بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2017 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

27 دی - 10 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-18-2017, 10:46 AM   #41
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : گفتگو تبادل نظر و تحلیل پیرامون Australian Open 2017 نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس

مقابل تنیسورهایی مثل حریف امروز راجر و اصولا تنیسورهایی که اولترا اگرسیو هستن , نه فقط راجر که هیچ تنیسوری نمیتونه بازی خودشو انجام بده

به هر حال مشخصه که این بازی چه راجر تریپل بیگل میکرد چه میباخت نمیتونه معیاری خوبی برای تعیین سطح تنیسورها باشه , و بیش از این نیاز به توضیح نداره به امید موفقیت راجر در راند بعد

ویرایش توسط sina1993 : 01-18-2017 در ساعت 10:52 AM
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2017, 11:03 AM   #42
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : گفتگو تبادل نظر و تحلیل پیرامون Australian Open 2017 نخستین گرند اسلم فصل مسابقات تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sina1993 نمایش پست ها
مقابل تنیسورهایی مثل حریف امروز راجر و اصولا تنیسورهایی که اولترا اگرسیو هستن , نه فقط راجر که هیچ تنیسوری نمیتونه بازی خودشو انجام بده

به هر حال مشخصه که این بازی چه راجر تریپل بیگل میکرد چه میباخت نمیتونه معیاری خوبی برای تعیین سطح تنیسورها باشه , و بیش از این نیاز به توضیح نداره به امید موفقیت راجر در راند بعد
بنظر خودت وقتی در مقابل این بازیکن اینطوریه در مقابل امثال کیریوس نیشی یا همون بردیچ اصلا شانسی داره!؟
رافا اندی نواک که دیگه هیچی شوخیش هم زشته
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-18-2017, 02:06 PM   #43
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

TennisFa.com (تنیس‌فا), [18.01.17 13:15]
‍ (ربات تلگرام)

«یک توپ **** هم نمی‌تونی داخل زمین بزنی»

?????? این جمله‌ای است که راجر فدرر امروز هنگامی‌که از حریفش در ست سوم عقب افتاده بود، به خود گفت.

در ورزش تنیس، استفاده از الفاظ رکیک‌، در صورتی‌که قابل شنیدن باشد، می‌تواند شامل جریمه شود.

اخبار تنیس:
Telegram: Join Group Chat

@tennisfa
??????Tennisfa.com
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-18-2017, 03:21 PM   #44
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

پستها: 592
سپاس: 2,794
در 585 پست 3,988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: بزرگترین و پر افتخار ترین تنیسور تاریخ *Roger federer*

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
من برای هر گرند اسلم وارد انجمن میشم تا از حال و هوا و اخبار با خبر بشم ، البته که خود سایت atpworldtour خیلی جامع و کامل توضیح میده اما دوست دارم حال و هوای نظرات بچه هارو هم ببینم. ی مشکلی که سایت پیدا کرده نبود اون مطالب کارشناسانه است (که البته خیلی هم کارشناسی شده نبود اما جذاب بود). دیگه از دوستان قدیمی خبری نیست و حیف که اون مطالب جای خودشونو به ی مشت بحث و جدل داده ، بر سره پرچمداری فلان تنیسور.

با این اوصاف هم همچنان من برای هر گرنداسلم به سایت سر میزنم تا هم از پست های جامع پاور عزیز استفاده کنم ، هم کانال پوشش دهنده رو متوجه بشم و هم ببینم دوستان تبادل نظر میکنند یا تحمیل نظر.
یک نمونه از دوستانی که من کاری ندارم طرفدار کی هست اما :

دوست عزیز من ، شما خودت پست های قبلی خودتو ببین ، بعد نظر راجع به کسی دیگه بده ، شما آیا فوایدی در پست هایی که میزاری میبینی ؟ بازی نواک و ورداسکو رو بازی مرگ و زندگی برای نوله میدونستی ؟! همه کارشناس ها بازیُ 3 سته به سود نوله پیش بینی کردن ، اونوقت شما از حساسیت بازی میگفتی. اما اون سمت قضیه برام جالبه ، شما میگی فدرر خیلی آمادست ! امروز بازی فدررُ دیدم و چیزی که خودشم اذعان داشت این بود که به شدت کند شده. ولی شما جوری پست میزاری که انگار فدرر رنک 2 و 3 رو حذف کرده. من از فدرر متنفر نیستم اما وقتی نظرهای شما ذوب شدگان میبینم ازش بدم میاد. بگذریم ، کور خود و بینای مردم ، من نمیگم کاربری که 100 یوزر داره درست میگه ، اما کسی میاد چیزی میگه که 4 تا پستش سود و سواد به تنیس ما اضافه کنه ، نه شما.

