بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

3-16 خرداد - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-07-2010, 10:00 PM   #1011
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

هر دو بلوز خاکی
ولی این کجا و اون کجا

پارسال این موقع چه حال خرابی داشتم
اما الان چی

davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-07-2010, 10:14 PM   #1012
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

از الان تا پایان فصل 2010، رافا و فدرر رقابت خیلی فشرده ای برای نامبر وانی خواهند داشت... در حال حاضر رافا با 310 امتیاز اختلاف نسبت به فدرر بالاتر از این تنیسور قرار گرفته ولی هر گونه احتمالی برای 5 ماه باقی مانده ی سال وجود داره. ممکنه فدرر نامبر وانی رو پس بگیره و یا رافا اختلاف رو بمراتب بیشتر از هر زمان دیگری بکنه؟!

---------------

1. رافا با توجه به مصدومیت فصل قبلش چندان عملکرد درخشانی در نیمه ی دوم سال نداشت و بدون مقام قهرمانی و تنها یک فینال در شانگهای فصل رو بعنوان نفر دوم به پایان رسوند. رافا در ادامه ی فصل باید تنها از 2470 امتیاز دفاع کنه که تقریبا نصف امتیازات فدرر خواهد بود. در زیر هم یه نگاه تفکیک شده ای به امتیازات باقی مونده ی رافا برای دفاع در ادامه ی فصل داریم:

4 مسترز باقی مانده

رافا باید در مجموع از 1500 امتیاز در 4 مسترز باقی مونده دفاع کنه و این در حالیه که بهترین عملکردش یک فینال در شانگهای بود! با توجه به 4000 امتیاز موجود در این 4 مسترز احتمال زیادی برای بیشتر شدن اختلاف وی با فدرر و سایر رقبا در طول فصل وجود داره!؟

2 گرند اسلم باقی مانده

رافا فصل گذشته هنگام مسابقات ویمبلدون مصدوم شد و از این تورنمنت کنار کشید، با توجه به رسیدن به نیمه نهائی یو اس اوپن از مجموع 4000 امتیاز این دو گرند اسلم تنها 720 امتیاز کسب کرد!!

پس یک نتیجه ی خوب در ویمبلدون و دفاع از نیمه نهائی یو اس اوپن ممکنه حتی نامبر وانی رافا در پایان فصل رو هم تضمین کنه!!؟

دیگر مسابقات

رافا فصل قبل در مسابقات Non-Mandatory تنها در بی جینگ شرکت کرد و یک نیمه نهائی حاصل کار وی بود، با توجه به اینکه از این ببعد میتونه در کوئینز و شاید در بی جینگ هم شرکت کنه میتونه امتیاز خوبی برای بیشتر شدن اختلاف با فدرر کسب کنه...

مسابقات پایان سال لندن

رافا با سه شکست و بدون کسب حتی یک امتیاز کار رو برای سال 2010 بسیار آسونتر کرد! چون با هر برد میتونه 200 امتیاز کسب کنه و شاید کار برای تثبیت نامبر وانی در پایان سال حتی به این تورنمنت هم نکشه!؟

---------------

2. فدرر فصل قبل از غیبت و مصدومیت 2/5 ماهه ی رافا نهایت استفاده رو کرد و حتی کار به جائی رسید که در اوایل امسال اختلاف با رافا به 3000 امتیاز هم رسیده بود!!! بهر حال چند نتیجه ی ناامید کننده برای راجر و کسب قهرمانی های پی در پی برای رافا شکسته شدن رکورد تاریخی سمپراس رو برای فدرر حتی الامکان غیر ممکن ساخت! فدرر در ادامه ی فصل باید از 5105 امتیاز خود دفاع کند کاری بس دشوار و سخت...

در زیر هم یه نگاه تفصیلی به امتیازاتی که فدرر باید تا پایان فصل از آنها دفاع کنه داریم:

4 مسترز باقی مانده

فدرر فصل قبل از 4 مسترز هارد کورت نیمه ی آخر فصل در 3 تورنمنت حضور پیدا کرد و یک قهرمانی و مجموعا 1190 امتیاز حاصل کارش بود. او امسال بهترین شانس خود برای جبران اختلاف با نادال را در همین مسترز ها می بیند.

2 گرند اسلم باقی مانده

رسیدن به رکورد سمپراس در ویمبلدون فصل قبل رخ داد... وقتی که فدرر با قهرمانی شماره یکی را هم از نادال پس گرفت! او امسال کار بسیار بسیار سخت تری برای دفاع از امتیازات گرند اسلم خود دارد. دفاع از حداقل 3200 امتیاز در دو گرند اسلم آن هم با فرم اخیر فدرر کار نسبتا غیر ممکنی بنظر میرسه اما از فدرر نمیشه هیچگاه نا امید شد!؟

دیگر مسابقات

فدرر فصل گذشته با شکست در فینال بازل و گرفتن دو Zero Point در توکیو و واشینگتن در مسابقات غیر اجباری عملکرد نا امید کننده ای داشت... او امسال می تواند توکیو و واشینگتن را بعنوان جانشینان امتیازات بازلش شرکت کند!؟

مسابقات پایان سال لندن

دو برد و رسیدن به نیمه نهائی تنها 400 امتیاز برای فدرر داشت اما نامبر وانی وی را در پایان سال تثبیت کرد! او امسال کار چندان سختی در آخرین تورنمنت سال ندارد هر چند حضورش در آن هنوز قطعی نشده!!!؟

---------------
برای تعیین سید بندی یو اس اوپن و یا معرفی نامبر وان پایان سال هم باید حداقل تا آغاز فصل US Open Series صبر کرد پس تا اون موقع نمیشه احتمالات امتیازات هفتگی بازیکنان رو بررسی کرد!!

