بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

14-21 مهر - شانگهای، چین

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-13-2013, 03:07 PM   #81
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behr@d نمایش پست ها
تبریک به طرفداران نوله ....

بچه ها مگه تو ست سوم دلپوترو فرصت خوبی برای بردن داشت که از دست داد ؟؟ من بازیو ندیدم خواهشا یکم برام توضیح بدین ....

مرسی
من الان زیاد حالم خوب نیس شاید چرت و پرت بگم ولی تا اونجا که یادمه دلپوترو 1 بریک پوینت

داشت که نمیشه گفت فرصت خوب برای بردن.چون جوکوویچ بریک پوینتاش بیشتر بود واگه اون یه

بریک پوینت خوان رو ببینیم و بریک پوینت های نواکو نبینیم،بی انصافی کردیم.

نواک 2 تا مچ پوینت هم داشت که مارتین تونست سیو کنه.

از اونجا که نواک راحت تر هولد می کرد - با کمک سرویس ها و ریترن های بهترش نسبت به خوان -

میدونستم که یا خوان بریک میشه و یا اگه بریک نشه،تو تای بریک کارش ساخته است.
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2013, 03:57 PM   #82
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

خوان عزیزم !

دارم میمیرم از ناراحتی.انگار همه غم و غصه های دنیا رو سرم خراب شده.

ولی راضیم ازت.

سپاسگزارم که مثل یه مرد واقعی جنگیدی.

راستی،چقدر تنها و بی کس بودی! جز عده معدودی آرژانتینی کسی هوادارت نبود.ولی رقیبت دائما تماشاگرا

رو تحریک میکرد. خوشحالم که تو از این کارا بلد نیستی و مثل یک مرد، راست و پاک میبازی.
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2013, 06:13 PM   #83
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

واقعا خسته نباشید میگم به هردو تنیسور واقعا هروقت دلبودرو آماده باشه تمامیه مسابقاتش زیبا و حساس از آب درمیاد مخصوصا با بزرگان خیلی از این بسرخوشم میاد امیدوارم تو مسترز فرانسه هم موفق باشه واقعا چیزی برای هواداراش کم نزاشت و به خوبی نمایش ضعیف ست اولشو جبران کرد.
واقعا نواک نشون داد حقش بود و هست که مدت زیادی رو نامبروان باشه نواک حدودا 5 یا6 سالی میشه خودشو تو یه سطح حفظ کرده واین نشون از شایستگی او هستش تبریک میگم بو او و هوادارانش
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2013, 06:45 PM   #84
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
تو 10 سال گذشته یا تنیس نمی دیدی یا اینکه کلا از باخت نادال شور و شعف مثال زدنی در نواحی داخلیتون شکل میگیره !!!!! میگفتی 1-2 سال آدم میتونست یه کم درکت کنه اما 10 سال نشون میده وضعیتت خیلی وخیم هستش مستر علیفر !!! یعنی یه نامبر وانی اندازه 10 سال فشار آورده بهت ؟؟؟ !!!!
جالبه !!! تو 10 سال گذشته همچین اجرایی از هیچکسی ندیدی اونوقت میگی شاید فردا از نوله ببازه ؟؟؟؟ دمت گرم با این تحلیل زیبا !!!
واقعا متاسفم برای اون قسمت قرمز
اول دوست عزیز بد نیست یکم ادب داشته باشه و بدونی که داری این پیغام رو برای یک مرد 56 ساله مینویسی. فرض کن داری برای بابات یا داداش بزرگت پیغام مینویسی. با این لحن مینویسی؟ خدا رو شکر که اینجا نیست که این پیغام رو بخونه. ولی همیشه هرکس اینجا پیغامی داشته برای آقای علیپور من بهشون رسوندم.
بار ها گفته شده آقای علیپور در تنیس مردها طرفدار هیچکی نیست و فقط در تنیس خانمها طرفدار کوزنتسووا است.
آقای علیپور همیشه خودش از نادال تعریف و تمجید میکنه و بارها به من گفته فقط از تماشای تنیس لذت ببر و زیاد خودت رو به خاطر باختهای نواک ناراحت نکن. چرا فکر میکنی از باخت نادال خوشحال شده؟
چرا فکر میکنی شماره 1 شدن نادال سوزش داره؟؟؟ مگه همه تنیس نامبر وانی است؟
من خودم شخصا دیروز از بازی دلپوترو مقابل نادال تعجب کردم. که اینقدر با کیفیت بازی میکرد با اینکه نادال همه توپها رو خوب برگشت میداد خوان راحت توپها رو به سمت راست و چپ رافا میفرستاد. به نظر من 80% فورهند های خوان کاملا قابل پیشبینی است که به کدوم طرف میره ولی نادال با برگشتهاش نتونست کاری رو از پیش ببره.
جالبه که شمایی که من نمیدونم چند سال است تنیس تماشا میکنی از یک مردی که از سال 68 تنیس رو دنبال میکنه ایراد میگیری.
مشکلی نیست میتونی انتقاد کنی ولی مودبانه.
من اگه خبرهای آقای علیپور رو اینجا میزارم چون استقبال خوب میشه و من برای اونهایی میزارم که قدر اینجور خبرها رو میدونن و میدونن ترجمه کردنشون چقدر سخت و زحمت داره. شما میتونی نخونی دوست عزیز.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2013, 07:12 PM   #85
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

