بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > رافائل نادال (Rafa Nadal)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-30-2011, 01:04 PM   #41
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

عصر بخیر.تمرین امروز با بازیکن جونیور پول تولدو بسیار پر بار و غنی بود.من در روزهای آینده هم با او تمرین خواهم کرد.

(فیس بوک رافا)
دیروز

برای اطلاعات بیشتر از پول تولدو میتونید به این سایت برید

تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg فخیشغ.jpg (32.8 کیلو بایت, 6 نمایش)
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-30-2011, 11:35 PM   #42
moris
Senior Member

آواتار moris

بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

امروز یه جایزه از دوست قدیمیم (کیا موتورز) دریافت کردم.
این جایزه یکی از صنایع دستی کره هستش که اسمش Gilt bronze Incense Burner of Baekje
اونطور که من فهمیدم تو این ققنوس یه توپ هست به نام Cintamani
در ادامه رافا اضافه میکنه که این یک جواهر جادویی برای برآورده کردن تمام آرزوهاست.
همچنین از طرفداراش میخواد که آرزوهاشون رو بنویسند.

(فیس بوک رافا)
تعدادی از آرزوهای طرفدارای رافا
ببخشید دیگه ترجمه نمیکنم که جذابیتش از بین نره !

i wish i pass all my exams....and that u win US Open!!!!!

I wish for a tennis lesson with you

Hi Rafa! My mom is 70. She knew nothing about tennis until she saw you play 3 years ago at the Wimbledon and turned into a happy teenager again! It's so fun watching her watching you play on TV. It'll be nice if you could give my mom a surprise. She calls you
her 'Spanish son'! =) We're in Singapore. Best of luck to you for the US Open!

My wish would be to spend the rest of my life with you, but as I know this would be impossible I would settle for a day with you at your home in Mallorca. I could make you cookies and we could have some great discussions. You could help me with my Spanish which is not very good and I would love to help you with your English. Mind you I think your English is really good. I would be quite happy if you could remain injury free and had a healthy and more sucessful career, winning everything. Remember, keep faith in yourself and your ability. Good Luck for the rest of the season and I hope you get all you wish for.Besos, Angela.

i wish that mr mohamed elbaradei become the next president of egypt " my country "

see you beat djokovic again , and speak to you face to face

همچنین خیلی ها آرزو کرده بودن تا رافا دوباره رنک 1 رو پس بگیره و بتونه نواک رو شکست بده.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg rafa.jpg (59.8 کیلو بایت, 60 نمایش)
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-01-2011, 05:19 PM   #43
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Lightbulb تمرينات سخت رافا

رافا در فيس بوك خود گفت :

These days are being tough and very physical intense workouts. I'm really keen on returning to competition!!

Here goes a video of today's training with Pol Toledo. Thanks for your support!! Rafa

او گفته كه سخت در حال تمرينات فيزيكي است و مشتقانه منتظره كه به رقابت برگرده .

تمرينات من با Pol Toledo . . .

با تشكر از حمايت شما

رافا

Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-02-2011, 07:58 PM   #44
moris
Senior Member

آواتار moris

1.سلام.امروز اکانت جدید توییترم رو ساختم @RafaelNadal .منتظر حمایتتون در این پروفایل هستم ممنون که اونجا هم با من هستید.

2.امروز پسرعموهای من اومدن به تمرین.ما یه عکس گرفتیم
.

(فیس بوک رافا)
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 253281_10150263889976026_64822581025_7756640_5057755_n.jpg (29.9 کیلو بایت, 7 نمایش)
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-02-2011, 09:18 PM   #45
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

us open Outfit

Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-04-2011, 10:48 AM   #46
moris
Senior Member

آواتار moris

صبح بخیر . آغاز تور آمریکا :) .مونترئال میبینمتون.رافا

(فیس بوک رافا)

تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 198688_10150265254716026_64822581025_7771507_6884216_n.jpg (73.3 کیلو بایت, 104 نمایش)
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-05-2011, 06:21 AM   #47
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض اعلام امادگی نادال برای حضور در جام دیویس

مادرید - رافائل نادال از آمادگی خود برای شرکت در مرحله نیمه پایانی جام دیویس، برای تیم اسپانیا خبر داد.

قهرمان آزاد فرانسه می گوید در صورت درخواست کاپیتان تیم، آلبرت کاستا در این رقابتها که از 16 تا 18 سپتامبر برگزار می شود، حضور خواهد یافت “I’ll be there.”

نادال، مرحله یک چهارم نهایی برابر ایالات متحده را به خاطر دوره نقاهت بعد از فصل خاک و گرنداسلم ویمبلدون از دست داد .

اسپانیا به عنوان میزبان در مرحله نیمه نهایی به مصاف تیم فرانسه می رود . این رقابتها در شهر کوردوبا و در کورت خارک رس برگزار می شود .

Nadal says he is fit and feeling well “or I wouldn’t be on my way to Montreal” where he will play a Masters event.

Spain is looking for a third Davis Cup title in four years and a fourth since Nadal began regularly playing in 2004. France lost to Serbia in last year’s final.

The Plaza de Toros bullfighting arena in Cordoba will host the best-of-five semifinal series on clay.
M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-07-2011, 07:20 AM   #48
moris
Senior Member

آواتار moris

روز دوم تمرین در مونترئال !!! امروز با دوستم Pico :) رافا.

(فیس بوک رافا)

---------------------

بعد از تمرین یه بازی تبلیغاتی با نواک جکوویچ داشتم.رافا.

(فیس بوک رافا)

--------------------

سلام.
Estefania از ATP به ما گفتش که میخواد شغلش رو عوض کنه.دلمون واسش تنگ میشه و تو کار جدیدش بهترینها رو واسش آرزومندیم.تشکر برای زحماتی که کشیدی. رافا.

