بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

3-16 شهریور - نیویورک، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان US OPEN 2014؟
راجر فدرر 94 80.34%
نواک جوکوویچ 17 14.53%
استن واورینکا 1 0.85%
داوید فرر 0 0%
میلوس رائونیچ 1 0.85%
اندی مورای 1 0.85%
سایر بازیکنان 3 2.56%
رأی دهندگان: 117. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-05-2014, 11:01 AM   #311
SIINAA
Junior Member

آواتار SIINAA

پستها: 17
سپاس: 322
در 17 پست 183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN 2014

عجیب بود واقعا... سر امتیاز 40-15 اصلا تحمل باخت و حذف راجرو نداشتم، مخصوصا با اون همه امید به این تورنمنت ...
سریع تی ویو خاموش کردم و خوابیدم(تو خواب همش داشتم لایو اسکورو چک میکردم که میدیدم باخته...)
وقتی پا شدم تو اوج نا امیدی لایو اسکورو چک کردم که ببینم با چه نتیجه ای باخته...که یهو دیدم برده... اصلا باورم نمیشد... انگاری بازم خواب بودم...
خلاصه یکی از بهترین خاطرات تنیسم امروز شکل گرفت
واقعا راجر به تنیس خیانت میکرد اگه میذاشت منفیس بره سمی...
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg untitled.jpg (20.5 کیلو بایت, 149 نمایش)

ویرایش توسط SIINAA : 09-05-2014 در ساعت 11:12 AM
SIINAA آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SIINAA به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2014, 12:17 PM   #312
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SIINAA نمایش پست ها
عجیب بود واقعا... سر امتیاز 40-15 اصلا تحمل باخت و حذف راجرو نداشتم، مخصوصا با اون همه امید به این تورنمنت ...
سریع تی ویو خاموش کردم و خوابیدم(تو خواب همش داشتم لایو اسکورو چک میکردم که میدیدم باخته...)
وقتی پا شدم تو اوج نا امیدی لایو اسکورو چک کردم که ببینم با چه نتیجه ای باخته...که یهو دیدم برده... اصلا باورم نمیشد... انگاری بازم خواب بودم...
خلاصه یکی از بهترین خاطرات تنیسم امروز شکل گرفت
واقعا راجر به تنیس خیانت میکرد اگه میذاشت منفیس بره سمی...
این حرف آخرتون دقیقا یعنی چی ؟؟ همینکه گفتید راجر به تنیس خیانت میکرد اگه میذاشت مونفیلز بره سمی ؟؟؟ هر کی بهتر باشه و کم اشتباه تر بازی کنه شایسته ی رفتن به دور بعده ، چون اون فدرره دلیل نمیشه که همیشه ببره و بره تا مراحل بالا .... تو ویمبی یعنی نادال به تنیس خیانت کرد که به کریوس باخت ؟؟ این حرف شما اصلا به دل من ننشست ....
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2014, 12:27 PM   #313
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

برد راجر عزیز مقابل مونفیس رو به همه دوستداران راجر تبریک عرض می کنم.العان که این جملات رو می نویسم شبکه Euro Sport 1 داره مجدداً بازی رو پخش می کنه.دوستانی که این بازی رو ندیدند ببینند.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2014, 12:38 PM   #314
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
)) چقدر رفتارهای لُمپن گونه ای امروز شاهد بودیم ، یکی از جناب فدرر و مربی گرامی و دیگری این کاربران ایرانی که 2500 سال است تنیس میبینند و 1400 سال است هوادار فدرر هستند

در ابتدا مونفیس به دابل فول های خودش باخت نه روحیه جنگندگی ای که جناب فدرر ندارند ، سپس من تا بحال در زندگانی و زمان کوتاهی که تنیس میبینم ندیده بودم تنیسوری به همراه مربیش ، با دابل فول رقیب 6 متر به هوا بپرند . ادبرگ کمی باید شخصیت پیدا میکرد بعد مربی میشد . مونفیس 2تا دابل فول پشت هم داد و ادبرگ می ایستد و راجر فدرر را تشویق میکند به مانند جوک است

حرف دیگر دوستان که میگفتند مونفیس میخواست تمرکز فدرر را بهم بزنه نیز شبیه لطیفه ای بی مزه بود . فدرر در موقع خشک کردن عرقش کمی طول میداد که مونفیس خندید و سعی کرد خودش هم همونکارو بکنه ، که با اعتراض فدرر به داور بازی همراه شد . در اصل دوستان مطالب رو فقط به نفع فدرر میکشونند

