بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

28 دی - 11 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-20-2016, 10:35 PM   #31
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر و تحلیل و گفتگو پیرامون مسابقات تنیس Australian Open 2016 نخستین گرند اسلم فصل

ویرایش توسط مسعود 289 : 01-21-2016 در ساعت 01:58 AM
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-21-2016, 03:15 PM   #32
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر و تحلیل و گفتگو پیرامون مسابقات تنیس Australian Open 2016 نخستین گرند اسلم فصل

نواک جوکوویچ با پیروزی مقابل هالیس از فرانسه به دور سوم اوپن استرالیا راه یافت.
" فکر میکنم بازی خوبی انجام دادم.ست سوم بازی نزدیکی بود.یک جنگ.باید حریفم رو بابت جنگندگیش و سرویسهای خوبش تحسین کرد.کار ما به تایبریک کشید ، جائیکه بر اعصابم مسلط بودم و تنیس قدرتمندانه ای بازی کردم.حریفم بازیکن قدرتمندی با فورهندی قوی بود.هر زمان که فرصت پیدا می کرد ، هجومی بازی میکرد.شایسته تحسین و تشویق همگان به خاطر جنگندگی که داشت بود."
نواک در دور سوم جمعه به مصاف آندریاس سپی خواهد رفت.
" فکر میکنم او بخاطر اینکه سالها جزو 30 بازیکن برتر بوده شایسته احترامه.خیلی قدرتمنده و بازی کردن در استرالیا رو دوست داره.او واقعا دارای توان زیادیه و بارها و بارها مقابل بزرگترین بازیکنان دنیا در بزرگترین استادیومها بازی کرده.انتظار دارم که بهترین نمایشش رو به اجرا بگذاره تا بتونه برنده بازی بشه.بازی سختی خواهد بود.باید امتیازات گیمهای خودم رو کاملا بدست بیارم و برای رالیهای زیاد خودم رو اماده کنم.بازی فیزیکی خواهد بود ، اما با همه اینها با توجه به نوع بازی که دارم انجام میدم ، نسبت به خودم و بازیم کاملا ایمان دارم و سرشار از اعتماد بنفسم."

ویرایش توسط مسعود 289 : 01-21-2016 در ساعت 05:56 PM
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-21-2016, 04:23 PM   #33
karam
Member

پستها: 31
سپاس: 0
در 17 پست 30 بار سپاسگزاری شده

بازي ورداسكو و سلا رو ديدم واقعا حيف شد كه نادال نيومد راند دوم ، ورداسكو هم نشون داد روبروي نادال انگيزه داشته از ٤ نفري كه برا سمي پيش بيني كردم نادال كه رفت وفكر كنم اگه اتفاق خاصي نيفته رايونيك ميتونه تا سمي بياد بالا
karam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی karam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2016, 07:48 AM   #34
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،

سلام
ست دوم بازی شاراپوا و دیویس خیلی قشنگ بود بخصوص سروی که شاراپووا در امتیاز ش6-د5 برای گرفتن ش40-د15 زد من تا حالا ندیده بودم ایسی بود که روی خط تی زد از اد کورت و پس از برخورد به زمین توپ کاملا به سمت مخالف انتظار، جهت گیری کرد!!! یعنی کاملا دور از دستای دریافت کننده سرویس. نمیدونم اتفاقی بود یا بهر حال توانایی شاراپووا بوده ؟؟؟

دوستانی که میتونند لطفا فایل تصویری این امتیاز رو بگذارند ممنون میشم
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Najmeh5576 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2016, 11:57 AM   #35
zhako
Senior Member

آواتار zhako

پستها: 186
سپاس: 388
در 162 پست 1,248 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجرفدرر.گریگوری دیمیتروف.خوان مارتین دلپوترو

دوستان سایت خیلی بی روح شده.چرا تفسیری درباره نحوه مسابقات بازیکنان کسی چیزی نمینویسه.بازی راجر با دیمیتروف درحد متوسط بود.ولی بهرحال راجر ازاین دور هم به سلامت عبورکرد.دیمیترف هم آسیب دیدگی مختصری داشت.ولی زیادفدرر رواذیت نکرد.به امید بازیهای قشنگ تر .دوستان هم لطفا کامنتها ونظرات خود را بنویسن.خواهشا شرکت کنید
zhako آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی zhako به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2016, 05:03 PM   #36
beeroz
Roger's Fan

آواتار beeroz

پستها: 173
سپاس: 3,913
در 131 پست 969 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.federer t.hass g.dimitrof s.lisicky s.wawrinka kh.delpotro s.cristea

اقا اين ايوان ليوبيجيج مكه مربيه راونيج نيست تو تيم راجر فدرر جرا ميشينه؟!
beeroz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-22-2016, 06:02 PM   #37
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

