بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس زنان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-22-2011, 08:10 AM   #1
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض با کناره گیری بارتولی، رادوانسکا راهی استانبول شد | پایان فصل برای یانکوویچ

رادوانسکا راهی استانبول شد | پایان فصل برای صرب

456456.jpg

خودداری ماریون بارتولی از حضور در دور یک چهارم نهایی تنیس مسکو برابر النا وزنینا، منجر به راهیابی اگنیسکا رادوانسکای لهستانی به مسابقات قهرمانی زنان در استانبول ترکیه شد . این در حالی بود که رادوانسکا در دور دوم مغلوب سافاروا شد و شرایط تنیسور فرانسوی برای واجد شدن به عنوان نفر هشتم تنیسورهای راه یافته به مسابقات قهرمانی WTA فراهم گشته بود . بارتولی سید سوم مسابقات، به علت بیماری ویروسی مجبور به کناره گیری شد "من فکر می کنم تمام بدنم نیاز به استراحت دارد. من واقعا در تلاش بودم اما روز گذشته در بازیم احساس خوبی نداشتم" . او در ادامه می گوید هنوز در سمت چپ خود کمی انرژی برای بازی داشته، اما در اوایل صبح مسابقه درد بسیار را در تمام بدنش حس می کرده، در گردن و حتی قادر به تمرین کردن نبوده است .

وزنینا حریف او در یک چهارم نهایی آن را غم انگیز می داند و با دیدن مسابقه بارتولی در روز گذشته، می گوید او خیلی خوب بازی کرده.

شماره 64 زنان از روسیه، حریف سیبولکوا در نیمه نهایی خواهد بود.

0,,12781~10115668,00.jpg

بارتولی که هفتمین عنوان حرفه ای خود را هفته قبل در اوزاکا کسب کرده بود، برای سفر امن به ترکیه نیاز داشت در مسکو به پیروزی برسد. با کناره گیری تنیسور فرانسوی، رادوانسکا با وجود باخت در راند دوم برای شرکت در مسابقات
WTA واجد شرایط شناخته شد . او در سالهای 2008 و 2009 جایگزین بود .

Bartoli will travel to Istanbul and will be the first alternate.

پایان فصل برای صرب

Jelena-Jankovic-6246087450_fd48b3ed70.jpg

با شکست برابر شماره 175 جهان در رقابتهای زنان مسکو، یلنا یانکوویچ فصل 2011 را بدون عنوان به پایان برد. او در سال 2008 با غلبه بر زوناروای روس، عنوان قهرمانی کرملین کاپ را بدست آورده بود. یانکوویچ، فصل پیش شرایط حضور در مسابقات قهرمانی پایان سال
WTA را کسب کرده بود اما در هر سه مسابقه مغلوب حریفان خود شد . او در راند نخست مسابقات مسکو، در سه ست برابر ایوانوا شکست خورد تا شروع (باخت به رضایی در سیدنی) و پایان خوبی در فصل 2011 نداشته باشد .

یانکوویچ در دو دیدار نهایی فصل (تورنمنت آزاد مونتری و سینسیناتی) حاضر بود اما در نهایت نتیجه را به تنیسورهای اهل روسیه، پاولیوچنکوا و شاراپووا، واگذار کرد .

M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)