بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-26-2013, 01:09 AM   #1
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض رافا کمی آشفته ، آیا زانو در آمریکا جواب میدهد ؟

وقتی از رافا در مورد احساسش از ناحیه زانو سوال شد او سعی کرد کمی طفره برود و جواب درستی ندهد. " من ...... " قهرمان 12 گرند اسلم پس از این کلمه سریع صحبتش را قطع کرد . او ادامه داد " شما میدونید ..... " قطعا قصد داشت خیلی پیچیده جواب دهد.
" باید بگم که اکنون خیلی خوب هستم زیرا پس از بازگشتم توانستم بسیار شگفت اور ظاهر شوم و نتایج بسیار خوبی کسب کنم. قطعا اگر اکنون بگویم احساس خوش حالی ندارم خیلی جوابم عجیب غریب به نظر میرسد. "
سال گذشته وقتی مسابقات در روز دوشنبه آغاز شد قطعا جای ماتادور اسپانیایی در کورت های Flushing Meadows خالی بود. تماشای یو اس اپن بدون حضور رافا برای خیلی از طرفدارانش لذت چندانی نداشت. نادال پس از 2 سال باز می گردد تا دوباره در مسابقات یو اس اپن مبارزه کند . او بازی آغازین خود را امروز در برابر رایان هریسون برگزار خواهد کرد. بزرگترین کنجکاوی اکنون اینجاست که زانوی رافا تا چه حد می تواند خود را نگه دارد. او در چند سال گذشته همیشه از ناحیه زانو دچار مشکل بوده است. اوج مصدومیت در نیمه دوم سال 2012 اتفاق افتاد جایی که ماتادور مجبور شد به تلخی از مسابقات بزرگی همچون المپیک لندن ، گرند اسلم یو اس اپن ، تور نهایی و همچنین استرالیا امسال کناره گیری کند.
" قطعا اکنون نسبت به 6 ماه گذشته راحت تر هستم. " رافا گفت ، اما بلافاصله جمله ای نگران کننده ای را افزود " اما چند روزی است کمی احساس درد دارم . "
سپس از او سوال شد به نظرت ممکن است دوباره در کریرت نیاز به استراحت داشته باشی ؟ رافا 2 بار تکرار کرد " امیدوارم اینطور نباشد "
هارد کورت می تواند مصدومیت رافا را تجدید کند زیرا او مجبور است پاهایش را محکم بر روی زمین های سخت و محکم بزند. رافا خودش معتقد است باید تورنمنت های بیشتری را در انواع مختلف کورت انجام دهد. او در همه جا موفق بوده. یک قهرمانی در استرالیا و یو اس اپن ، 2 قهرمانی در ویمبلدون و 8 قهرمانی در زمین های کند رولند گاروس . نادال امسال بر روی هارد کورت رکورد بسیار خوب 15 پیروزی در مقابل 0 شکست را در کارنامه خود دارد . رافا در دو مسترز هارد کورت قبلی ، کانادا و سینسیناتی موفق به کسب تایتل شد .
" او اکنون پیروزی های متوالی بسیار زیادی در هارد کورت دارد . او تنیس را فوق العاده بازی می کند. اکنون بهتر از هر کس دیگری در جهان می تواند مسابقه تنیس دهد. " هریسون 21 ساله که فردا باید در آرتور آش با قهرمان 2010 یو اس اپن ، رافائل نادال مسابقه دهد می گوید . " بنابر این باید بالاترین سطح بازی را ارائه دهم . "
نادال و هریسون امروز سومین بازی در کورت آرتور آش را برگزار خواهند کرد .

ویرایش توسط Ahoura : 08-26-2013 در ساعت 01:17 AM
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
38 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-26-2013, 07:49 PM   #2
viva rafa
Senior Member

پستها: 120
سپاس: 229
در 115 پست 598 بار سپاسگزاری شده

ای بابا بیخیال دیگه انقدر ضد حال نزن به ما
لعنت به این زانوی کوفتی
viva rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی viva rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-31-2013, 08:58 AM   #3
mohsen 329
Junior Member

پستها: 3
سپاس: 39
در 3 پست 6 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر نادال ماری شاراپووا

فقط من می فهمم درد زانوی مصدوم چقد وحشتناکه.... . خدا کنه زانوش خالی نکنه.
mohsen 329 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mohsen 329 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)