امروز ماریا ششصدمین پیروزی در زندگی حرفه ای تنیسش را جشن گرفت که جای تبریک داره به امید نهصدمی و قهرمانیهای مهم و زیادتر
نواک هم که مثل همیشه یک بازی کم نقص را به نمایش گذاشت
سیمون هم حریف سختی نیست بنظرم
حذف کیریوس شادم کرد و حذف چیلیچ شگفت زده ام
از بازی نواک راج هم استقبال میکنم

3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2016, 06:10 PM   #38
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

نقل قول:
نوشته اصلی توسط beeroz نمایش پست ها
اقا اين ايوان ليوبيجيج مكه مربيه راونيج نيست تو تيم راجر فدرر جرا ميشينه؟!
دو سه ماهه جایگزین ادبرگ شده
به تعبیر من جایگزینی آنجلوتی با بنیتس
قدیمی 01-22-2016, 08:17 PM   #39
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

دور سوم هم درحال انجام و بجز نادال میشه گفت اتفاق عجیب زیادی نیفتاده
خوشبختانه راجر تونست گریگور ببره بازی سختی بود اعتقادم این که سخت ترین بازی راجر در 4دور اول این بازی بودش با جوفین هم بستگی به شرایط بازی داره ولی بعید میدونم بتونه بیشتر از گریگور اذیت کنه راجرو.

بازی نواک سپی هم بازی قشنگی بود باز هم پیروزی برای مرد صربستانی بازی سختی بود دقیقا مثل راجر اعتقاد دارم سخت ترین بازی نواک در 4دور ابتدایی بودش.
نواک در روزی که سپی بنظرم خیلی اذیتش کرد و از خوشحالی بعد بازیشم میشه پی برد بخوبی از سرو خوبش استفاده کرد رالی های زیبایی داشتن و در اخر نمیدونم چی بگم در هر صورت سپی نزدیک به پیروزی در ست 3بود ولی خودش بهتر بگیم ضعیف کار کرد انتظار نمیره نواک بهترین بازیشو در دور 3 انجام بده و طبیعی که بخاطر رالی زیاد ارور هم زیادتر بده از حد مجاز خودش بنظرم بهترین جمله برای این بازی مدیریت خوبه نواک بود وگرنه شاید هر کی بود حداقل 1.2 ست به سپی میداد منکه از بازی لذت بردم.
دور بعد نواک و راجر بنظرم پیروز خواهند بود هر جور شده اما دو بازی دیگه قابل پیش بینی نیست بائوتیستا هم خوب بوده و شاید شگفتی ایجاد کنه و از همه مهمتر بازی هیجان انگیز تسونگا نیشیکوری بی صبرانه منتظر این بازیم تسونگا بنظرم احتمال بردش بیشتر بخاطر سرو عالی که داره در هر صورت هر یک برنده بشن بازی سخت و نزدیکی با نواک دارن و فکر میکنم نواک دیگه باید کوارتر موتورش روشن بشه در هر صورت پیروزی بر این نواک بنظرم در حد قهرمان شدن و بسیار تاریخی و فوق العاده مشکل ، سپی ی لحظه اشتباه کرد باخت ستو، باید بازی با نواک ثبات داشت و البته باهوش بازی کرد و البته روزتم باشه همه باهم حالا میشه واقعا؟تا ببینیم امیدوارم شایسته ترین قهرمان بشه.
از راجرم انصافا کسی نباید انتظار شق القمر داشته باشه اینجا استرالیاست و همچون فرنچ اپن نواک با فاصله امید اول قهرمانی و راجر خیلی خیلی کم احتمال پیروزیش هست از اول هم انتظارم صعود به سمی بوده و هست کسب 600 امتیاز ارزشمند اونم بعد حذف سال گذشته بعد 10 سال امسال میتونه برای اگه اشتباه نکنم 11 سال به سمی برسه که رکورد جالبی هر چند همه قهرمانی نگا میکنن راجر در دوران خوبشم در استرالیا دوبار مغلوب نواک شده الان دیگه هیچ ،از راجر هیچوقت نا امید نیستم بقول دوستان منم معتقدم راجر در سمی بازی کنه با نواک براش بهتر و با استرس کمتر ولی در اپن استرالیا و فرنچ اپن فرق خیلی زیادی نداره فقط کمی اعتماد بنفسش بالا میره خودشم میدونه اینجا نواک فوریت و راجر نفر 3.4 بنظرم با شرایط خاص.
اینکه راجر گرند 18 میبره یا نه باید صبور بود بنظر راجر تا پایان 2017 بازی میکنه یعنی حدود 8گرند دیگه که استرالیا و فرنچ اپن حساب نکنیم میشه 4گرند باید ببینیم راجر در حضور این همه ستاره جوون و باتجربه چه نتیجه ای کسب میکن من بشدت ایمان دارم راجر تا 18 نگیره تنیس رها نمیکنه و امسال یا سال بعد در ویمبلدون بعد از 4،5 سال به این مهم میرسه.
باید ببینیم اخر این داستان تنیس چی میشه بالاخره رکورد گرند راجر توسط رافا و نواک زده میشه یا نه؟
با پیمان عزیز هم معتقدم که رافا میتونه رکورد بزنه اما بشرطی که امسال رافا 1الی 2گرند بگیره که خیلی سخته امسال به نتیجه ای برسه بعید میدونم بتونه برگشتی داشته باشه نواک که فعلا رو دور امسال باید ببینیم چند گرند میگیره خودم احساس میکنم اپن استرالیا قهرمان از پایین جدول باشه و نواک نتونه معمولا حسم درست میگه حالا....

