تنیسش جزء دسته 3 آسیاست فقط باعث میشه تنیس بیشتر سقوط کنه. جای تاسفه. ما روباش دنبال یکی بودیم که پول زمینو هم باهم تقسیم کنیم ....

در جوابت باید بگم فدای آدمی که حرف حساب می زنه...انصافاً حرفت حسابیه و مطلقاً درست...کجا زندگی میکنید؟؟؟...کاش هم سطح بودیم که با هم توپ می زدیم...
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی iman-salehi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-28-2011, 09:23 PM   #178
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

صد در صد موافقم که بدون مربی هم میشه تنیس رو اموخت ولی خب مصدومیت و عدم اعتماد بنفس مشکلاتی هستن که خیلی ها گیرش میفتن هر چند همه ی اینها به خود شخص بستگی داره!!

در مورد پارتنر من تو تهران کسای زیادی میشناسم که بدون گرفتن پول و همونطور که دوستمون گفتن با هزینه ی دو نیمه ی زمین با دیگران توپ میزنن ولی خب وقتی مثلا شکوفی که هیچی نیست تو تنیس میاد ساعتی ۳۵ میگیره هر کسی که یه بار پاشو میزاره تو زمین به خودش اجازه میده ساعتی پول بگیره و با یه بازیکن دیگه توپ بزنه!!

این در کنار عدم شناخت ورزش تنیس از دلایل سقوط تنیس در ایران طی ۳۰ سال گذشته بوده که حالا حالا ها ادامه داره...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2011, 03:01 PM   #179
amir23
Senior Member

پستها: 205
سپاس: 262
در 170 پست 1,008 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و اندی رادیک

نقل قول:
با چند تا مقاله تصویری و فیلم آموزشی و کلی نگاه کردن به مسابقات تنیس روش صحیح ضربه زدن به توپ آموخته میشه...
راستش از شماچه پنهون که من همین امروز اولین جلسه با مربی رو رفتم...بخاطر همین هم میگم دیگه با مربی کار نمی کنم... من اعتقادی به اونچه که آموزش میداد ندشتم و علناً گوش نمیدادم...چون تئوری و چگونه ضربه زدن رو با فیلم آموزشی مربی های خیلی معتبر تر و بازیکنان تاپ دیدم نمی تونستم خودم رو راضی به اونچیزی کنم که مربی میگفت.(بوده تاحالا حس کنی که فلانی بارش نیست؟)
اعتقاد دارم بدون مربی و با چند جلسه بازی اونچه از تنیس و تئوری هاش میدونم و خودم با علاقه کسبش کردم به دست هام منتقل میشه....الان هم بخاطر این سطحم خیلی پایینه که اصلا تنیس رو بازی نکردم...(و هیچکس با کمتر از صد بار ضربه زدن به توپ تنیسور خوبی نمیشه که..بوده تا حالا..؟ شده؟؟؟)
راستش منم با چند مورد از چيزايي كه گفتي موافقم. شايد بهتر باشه شما يك ويديوي آموزشي خوب + يك tennis machine ball يا همون (playmate خودمون) رو تهيه كني و نگران نبودن پارتنر هم نباشي.
amir23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amir23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2011, 12:48 PM   #180
faridpj
Junior Member

آواتار faridpj

پستها: 7
سپاس: 136
در 6 پست 36 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pinkthewall نمایش پست ها
سلام آقای faridpj به خودت یه نگاه بنداز که از فرط غرور به چه نحوی دنبال پارتنری،طوری از دیگران درخواست توپ زدن کردی که نشون بدی برات مهم نیست کسی باشه یا نباشه.عزیزم من از همینجا به شما میگم که افرادی از این نظیر نباید دنبال پیشرفت باشن و باید در حد تفریح و سرگرمی تنیس بازی کنن.(دقت به پست اول کنید که گفته شده بود علاقمندان تنیس نه مفرحان تنیس).
دوستان بدانند که چنین افرادی توی زمین حتی برای رفتن و جمع کردن توپها هم سرسام آورند و لذتی در توپ زدن با چنین افرادی وجود نخواهد داشت.بگذارید به حال خودشون باشن و در رویاهای قهرمانی هاشون یکه تازی کنند.
سلام pinkthewall
1- من به این اعتقاد دارم که یک پیام ساده، ولو یک خطی اثر خودشو داره و اگر کسی اهل بازی باشه نیاز به حرف زدن اضافی توی فوروم نداره و میاد حرفش رو تو زمین تنیس میزنه نه توی سایت به پرو پای دیگران بپره؟؟؟؟
2- بهت تبریک میگم که از روی یک خط نوشته من سطح غرور، درجه اهمیت من به پارتنر، نوع بازی، جمع کردن یا نکردن توپ، لذت بخش بودن بازی با من و غیره رو تشخیص دادی و حتی به خودت اجازه می دی که به دیگران توصیه کنی که با من بازی نکنن. تو یک روان شناس فوق العاده هستی که بهت توصیه میکنم توی این وبگردی های خودت دنبال استعداد های تنیس باشی بلکه از روی نوشته اونها بتونی یک رافائل نادال یا فدرر برای ایران کشف کنی!!!!!!!!!!.
3- من برای خودم پارتنر خودم رو دارم. تو چرا خودش رو اذیت میکنی. کسی برای تو نامه فدایت شوم ننوشته که بیایی با من بازی کنی.
4- خودت توی لینک پائین گفتی که شماره بگذارید تا من زنگ بزنم و هماهنگ کنم و فلان و بهمان. من هم گذاشتم ولی مرده و عملش که مردونگی شما رو دیدیم
http://tennistalkers.com/showthread.php?t=3259
دوستان لینک بالا را ببینید و خودتان قضاوت کنید.
5- سه ساله که با مربی و پارتنر بازی می کنم هر پنج شنبه و جمعه صبح تو شیرودی هستم. اگه به امید امثال تو بودم که هیچی باید می رفتیم.....
6- این فوروم رو گذاشتن برای کسانی که نیاز به پارتنر دارند همدیگر رو پیدا کنند و با هم بازی کنند نه این که یک آدم خود بزرگ بین عقده ای و وا پس خورده که معلوم نیست اصلا پارتنر داره یا نه؟؟؟ بیاد و ادای پلیس فوروم و مربی ها رو در بیاره و برای دیگران نسخه بپیچه. تو اگه خیلی هنر داری برو درب خونه خودت رو بیل بزن.

ویرایش توسط faridpj : 08-30-2011 در ساعت 06:30 PM
faridpj آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی faridpj به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 6 نفر (0 عضو و 6 مهمان)