بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

7-20 شهریور - نیویورک، امریکا

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-01-2011, 05:33 PM   #131
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sahand نمایش پست ها
حالا جیغ یا هرچی.بلاخره هر کسی یه جوری تمرکز می کنه.اون که به فکر این نیست که بینندگان تلویزیونی عذاب می کشند یا نه به فکر این که بازیشو ببره و اگر ببره هواداراش خوشحال می شند و دیگه این جیغها اهمیتی براشون نداره مگه نه؟اگر به جیغ و داد بود که خیلی از ما طرفدار شاراپوا یا نادال نبودیم که.من خودم طرفدار مارایا هستم و اگر جیغ زدن باعث تمرکز و بردش بشه مشکلی ندارم.
مشكلي نيست.هرجور دوست داره برا خودش تمركز كنه ولي نياد با جيغ كشيدن تمركز حريف رو بهم بزنه و بازيو ببره.اين نوع بازي كردن از نظر من كثيفه.شما مطمئن باش به اون اندازه كه زور ميزنه جيغ نميكشه.بيش از حد جيغ ميزنه.حالا از رو عادت باشه يا عمدي فرقي نداره.ولي به نظرتون وقتي تمرين هم ميكنه تو زمين تمرين اينقدر صدا از خودش درمياره؟
Nima93 آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2011, 06:06 PM   #132
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima93 نمایش پست ها
مشكلي نيست.هرجور دوست داره برا خودش تمركز كنه ولي نياد با جيغ كشيدن تمركز حريف رو بهم بزنه و بازيو ببره.اين نوع بازي كردن از نظر من كثيفه.شما مطمئن باش به اون اندازه كه زور ميزنه جيغ نميكشه.بيش از حد جيغ ميزنه.حالا از رو عادت باشه يا عمدي فرقي نداره.ولي به نظرتون وقتي تمرين هم ميكنه تو زمين تمرين اينقدر صدا از خودش درمياره؟
آره اینم هست ولی به هر حال نمی شه کاریش کرد.
sahand آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2011, 06:30 PM   #133
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

خب دور اول به سلامتی تمام شد!

از مهم ترین حذف شده ها می توان به بازیکنان زیر اشاره کرد :

سودرلینگ ، گونزالز ، ترویسکی ، بگداتیس ، آلماگرو ، یوژنی ، استاخفسکی و بازیکنان آینده دار : هریسون و دیمیتروف.

از بین بازیکنان بزرگ جوکوویچ عملکرد بهتری داشت ، ماری رفته رفته در بازی بهتر شد و همین که در 3 ست برد ، نشانه خوبی است! آمادگی نادال از سال قبل پایین تر هست و فدرر هم اگرسیو اما بسیار پر نوسان ظاهر شد...

در مورد بقیه بازیکنای خودم :

داویدنکو : خیلی خوب نبود ولی باید دور 2 ر ببره. البته بعدش متاسفانه میخوره به نواک... . کچل روس باید اگه میبازه ، سخت ببازه!

دولگوپولوف : در حد قابل قبول بود. هنوز مشکل بیماریشو داره و تو دوندگی زیاد کم میاره. قاعدتا باید بیاد دور 3 تا ببینیم چی میشه... امیدوارم بیماریش برا فصل بعد بهتر شه.

گاسکه : کلا قرعه ش خیلی سخته. بازیش با کارلوویچ خطرناکه ولی امیدوارم ببره. بکهندت رو به راه باشه ، تمومه!

فونینی : خوب بود . انتظار ندارم بردیچ ر ببره... تلاش کنی کافیه. مفت نبازی که خیلی بدم میاد!

تامیک :خیلی خوب و راحت برد. باید چیلیچ ر ببره و به اسطوره ببازه! ببینم چه میکنی جوجه شترمرغ!

هریسون : بد نبود ولی خیلی مبتدیانه عمل کرد که یه بازی نزدیک ر 3-0 باخت ، باز دیمیتروف به مونفیس باخت...

لودرا : معلومه تمرکزش رو دوبله ولی باید اندرسون ر بزنه...! به قول مک انرو دایناسوره الان!! پاریس ولی خیلی امید دارم بهت.

فیش : خدا ر شکر خیلی آماده س. تمرکز من رو بازی دور چهارمش هست که حتما باید پیروز بشه. خیلی خیلی مهمه اون بازی. حواست باشه کوسه!

ایزنر و دل پوترو : خیلی خوب بودن. راهشون تا 1/8 همواره. امیدوارم بیان بالا تا یکیشون بیاد 1/4. دیلاق های عزیز (ببخشید ، پسران رشید!) ، به پیش!

فرر : بد نبود. حتما باید جیمز بلیک ر ببره که خیلی مهمه. مو قشنگ! ببازی کلامون میره تو هم...

