بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > پایان سال بارکلیز (ATP World Tour Finals)

پایان سال بارکلیز (ATP World Tour Finals)

۲۹ آبان - ۶ آذر - لندن انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسابقات ATP Word Tour Finals از نظر شما چه کسی خواهد بود ؟
Novak Djokovic 7 7.78%
Rafael Nadal 20 22.22%
Andy Murray 2 2.22%
Roger Federer 61 67.78%
David Ferrer 0 0%
Jo-Wilfried Tsonga 0 0%
Tomas Berdych 0 0%
Mardy Fish 0 0%
رأی دهندگان: 90. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-20-2011, 11:56 AM   #81
Curious
Junior Member

پستها: 24
سپاس: 35
در 21 پست 159 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط bebe نمایش پست ها
آیا شما اطمینان دارید که ماهواره ی شما نایلست است؟

دوست عزیز فرکانس 12245 فرکانس جدید این شبکه است و اگر شبکه ای که شما دارید آرمش در کنار صفحه(( الریاضیه 2)) باشد شبکه ی شما درست است.

البته باید اشاره کنم که فرکانس 12284 نیز روی این ماهواره فعال است.اما امکان دارد بعضی از دیش ها قادر به گرفتن فرکانسش نباشند.به همین علت پکیج JSC تصمیم گرفت که فرکانس جدید و قوی تری را در این ماهواره قرار دهد.

فقط آرم عربی الریاضیه در بالای صفحه دیده می شود.

به آدرس http://www.ar.aljazeerasport.tv/Live/channel رفتم. روی اولین شبکه از سمت راست که کلیک کردم و برنامه اش را تماشا کردم دیدم دقیقا با برنامه های روی این فرکانس مطابقت دارد.این کانالی که من روی 12245 دارم کانال اخبار الجزیره اسپورت است نه الچزیره اسپورت 2.
بعد به آدرس http://www.aljazeerasport.net/howtowatchus/ رفتم و حق با شماست و 2 روی این فرکانس هست اما شبکه ای هم روی هات برد وجود دارد دقیقا با همین فرکانس 12245.شاید به علت درست تنظیم نبودن دیش من به جای نایلست،هات برد را می گیرم و به همین خاطر این شبکه را دارم(؟)این شبکه روی هات برد دقیقا با همین مشخصات 12245 روی نایلست هم موجود است.
تفاوت اینجاست که فرکانس 12284 روی نایلست 102 است اما فرکانس 12245 روی نایلست 201 است.من نایلست 101 را دارم اما نه نایلست 201.این دو چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟
همچنین سوالی دیگر:آیا کانال supertennis روی نایلست H 12245 هست یا خیر؟
مخاطب من هر کسی است که می تواند مرا راهنمایی کند.متشکرم.

ویرایش: اگر پستم با محتوای تاپیک مرتبط نیست لطفا به تاپیک مرتبط منتقل کنید.متشکرم.

ویرایش توسط Curious : 11-20-2011 در ساعت 12:18 PM
Curious آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Curious به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-20-2011, 03:19 PM   #82
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

خب بازیا امروز شروع میشه .
احتمالا از ساعت 5:30 : اسطوره - جو :

امسال زیاد باهم بازی کردن و اکثرا بازی ها هم نزدیک بوده. با توجه به اینکه شرایط زمین مثل پاریس هست و البته دیگه حمایت تماشاگرا مثل اونجا درکار نیست به نظرم شانس فدرر بیشتره و اگه به اعصابش مسلط باشه میتونه در دو ست پیروز بشه. البته جو هم از آمادگی خوبی برخورداره و اگه بازیش مثل ویمبلدون بگیره کار سخت میشه (مخصوصا اگه در ابتدای بازی فدرر برک بشه). بازی نزدیکی هست و ممکنه نقش تایبرک کلیدی باشه امروز. امیدوارم بازی جذابی باشه و البته راجر هم مقتدرانه گام اول ر برداره و بریم برا قهرمانی ششم!

