بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-27-2011, 12:47 PM   #141
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نيك بالتيري:نادال در ذهنش عدم اعتماد به نفس دارد و اين يك تجربه جديد است.

مربي سرشناس تنيس،نيك بالتيري(Nick Bollettieri) اعتقاد دارد كه شكست هاي اخير نادال در برابر جوكوويچ باعث شده كه كمي بر او تاثير منفي روحي بگذارد،مساله اي كه نادال خودش آن را رد مي‌كند.
بالتيري در مصاحبه با TIME:"شكست در ويمبلدون و شكست هاي اخير،وقتي كه شما يكي از جنگنده ترين بازيكنان در تاريخ ورزش هستيد،وقتي كه شما شكست مي‌خوريد،چيزي كه بايد مراقبش باشيد عدم اعتماد به نفس است.من واقعا فكر نمي‌كنم كه مساله نحوه بازي كردن او باشد.بازيكنان ديگر در حال پيشي گرفتن از او و شكست دادن او هستند و اين يك تجربه جديد براي رافاست."
نادال كه امسال پنج بار پياپي به جوكوويچ باخته خودش نظر ديگري دارد.:"من به خاطر عدم اعتماد به نفس نباختم،من باختم چون خوب بازي نمي‌كردم."
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
35 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2011, 02:35 PM   #142
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نادال درباره جدايي والدينش كمتر سخن مي‌گويد.

رافائل نادال كه براي كمك به فروش زندگي نامه تازه منتشر شده خود (Rafa) در نيويورك كنفرانس مطبوعاتي برگزار كرده بود،از صحبت كردن درباره اين كه از جدايي والدينش از قبل خبر داشته،خودداري كرد.نادال در كتاب خود در اين باره مفصل توضيح داده است.در حال حاضر پدر و مادر نادال مجددا با هم زندگي مي‌كنند.
رافا:"من مشكلات[آن ها] را مي‌دانم ولي باز تكرار مي‌كنم كه در اين باره فعلا نمي‌خواهم صحبت كنم."

===========================================================
جوكويچ از محفظه پرفشار براي بازيابي استفاده مي‌كند.

نواك جوكويچ در مصاحبه با روزنامه Wall Street Journal اعلام كرده كه براي بازيابي (ريكاوري) بعد از مسابقه از محفظه پرفشار استفاده مي‌كند.اين دستگاه به مانند شبيه ساز ارتفاع بالاست و عضلات را به صورت متناوب متراكم مي‌كند.
اين دستگاه CVAC Pod نام دارد و توسط شركت CVAC Systems ساخته شده و قيمت آن 75هزار دلار است.اين شركت ادعا كرده كه استفاده ازين دستگاه به مدت 20 دقيقه و 3 بار در هفته،مي‌تواند توانايي بدن را با بهينه كردن گردش خون،افزايش دادن گلبول هاي قرمز،از بين بردن اسيد لاكتيك و شايد بازيابي سلول ها بالا ببرد.
جوكويچ:"من فكر مي‌كنم كه اين دستگاه واقعا به من كمك مي‌كند،نه به خاطر عضلات بلكه براي بازيابي بعد از يك ست خسته كننده.اين دستگاه شبيه سفينه فضايي است و يك تكنولوژي عالي است."
آلن روزكوسكي (Allen Ruszkowski) از شركت CVAC ادعا مي‌كند كه اين دستگاه تا دو برابر از روش دوپينگ (تعويض خون) كه ممنوع است بيشتر به بدن اكسيژن مي‌رساند.گفته شده كه ورزشكاران ديگري هم از اين وسيله استفاده مي‌كنند.
گفته شده جوكويچ درطول مسابقات آزاد آمريكا در منزل تنيس باز سابق گوردون اولينگ (Gordon Uehling) كه در نيوجرسي است و اين دستگاه را در اختيار دارد خواهد بود.
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-15-2011, 08:32 AM   #143
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

شرکت تیم تمام امریکایی سرنا ویلیامز/اندی رادیک در تنیس گرند اسلم 2012 آزاد استرالیا

سرینا ویلیامز در توئیتر نوشته است که در سال آینده به همراه اندی رادیک هموطن امریکایی خود، به عنوان یکی از تیم های دوبل مختلط، در بخش Mixed Doubles گرند اسلم استرالیا در ملبورن شرکت خواهد کرد.

قسمتی از توییت وی که حاکی از تصمیم قطعی این دو دارد:
نقل قول:
“Me and @andyroddick decided to play mixed doubles Australia! We Love Aussie! …… Book it its real!”

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-15-2011, 08:40 AM   #144
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

بازگشت Sam Querrey به میادین رسمی مسابقات تنیس

سَم کوئِری امریکایی که پس از آخرین حضورش در مسابقات Queens Club فصل چمن، دچار مصدومیت شده بود و ماه ها به دلیل جراحی دستش از میادین به دور بود، به صحنه ی رقابت ها بازگشت و اولین مسابقه اش پس از دوران نقاهت را با پیروزی به پایان برد. وی در مسابقات چلنجر Tulsa موفق شد Davis Martin را با نتیجه 7-5, 6-2 از پیش رو بردارد.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-15-2011, 10:08 AM   #145
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

باشگاه 10 ميليون دلاري ها

$ 10,000,000

پس از كسب اولين عنوان US OPEN خود و دريافت 2.3 ميليون دلار جايزه نقدي، Novak Djokovic ركورد كسب بيشترين جايزه نقدي در يك فصل را از آن خود كرد. او سومين بازيكني است كه موفق به كسب حداقل 10 ميليون دلار در يك فصل شده است، و تنها در 12 تورنمنت. اين در حالي است كه Rafael Nadal در سال 2010 با شركت در 17 تورنمنت به اين مبلغ دست يافت و Roger Federer در سال 2007 با شركت در 16 تورنمنت صاحب 10 ميليون دلار شده بود.
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-15-2011, 10:11 AM   #146
I.man
Former Staff

آواتار I.man

ركوردي ديگر براي نواك

Novak Djokovic در OPEN Era به ششمين بازيكني بدل شد كه در توانسته در يك سال به 3 گرنداسلم دست پيدا كند. در 20 سال گذشته سه بازيكن موفق به انجام اين كار شده اند و از سال 2004 تا كنون اين اتفاق پنج بار براي 3 بازيكن افتاده است.