فدرر تو مصاحبش بشدت متواضعانه گفت که پیر شده و کند کار میکنه ، حریف بعدی هم بردیچ هست که بازی جذابی میشه ، دو تا از تاپ 10 های سابق که به شدت اُفت کردند. فدرر گفت بردیچ کسیه که خیلی دوست داره منو ببره ، و خوشحال میشه از این کار. نظر راجع به این بازی به شدت سخته ، بازی خیلی نزدیک خواهد شد ، اما من شانس فدرر بیشتر میدونم ، چون بردیچ توی زدن سرویس ها کمی نامتعادل هست و این یک شانس خوب برای راجر که سرویس هایی با فراز و نشیب کم میزنه. اما فدرر نشون داده از ست دوم به بعد دیگه خسته میشه و سخت میتونه بازی کنه. باید ببینیم پس فردا کدومشون به پیروزی میرسن. البته من بازی بردیچ ندیدم اما راند 4 به شدت سخت هست برای هرکی که صعود کنه
زیاد خودتو اذیت نکن اینجا هر کس نظر خودشو میگه که مجبور به خوندنش نیستی!!.‌ ... در مورد اسطوره هم زمان مشخص میکنه ... ۱۸
pourya RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2017, 03:38 PM   #45
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pourya RF نمایش پست ها
زیاد خودتو اذیت نکن اینجا هر کس نظر خودشو میگه که مجبور به خوندنش نیستی!!.‌ ... در مورد اسطوره هم زمان مشخص میکنه ... ۱۸
گل گفتی.جوابت بسیار کم ولی در عین حال سنگین و دندان شکن بود.تاریخ بهترین قاضی ست.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2017, 03:41 PM   #46
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

I LOVE ROGER FEDERER
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2017, 04:38 PM   #47
ehsm
Senior Member

آواتار ehsm

پستها: 103
سپاس: 170
در 61 پست 147 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pourya RF نمایش پست ها
فدرر مقابل حریف ۲۰ ساله ی امریکایی کار چندان سختی نداشت و موفق شد در ۳ ست پیاپی حریف خودشو شکست بده
البته حریف دست بسته ای نبود.
ehsm آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ehsm به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-18-2017, 06:11 PM   #48
archi
Senior Member

پستها: 301
سپاس: 311
در 294 پست 1,412 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andre agassi - Monica Seles - Arthur Ashe - Rafael Nadal -Maria Sharapova - Roger Federer - Billie Jean King - Maureen Connolly - Bryan Brothers - Bjorn Borg - Mansour Bahrami - Justine Henin - Mats Wilander - Jack Sock - Serena Williams - Martina Hingis

