بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

26 دی - 9 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-25-2012, 04:37 AM   #241
SABER FED
Roger's Fan

آواتار SABER FED

پستها: 54
سپاس: 1,815
در 47 پست 575 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: /ROGER FEDERER /Kim CLIJSTERS /F.VERDASCO /DEL POTRO / /Justine HENIN /Sabine LISICKI /Samantha Stosur

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sa3er نمایش پست ها
سلام
متاسفانه توی این تورنمنت برعکس سطح مسابقات استرالیا که نسبت به سالهای قبل بالاتر رفته
سطح تاپیک "بحث و تبادل نظر" انجمن به شکل افتضاحی پایین اومده و با عرض شرمندگی به مکانی
برای نوشتن بعضی خزعبلات تبدیل شده (خیلی متاسفم بخاطر اینکه این جمله رو نوشتم)
خواهش دارم از بزرگان انجمن که وارد گود بشن و جلوی این پست ها رو بگیرن و با زدن پست های
خوبشون مثل همیشه تاپیک رو گرم کنن، نمیدونم چرا نسبت گرانداسلم های قبلی سطح مشارکت
دوستان کم شده!
بعضا پست هایی زده میشه از طرف طرفداران راجر که من به جای اینکه از اوج گرفتن دوباره راجر خوشحال
باشم شرمنده میشم که پست ها رو میخونم و بعضا پست هایی زده میشه از طرف طرفداران رافا که آدم
پیش خودش فکر میکنه اینها اصلا تنیس دیدن؟ بعضا دوستانی به کل کل و کری های مسخره رو میارن که
اگه پست هاشون رو در جای جای انجمن دنبال کنید میبینید که اصلا مسابقات رو نگاه هم نمیکنن و فقط برای
کل کل اینجا میان یا برای مقایسه رنگ موی وزنیاکی یا مدل لباس لیسیکی یا قیافه شاراپوا

اینها نظرات شخصی من بود
امیدوارم وضعیت تغییر کنه.
مرسی.
با سلام خدمت همه علاقه مندان واقعی تنیس!

بنده هم از مدیران سایت تقاضا دارم که پستهای توهین آمیز.بی ربط..و هم چنین پستهای به قول افشینlive score سریعا پاک بشن که سطح سایت یه خورده بالاتر بره...اینطوری حداقل انگیزه ای برای سر زدن به این قسمت از سایت داشته باشیم...!

با این وضع فقط باید به قسمت<کانالهای پوشش دهنده و اعلام برنامه روزانه>و<نتایج مسابقات> که پاور عزیز زحمتش رو میکشن سر بزنیم!!! فقط این قسمتها سطح بالایی دارند

با سپاس
SABER FED آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-25-2012, 04:48 AM   #242
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SABER FED نمایش پست ها
با سلام خدمت همه علاقه مندان واقعی تنیس!

بنده هم از مدیران سایت تقاضا دارم که پستهای توهین آمیز.بی ربط..و هم چنین پستهای به قول افشینlive score سریعا پاک بشن که سطح سایت یه خورده بالاتر بره...اینطوری حداقل انگیزه ای برای سر زدن به این قسمت از سایت داشته باشیم...!

با این وضع فقط باید به قسمت<کانالهای پوشش دهنده و اعلام برنامه روزانه>و<نتایج مسابقات> که پاور عزیز زحمتش رو میکشن سر بزنیم!!! فقط این قسمتها سطح بالایی دارند

