بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

6-12 آبان - پاریس، فرانسه

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسترز پاریس؟
رافائل نادال 23 29.87%
نواک جوکوویچ 13 16.88%
داوید فرر 0 0%
خوان مارتین دلپوترو 5 6.49%
توماس بردیک 0 0%
راجر فدرر 35 45.45%
جو ویلفرد سونگا 1 1.30%
سایرین 0 0%
رأی دهندگان: 77. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-03-2013, 06:12 AM   #41
mjrs
Senior Member

آواتار mjrs

پستها: 129
سپاس: 1,721
در 127 پست 1,045 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره راجر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SHIR FarHad نمایش پست ها
رافای عزیزم تومنی بی نهایت ب جوکوویچ شرف داری . زمانی که راجر توی اوج بود و اونو میبردی متانت در رفتارت بود ,تواضع داشتی ,حرمتارو حفظ میکردی ولــــــــــــــــــی این جوکوویچ با این رفتاراش ,با این منشش ب یک بازنده بیشتر شبیه تا برنده .
خدارو شکر راجر زمانی که توی اوج بود ب این پسره ی .... باج نداد . رابراه می بردش , پشت سرهم توی زمین تحقیرش میکرد , توی فینال یواس اپن سر پوینت قبل مچ پوینت ,تویینری بهش زد که توی تاریخ ماندگار شد .

بله جناب نواک تو بازنده ی واقعی هستی تـــــــــــــــــــــو
سخت نگیر شیرفرهاد جان

نواک هم تنیسور بزرگی هست و توانایی های فوق العاده ای داره، اما از شانس بدش، دوران اوجش هم دوره شده با دو تا از تنیسورهایی که طرفدارای اصیل و خیلی خیلی بیشتری دارن نسبت به اون، نمیتونه با این مسئله کنار بیاد که چرا تماشاگرا اینقدر راجر رو تشویق میکنن و دوس دارن راجر ببره، حاضره تو استادیوم هرکاری کنه که تماشاگرا مقداری تشویقش کنن ( به یاد اون 2 تا مچ پوینت راجر تو یو اس اوپن 2011 که چیکارا نمیکرد )

منم حال نکردم با داد و هواراش و ادا اطفالاش، هندشیک آخر بازی راجر گویای همه چیز بود! (این هم بماند که بعضی مواقع، واموس ها و خوشحالی کردنای نادال بعد از گرفتن یک ست که به مانند بردن یک گرنداسلم است، خیلی رو اعصاب تر است تا این! مورد داریم رو دابل فالت حریف هم داد و بیداد میکرد، البته جلو راجر خودشو جمع میکنه جدیدا )

اما توصیه من به شما اینه که منش نواک رو بذار کنار و از اینکه نواک آماده و روی فرم هست ناراحت نباش، یک نواک آماده توی دنیای تنیس این روزا (که ازش به عنوان Strong era نام میبرن ) از نون شب برای ما واجب تره، برای دنیای تنیس، برای نجات تنیس

mjrs آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mjrs به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-03-2013, 08:09 AM   #42
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

این که تنیس بی نقصی رو ارائه بدی ولی همچنان همه طرفدار فدرر و نادال باشن برای هر کسی سوزاننده است! خب حتماً یه چیزی هست که در اکثر نقاط جهان طرفداران نواک کمتر از فدرر و نادال و حتی ماری هستند.

راستی دیروز موقعی که فدرر داشت سِرو می زد یکی تو جمعیت داد زد و نواک یه چارواداری بارش کرد که بعداً در سایت ضاله ی " لوله ی شما " یا ی*و*ت*ی*و*ب باید ببینیم چی گفته .
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-03-2013, 01:30 PM   #43
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

خوب دوستان دلیل نمیشه اسطورمون از نواک باخت بیایم بهش توهین کنیم به حرحال نواک یکی از بزرگان تنیس هستش و به شخصه اصلا ازکاراش ناراحت نشدم بلکه کمی خوشحالم شدم که چطور تو فشار بود نواک که بعد پیروزی خودشو بروز داد.
دیروز راجر بایکی از بهترین تنیسورهای حال حاضردنیای تنیس مسابقه داشت کسی که چندسال متوالی خودشو تو یک سطح داشته و بیشترین فینالیست تورنمنت ها بوده,واقعا خوشحالم که راجر کم کم داره به اوج برمیگرده هرچند دیگه دیدن راجر مثل قبل محال و بی انصافیه باتوجه به سن و شرایطش ولی بازم میتونه قهرمان تورنمنت های بزرگ باشه واقعا بهش ایمان دارم.
فرر هم مثل همیشه تو هاردکورت مقابل نادال عالی بازی کرد خیلی وقت بود ندیده بودم فرر انقدر آماده باشه تو تمامیه بازی های یه تور خیلی زیبا بازی کرد.
نادال هم واقعا خستگیش کلا نمایان شد تو این تورهای اخیر دچار افت شده چیزی که به نظرم نادال بیشترسال ها بعد یو اس اوپن گرافتارش میشه ولی بازم خوب بازی کرد.
دوروز دیگه بازی های فردا دوباره تکرار میشه ببینیم اینبار رافا و راجر چیکارمیکنن.
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-03-2013, 01:48 PM   #44
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SHIR FarHad نمایش پست ها
رافای عزیزم تومنی بی نهایت ب جوکوویچ شرف داری . زمانی که راجر توی اوج بود و اونو میبردی متانت در رفتارت بود ,تواضع داشتی ,حرمتارو حفظ میکردی ولــــــــــــــــــی این جوکوویچ با این رفتاراش ,با این منشش ب یک بازنده بیشتر شبیه تا برنده .
خدارو شکر راجر زمانی که توی اوج بود ب این پسره ی .... باج نداد . رابراه می بردش , پشت سرهم توی زمین تحقیرش میکرد , توی فینال یواس اپن سر پوینت قبل مچ پوینت ,تویینری بهش زد که توی تاریخ ماندگار شد .

