بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-19-2010, 12:07 PM   #1
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Post McEnroe می گوید نادال می تواند از فدررجلو بزند

راجر فدرر ممکن است بیشترین گرند اسلم داشته باشد،اما McEnroe گفت رافادل نادال در حال ساختن یک روزمره و یک فرم عالی هست که می تواند او را به برترین در تمام دوران تبدیل کند.
راجر موفق به بدست آوردن 16 گرند اسلم شده است در حالی که نادال 7تا کمتر از راجر دارد.رکورد هد تو هد به نفع نادال است;7-14!نادال موفق شده جام دیویس را با اسپانیا ببرد و مدال انفرادی المپیک را دارد.
McEnroe در کنفرانس خبری دوحه گفت:یک استدلال می توان ساخت که نادال ممکن است بزرگترین بازیکن شود.
بیون بورگ گفت:فدرر هنوز هم بزرگترین است،اگرچه رافا شانس دارد بزرگترین در تاریخ باشد،اگر او سالم باقی بماند.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-19-2010, 02:10 PM   #2
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

پستها: 240
سپاس: 3,084
در 235 پست 1,511 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال

من کاملا با نظرMcEnroe موافقم
Lily Nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-19-2010, 05:20 PM   #3
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

مک انرو حرف مفت زیاد میزنه...
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-19-2010, 05:22 PM   #4
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط BABAK نمایش پست ها
مک انرو حرف مفت زیاد میزنه...
باهات موافقم بابک
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-19-2010, 06:11 PM   #5
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

درود بر مکنرو
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-19-2010, 06:40 PM   #6
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

حرفاش غیر منطقی نیست ولی باید روند رافا رو در سال بعد بسنجیم اگه رافا 90 درصد عناوین خود را دفاع کرد من همین الان بهش میگم دمت گرم 40 درصدش رو تابلو که دفاع میکنه(clay) اما بقیش مهمه که من میگم نمی تونه
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-19-2010, 11:18 PM   #7
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger-Federer1 نمایش پست ها
راجر فدرر ممکن است بیشترین گرند اسلم داشته باشد،اما McEnroe گفت رافادل نادال در حال ساختن یک روزمره و یک فرم عالی هست که می تواند او را به برترین در تمام دوران تبدیل کند.
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger-Federer1 نمایش پست ها
راجر موفق به بدست آوردن 16 گرند اسلم شده است در حالی که نادال 7تا کمتر از راجر دارد.رکورد هد تو هد به نفع نادال است;7-14!نادال موفق شده جام دیویس را با اسپانیا ببرد و مدال انفرادی المپیک را دارد.
McEnroe در کنفرانس خبری دوحه گفت:یک استدلال می توان ساخت که نادال ممکن است بزرگترین بازیکن شود.
بیون بورگ گفت:فدرر هنوز هم بزرگترین است،اگرچه رافا شانس دارد بزرگترین در تاریخ باشد،اگر او سالم باقی بماند.

محمد رضا جان لطفا بدون سانسور بنویس!!

جان مکنرو: درست است که راجر فدرر در داخل کورت تسط کامل دارد ولی حتی راجر بزرگ را هم نمیتوان با نادال از نظر یک ورزشکار مقایسه کرد مکنرو می افزاید نادال تنها رقیب بیورن بورگ از نظر روحیه ورزشکاری می باشد وی می افزاید بهترینها از نظر روحیه ورزشکاری در طول تاریخ بیورن بورگ و رافایل نادال می باشند فدرر بدون شک یکی از بهترین ورزشکاران است ولی نه مانند این دو نفر.