با سپاس

دلیلی برای پاک شدن پست ها وجود نداره . فقط پستهایی که توهین آمیز باشن پاک میشن.
متاسفانه تا تاپیک "بحث و تبادل نظر" وجود داشته باشه ، اینجور بحث ها هم پیش میاد که اجتناب ناپذیره . اصلا هدف اصلی جداسازی این تاپیک از باقی تاپیک های مربوط به تورنمنت (عکسهای تورنمنت ، برنامه ی پخش بازی ها و ... ) هم همینه.
شما هم اگه فکر میکنید حرفی چیزی در مورد بازی ها دارید ، توی همین تاپیک مطرح کنید ما هم استفاده میکنیم ، خیلی هم ممنون میشیم ازتون.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2012, 07:07 AM   #243
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط javi نمایش پست ها
سلام، اقای نمیدونم چی..! (ساکن پایتخت )شک نکن اون روستایی اسپانیایی از شما خیلی با فرهنگ تره،با این حرف زدنت نمیدونم به چه چیزی غره ای که اینجور به شهرستانیها توهین میکنی.. نشون دادی تهرون چقد اصالتش و از دس داده.
من دیگه هیچی نمیگم ، کاربران خود سایت قضاوت کنند ، من 100000 تا پست گذاشتم و گفتم که اشتباه برداشت شده ، اما ..... .
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2012, 11:07 AM   #244
SOROOSH_RF
Roger's Fan

آواتار SOROOSH_RF

پستها: 361
سپاس: 307
در 345 پست 2,198 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer&gulbis& sharapova&ivanovic

سلام به بروبچ
فدرر تا اینجا خوب کار کرده مخصوصا جلوی خوآن عالی و با اعتماد به نفس بالا بازی کرد وچیزی که منو بیشتر خوشحال کرد این بود که فدرر تو هیچکدام از لحظات بازی رو شل نگرفت و تا آخر محکم بازی کرد .
اگر فدرر فردا همینظوری بازی کنه و از فینال رولند گاروس پارسال درس گرفته باشه و هی شل و سفت بازی در نیاره میتونه موفق باشه هر چند نادال هم دیروز خوب بازی کرد.
SOROOSH_RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SOROOSH_RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2012, 11:20 AM   #245
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

تورو خدا یک کانال روی هاتبرد بدید ما بازی رو ببینیم ، لطفآ کانالش فری باشه . ابوظبی رو هرچی نگاه میکنیم فقط پارازیت میبینیم . الان بازی جکوویچ شروع میشه ، یکی کمک کنه !!!!!!!!!!!!!!!!
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-25-2012, 11:22 AM   #246
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

آفرین دخترم

خوشم اومد با همون نتیجه ای که ویلیامز رو برد، بردیش

Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2012, 12:00 PM   #247
ROOCKY
Junior Member