احتمالا از ساعت 11:30 : ماتادور - ماهی :

این دو تام امسال چنتا بازی باهم انجام دادن و به خوبی از هم شناخت دارن. بر خلاف بازی بالا میزان آمادگی هیچ کدوم مشخص نیس. بعد از امریکا خیلی خوب کار نکردن و البته همه انرژی و توانشون ر برای اینجا گذاشتن. مثل بازی های قبلشون تک اتفاقات و نقاطی که میتونن باعث تغییر بازی بشن (ترنینگ پوینت ها) نقش کلیدی داره. بازی اول در هر تورنمنتی که شکل گروهی داره - چه فوتبال ، چه تنیس ، چه چیزای دیگه- مهم ترین بازیه و باخت میتونه خیلی گرون تموم بشه. از دید من فیش پتانسیل بردن نادال ر داره و ناامید نیستم ولی به نظرم 1 ست هم نمی گیره امیدوارم این بازیم جذاب باشه. دور اول خیلی چیز ها ر مشخص خواهد کرد.

اگه بتونم بعد از بازی هم یه توضیح بی طرفانه(که سخته) راجع به روند بازی ها میدم. (نه تحلیل فنی - که بلد نیستم - و نه اینکه 10% خودمونم نبودیم و اگه بودیم که طرف له میشد و ... )
-----------------------------------------------------------------------------------------
ساعت بازی ها رم عمدا نوشتم که کسی سوال نکنه. بارها دیده شده که حتی اواسط یا اواخر تورنمنت - حتی کاربران با سابقه نه گذری - میان سوال می کنن که اصلا جالب نیس.صفحه اول سایت هم که زدیم : برای اطلاع بیشتر و دقیق ، دوستان میتونن به تاپیک زیر برن.

پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس 2011 فینال تور جهانی ATP در لندن
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-20-2011, 04:51 PM   #83
M A E S T R O
Roger's Fan

آواتار M A E S T R O

پستها: 327
سپاس: 2,493
در 327 پست 5,269 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راج ارباب سوئیسی !

6-3
راجر فدرر مدافع عنوان قهرمانی در اولین بازی خود برابر سونگا قرار خواهد گرفت.هر دو با امادگی خوبی به این مسابقات امده اند.فدرر با قهرمانی در دو جام باسل و پاریس و سونگا با قهرمانی در جامهایه متس و وین و رسیدن به فینال پاریس.
فدرر که 12 مسابقه متوالی را با پیروزی پشت سر گذاشته است به دنبال کسب ششمین قهرمانی خود در مسترز کاپ است.
این دو در این فصل بازیهای زیادی برابر هم انجام داده اند که در ومیبلدون و مونترال سونگا پیروز و در یو اس اپن و پاریس فدرر پیروز شد.
سونگا به دنبال این است که پنجمین تنیسوری باشد که موفق به شکست دادن فدرر در یک فصل 3 بار یا بیشتر.
نادال در 3 فصل-جوکویچ در 2 فصل-موری و نلبندیان در 1 فصل موفق به این مهم شده اند.
(ارباب بزن بترکون این غول بیابونی رو)
M A E S T R O آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M A E S T R O به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-20-2011, 07:00 PM   #84
Yashar
Senior Member

آواتار Yashar

پستها: 163
سپاس: 473
در 157 پست 1,295 بار سپاسگزاری شده

راجر جون ما یه خورده هوای مارو هم داشته باش موقع بازی.قلبم داشت واس میساد.
ولی الحق که خوب جمش کردی اونم جلو بعضیا
درود بر شرفت
Yashar آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Yashar به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-20-2011, 07:04 PM   #85
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

وای... بدجوری استرس گرفته بودم...