بیورن بورگ: نادال میتواند سیطره خود را در سال بعد مستحکم تر بکند رافا هنوز در اوج است اگر بتواند از لحاظ بدنی سالم بماند میتواند برای مدت طولانی سیطره خود را ادامه دهد

اون جمله که با قرمز مشخص کردم رو من توی خبر نخوندم!!! از کجا اومده خدا میدونه!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behnam RF نمایش پست ها
حرفاش غیر منطقی نیست ولی باید روند رافا رو در سال بعد بسنجیم اگه رافا 90 درصد عناوین خود را دفاع کرد من همین الان بهش میگم دمت گرم 40 درصدش رو تابلو که دفاع میکنه(clay) اما بقیش مهمه که من میگم نمی تونه

میشه توضیح بدید 90% یعنی چی؟ اگه 6تایتل ببره بازم کمتر 90% میشه

ویرایش توسط Hatam : 11-19-2010 در ساعت 11:24 PM
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-19-2010, 11:52 PM   #8
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
[FONT=Tahoma][COLOR=#323232]

جان مکنرو: درست است که راجر فدرر در داخل کورت تسط کامل دارد ولی حتی راجر بزرگ را هم نمیتوان با نادال از نظر یک ورزشکار مقایسه کرد مکنرو می افزاید نادال تنها رقیب بیورن بورگ از نظر روحیه ورزشکاری می باشد وی می افزاید بهترینها از نظر روحیه ورزشکاری در طول تاریخ بیورن بورگ و رافایل نادال می باشند فدرر بدون شک یکی از بهترین ورزشکاران است ولی نه مانند این دو نفر.

بیورن بورگ: نادال میتواند سیطره خود را در سال بعد مستحکم تر بکند رافا هنوز در اوج است اگر بتواند از لحاظ بدنی سالم بماند میتواند برای مدت طولانی سیطره خود را ادامه دهد

میشه توضیح بدید 90% یعنی چی؟ اگه 6تایتل ببره بازم کمتر 90% میشه

مک انرو اگه این رو نگه بیشتر باید تعجب کرد . توی یو اس اوپنه 2007 و 2008 هم رافا رو Favourite میدونست ، اینقدر گفت تا بالاخره یه بار حرفش درست از آب درومد . توی بازی فینال ویمبلدون 2008 هم یه جوری گزارش گری میکرد که یه بچه ی دو ساله هم میفهمید داره جانب دارانه صحبت میکنه . کلا اهالی تنیس علاقه ی زیادی به جوگیر شدن دارند ، از گزارشگرها گرفته تا منتقد ها و مفسرا ... کافیه مثلا موری 2 تا گرنداسلم پشت سر هم ببره شروع میکنن به گفتن این حرفا ، یا مثلا کافیه فدرر یه استرالیا رو ببره دوباره این قهرمانی رو میکنن تو بوق و کرنا . چیزی که مشخصه اینه که باید چند ساله دیگه صبر کرد و نمیشه با قاطعیت نظر داد .
ضمنا بورگ دقیقا گفته که راجر هنوز هم بزرگترینه ، درضمن من ندیدم جایی گفته باشه " حتی راجر بزرگ را هم نمیتوان با نادال از نظر یک ورزشکار مقایسه کرد" ، اگه این عبارت مربوط به خبره دیگه ای هست بنده اطلاع ندارم ولی توی این خبر چنین حرفی زده نشده .

اینم متن اصلی :

DOHA, Qatar (AP)—Roger Federer may have the most Grand Slam titles, but John McEnroe says Rafael Nadal is building a resume that could make him the greatest of all time.

Federer has won a record 16 Grand Slams, seven more than Nadal. Yet Nadal has a 14-7 record against Federer. Nadal has won the Davis Cup title with Spain and an Olympic singles gold medal—two achievements that have eluded Federer.
McEnroe, speaking at a sports conference in Doha, said “there is an argument to be made that Rafael Nadal may be the greatest player eventually, even possibly now.”

McEnroe adds that the 29-year-old Swiss star could add a “couple more” to that tally.

Former Swedish great Bjorn Borg said Federer is still the greatest, although “Rafa has the chance to be the greatest player” if he stays healthy.

