بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2011 > تورنمنتهای مردان > پایان سال بارکلیز (ATP World Tour Finals)

پایان سال بارکلیز (ATP World Tour Finals)

۲۹ آبان - ۶ آذر - لندن انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسابقات ATP Word Tour Finals از نظر شما چه کسی خواهد بود ؟
Novak Djokovic 7 7.78%
Rafael Nadal 20 22.22%
Andy Murray 2 2.22%
Roger Federer 61 67.78%
David Ferrer 0 0%
Jo-Wilfried Tsonga 0 0%
Tomas Berdych 0 0%
Mardy Fish 0 0%
رأی دهندگان: 90. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-17-2011, 02:40 PM   #61
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مهران نمایش پست ها
راجرو عشق است...
اصلا طرفدار راجر شدیم با کسی کل کل نکنیم!
هرکسی منکر اسطوره بودن راجر باشه بدون شک با تنیس آشنایی نداره...
منتظر درخشش اسطوره هستیم...
ایول
خیلی با حال بود , اخه مگه میشه تنیس رو دنبال کرد و از Trick shot های Federer لذت نبرد , بدون تمرین میاد و چنین عملکردی ارائه میکنه , تمرینات Federer رو اگه کسی ببینه فکر میکنه طرف اومده تو پارک با دوستاش تفریح , این بشر به معنای واقعی استعداد داره اگه بعضی وقتها هم شکست میخوره علتش اینه:
Hard work beat talent when talent doesn`t work hard , by michael jordan
ای کاش Federer این جمله رو اویزه گوشش می کرد.
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-17-2011, 02:44 PM   #62
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

ولی Farid جان من فکر کنم نواک در Indoors مشکل داره و این مسابقات آخر سال نیز گواه این موضوع بوده است.
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-17-2011, 02:52 PM   #63
Farid
Forum Expert

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
فرید جان مشکل شما اینه که همه چیزو از دید فنی بررسی میکنی
فدرر بارها شده که از لحاظ فنی برتر از رافا بوده ولی مشکل روحی و روانی ای که در مقابل رافا داره باعث شده بازی رو ببازه
نمونه هاش هم بسیاره
درسته نادال توی سطوح Indoor خیلی از سلاح هاش خنثی میشن ، فرهند تاپ اسپینش مثه جاهای دیگه فدرر رو اذیت نمیکنه ، سرویس اسلایس فدرر از Deuce Court خیلی بیشتر میتونه رافا رو اذیت کنه و .... کاملا مشخصه که شرایط توی ایندور برای فدرر مناسب تره
اما یه مثال ساده میزنم ، توی مسترز کاپه پارسال فدرر فرم خیلی خوبی داشت،کاملا هم بازیها رو تاکتیکی انجام میداد و سعی نمیکرد غریزی بازی کنه .
اما نتیجه چی شد ؟
همه ی تنیسورهای تاپ رو 2-0 برد ، رو به روی یه نادالی که مسلما توی فینال بهترین نمایشش رو ارائه نداد باز هم یک ست رو باخت !
وقتی داشتم مینوشتم میدونستم حالا میگی Murray رو 2-0 برد پارسال اما Nadal رو 2-1.
اون رو هم قبلا بهت گفته بودم Federer یا از روی قصد Murray رو مجبور به حمله کردن و دادن Unforced Error کرد یا Murray جو گرفته بودش و میخواست جلوی هموطنهاش حمله کنه , وگرنه به هیچ وجه چنین نتیجه ای رقم نمیخورد.
چون میدونم بازیها رو ضبط میکنی برو یه بار دیگه اون بازی رو ببین و با بقیه بازیهای بین Federer و Muray مقایسه کن اونوقت میبینی تنها بازی ای که Federer داره در برابر Murray دفاع می کنه همونه.
ضمنا Nadal هم از سرویس Slice فوق العاده خوبی برخورداره , یکی از موثرترین سلاحاش برای Save کردن Break Point هاش در برابر Federer همینه , علتش اینه که توی سطوح Low Bounce توپهای Top Spin دار سنگین Nadal انچنان که باید و شاید ارتفاع نمی گیرند تا Federer رو بر روی بال ضعیفترش که بکهندشه بر روی Back Foot قرار بدهند و وی رو وادار به Unforced Error دادن بکنند و Federer خیلی راحتتر بکهند میزنه تا توی خاک رس یا توی IW.
اگه اینطوری فکر میکنی بحثی وجود نداره , فقط برو H2H بین Federer و Murray و Federer و Nadal رو تو Indoors چک کن.
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-17-2011, 02:56 PM   #64
Farid
Forum Expert