در مورد آسیب دیدگی مونفیس هم که خیلی حرفی ازش نزدن ، دلیل این نوع مصدومیت و در رفتگی داخل سطوح هارد ، به این دلیل است که ورزشکاری که بر روی این سطوح سخت تمرین میکند ، دیگر نباید پاهایش به سطح خیلی نرم ارتباط زیادی داشته باشد . از اینجور مصدومیت ها بیشتر نصیب فوتسالیست ها و والیبالیستها میشه

نکته آخر هم اینکه ما رفتار حرفه ای از فدرر و ادبرگ شاهد نبودیم ، رفتارها فوق کودکانه . اما به نظرم سختی این بازی به چیلیچ خیلی کمک کرد و باعث میشه شانسی برای شکست فدرر داشته باشه . باشد که رستگار شوید
برگی از یک نوشته.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2014, 12:42 PM   #315
hamid-RF
Member

آواتار hamid-RF

پستها: 86
سپاس: 1,422
در 87 پست 472 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: The Lord Of The Tennis RF

آره بابا فدرر و چه به اخلاق ,نه خودش اخلاق داره نه مربیش کلا همه بازیشام که میبره بخاطر اشتباهات بازیکن مقابلشه
اخلاق ماله جکوویچ و مربیشه اصلا انقد خوبه که حریفش حرفی واسه گفتن نداره
اخلاقشم که دیگه حرفی واسه گفتن نداره نمونش استرالیا که از شدت خوشحالی دیگه نمیدونست چکار کنه واسه همین پیرهن شو پاره کرد

ویرایش توسط hamid-RF : 09-05-2014 در ساعت 03:43 PM
hamid-RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hamid-RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2014, 12:53 PM   #316
Cross Court
Member

آواتار Cross Court

پستها: 33
سپاس: 39
در 32 پست 202 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Yevgeny Kafelnikov-Grigor Dimitrov-Borna Coric-Ernests Gulbis-Milos Raonic

خب بالاخره بیدار شدم!!! حس میکنم جای فدرر دیشب من بازی کردم!! همه تنم درد میگیره!!

مصاحبه اخر بازی رو دیدین؟! فدرر گفت یه لحظه فکر کردم بازی رو دیگه باختم فقط به خودم گفتم

امتیاز اخرو جوری بازی میکنم که حریفم امتیاز مفت نگیره!!

بعدم گفت توی 40.15 اونجا که منفیلس بک هند زد ازش رد شد یه لحظه فکر کرد بازی رو باخته خشکش زد

ولی وقتی توپ اوت شدم گفت یه نفس راحت کشیدم...

امیدوارم فینال جوکویچ فدرر رو شاهد باشیم...فینال تکراری گرند اسلم قبلی...میخوام ببینم فدرر میتونه

انتقام ویمبلدون رو از جوکویچ بگیره!!
Cross Court آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Cross Court به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2014, 01:54 PM   #317
SIINAA
Junior Member

آواتار SIINAA

پستها: 17
سپاس: 322
در 17 پست 183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behr@d نمایش پست ها
این حرف آخرتون دقیقا یعنی چی ؟؟ همینکه گفتید راجر به تنیس خیانت میکرد اگه میذاشت مونفیلز بره سمی ؟؟؟ هر کی بهتر باشه و کم اشتباه تر بازی کنه شایسته ی رفتن به دور بعده ، چون اون فدرره دلیل نمیشه که همیشه ببره و بره تا مراحل بالا .... تو ویمبی یعنی نادال به تنیس خیانت کرد که به کریوس باخت ؟؟ این حرف شما اصلا به دل من ننشست ....
اصولا من این جمله رو نگفتم که به دل شما بشینه....
فقط نظر خودمو گفتم... این که سمی یه همچین گرند بزرگی بین منفیس و چیلیچ برگزار شه و منفیس بره فینال از نظر من خوشایند نیست...
چون بیشتر از اینکه منفیس خوب باشه ،راجر بد بود و با بد بودنش باعث میشد یه تنیسور متوسط بره فینال ... چیزی که تو خوابم نمیدید !
کریوس تو کوارتر حذف شد به فینال که نرسید ...
تنسورهای بزرگی تو حسرت فینال یه گرند موندن...
SIINAA آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SIINAA به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2014, 03:22 PM   #318
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hamid-RF نمایش پست ها
آره بابا فدرر و چه به اخلاق ,نه خودش اخلاق داره نه مربیش کلا همه بازیشام که میبره بخاطر اشتباهات بازیکن مقابلشه
اخلاق ماله جکوویچ و مربیشه اصلا انقد خوبه که حریفش حرفی واسه گفتن نداره
اخلاقشم که دیگه حرفی واسه گفتن نداره نمونش استرالیا که از شدت خوشحالی دیگه نمیدونست چکار کنه واسه همین پیرهن شو پاره کرد
من در جایی نیستم کسی رو نقد کنم و شماها هم در جایی نیستید که هر تنیسوری به جز فدرر رو نقد کنید . من به هیچ وجه نگفتم رفتار نواک خوبه یا بد . من کسی نیستم ، شماها هم هیچی نیستید ، هر موقع به مراتب بالایی در زندگانی رسیدید و رسیدیم که حرفهامون جایی ثبت شد اونموقع میتونیم کمی نقد کنیم . من فقط رفتار امروز راجر فدرر و مربی گرامیشون رو گفتم . اما برخی اینجا فاز زبان انگلیسی ، فاز خوشمزگی و سواد بالا و فهم در همه موارد رو گرفتن . باید بگم hope به اینکه هیچ کدوم هیچ چیزی نیستیم باید به این درجه برسیم که فقط از اطلاعات کوچک و ویکی پدیایی استفاده نکنیم . دقیقآ به این جمله دقت کنید ، ما کی هستیم ؟