خداروشکر اسطوره بازم سربلند بیرون اومد

گام اول رو به سختی ولی محکم برداشت بازار آنالیزم که داغ بود

تبریک به همه
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-20-2011, 07:14 PM   #86
love.roger
Member

آواتار love.roger

پستها: 77
سپاس: 0
در 72 پست 607 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: طرفدار بی حد و اندازه روجر هستم

ما توی خونمون جشن داشتیم نشستم بازی دیدم ولی قیافم دیدنی بود؛خوبه برد داشتم سکته میکردم؛درود به شرفت راج عزیز زدی حال دادی بمون؛
love.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی love.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-20-2011, 07:23 PM   #87
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

دوستان اولین بازی یکم استرسش زیاده.به مرور زمان راجر افسانه ای را می بینیم.

برد راجر را به تمام طرفدارانش و خودش تبریک می گویم و امیدوارم در ادامه موفق تر باشه.

خدا کنه نادال هم امشب بی دردسر از سد فیش بگذره.

درود بر شرف نادال و راجر جون

در ضمن بچه ها خوش به حال تک تک شما که می توانید مسابقات را Live ببینید.من که هم سرعت اینترنتم پایین هم این که نمی توانم شبکه ی رایگانی بیابم.

الان جدا دارم گریه میکنم.

ویرایش توسط Behr@d : 11-20-2011 در ساعت 07:35 PM
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-20-2011, 07:47 PM   #88
Curious
Junior Member

پستها: 24
سپاس: 35
در 21 پست 159 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط bebe نمایش پست ها
دوستان اولین بازی یکم استرسش زیاده.به مرور زمان راجر افسانه ای را می بینیم.

برد راجر را به تمام طرفدارانش و خودش تبریک می گویم و امیدوارم در ادامه موفق تر باشه.

خدا کنه نادال هم امشب بی دردسر از سد فیش بگذره.

درود بر شرف نادال و راجر جون

در ضمن بچه ها خوش به حال تک تک شما که می توانید مسابقات را Live ببینید.من که هم سرعت اینترنتم پایین هم این که نمی توانم شبکه ی رایگانی بیابم.

الان جدا دارم گریه میکنم.
عزیز شما چرا نمی تونید jsc2 رو بگیرید؟ من روی کمک شما حساب باز کرده بودم.
Curious آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Curious به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-20-2011, 07:48 PM   #89
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

خب ، برد سخت و شیرینی بود راجع به بازی بیشتر صحبت می کنم بعدا. فقط چند نکته:

1. همه چی خیلی سریع اتفاق افتاد. با این برد شانس بسیار زیادی برای صعود داریم.(البته هدف قهرمانیه ولی باید پله پله بریم جلو. ) باید ببینیم بازی دو بازیکن دیگه در چه سطحی هست امشب. بعدش راحت تر میشه بحث کرد و نظر داد ولی بعید میدونم فیش مشکل ساز بشه برامون.
2. ست 3 خیلی حساس بود و هر دو بازیکن در ابتدای ست از برک شدن گریختن. ولی گیم 5 سرو سونگا مطمئن بودم برک میشه گیم 1 و 3 ر سخت هولد کرده بود و گیم 2 و 4 ر آسون. معلوم بود گیم 5 ام سخته براش. راجر هم عالی بود اواخر بازی و سونگا هم با اشتباهش تو گیم آخر همه چیو تکمیل کرد. آفرین جو! ومرسی راجر که تو دهنی بزرگی زدی به بعضیا
3. سونگا ر اصلا نمیشه حذف شده دونست و با این بازی که انجام داد میتونه صعود کنه.
4. از هواداران اسطوره مخصوصا در چت باکس هم تقاضا می کنم آرامش خودشون ر حفظ کنن و موج منفی ندن. این جوری بهتر نتیجه می گیریم. سعی می کنم تا فردا یه توضیحی راجع به روند بازی بدم.
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-20-2011, 08:00 PM   #90
dashingsaeed
Member

پستها: 47
سپاس: 123
در 42 پست 277 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: THE KING AND THE GRATEST PLAYER OF ALL TIME ROGER FEDERER

آقایون اساتید راجر چرا اینجوری بازی میکرد؟؟؟
بدنش خسته بود یا داشت بازیو کنترل میکرد...؟
dashingsaeed آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی dashingsaeed به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)