بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > مسترز کانادا (Rogers Cup)

مسترز کانادا (Rogers Cup)

18-24 مرداد - تورانتو، کانادا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-04-2010, 11:32 AM   #1
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض شرایط بازی

Toronto
مسابقات Canadian Masters هر ساله مکان برگزاری خود را بین Montreal و Toronto تغییر می دهد.
اخرین باری که این مسابقات در این مکان برگزار شد Nadal فاتح ان بود , Federer قهرمان این مسابقات در این مکان در سالهای 2004 و 2006 بوده است , در حالیکه Roddick در سالهای 2002 و 2004 فینالیست مسابقات در این مکان بوده است.
سطح برگزاری مسابقات یک سطح Hard از نوع Decoturf و با سرعت متوسط ( Medium ) است که هم در برابر ظربات Slice عملکرد خوبی دارد و هم در برابر ظربات Top-Spin دار.
Tim Henman که با سبک Serve-Volley بازی می کرد در سال 2006 به Andy Murray در این مکان باخت قبل از انکه هفته بعد در Cincinnati این بازیکن اسکاتلندی را غرق کند و اشاره کرد:
" سطوح برگزاری مسابقات در Cincinnati خیلی سریعتر است [ از Toronto ] و من رکورد خوبی در اینجا دارم. من حس میکنم شرایط بازی در اینجا [ در Cincinnati ] برای بازی من مناسبتر از شرایط بازی در هفته پیش در Toronto است "
در این مسابقات از توپهای Penn استفاده می شود که کندتر از توپهای Wilson US Open یست که در خیلی از مسابقاتی که بر روی سطح Hard در امریکا برگزار می شود مورد استفاده قرار می گیرد.
بازیکنان حاظر در جدول که رکورد در خور توجه ای در مسابقات Canadian Masters دارند عبارتند از:
Nadal [ 18-4 ] , Roddick [ 25-7 ] , Djokovic [ 10-3 ] , Federer [ 19-6 ] while
Niemeyer [ 2-12 ] , Ginepri [ 1-5 ] & Soderling [ 4-5 ] etc

ویرایش توسط Farid : 08-04-2010 در ساعت 12:05 PM
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)