گولبیس : خیلی خوب ظاهر شد. تا 1/8 باید بیاد، حداقل! ارورت کم شه و به حداقل ممکن برسه ،خیلی خوبه! یوژنی هم با اون بازی بهتر که حذف شد...
Pouya آنلاین نیست.  
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2011, 09:18 PM   #134
lleyton
Junior Member

پستها: 3
سپاس: 29
در 2 پست 8 بار سپاسگزاری شده

سلام...مثکه jsc sport بازیهای مهم رو نمی خواد مستقیم پخش کنه؟ یا حد اقل بازیهای سر شبو پخش نمیکنه.
مثلا الان که من دارم اینو می نویسم فدرر با سلا داره بازی میکنه ولی تو این شبکه خبری داره منفیلس و فررو رو پخش میکنه. بازی های آرتور اش حسابشون جداست؟!
lleyton آنلاین نیست.  
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lleyton به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2011, 10:37 PM   #135
peikan
Banned Users

پستها: 44
سپاس: 0
در 24 پست 86 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال_موری_دلپو_کلایسرز

یه نکته جالب این که من متعجبم چه طور قرعه نادال رو راحت ترین قرعه خطاب میکنن.در حالی که فدرر دو تا بازی راحت با دو تا بازیکن ضعیف و همچنین جوکویچ برگزار میکنن.تازه دور سوم هم اگر به داویدنکو یا موناکو برخورد کنند باز هم از نادال که احتمال بازیش با نلبندیان هست راحت تره.واقعا متعجبم که روی چه حسابی این حرفا رو میزنید چون نادال قرعه سخت تری رو داره.
peikan آنلاین نیست.  
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی peikan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2011, 11:00 PM   #136
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

پستها: 592
سپاس: 2,794
در 585 پست 3,988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: بزرگترین و پر افتخار ترین تنیسور تاریخ *Roger federer*

نقل قول:
نوشته اصلی توسط peikan نمایش پست ها
یه نکته جالب این که من متعجبم چه طور قرعه نادال رو راحت ترین قرعه خطاب میکنن.در حالی که فدرر دو تا بازی راحت با دو تا بازیکن ضعیف و همچنین جوکویچ برگزار میکنن.تازه دور سوم هم اگر به داویدنکو یا موناکو برخورد کنند باز هم از نادال که احتمال بازیش با نلبندیان هست راحت تره.واقعا متعجبم که روی چه حسابی این حرفا رو میزنید چون نادال قرعه سخت تری رو داره.
چی میگی پیکان جان خوبی ؟ داویدنکو فدرر راند 3
pourya RF آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2011, 11:00 PM   #137
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط lleyton نمایش پست ها
سلام...مثکه jsc sport بازیهای مهم رو نمی خواد مستقیم پخش کنه؟ یا حد اقل بازیهای سر شبو پخش نمیکنه.
مثلا الان که من دارم اینو می نویسم فدرر با سلا داره بازی میکنه ولی تو این شبکه خبری داره منفیلس و فررو رو پخش میکنه. بازی های آرتور اش حسابشون جداست؟!

درود بر شما دوست عزیز

JSC Sport دست خودش نیست که چی پخش کنه. هر چیزی که از امریکا براش پخش بشه اونم برای ما نشون می ده. امشب چون فدرر بازی خیلی راحتی با یک حریف ضعیف داشت تصمیم گرفته شد که بازی مونفیس که خیلی جنب و جوش داره و با هیجان زیادی بازی می کنه رو نشون بدن. صد در صد اگر فدرر با بازیکنی بزرگ مثلاً در دور یک چهارم بازی می کرد و همزمان مونفیس هم بازی داشت، مسابقه فدرر پخش می شد.

البته تا قبل از شروع Night Session به احتمال قوی بازی فدرر با تاخیر پخش خواهد شد. در مورد بازی هم باید عرض کنم که همانطور که انتظار می رفت، مسابقه کاملاً یک طرفه بود و حریف کوتاه قد اسرائیلی نتونست در برابر بازی سریع فدرر، خودی نشون بده.

اما اگر شما کانال EuroSport و Eurosport 2 رو باز داشته باشید، همزمان به دو بازی در دو کورت مختلف دسترسی دارید و می توانید هر یک را که دوست دارید تماشا کنید. مثلاً امشب بازی فدرر از یورواسپورت 1 پخش شد و مونفیس از یورواسپورت 2.

موفق باشید.
PowerVu آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-01-2011, 11:04 PM   #138
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

نقل قول:
نوشته اصلی توسط peikan نمایش پست ها
رو چه حسابی این حرفو می زنی؟آره قرعه نوله هم آسونه ولی مال نادال خیلی آسونتره.سمت ماری و فدرر را که اصلا کاری ندارم چون خیلی سخت تره ولی سمت نوله بازیکنانی مثل مونفیلس،بردیچ،گاسکه و دولگوپولو هستند ولی سمت رافا چی؟ یه سری مثل یوژنی و رادیک و ملزر و آلماگرو که تو افتند.فرر هم که تازه از مصدومیت اومده بیرون و هنوز آماده نیست
sahand آنلاین نیست.  
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2011, 12:23 AM   #139
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

Fakhruddin آنلاین نیست.  
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-02-2011, 01:54 AM   #140
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

تغییرات رنکینگ پس از راند اول گرند اسلم امریکا در پست شماره 2 تایپیک **تغییرات رنکینگ**اصلاح شد.
Hatam آنلاین نیست.  
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
2011 , us open , آزاد آمریکا , گرند اسلم , یو اس اوپن

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)