بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-04-2011, 03:46 PM   #1
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض "نواک"چمن ویمبلدون را خورد/ جوکوویچ: می‌خواستم ببینم حیوانات چه حسی دارند

پس از قهرمانی ؛

"نواک"چمن ویمبلدون را خورد/ جوکوویچ: می‌خواستم ببینم حیوانات چه حسی دارند

"نواک جوکوویچ" پس از برتری مقابل "رافائل نادال" در دیدار پایانی رقابت های تنیس ویمبلدون، قهرمانی خود را با خوردن مقداری چمن جشن گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، تنیسور 24 ساله صرب که سال تقریبا بدون شکستی را پشت سر می گذارد، شب گذشته با نتایج 4-6، 1-6، 6-1، 3-6 مقابل رافائل نادال، مدافع عنوان قهرمانی، به پیروزی رسید و قهرمان رقابت های ویمبلدون شد.

جوکوویچ که پس از پیروزی مقابل نادال مقداری از چمن ویمبلدون را خورد در خصوص این کار خود گفت: احساس کردم حیوانم. می خواستم ببینم مزه اش چطور است و باید بگویم که خوب است. واقعا نمی توانم احساسم را در خصوص قهرمانی بیان کنم. این بهترین احساسی است که تا به حال در زمین تنیس داشته ام.
قهرمانی در ویمبلدون، سومین گرنداسلم جوکوویچ بود. او پیش از این دو بار موفق به قهرمانی در گرنداسلم استرالیا شده بود. وی در گفتگو با "سان" اظهار داشت: می خواهم گرنداسلم ها بیشتری را ببرم. نمی خواهم اینجا متوقف بشوم. در این سه روزی که رقابت های ویمبلدون برگزار شد دو تا از بزرگ ترین رویاهای زندگی ام محقق شده است: شماره یک شدن در رده بندی تنیسورها و قهرمانی در ویمبلدون، اما اینها کافی نیستند.
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-04-2011, 03:48 PM   #2
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

جوکوویچ: بهترین روز دوران تنیس‌ام بود/ نادال: ضعیف‌تر از روزهای قبلم بودم

"نواک جوکویچ" با برتری مقابل "رافائل نادال" به عنوان قهرمانی یکصد و بیست و پنجمین دوره رقابت های تنیس ویمبلدون دست پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تنیسور 24 ساله صرب که سال تقریبا بدون شکستی را پشت سر می گذارد، با نتایج 4-6، 1-6، 6-1، 3-6 مقابل رافائل نادال، مدافع عنوان قهرمانی، به پیروزی رسید و قهرمان رقابت های ویمبلدون شد.

برپایه گزارش رویترز، "بوریس تادیچ"، رئیس جمهور کشور صربستان نیز ناظر این دیدار بود و پس از پایان مسابقه جوکوویچ را در آغوش کشید.

جوکوویچ در پایان بازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: من یک هدف مادام العمر را در نظر گرفته ام و درحال عملی کردن به رویاهایم هستم. در حال حاضر یک احساس باورنکردنی دارم که هرگز آن را فراموش نخواهم کرد. این بهترین روز تمام دوران تنیس من است.
وی افزود: این دست پیروزی ها، شما را به گذشته و دوران کودکی تان بازمی گرداند. این نوع پیروزی ها باعث می شود که از گذشته تا حال خود را به یاد بیاورید.
نادال برنده 10 فینال از 12 فینال پیشین گرند اسلم که شامل ویمبلدون 2008 و 2010 هم می شود، به نظر می رسد تاب مقاومت مقابل جوکویچ صرب را ندارد. وی چهار فینال پیاپی است که به حریف خود می بازد اما این آخری، بیش از همه برای او گران تمام شده است.
نادال در گفتگو با خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا جوکوویچ در حال حاضر از او برتر است، گفت: من مسابقه را بدون اینکه درباره آن فکر کنم آغاز کردم. اما واقعیت دارد. جوکوویچ در لحظاتی خیلی خیلی خیلی خوب بازی کرد و من ضعیف تر از روزهای قبلم بودم.
نادال از سال 2007 که در دیدار پایانی به فدرر باخت تا به حال در زمین چمن شکستی در کارنامه نداشت.
"پترا که‌ویتووا" از جمهوری چک شنبه شب در بخش زنان به عنوان قهرمانی دست پیدا کرده بود.
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)