موفق و پیروز باشین

omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-23-2016, 11:33 AM   #40
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

نواک جوکوویچ با پیروزی مقابل آندریاس سپی به دور چهارم گرند اسلم استرالیا راه یافت.
" فکر میکنم خیلی خوب شروع کردم.یک ست رو بردم و بعدش چند تا فرصت خوب در ابتدای ست بعد داشتم که استفاده نکردم.حریفم شروع به خوب سرویس زدن کرد.منم کمی عقب نشینی کردم.او شروع به هجومی بازی کردن کرد، اونم با اشتباهات کم. فکر میکنم با سرویسهام چند باری خودم رو از دردسر رهای دادم ، اما قطعا باید از این بابت که در سه ست تونستم بازی رو تموم کنم خوشحال باشم ، چون بازی در دو ست آخر ، خصوصا در ست سوم میتونست سرنوشت دیگه ای داشته باشه.من مقابل بازیکنی بازی میکردم که سال گذشته فدرر رو اینجا از دور مسابقات حذف کرده بود و برای سالهاست که در مسابقات تور حضور داره و از بازی کردن در استادیومهای بزرگ هیچ هراسی نداره.فکر میکنم اصلا عاشق اینکاره.آزمون خوبی برای من بود.بازی فیزیکی بود با کلی ضربات متفاوت در بیس لاین.خوشحالم که در ست ست متوالی بازی رو تموم کردم."
نواک در دور بعد به مصاف ژیل سیمون از فرانسه خواهد رفت.

https://www.facebook.com/Novak.Djoko...n.Fans?fref=nf

................

پرت‌شدن‌پدرهمسراندی‌ماری‌ازسکوهادراوپن‌استرالیا

نایجل سیرز، پدر زدن اندی ماری، ستاره سرشناس دنیای تنیس، در حال تماشای بازی آنا ایوانوویچ مقابل ‏مادیسون کیز در اوپن استرالیا، از روی سکوها به پایین پرت شد و به طور جدی آسیب دید.‏
پرت‌شدن‌پدرهمسراندی‌ماری‌ازسکوهادراوپن‌استرالیا
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از گاردین، سیرز که مربی ایوانوویچ (نامزد باستین شواین اشتایگر) است، در زمان ‏استراحت بعد از گیم اول ست دوم، دچار این حادثه شد و خبرنگاران از خونریزی شدید او خبر دادند.‏

ایوانوویچ که از این اتفاق مطلع شده بود، شدیدا نگران حال مربی اش شد و بازی برای 50 دقیقه تعطیل ‏شد اما پس از اینکه خبر بهبودی سیرز و تثبیت شدن حال او منتشر شد، ایوانوویچ با لبخند به مسابقه ‏برگشت. البته داور مسابقه ادامه بازی یا تعلیق آن را در اختیار خود ایوانوویچ قرار داد اما او ترجیح داد ‏بازی را تمام کند.‏

در همان زمان اندی ماری در یکی دیگر از زمین های مسابقات، در حال مسابقه با ژوائو سوسا بود که این ‏خبر تلفنی به مادر او که روی سکوها حضور داشت، اطلاع داده شد. اما خود اندی ماری تا پایان مسابقه ‏اش از این موضوع باخبر نشد. ‏

ماری که منتظر به دنیا آمدن اولین فرزندش است، پیش از این گفته بود که اگر همسرش زودتر از موعد ‏وضع حمل کند، مسابقات را ترک خواهد کرد.‏

ماری از طریق نایجل سیرز با دختر او آشنا شد و این آشنایی به ازدواج منجر شد. سیرز یک تنیسور ‏معمولی بود اما به یکی از بهترین مربیان دنیای تنیس تبدیل شد. او پیش از این دانیلا هانتاچووا را به رتبه ‏پنجم بهترین های تنیس زنان رساند و از سال 2011 مربی ایوانوویچ شد. البته آنها در سال 2013 به ‏همکاری شان پایان دادند اما در بهار 2015 بار دیگر این همکاری را از سر گرفتند.‏

ویرایش توسط مسعود 289 : 01-23-2016 در ساعت 02:39 PM
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)