فقط یک نکته دیگه ما اول بریم یادبگیریم rojer را roger تایپ کنیم که اگر روزگاری کاربر این سایت شدیم ، با مشکل تغییر یوزر مواجه نشیم . همین
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2014, 03:44 PM   #319
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
)) چقدر رفتارهای لُمپن گونه ای امروز شاهد بودیم ، یکی از جناب فدرر و مربی گرامی و دیگری این کاربران ایرانی که 2500 سال است تنیس میبینند و 1400 سال است هوادار فدرر هستند

در ابتدا مونفیس به دابل فول های خودش باخت نه روحیه جنگندگی ای که جناب فدرر ندارند ، سپس من تا بحال در زندگانی و زمان کوتاهی که تنیس میبینم ندیده بودم تنیسوری به همراه مربیش ، با دابل فول رقیب 6 متر به هوا بپرند . ادبرگ کمی باید شخصیت پیدا میکرد بعد مربی میشد . مونفیس 2تا دابل فول پشت هم داد و ادبرگ می ایستد و راجر فدرر را تشویق میکند به مانند جوک است

حرف دیگر دوستان که میگفتند مونفیس میخواست تمرکز فدرر را بهم بزنه نیز شبیه لطیفه ای بی مزه بود . فدرر در موقع خشک کردن عرقش کمی طول میداد که مونفیس خندید و سعی کرد خودش هم همونکارو بکنه ، که با اعتراض فدرر به داور بازی همراه شد . در اصل دوستان مطالب رو فقط به نفع فدرر میکشونند

در مورد آسیب دیدگی مونفیس هم که خیلی حرفی ازش نزدن ، دلیل این نوع مصدومیت و در رفتگی داخل سطوح هارد ، به این دلیل است که ورزشکاری که بر روی این سطوح سخت تمرین میکند ، دیگر نباید پاهایش به سطح خیلی نرم ارتباط زیادی داشته باشد . از اینجور مصدومیت ها بیشتر نصیب فوتسالیست ها و والیبالیستها میشه

نکته آخر هم اینکه ما رفتار حرفه ای از فدرر و ادبرگ شاهد نبودیم ، رفتارها فوق کودکانه . اما به نظرم سختی این بازی به چیلیچ خیلی کمک کرد و باعث میشه شانسی برای شکست فدرر داشته باشه . باشد که رستگار شوید
حسام جان متاسفانه 100 درصد این جملاتی که قرمز کردم اشتباه محضه عزیزم. رفتار لُمپن گونه ؟ پیراهنش رو جِر داد وسط زمین ؟ با هوچی گری از تماشاگران خواست تشویقش کنن؟ ( کاری که عده ای از جمله نواک و خود این مانفیس انجام میدن. به تماشاگران گفت بیاید یک جای من رو ... ( اشاره به بازی فرد مذبور با دیمیتروف در مادرید 2013 که البته منجر به باخت فرد مذبور هم شد. ) میشه برای من اون صحنه ای که مانفیس دبل فالت داد و فدرر 6 متر به هوا پرید رو نشون بدی؟ ادبرگ حق نداره وقتی مانفیس با دبل فالت گیمی رو از دست میده از جاش بلند شه و تشویق کنه ؟ بشینه گریه کنه ؟
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-05-2014, 04:34 PM   #320
msh13792
Former Staff

آواتار msh13792

پستها: 953
سپاس: 11,229
در 946 پست 8,591 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer , Juan Martín del Potro , Stanislas Wawrinka

به نيابت از ذوب شده اعظم جناب پيمان
جهت اطلاع بعضي ها
FEDERER BEST FOR AUTOGRAPHS

http://www.atpworldtour.com/News/Ten...utographs.aspx
msh13792 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msh13792 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)