قبل از اين Rafael Nadal در سال 2010، Roger Federer در سال هاي 2004 و 2006 و 2007، Mats Wilander در سال 1988 و Jimmy Connors در سال 1974 موفق به كسب سه گرنداسلم در يك فصل شده بودند و Rod Laver كه در سال 1969 هر چهار گرند اسلم را فتح كرد.
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-15-2011, 10:25 AM   #147
I.man
Former Staff

آواتار I.man

Rafael Nadal براي همراهمي كشوري در ديويس كاپ خسته است

Rafael Nadal كه براي همراهي تيم ديويس كاپ كشورش در مرحله نيمه نهايي به كوردوبا سفر كرده است، اعلام كرده كه خسته است.

او به DavisCup.com گفت: "من خسته هستم. من يك بازي خيلي طولاني انجام داده ام و مطمئناً اين براي من يك چالش است. من براي كشورم تلاش مي كنم اما سخت است. اين براي من يك مشكل ذهني نيست، يك مشكل فيزيكي است. من از لحاظ رواني اماده بازي هستم اما از لحاظ جسمي دو هفته و نيم (بازي كردن) سخت است".

اين در حالي است كه كاپيتان تيم اسپانيا Albert Costa درباره او محتاطانه اظهارنظر كرده و مي گويد: "بايد ببيبنيم او در دو روز آينده چگونه است. البته اگر او خوب باشد بازي خواهد كرد."

اسپانيا مي خواهد شكست 5-0 سال گذشته خود در مرحله يك چهارم نهايي در برابر فرانسه را جبران كند.

ویرایش توسط I.man : 09-15-2011 در ساعت 10:32 AM
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-16-2011, 12:32 AM   #148
I.man
Former Staff

آواتار I.man

Federer: شکست سال 2003 در برابر Hewitt بدتر از شکست اخیر در برابر Djokovic است

Roger Federer می گوید که شکست در نیمه نهایی دیویس کاپ سال 2003 در برابر Lleyton Hewitt در حالی که با 2 ست پیش بود بدتر از شکست اخیرش با همین شرایط در نیمه نهایی US OPEN امسال در برابر Novak Djokovic بوده است.

او گفت: "من هنوز اعتقاد دارم که آن یکی از سخت ترین شکست هایی بوده که من به عنوان بازیکن داشته ام. ممکن است مردم فکر کنند که شکست در برابر Novak سخت تر بود، اما من نمی توانم هیچ چیز را با شکست سال 2003 در برابر Lleyton مقایسه کنم به این خاطر که من احساس می کردم باید برنده میشدم".

Hewitt و Federer روز جمعه در دیویس کاپ رودروی یکدیگر قرار خواهند گرفت.
33 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-20-2011, 11:28 AM   #149
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پايان همكاري Wawrinka و مربيش Peter Lundgren

Stanislas Wawrinka در فيسبوك خود اعلام كرد كه از مربي خود Peter Lundgren جدا شده است. كسي كه از جولاي 2010 با او كار كرده بود.

Wawrinka كه در سال 2008 موفق شده بود به 10 تنيس باز برتر جهان راه يابد، تحت نظر Lundgren توانست مجدداً به تاپ 20 بازگردد و به اولين يك چهارم نهايي هاي گرنداسلم خود در US OPEN 2010 و Australian OPEN 2011 دست يافت. اما ظاهراً او از عملكرد خود در اين تابستان راضي نيست، جايي كه او تنها به مرحله چهارم يكي از سه گرنداسلم راه يافت.

او گفت: "او در حرفه من نقش اساسي را بازي كرد و عميقاً سپاسگذارم. ما در كار كردن با يكديگر موفقيت ها و فان زيادي داشتيم، من نمي توانم به اندازه كافي از او تشكر كنم."

19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-20-2011, 11:53 AM   #150
I.man
Former Staff

آواتار I.man

Wawrinka: سوئيسي ها هميشه به Federer نگاه مي كنند، اما اشكالي ندارد

بعد از شكست دادن Lleyton Hewitt استراليايي در مسابقات پلي اف گروه جهاني ديويس كاپ كه در مجموع باعث پيروزي 3-2 سوئيس شد. شماره 2 سوئيس Stanislas Wawrinka مي گويد خوب است كه سرانجام مقداري مورد توجه قرار گرفت.

او گفت: "اين فوق العاده است كه (با فدرر) در يك تيم باشيم. اما مطمئناً در سوئيس اين آسان نيست زيرا اين مهم نيست كه من چه كاري انجام ميدهم يا چه رتبه اي در رده بندي دارم چراكه اين براي مردم سوئيس كافي نيست زيرا آنها هميشه به Roger نگاه مي كنند، اما اشكالي ندارد".
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ATP , WTA , آزارنكا , ايزنر , تنيس , جوكويچ , خبر , رادوانسكا , سونگا , شاراپوا , فدرر , فيش , كلايسترز , ماري , نادال , ووزنياكي , ويليامز

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)