نقل قول:
نوشته اصلی توسط bebe نمایش پست ها
ولی Farid جان من فکر کنم نواک در Indoors مشکل داره و این مسابقات آخر سال نیز گواه این موضوع بوده است.
دقیقا درسته چون هم دوست نداره با توپهای با ارتفاع پائین دست و پنجه نرم کنه و هم دوست نداره توپها به طرفش با سرعت بیاند.
من بعد از Murray گفتم Djokovic خطرناکتره اما مطمئنا به نظر من در بین این سه کم خطرترین حریف تو Barclays برای Federer کسی جز Nadal نیست.
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-17-2011, 03:06 PM   #65
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
وقتی داشتم مینوشتم میدونستم حالا میگی Murray رو 2-0 برد پارسال اما Nadal رو 2-1.
اون رو هم قبلا بهت گفته بودم Federer یا از روی قصد Murray رو مجبور به حمله کردن و دادن Unforced Error کرد یا Murray جو گرفته بودش و میخواست جلوی هموطنهاش حمله کنه , وگرنه به هیچ وجه چنین نتیجه ای رقم نمیخورد.
چون میدونم بازیها رو ضبط میکنی برو یه بار دیگه اون بازی رو ببین و با بقیه بازیهای بین Federer و Muray مقایسه کن اونوقت میبینی تنها بازی ای که Federer داره در برابر Murray دفاع می کنه همونه.
ضمنا Nadal هم از سرویس Slice فوق العاده خوبی برخورداره , یکی از موثرترین سلاحاش برای Save کردن Break Point هاش در برابر Federer همینه , علتش اینه که توی سطوح Low Bounce توپهای Top Spin دار سنگین Nadal انچنان که باید و شاید ارتفاع نمی گیرند تا Federer رو بر روی بال ضعیفترش که بکهندشه بر روی Back Foot قرار بدهند و وی رو وادار به Unforced Error دادن بکنند و Federer خیلی راحتتر بکهند میزنه تا توی خاک رس یا توی IW.
اگه اینطوری فکر میکنی بحثی وجود نداره , فقط برو H2H بین Federer و Murray و Federer و Nadal رو تو Indoors چک کن.

این که فدرر رو به روی ماری فقط دفاع میکرد رو که خودم هم گفتم . خودم و خودت هم کلی با میلاد سر این موضوع بحث کردیم . که میلاد میگفت خود ماری بد بود .
باقی حرفات رو هم مشکلی باهاشون ندارم . مگه من چیزی غیر از اینا گفتم ؟ اینکه نادال و کلا چپ دست ها توی بیشتر ِ Break Point ها از سمت AD Court سرویس میزنن و همین موضوع کار رو برای راست دست ها مشکل کنه ، کاملا منطقیه.منم قبول دارم
من میگم تو اصلا مشکل روحی فدرر مقابل رافا رو در نظر نمیگیری . فقط از لحاظ فنی به قضیه نگاه میکنی . از لحاظ فنی فدرر امسال باید توی RG قهرمان میشد.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-17-2011, 03:21 PM   #66
Farid
Forum Expert