میخوام کمی به دو تا تنیسور میلوش رائونیچ و جک ساک بپردازم . آخرش هم گریزی به رافا و بهبود محسوس عملکردش با کمک کارلوس مویا . میلوش روز به روز داره بیشتر پیشرفت می کنه ویژگی خوبی هم که داره توانایی اجرای سرو اند والی وضعیتی هست یعنی بنا بر موقعیت با تکیه بر سرویسهای خوبش میتونه به نت نزدیک بشه ، والی های بالاتر از متوسط هم داره این روزها ، میلوش اگه خودشو باور کنه همین جور حاشیه گریز باشه و حواسش را فقط به تنیس جلب کنه ، در آینده از او بیشتر خواهیم شنید ، من معمولا پیش بینی نمی کنم ولی اگه نواک level A بازی خودش را تو هارد به نمایش بذاره یکی از بازیکنانی که فکر کنم بتونه کارشو سخت کنه همین رائونیچ باشه . میلوش سروهای خیلی سنگینی داره بنا بر آمار فوریه ی گذشته ی سایت ATP ، تقریبا 91 درصد سرویس گیم های خودشو برده ، این آمار بالاتر از اندی رادیک قرار داره و تنها ایوو کارلوویچ و جان ایزنر بیگ سرورهای معروف رکوردی بهتر از این جوون در این زمینه بر جای نهادند . پیت سمپراس و راجر فدرر پنجم و ششم هستند ، میلوش از معدود بازیکنانی هست که نواک درباره ش گفته در دریافت سرویسش احساس درماندگی و ناتوانی داشتم حتی سرویس دوم . فورهند میلوش از بکهندش بهتره ولی به نظرم فوت ورک خیلی جالبی نداره ، میلوش تمایل داره که رالی ها رو کوتاه کنه و حتی الامکان شاتهای زیادی رد و بدل نکنه ، رائونیچ مثل میکل لودرا سرو اند والیر سنتی نیست که بعد هر ضربه بی درنگ به سمت نت حرکت کنه ، بلکه بنا بر وضعیت این کار را انجام میده ، بعضا از ته زمین سعی میکنه اگرسیو بازی کنه ولی اینکه بتونه با شاتهای مستقیم یا مورب با زاویه ی زیاد به گوشه و کناره های زمین بازی را از بیس لاین دیکته کنه واقعا محل تردیده ، میلوش پتانسیل تبدیل شدن به یک All court player قابل را داره به شرطی که تو زمین بهتر حرکت کنه ، فوت ورکش را بهبود ببخشه و از حاشیه ها دوری کنه و ار تعاریف مثبت مغرور نشه . بازیکن دیگری که ذکر نامش فکر کنم مناسب باشه جک ساک هست تنیسور اهل مروت و با مرام نبراسکایی که فکر کنم حرکتش تو بازی با لیتون هیوییت از یادها نره . این جور کارها تو تنیس حرفه ای که همه به هر قیمتی دنبال پیروز شدن هستند کمیابه واقعا . جک ساک دریای تلنت و مهارته و کلاس بازی بالایی داره ، به رنک بیستش نگاه نکنید ، اون به این خاطر هست که ذهنیت برنده را نداره ، خودشو چندان جدی نمی گیره و به پیروز شدن در این سطح عادت نداره . اگه ذهنیتش همپای بازیش پیشرفت کنه و به اون پختگی و بلوغ لازم برسه از دید پایه و مایه ی تنیس چیز چندانی از ده بزرگ امروز دنیای تنیس کم نداره . جک ساک اساسا اگرسیو بیس لاینری هست با سروهای توفنده و ویپلش فورهندهای وحشتناک ، بادی روتیشن یا چرخش زیاد بدنش هنگام ریترن با فورهند به نظر برخی ، بیش از اینکه عصای دستش باشه عامل دردسره ، کلا فکر میکنم با وجود اینکه ویپلش فورهند تو حمله خیلی موثر و کارآمده ولی شلاقی فورهند زدن تو ریترن جدا از اینکه پر ریسک و خطرناکه ، میتونه در دراز مدت باعث فرسایش و آسیب دیدگی هم بشه . تنیس جک ساک روی هم رفته اوریجیناله و امضای خودشو پای بازیش داره ، همچون دیمیتروف مقلد نیست ، ولی کلا تنیسوریست که مستعد آسیب دیدگیست ، زمان میبره تا جا بیفته . در مورد نادال و همکاری اش با مویا تو بازی اولش با فلوریان مایر آلمانی رنک 49 جهان نسبتا تهاجی تر بازی می کرد . 39 تا وینر زد ، 31 unforced error داشت ، وینر های بیشتر زدن ، و انجام خطاهای بیشتر نشونه ی ملموسی از تمایل بیشتر رافا به اگرسیو بازی کردنه . وقتی با اعداد یو اس اوپن پارسال میسنجیم که وینرهای رافا گاهی از 27 فراتر نمی رفت ، متوجه این تفاوت نسبی میشیم . البته این بازی برای بردن میلوش یا نواک و حتی اندی در اوپن استرالیا فکر نمی کنم کافی باشه ولی چراغ امید را در دل هوادارانش زنده نگه میداره . رافا باید سطح بازی خودش را ارتقا بده ، مقتصدانه تر بازی کنه ، اگرسیوتر و بیشتر به نت نزدیک بشه ، رالی ها رو کوتاهتر کنه ، وینرهای بیشتری بزنه و مهمتر از همه گرند اسلم محورانه بازی کنه ، کاملا مثبت فکر کنه ، مطمئن باشه که هواداران پرشمار ولی کم سر و صداش تنهاش نمیذارن ، رافا میتونه در ادامه ی فصل عملکردی بالاتر از متوسط داشته باشه و جایگاه خودشو در تاپ تن حفظ کنه . ببحشید اگه زیاد نوشتم و سرتونو درد آوردم .
archi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی archi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-19-2017, 10:40 AM   #49
masa
Senior Member

آواتار masa

پستها: 260
سپاس: 29
در 189 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر، نیشیکوری، ماری، سرنا ویلیامز، ایوانویچ، شاراپووا

دوستان توضیحاتی راجع به بازی الان نواک و استومین بدارید. من بازی رو نمیبینم و فقط از نت دنبال میکنم. اگر کسی میبینه یکم شرایط رو شرح بده. هرچند بنظرم نواک ست آخر رو براحتی میبره اما همین ۲ ست گرفتن برای این تنیسور ازبکستانی کار بزرگی هستش.
masa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 01-19-2017, 10:54 AM   #50
پیچ
Junior Member

آواتار پیچ

پستها: 7
سپاس: 40
در 6 پست 8 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر دل پوترو واورینکا دیمیتروف

سلام به همگی
پخش اینرنتی
Watch Tennis Live Stream Online
به من دسترسی نمیده؟
کس دیگه ای به این مشکل نخورده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پیچ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)