بله جناب نواک تو بازنده ی واقعی هستی تـــــــــــــــــــــو
فرهاد جان جایگاه فدرر تو دنیای تنیس تثبیت شده است با این برد و باختا چیزی از فدرر کمو زیاد نمیشه ، فقط سعی کن از دیدن فدرر تو این روزهای پایانیش لذت ببری چون از این فرصتا دیگه بدست نمیاد همانطورکه طرفداراش تو پاریس از دیدنش لذت میبردند .
نکته ای که در مورد نواک باید گفت اینه که ما چه خوشمون بیاد چه نیاد نواک جزو بزرگترین تنیسورای تاریخه، قبول این مسئله میتونه خیلی از مسائل رو حل کنه در واقع نواک از عوامل اصلی نامگذاری این دوره تنیس به دوره golden era هست. گرچه در حال حاضر اعتبارش کمتر از فدرر و نادال هستش ولی به نظر من همین الانشم اعتبارش تو دنیای تنیس تا اندازه افرادی مثل آغاسی هست
.
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-03-2013, 03:43 PM   #45
thierry
Junior Member

آواتار thierry

پستها: 2
سپاس: 6
در 2 پست 19 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: James Blake , Novak Djokovic ,Leyton Hewitt , Andy Roddick Gustavo Kuerten ,David Goffin

من نمیدونم چند سالته مستر شیر فرهاد اما لطفا یاد بگیر به تنیسور مورد علاقه دوستان احترام بگذاری

خود من از سال 2007 طرفدار نواک شدم فینال us open قبلش هم طرفدار جیمز بلک بودم

زمان بچگیم هم صبح های تابستون پا میشدم بازی گوستاو از شبکه 3 می دیدم اینا رو بهت

گفتم که فکر نکنی چون طرفدار نواکم تنیسو بیشتر از یک سال نیست دیدم

دلیل بر پست ندادنم در این انجمن بیشترش بخاطر بی احترامی های مکرری بود که به نواک میشد

امیدوارم دوستان به همه تنیسور ها به یک اندازه احترام بگذارند

ویرایش توسط thierry : 11-03-2013 در ساعت 05:49 PM
thierry آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی thierry به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-03-2013, 04:18 PM   #46
djoker
Member

پستها: 45
سپاس: 16
در 37 پست 96 بار سپاسگزاری شده

الکی به خوشحالی های نواک گیر ندین.نواک در بازی با تنیسوریای ضعیف ترم همین طوری خوشحالی می کنه.قضیه مچ پوینت آزاد امریکا همش بهونست تقصیر خود فدرر بود باید تمرکز بیشتری می کرد تو اون لحظه بهرانی. که نواک طرفدارش کمترن هم یه بحثه دیگست.کلا به اینا کار ندارم.در مورد بازی نواکم باید بگم که نواک سال 2011 آماده ترین فرم رو توی تاریخ داشته البته برای این حرفمم دلایلی دارم که حالا بگذریم.در مورد زیبایی بازی نواکم باید بگم که از سال 2010 تا امسال زیباترین بازی های سال به انتخاب مسئولین و مردم رو هم نواک انجام داده پس در مورد زیبا بازی کردن نواک هم حرفی نمیمونه.
نواک-راجر یو اس اپن 2010
نواک راجر یو اس اپن 2011 بهترین بازی 3 سته
نواک-اندی روم 2011 بهترین بازی 2 سته
نواک-رافا استرالیا 2012 3 سته
نواک-ادی شانگهای 2012 2 سته
به هر باید قبول کرد که نسل بعد نواک احتملا تنیسور های اسلایس کش و زیر توپ زنی هستن مثل tomicو...
یا یسری دراز چکشی سرویس زن مثل ایسنر و......
djoker آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی djoker به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-03-2013, 04:22 PM   #47
mehrdadmms
Junior Member