آواتار ROOCKY

پستها: 5
سپاس: 19
در 3 پست 48 بار سپاسگزاری شده

سلام دوستان نمی دونستم سوالم کجا مطرح کنم اگه جایی دیگه باید مطرح می کردم قبلش پوزش
می خواستم بدونم اط طریق اینترنت هم می شه تنیس دید مثل فوتبال
کدوم سایت پخش می کنه و با سرعت کم می شه دید؟
ممنون
ROOCKY آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-25-2012, 12:02 PM   #248
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط BABAK نمایش پست ها
ببین دوست عزیز , من نظرم رو در قبال رفتار "یک بازیکن" در زمین ارسال کردم , شما در جواب پست من فرمودید که بهم فشار آمده و در ادامه , در این پست توهین کردن رو ادامه دادید و بحث رو "شخصی" کردید در صورتی که من کوچکترین بی احترامی به شخص شما نکردم.اگر مشکلی با بنده دارید که بگید من تکلیفم رو بدونم وگرنه من به شما توصیه میکنم به جای بی حرمتی به کاربران , صرفا نظر مخالف رو اعلام کنید و از توهین به کاربران پرهیز کنید . اگر این روند ادامه پیدا کنه , مطابق انتظار دیگه گذشت نمیکنم.
پس انتظار دارید که وقتی به رافا توهین میشه، ما بگیم" عیبی نداره به رافا گفت دیگه"
رافا اینجا کلی طرفدار داره، توهین یا تمسخر رافا مستقیما به هواداراش نیز برمیگرده
من شخصا از تمسخر رافا به هر نحوی ناراحت میشم، اصلا فکر نمیکردم بیاید بگید که چرا رافا خوشحالی میکنه، واقعا ایراد داره که رافا خوشحالی کنه!؟
"
لنگو بالا میندازه" و غیره، من مطمئنم که این جور ادبیات بدون غرض نیست
یا رافا رو در سطح میمون قرار میدید و به صورت واضحی
دلقک خطابش میکنید
شما مدیرید،چنین پست هایی از یک مدیر به کاربران دیگر هم جرات هر گونه حرف زدن رو میده
من حدود 3 سالی است که تو این فروم عضوم، ممکنه به بازی راجر ایراد گرفته باشم، ولی هرگز توهین شخصیتی نکردم بهش
بله واقفم که شما صاحب فروم هستید و هرکاری از دستتون برمیاد
حالا میخواید منو اخراج کنید؟! بفرمایید خوشحال میشویم
من دیگه حرفی ندارم
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2012, 12:26 PM   #249
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
پس انتظار دارید که وقتی به رافا توهین میشه، ما بگیم" عیبی نداره به رافا گفت دیگه"
رافا اینجا کلی طرفدار داره، توهین یا تمسخر رافا مستقیما به هواداراش نیز برمیگرده
من شخصا از تمسخر رافا به هر نحوی ناراحت میشم، اصلا فکر نمیکردم بیاید بگید که چرا رافا خوشحالی میکنه، واقعا ایراد داره که رافا خوشحالی کنه!؟
"
لنگو بالا میندازه" و غیره، من مطمئنم که این جور ادبیات بدون غرض نیست
یا رافا رو در سطح میمون قرار میدید و به صورت واضحی
دلقک خطابش میکنید
شما مدیرید،چنین پست هایی از یک مدیر به کاربران دیگر هم جرات هر گونه حرف زدن رو میده
من حدود 3 سالی است که تو این فروم عضوم، ممکنه به بازی راجر ایراد گرفته باشم، ولی هرگز توهین شخصیتی نکردم بهش
بله واقفم که شما صاحب فروم هستید و هرکاری از دستتون برمیاد
حالا میخواید منو اخراج کنید؟! بفرمایید خوشحال میشویم
من دیگه حرفی ندارم
من چی میگم و چی نمیگم به خودم مربوطه ! درسته یا غلط شما حق نداری منو متهم به دروغگویی و غرض ورزی کنی. سرت به کار خودت باشه و پستای منو نقل قول نکن. در ضمن من هیچ اختیاری درباره اخراج کردن کسی ندارم. صاحب فروم هم نیستم.
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2012, 12:42 PM   #250
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
تورو خدا یک کانال روی هاتبرد بدید ما بازی رو ببینیم ، لطفآ کانالش فری باشه . ابوظبی رو هرچی نگاه میکنیم فقط پارازیت میبینیم . الان بازی جکوویچ شروع میشه ، یکی کمک کنه !!!!!!!!!!!!!!!!
درخواست شما کاربر محترم مثل این می‌مونه که الان که در فصل زمستان هستیم شما از دیگران بخواهید که «برای شما» هوا را بهاری و تابستانی کنند!

مثل این می‌مونه که از دیگران بخواهید برای شما فوتبال لیگ برتر انگلستان را به صورت رایگان از هاتبرد پخش کنند!

.....

کاربر عزیز، حق پخش بسیار گران و شامل قوانین کپی رایت مسابقات گرند اسلم آزاد استرالیا بر روی ماهـواره‌های اروپایی توسط مجموعه یورواسپورت خریداری شده و یورواسپورت‌ها هم جزو کانالهای پولی هستند.

مسابقات گرند اسلم بالاترین سطح تنیس در جهان هست و نباید انتظار داشت ماهـواره‌های اروپایی که پوشش وسیعی از غرب این قاره تا خاورمیانه و گاهی تا آسیای میانه دارند، آن را برای ما مجانی پخش کنند.

اگر دوست دارید بدون پرداخت هزینه این مسابقات را تماشا کنید چاره‌ای جز تماشای ابوظبی ورزشی 2 امارات نیست. اگر هم با پـارازیـت روبرو هستید باید خودتان به روش‌های گفته شده در تاپیک "سوالات در مورد تماشای مسابقات تنیس از مـاهـواره" آن را رفع کنید.
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)