نقل قول:
این که فدرر رو به روی ماری فقط دفاع میکرد رو که خودم هم گفتم . خودم و خودت هم کلی با میلاد سر این موضوع بحث کردیم . که میلاد میگفت خود ماری بد بود .
باقی حرفات رو هم مشکلی باهاشون ندارم . مگه من چیزی غیر از اینا گفتم ؟ اینکه نادال و کلا چپ دست ها توی بیشتر ِ Break Point ها از سمت AD Court سرویس میزنن و همین موضوع کار رو برای راست دست ها مشکل کنه ، کاملا منطقیه.منم قبول دارم
من میگم تو اصلا مشکل روحی فدرر مقابل رافا رو در نظر نمیگیری . فقط از لحاظ فنی به قضیه نگاه میکنی . از لحاظ فنی فدرر امسال باید توی RG قهرمان میشد.
مهم نیست افشین جان من عادت کردم کسائی که تو طول این سالیان از خودم چیز یاد گرفتند که نمونشون از کاربر عادی تا مدیران ارشد تو این فروم کم نیستند با الفاظی مانند:
مشکل تو اینه و مشکلی با حرفات ندارم
باهام حرف بزنند
تو درست میگی
من هم نبودم که بعد از بازی گفتم Federer وایساد به دفاع کردن جلوی Murray تا ازش خطا بکشه بیرون.
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-17-2011, 03:26 PM   #67
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
مهم نیست افشین جان من عادت کردم کسائی که تو طول این سالیان از خودم چیز یاد گرفتند که نمونشون از کاربر عادی تا مدیران ارشد تو این فروم کم نیستند با الفاظی مانند:
مشکل تو اینه و مشکلی با حرفات ندارم
باهام حرف بزنند
تو درست میگی
من هم نبودم که بعد از بازی گفتم Federer وایساد به دفاع کردن جلوی Murray تا ازش خطا بکشه بیرون.
ای بابا !
مگه من چی گفتم که اینقدر ناراحت شدی ؟
مگه من گفتم تو نگفتی Federer وایساد و دفاع کرد ؟ گفتم من هم سر همین موضوع با میلاد بحث کردم ، خودت هم که توی کنفرانس بودی که
من هم قصد بی احترامی به تو رو نداشتم . خودت هم میدونی واست احترام قائلم پس خواهشا جوری حرف نزن که من بهت بی احترامی کردم ، چون اینطور من از دستت دلخور میشم.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2011, 05:46 PM   #68
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

سلام دوستان

اولین بازی انفرادی ساعت چند به وقت ما آغاز میشود؟
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2011, 06:22 PM   #69
Farid
Forum Expert

نقل قول:
نوشته اصلی توسط bebe نمایش پست ها
سلام دوستان

اولین بازی انفرادی ساعت چند به وقت ما آغاز میشود؟
با سلام
هر روز دو بازی انفرادی برگزار میشه یکی ساعت 5:30 و دیگری ساعت 11:30
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2011, 06:24 PM   #70
Farid
Forum Expert

نقل قول:
ای بابا !
مگه من چی گفتم که اینقدر ناراحت شدی ؟
مگه من گفتم تو نگفتی Federer وایساد و دفاع کرد ؟ گفتم من هم سر همین موضوع با میلاد بحث کردم ، خودت هم که توی کنفرانس بودی که
من هم قصد بی احترامی به تو رو نداشتم . خودت هم میدونی واست احترام قائلم پس خواهشا جوری حرف نزن که من بهت بی احترامی کردم ، چون اینطور من از دستت دلخور میشم.
هیچی افشین جان
من بعضی وقتها یهو بی دلیل قاطی میکنم , ببخشید , من معذرت می خوام
از همه دوستان هم پوزش میخوام و همانطور که بارها گفتم ما در کنار یکدیگر از هم چیز یاد گرفتیم , نمونه هاش رو هم قبلا گفتم که چه چیزیائی از Mohammad , Koury , Red Line و بقیه بچه ها خودم به شخصه یاد گرفتم.

ویرایش توسط Farid : 11-18-2011 در ساعت 06:43 PM
27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)