پستها: 2
سپاس: 0
در 0 پست 0 بار سپاسگزاری شده

پس چرا کانال jsc+5 دیروز مسابقات رو نشون نمیده؟
من کانال jsc 2 رو ندارم
mehrdadmms آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-03-2013, 04:24 PM   #48
Code
Member

آواتار Code

پستها: 62
سپاس: 315
در 61 پست 287 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Novak Djokovic

خیلی وقت بود پست نداده بودم اما یک انتقاد میخوام بکنم نه توی این جا هر جای دیگه طرفداران رافا و راجر
از هواداران بقیه تنیسور ها بیشتره اما دلیل نمیشه به بقیه بازیکنا بی احترامی بشه یکی از دلایل اینکه هواداران این دو بیشتره زود تر جام بردند بازی زیبایی می کردند که از ابتدا هوادارانی جمع کردن
و اسمشون دیگه به اصطلاح همه گیر شده بود و با بردن گرن اسلم های بیشتر به تعدادشون اضافه هم شده
نواک سال 2006 چقدر طرفدار داشت الان چند برابر شده؟ ماری چقدر طرفدار داشته الان بیشتر نشده ؟ خوب بازی زیبا بردن گرند اسلم همه اینا تاثیر داره . و یک گله از بعضی از هواداران راجر که تا چیزی میشه
میان میگن 17 تا گرند عزیز من چه ربطی داره تو فوتبال هم رئال 9 تا قهرمانی داره باید هر بازی که باخت بگه تو 9 میفهمی یعنی چی ؟ جریان خودمونه دیگه 6 تایی ها معروف بابا بسه این حرفا

کریس رونالدو و مسی مثال میزنم بعضی ها مسی رو دوست داران اخلاقش بهتره از نظرشون بازیش بهتره به کریش میگن مغرور اما خودتون هم میدونید هر کی هر چیزی بگه از ارزشهای مثلا کریس رونالدو کم نمیشه
که هر بازی گل میزنه نواک هم جریانش دقیقا همینجوره شما می گین اخلاق نادره بازنده هست
اما این حرفا فایده نداره همه اونو به عنوانه یکی از بهترین بازیکن های تنیس میشناسن
لطفا این بحث های الکی رو بزارید کنار از دیدن بازی لذت ببرید این همه ارزشهای یک بازیکن پایین نیارید
Code آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Code به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-03-2013, 05:22 PM   #49
Aryan
Novak's Fan

آواتار Aryan

پستها: 591
سپاس: 2,600
در 577 پست 3,841 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic = Roger Federer = Maria Sharapova = Eugenie Bouchard = Victoria Azarenka

میخواستم برگردم به TT ولی بازم میبینم به تنیسور مورد علاقم توهین میشه و تحملش برام خیلی سخته.
خیلی سخته یکم دوستان خودشونو نگه دارن؟؟بقیه ام برین تشکر بزنین!!! منم هیتر رافام ولی دلیل نمیشه هر تورنمنت دربارش بگم.

دوستان یه جور حرکات و تحلیل میکنن که فک میکنم شاید من یه بازی دیگه ای و میدیدم
من بعد از نواک همیشه طرفدار راجر بودم و میگم که راجر اسطوره ی تنیسه.

و باز هم میگم به هواداران نواک این انجمن به درد ما نمیخوره !!!!!

ویرایش توسط Aryan : 11-03-2013 در ساعت 05:33 PM
Aryan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Aryan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-03-2013, 06:13 PM   #50
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

دوستان عزیز هوادار جوکر :
فرهاد عزیز از شدت تعصب و علاقه به راجر و عصبانیت از رفتار جوکر نظری داد که مطمئنم صرفا به خاطر ناراحتی بوده وگرنه فرهاد نازنین به هیچ وجه اهل بی احترامی به هیچ تنیسوری نیست ، بعدش همه دوستان طرفدار جوکر اومدن در مذمت حرفهای فرهاد جان صحبت کردن ، خوب خیلی هم خوبه ولی سابقه نشون داده دوستان در موارد مشابه همین رفتار رو داشتن که امیدوارم تکرار نشه و هیچ کسی به هیچ تنیسوری بی احترامی نکنه چه اون تنیسور هوادار داشته باشه و چه نداشته باشه . البته سوالی که برای من مطرحه اینه که پسر دراز چکشی سرویس زن مثل ایسنر اساسا توهین به ایزنر محسوب میشه یا نه ؟ و اگر میشه چرا دوستان در این مورد مشابه سکوت اختیار کردن و اظهار نظری نمیکنن ؟ ضمن عرض پوزش از همه عزیزان

راجر عزیز : عاشقتم اسطوره دوست داشتنی و تموم نشدنی ام
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)