(فیس بوک رافا)

15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-13-2011, 01:43 PM   #49
Mahmood
Senior Member

پستها: 505
سپاس: 0
در 511 پست 4,814 بار سپاسگزاری شده

Afternoon to do something different. We have gone out in bike to visit Montreal. It has helped to clear my mind. Thanks everybody for your support

دیروز عصر به وقت مونترال رافا و تیمش با دوچرخه یه گشتی در شهر زدند تا به گفته خودش به پاک کردن ذهنش از شکست در مونترال کمک بشه

تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 251406_10150272223226026_64822581025_7839293_8031049_n.jpg (50.1 کیلو بایت, 8 نمایش)
نوع فایل: jpg 205910_10150272228241026_64822581025_7839323_7152016_n.jpg (43.2 کیلو بایت, 8 نمایش)
Mahmood آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahmood به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-18-2011, 12:22 PM   #50
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

بعد از رقابت های اوپن استرالیا در سال 2009 و در راه بازگشت از این کشور به سمت خانه بود که پدرم مرا از مشکلاتی که بین او و مادرم به وجود آمده بود، مطلع کرد . در همان لحظه اول، طعم تلخ جدایی والدینم را زیر دندانم چشیدم . این خبر خیلی ناراحتم کرده بود به طوری که در ادامه سفر نتوانستم حتی یک کلمه هم با پدرم حرف بزنم .

مسئله اینجا بود که پدر و مادر من، پایه اصلی زندگی‌ام بودند و حالا فرو ریختن این پایه را نزدیک می دیدم. آن پیوستگی و تداومی که در طول زندگی‌ام برایش ارزش زیادی قائل بودم، داشت به دو نیمه تقسیم می شد و احساساتم داشت از هم می اشید. خانواده ما، خانواده ای صمیمی و متحد بود و هیچ نشانه ای از درگیری و کشمکش در آن دیده نمی شد؛ تنها چیزی که میان ما بود، هماهنگی، همدلی و خوشحالی بود . حتی فکر کردن به این موضوع که پدر و مادرم بعد از سی سال زندگی مشترک داشتند از هم جدا می شدند، قلبم را به درد می آورد. خانواده برای من بسیار مقدس بود و به من ثبات و امنیت می داد. بازگشت به خانه همیشه برایم لذت بخش بود و حالا به کاری سخت و غریب تبدیل شده بود . خانه دیگر آن مکان امن نبود که من از آن همه هیاهوی رقابت ها و جام ها و مسابقات مختلف به ان پناه می بردم . دیگر پدرم از ان خانه رفته بود و صدای بلند خنده های ما، وقتی بنابر سنتی خانوادگی برای خوردن ناهار با خواهر و پدر و مادرم دور یک میز جمع می شدیم، جایش را به سکوتی سنگین و عذاب اور داده بود . با همه اینها، این اتفاقات تلخ ابتدا روی بازی من تاثیر نگذاشت و روی دور برد افتاده بودم و این شرایط پربار چند ماهی ادام هداشت . با این حال این پیروزی ها مرا چندان خوشحال نمی کرد . رفتارم بد شده بود، افسرده شده بودم و شور و اشتیاقم را از دست داده بودم. از همه فاصله می گرفتم و مکالماتم با دیگران سریع و کوتاه شده بود و این مربی و اطرفیانم را نگران کرده بود . در ظاهر ماشین خودکاری بودم که تنیس بازی می کرد و در درون همه عشق و احساسم را از دست داده بودم . انها می دانستند که بالاخره یک روز، دیگر نمی توانم مثل قبل دوام بیاورم و پیروز باشم و این طور هم شد . اول از همه زانویم آسیب دید و اثرش را در مسابقات میامی دیدم. دردم هر روز بیشتر و بیشتر می شد . کمی بعد نوبت به مسابقات اوپن فرانسه رسید که 4 بار قهرمانی پی در پی آن را در کارنامه ام داشتم و باید هر طور بود از این عنوان دفاع می کردم اما در دور چهارم به رابین سودرلینگ باختم و اولین باخت را در این تورنمنت برایم رقم خورد . از اول هم باید می دانستم که با این روح و جسم ناتوان، نمی توانستم کاری از پیش ببرم .

همان سال از شرکت در ویمبلدون بازماندم و ظاهرا دلیل اصلی اش زانوهایم بود اما خودم به خوبی می دانستم که وضعیت روحی ام همه چیز را خراب کرده . شور و اشتیاق برای رقابت در من افول کرده بود؛ انگار چشمه جوشان آدرنالین در خونم خشک شده بود . البته هیچ وقت به آن نقطه ای نرسیدم که مثل خیلی از تنیسورهای حرفه ای از این ورزش نفرت پیدا کنم . به نظرم آدم نمی تواند از چیزی که نان را به سفره اش آورده و به زندگی اش معنا داده، متنفر شود. شاید دوره ای در زندگی هر تنیسور باشد که از ادامه راه خسته شود و اشتیاق کافی برای رقابت کردن در سطوح بالا نداشته باشد، چرا که این کم کاری ها و ضعف نشان دادن ها به هر حال روی زمین مسابقه خودشان را نشان خواهند داد اما به هر حال موقعیت هایی در زندگی به وجود می آیند که نمی توانی با صد درصد ذهن و جسمت به راه ادامه بدهی، در این موارد تنها کاری که می شود کرد این است که توقف کرد و منتظر ماند تا آن حرارت و شور و شوق گذشته بازگردد .

روزنامه خبر ورزشی - 27 مرداد 1390
منبع : The Teleghraph
M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)