منبع مطلب: خودم
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-07-2010, 11:10 PM   #1013
rafa.com
Rafa's Fan

آواتار rafa.com

پستها: 794
سپاس: 4,390
در 772 پست 4,275 بار سپاسگزاری شده

سلام سلام سلام!
تبریک تبریک تبریک!
پنجمین قهرمانی رولاند گاروس نوش جون رافا و هواداراش باشه
واقعا رافا دیروز از هر نظر فوق العاده بازی کرد و انتقام سختی از سودرلینگ گرفت
و از همه مهم تر و شیرین تر به دست آوردن نامبر وانی بود که اون رو هم تبریک میگم
خدا رو شکر خرداد امسال رو حال کردم و تولد 18 سالگیم (31 خرداد) برعکس پارسال
خیلی برام شیرین تره(متشکریم رافا)

rafa.com آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rafa.com به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-08-2010, 08:15 AM   #1014
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

بچه ها فقط واسه من دعا کنید امشب خوب اجرا کنم،البته اجرای اصلی جمعه هست ولی اینم حیثیتیه!چونکه دیشب اجرای گروه رقیبمون و دیدیم،اونها همه ادعا داران و بزرگان تئاتر دیر بودن که افتضاح بازی کردن!حالا باید نشونشون بدیم..البته منم مث روجر رکوردهای اعجاب انگیز دارم!4سال مقام اولی در شهر و استان و صعود به مسابقات کشوری!...تئاترم مث تنیسه!اول چلنجر هستی،با چندتا بازی تو تئاترهای دانش آموزی میای تو سطح حرفه ای ها بعدشم ممکنه با سن کمت تو بعضی جشنواره های بزرگ مث طنز و ماه و فجر مقام بیاری مث qualifier هستی!(که البته من به این مهم دست پیدا کردم)
مثلا این اجرا تورنمنت 500هست،جمعه مسترز و اگه ایشالله به جشنواره راه پیدا کردیم به گرند اسلم تئاتر صعود کردیم..آخه 2تا جشنواره مهم یکیش فجر و ماه هست..البته جشنواره های جدیدی در راه هست مثلا من جشنواره ملی جوانان شرکت کردم که اگه قبول شدم 5میلیون ناقابل گیرم میاد!!!
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-08-2010, 10:48 AM   #1015
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

hanozz kheili monde ta akhare fasl motmaaen bashid roger ndalo migire chonke tamame takhasose nadal to khake dar hard court nemitone dge injori natije begire agar ye negah be tarikhcheye grand slam haye nadal biandazid in mozoe kamelan moshakhase
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 06-08-2010, 10:58 AM   #1016
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ahoora نمایش پست ها
hanozz kheili monde ta akhare fasl motmaaen bashid roger ndalo migire chonke tamame takhasose nadal to khake dar hard court nemitone dge injori natije begire agar ye negah be tarikhcheye grand slam haye nadal biandazid in mozoe kamelan moshakhase
یه نگاهی به این بنداز میفهمی که فدرر فعلا تا آخر فصل با رنک1 باید بای بای کنه
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-08-2010, 11:00 AM   #1017
Reza23
Rafa's Fan

آواتار Reza23

پستها: 618
سپاس: 3,318
در 604 پست 4,137 بار سپاسگزاری شده

محمدرضا جان موفق باشی عزیز
انشالله یه روز بگی داری میری جایزه اسکار بگیری و یه کم
استرس داری.
بیخیال بازی کن مطمئن باش تو از همه بهتری!
Reza23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Reza23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-08-2010, 11:51 AM   #1018
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

پستها: 240
سپاس: 3,084
در 235 پست 1,511 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال

محمدرضا من هم برات دعا می کنم فقط به شرطی که بری امضات عوض کنی .
Lily Nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-08-2010, 11:57 AM   #1019
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza23 نمایش پست ها
محمدرضا جان موفق باشی عزیز
انشالله یه روز بگی داری میری جایزه اسکار بگیری و یه کم
استرس داری.
بیخیال بازی کن مطمئن باش تو از همه بهتری!
ما مخلصتیم..نه بابا ما کجا اسکار کجا!
استرس یه چیزه عادیه..بخاطر این میگم که امشب آدمای مهمی میان و کار و نگاه میکنن..و کار ما جوریه که تماشاگر به شکل مثلث نشسته و نزدیک بازیگره،میز مثلثی،پارچه سیاه بصورت مثلثی و همه داخل این مثلث هستن!حالا عکساشو میزارم واستون جالبه!کلا کاری پرفورمنس و مدرنی هست...
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Lily Nadal نمایش پست ها
محمدرضا من هم برات دعا می کنم فقط به شرطی که بری امضات عوض کنی .
ما مخلصیم..البته امضای من امضاست دیگه!شما به دل نگیر..منظور بدی ندارم؛مهم اینه که رافای شما تو رولند گاروس همه چیزو ثابت کرد و همه به این مهم واقفند
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-08-2010, 01:06 PM   #1020
nole
Senior Member

آواتار nole

پستها: 413
سپاس: 2,982
در 350 پست 2,519 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nole, Rafa, Juan,Tipsarevic, Gasquet,Verdasco,Gonzo, Gulbis,Isner,Ferrero, Nalbandian,Monfils, Andreev,Dimitrov, Sharapova,Ivanovic, Kvitova,Azarenka, Lisicki,Vesnina

قهرمانی رافا رو با تاخیر تبریک میگم!!

VAMOS RAFA
nole آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nole به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
رولندگروس، فرنچ اپن، تنیس خاکی، گرنداسلم،

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)