ویرایش توسط Afshin : 11-20-2010 در ساعت 02:17 AM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-20-2010, 01:23 PM   #9
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
مک انرو اگه این رو نگه بیشتر باید تعجب کرد . توی یو اس اوپنه 2007 و 2008 هم رافا رو Favourite میدونست ، اینقدر گفت تا بالاخره یه بار حرفش درست از آب درومد . توی بازی فینال ویمبلدون 2008 هم یه جوری گزارش گری میکرد که یه بچه ی دو ساله هم میفهمید داره جانب دارانه صحبت میکنه . کلا اهالی تنیس علاقه ی زیادی به جوگیر شدن دارند ، از گزارشگرها گرفته تا منتقد ها و مفسرا ... کافیه مثلا موری 2 تا گرنداسلم پشت سر هم ببره شروع میکنن به گفتن این حرفا ، یا مثلا کافیه فدرر یه استرالیا رو ببره دوباره این قهرمانی رو میکنن تو بوق و کرنا . چیزی که مشخصه اینه که باید چند ساله دیگه صبر کرد و نمیشه با قاطعیت نظر داد .
ضمنا بورگ دقیقا گفته که راجر هنوز هم بزرگترینه ، درضمن من ندیدم جایی گفته باشه " حتی راجر بزرگ را هم نمیتوان با نادال از نظر یک ورزشکار مقایسه کرد" ، اگه این عبارت مربوط به خبره دیگه ای هست بنده اطلاع ندارم ولی توی این خبر چنین حرفی زده نشده .

اینم متن اصلی :

DOHA, Qatar (AP)—Roger Federer may have the most Grand Slam titles, but John McEnroe says Rafael Nadal is building a resume that could make him the greatest of all time.

Federer has won a record 16 Grand Slams, seven more than Nadal. Yet Nadal has a 14-7 record against Federer. Nadal has won the Davis Cup title with Spain and an Olympic singles gold medal—two achievements that have eluded Federer.
McEnroe, speaking at a sports conference in Doha, said “there is an argument to be made that Rafael Nadal may be the greatest player eventually, even possibly now.”

McEnroe adds that the 29-year-old Swiss star could add a “couple more” to that tally.

Former Swedish great Bjorn Borg said Federer is still the greatest, although “Rafa has the chance to be the greatest player” if he stays healthy.
من گفتم مکنرو گفته نه بورگ اینم لینکش
http://uk.eurosport.yahoo.com/171120...nrivalled.html
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-20-2010, 01:26 PM   #10
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
[FONT=Tahoma][COLOR=#323232]

عزیزم،حاتم جان من همیشه بدون سانسور می نویسم..هیچ وقت اصلا در گذاشتن یک خبر تنیس نه به نفع راجر می نویسم نه به نفع نادال..فقط اون خبری که هست رو میزارم..این جملاتی که شما نوشتی مربوط به یک خبر دیگه هست..من دقیقا خبری رو نوشتم که افشین عزیز اون رو قرار داده.
McEnroe says Nadal can surpass Federer

Federer has won a record 16 Grand Slams, seven more than Nadal. Yet Nadal has a 14-7 record against Federer. Nadal has won the Davis Cup title with Spain and an Olympic singles gold medal—two achievements that have eluded Federer
Former Swedish great Bjorn Borg said Federer is still the greatest, although “Rafa has the chance to be the greatest player” if he stays healthy
http://sports.yahoo.com/tennis/news?...-nadal-federer
حالا حاتم جان این سخنانی که شما گذاشتی مربوط به یه خبر دیگه هست
http://sports.yahoo.com/tennis/news?slug=reu-nadal
اینم لینکش.
حاتم عزیز ما تو هر سایتی که میریم ممکنه خبرایی با تیتر ها و متن های مختلف ببینیم اما موضوع آن یکی هست..تو هر سایتی خبرنگار اون با سبک خودش خبر رو به مخاطب منتقل کرده..
بورگ هم گفته راجر بزرگترینه..جمله ای که افشین پر رنگ کرده نمایانگر این مسئله است..
در مورد مک انرو هم می تونم بگم زیاد از راجر خوشش نمیاد عادیه این حرفا بزنه.
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)