تبریک عرض میکنم خدمت طرفداران نواک .
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2013, 07:59 PM   #86
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

قهرمانی نوله رو تبریک میگم
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2013, 09:12 PM   #87
sspol
Senior Member

آواتار sspol

پستها: 153
سپاس: 1,820
در 135 پست 921 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال

با اینکه دل پوترو نادالو شکست داده بود ولی دوست داشتم این فینالو ببره
بهر حال به طرفدارن نواک تبریک میگم
sspol آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sspol به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2013, 10:37 PM   #88
مهران
Senior Member

آواتار مهران

پستها: 420
سپاس: 2,884
در 405 پست 3,181 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

تبريك به نوواكي ها... بي نظيره اين پسر
دلپو هم كه يه جورايي توي قلب ما راجري ها جا باز كرده كه از باختش ناراحت ميشيم و از بردش خوشحال...
خيلي خوب جنگيد دلپو، اميدوارم روي همين فرم بمونه
مهران آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مهران به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2013, 11:21 PM   #89
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
اول دوست عزیز بد نیست یکم ادب داشته باشه و بدونی که داری این پیغام رو برای یک مرد 56 ساله مینویسی. فرض کن داری برای بابات یا داداش بزرگت پیغام مینویسی. با این لحن مینویسی؟ خدا رو شکر که اینجا نیست که این پیغام رو بخونه. ولی همیشه هرکس اینجا پیغامی داشته برای آقای علیپور من بهشون رسوندم.
بار ها گفته شده آقای علیپور در تنیس مردها طرفدار هیچکی نیست و فقط در تنیس خانمها طرفدار کوزنتسووا است.
آقای علیپور همیشه خودش از نادال تعریف و تمجید میکنه و بارها به من گفته فقط از تماشای تنیس لذت ببر و زیاد خودت رو به خاطر باختهای نواک ناراحت نکن. چرا فکر میکنی از باخت نادال خوشحال شده؟
من خودم شخصا دیروز از بازی دلپوترو مقابل نادال تعجب کردم. که اینقدر با کیفیت بازی میکرد با اینکه نادال همه توپها رو خوب برگشت میداد خوان راحت توپها رو به سمت راست و چپ رافا میفرستاد. به نظر من 80% فورهند های خوان کاملا قابل پیشبینی است که به کدوم طرف میره ولی نادال با برگشتهاش نتونست کاری رو از پیش ببره.
جالبه که شمایی که من نمیدونم چند سال است تنیس تماشا میکنی از یک مردی که از سال 68 تنیس رو دنبال میکنه ایراد میگیری.
من اگه خبرهای آقای علیپور رو اینجا میزارم چون استقبال خوب میشه و من برای اونهایی میزارم که قدر اینجور خبرها رو میدونن و میدونن ترجمه کردنشون چقدر سخت و زحمت داره. شما میتونی نخونی دوست عزیز.
زیاد تعجب نکن دوست عزیز !
کاربر محترم مورد نظر یکم توهم زده و فکر میکنه رافائل نادال ملک شخصیشه و یا مثل هولوکاسته و نباید کسی حرفی در موردش بزنه .
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-14-2013, 03:54 PM   #90
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
وقتی کسی چرت و پرت میگه چرت و پرت هم تحویل میگیره !!
من هر طور بخوام با یه موجود مجازی و ساخته تخیلات یه نفر صحبت میکنم !! ایشون هر موقع اومدن اینجا عضو شدن میتونن از خودشون دفاع کنن !
اون خبر اگر ترجمه هستش پس چرا نظرات خودش رو قاطیش کرده ؟؟؟ کسی که مدعی میشه تو 10 سال اخیر همچین اجرایی از کسی ندیده مشخصه ذهنیتش از کجا ناشی میشه !!!
والا سال 68 تو کل ایران شاید 100 نفر هم ماهواره شخصی نداشتن اون هم تا اونجایی که من یادمه ماهواره دیجیتال تو ایران حدودهای سال 75 به بعد اومد شاید هم دیرتر .حالا ایشون احتمالا از صدا و سیمای خودمون ورزش گل بال رو با تنیس اشتباه میگیرفته !!! مرد حسابی بچه خر نمیکنی که میگی از سال 68 تنیس رو دنبال میکرد.سال 68 تنیس ایران خودش رو هوا بود اونوقت تنیس جهان رو ایشون دنبال میکرد؟؟؟ یه منبع بهش بگو بزاره که سال 68 چه جوری دنبال میکرده ؟؟؟
بله ترجمه کار سخت و وقت گیری هستش و ارزش داره تا زمانی که تخیلات خودت رو قاطیش نکنی.
هر چقدر فکر میکنم میبینم آخه آدم چه جوری جو گیر شده بوده که 10 سال تنیس حرفه ای رو که امثال آغاسی و فدرر و نادال و جکوو و ... رو دیده به یک بازی ساده میفروشه !!!
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)