بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > عكس و ویدیو

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-05-2010, 01:27 AM   #11
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

دوستان طرفدار نادال چرا اينقدر زود از كوره در ميرن حالا يه عكسي بود اين دوستمون هم گذاشته اينكه ديگه اينقدر كش دادن نداره كه !!!!!!!
FaRzIn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-05-2010, 08:08 AM   #12
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط AndreS نمایش پست ها
با سلام
من قصد توهین نداشتم.قصد کشف جدید و این حرفا هم نبود. این عکس ها گفتم شاید جالب باشه و گذاشتم. عنوانش هم اون چیزی که به نظرم اومد گذاشتم.اگه توهین بوده حرف شما درست اما من فکر نمی کنم توهینی بوده باشه. اگر هم با مسائل فیلترینگ مشکل داشته قبول دارم.
اما واسه اون دوستی که اومد و علنا توهین کرد متاسفم.جوابش رو هم نمیدم چون اهل جواب دادن و جنگ لفظی نیستم.به خاطر این حرف ها و این مسائل هم اونقدر ضعیف نیستم که تو سایت نیام.
جالبه Thanks زدن واسه پست من جرم هست اما کسایی که واسه پست توهین آمیز اون دوستمون Thanks زدن هیچ عمل خلاف عرف و ادب انجام ندادن.جالبه اکثرا هم مدیر هستند. من فکر نکنم سابقه عضویت ملاک باشه واسه قضاوت. خوبه چیزهای جدیدی فراگرفتیم!
سعی میکنم دیگه در ضمینه عکس فعالیتی نکنم و فقط از مطالب سایت استفاده کنم.
موفق باشید.
درود ، دوست عزیز من معذرت میخوام الان اون پست رو هم ویرایش میکنم ولی خب من عکسارو دیدم و نتونستم خودمو کنترل کنم ولی شما هم با چندتا شکلک خنده منظورتون رو رسونده بودید
شما هم هر چقد دلت میخواد میتونی تو این فروم فعالیت کنی چون نمونشو جایی پیدا نمیکنی
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-05-2010, 08:12 AM   #13
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezavahdani نمایش پست ها
آندراس جون من از طرف کاربر rafa از شما عذرخواهی می کنم. بازم عکس بذار. به نظر من که طرفدار رافا هستم

فقط ممکن بوده که عنوان تاپیک مشکل داشته باشه. اونم فقط به خاطر پیلترینگ احتمالی.نفس گذاشتن اون

عکس مشکلی نداره. حقیقتی بوده که وجود داشته.

بازم عذرخواهی می کنم از شما
دوست عزیز نیازی نیست از طرف من معذرت خواهی کنی، اگه کسی از دست من ناراحت باشه خودم از دلش در میارم
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-05-2010, 09:49 AM   #14
roli
Senior Member

پستها: 317
سپاس: 14,435
در 311 پست 1,954 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
درود ، دوست عزیز من معذرت میخوام الان اون پست رو هم ویرایش میکنم ولی خب من عکسارو دیدم و نتونستم خودمو کنترل کنم ولی شما هم با چندتا شکلک خنده منظورتون رو رسونده بودید

شما هم هر چقد دلت میخواد میتونی تو این فروم فعالیت کنی چون نمونشو جایی پیدا نمیکنی
واقعاً جاي تحسين داره من كاري به اين ندارم كه تقصير كي بوده ولي همين كه اومدي معذرت خواهي كردي نشون ميده آدمه بزرگي هستي تو اين دور و زمونه كمتر چنين حركات اخلاقي ميبينيم
roli آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roli به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-05-2010, 10:13 AM   #15
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

بدترین تاپیک به اخلاقی ترین و بهترین تاپیک دراومد تبریک میگم به مجتبی عزیز و Anders
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-05-2010, 01:29 PM   #16
S.A.IVI.A.N
Former Staff

آواتار S.A.IVI.A.N

پستها: 831
سپاس: 14,528
در 826 پست 5,963 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافااااااااا!(ONLY)

به به.خوب همه چیز به خیر و خوشی تمام شد.
چه خوبه اگه همه احترام همدیگه رو رعایت کنند و زود از کوره در نریم تا بتونیم در کمال آرامش از همدیگه استفاده کنیم.
این دوستمون AndreS (که یه آشنایی هم با من داره) اگرچه تازه اومده به جمعمون اما خیلی خوب فعالیت میکرد و عکس های جالبی میذاشت.حتی نیم ساعت بعد از بازی ها عکس ها رو up میکرد و تو سایت قرار میداد.
به هر حال امیدوارم سوء تفاهم برطرف شده باشه و علی عزیز هم فراموش کرده باشه و مثل قبل به کارش ادامه بده! از مجتبی دوست عزیزم که میدونم چیزی تو دلش نبوده هم ممنونم که با عذر خواهی مسئله رو حل کرد.
سپاس!
S.A.IVI.A.N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.A.IVI.A.N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)