بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

28 دی الی 11 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-23-2009, 01:02 PM   #1
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض محل بحث های خارج از موضوع این تالار، اینجا!

درود

بحث های مربوط به تاپیک بحث و تبالد نظر چون ارتباطی با موضوع استرالیا نداشت و از اونجایی که در حین این تورنمنت اتفاق افتاد به این تاپیک منتقل گردید.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2010, 06:33 PM   #2
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad_Joulaei نمایش پست ها
بابک جون اگه قرار باشه ما به این حرفا گوش بدیم مانند بازیکنان سالید و ... باید توی رنک 100 یا 1000 دنبال فدرر بگردیم و یه سری حرفا زده شد که گفته میشد اگه یه پای فدرر رو هم ازش بگیرن قهرمان یو اس اپنه و ...

و یه سری حرفا زده میشه و همین کارشناسا میگن که جیمز بلیکی که پاش لب بازنشستگیه بخت 4 قهرمانیه و حتی بختش از موری هم بهتره کسی که یه دونه مسترز هم نداره چه برسه به استرالیا

فدرر ما خودش رو برا تمام رویداد ها اماده کرده و خودش همه چی رو خوب میدونه که...
فدرر ما تنیسوریه که قابل توصیف نیست.

درود بر شرفت اسطوره افسانه ای
دوستان یادشون باشه که کی شروع کرد.
چند کلام هم از مادر عروس بشنویم هم بد نیست.
کوچولو یادت رفته وقتی اومدی توی ایتی ست فکر می کردی Head-to-Head یعنی بازیکنان سر هم رو به هم می کوبند و یا اگر من نمی گفتم Solid یعنی چی فکر می کردی بازیکن Solid یعنی بازیکن جامد و یا .....
بزار دهنم بسته بمونه ممد
متخصص رنکینگ
میشه شما که متخصص رنکینگ هستید بگید Benneteau رنکش چنده که Federer رو برد , در حالیکه من چند روز قبل از بازی به یکی از دوستان گفتم که Benneteau به هیچ وجه Matc Up خوبی برای Federer نیست به این دلیل و اون دلیل و اون دلیل. البته شما فکر کنم معنی Match Up رو بازی بالا معنی کنی.
حرفهات چیزی جز تبریک و درود و رنک نیست.
اون هم یک مثاله احمق که من راجع به Federer می زدم تا وقتی که پا به سن نزاشته بود , دیدی هم ان زمان که خوش بین ترین طرفدار Federer هم فکرشو نمی کرد من قبل از US Open سال 2008 , من وی رو به عنوان قهرمان انتخاب کرده بودم , همین حالا هم همین مثال رو راجع به Nadal در French Open امسال میزنم.
به توی کله پوک هم هیچ ربطی نداره که من Blake رو انتخاب کردم اگر بازیش با Del Potro رو میدیدی میفهمیدی چقدر انتخاب خوبی بوده , البته شما چون خیلی به تنیس علاقه مندی فکر کنم فقط بازیهای Federer رو ببینی وسایر بازیکنان رو قابل ندونی که وقتتو براشون بزاری , بازیهای Federer رو هم برای کل کل می بینی نه برای علاقه ات به تنیس.
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2010, 06:39 PM   #3
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

پستها: 4,573
سپاس: 12,363
در 4,450 پست 29,183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: چه کسی جز افسانه ی بی تکرار؟؟!!!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
کوچولو یادت رفته وقتی اومدی توی ایتی ست فکر می کردی Head-to-Head یعنی بازیکنان سر هم رو به هم می کوبند و یا اگر من نمی گفتم Solid یعنی چی فکر می کردی بازیکن Solid یعنی بازیکن جامد و یا .....
بزار دهنم بسته بمونه ممد
متخصص رنکینگ
میشه شما که متخصص رنکینگ هستید بگید Benneteau رنکش چنده که Federer رو برد , در حالیکه من چند روز قبل از بازی به یکی از دوستان گفتم که Benneteau به هیچ وجه Matc Up خوبی برای Federer نیست به این دلیل و اون دلیل و اون دلیل. البته شما فکر کنم معنی Match Up رو بازی بالا معنی کنی.
اون هم یک مثاله احمق که من راجع به Federer می زدم تا وقتی که پا به سن نزاشته بود , دیدی هم ان زمان که خوش بین ترین طرفدار Federer هم فکرشو نمی کرد من قبل از US Open سال 2008 , من وی رو به عنوان قهرمان انتخاب کرده بودم , همین حالا هم همین مثال رو راجع به Nadal در French Open امسال میزنم.
به توی کله پوک هم هیچ ربطی نداره که من Blake رو انتخاب کردم اگر بازیش با Del Potro رو میدیدی میفهمیدی چقدر انتخاب خوبی بوده , البته شما چون خیلی به تنیس علاقه مندی فکر کنم فقط بازیهای Federer رو ببینی وسایر بازیکنان رو قابل ندونی که وقتتو براشون بزاری , بازیهای Federer رو هم برای کل کل می بینی نه برای علاقه ات به تنیس.
آره
خوب گاهی هم درست می گی
ولی غلط غلوط هم زیاد می گی دیگه فرید
خوب این که ناراحتی نداره
همه اشتباه می کنن
milad28235 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2010, 06:43 PM   #4
nima_masiha
Roger's Fan

آواتار nima_masiha

پستها: 203
سپاس: 1,404
در 204 پست 1,927 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
بزار دهنم بسته بمونه ممد
متخصص رنکینگ
فرید جان مثل اینکه شما هم بدجور قاطی کردی خونسرد باش داداش

درسته از این نوع کلمات اینجا استفاده میشه ولی اینو بدونید که این صحبتا دو طرف آزادن که بزنن(لاقال تا الان که اینطور بوده و ما دیدیم). پس اگر طرف صحبت شما هم همینطور شما رو خطاب قرار داد سعی نکنید که برای هزارمین بار قهر کنید. اینجا هر فرد آزاده از خودش اعاده حیثیت کنه.
nima_masiha آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima_masiha به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2010, 06:47 PM   #5
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima_masiha نمایش پست ها
. پس اگر طرف صحبت شما هم همینطور شما رو خطاب قرار داد سعی نکنید که برای هزارمین بار قهر کنید. اینجا هر فرد آزاده از خودش اعاده حیثیت کنه.
طبق صحبتی که من و فرید با هم کردیم، دیگه قول داده که قهر نکنه
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2010, 06:49 PM   #6
Farid
Forum Expert

نقل قول:
نوشته اصلی توسط milad28235 نمایش پست ها
قبل از اینکه شما از مچاپ صحبت کنید من بارها، این مساله رو از زبان بزرگان تنیس (مثلا جیم کوریر) شنیده بودم
بله صبح تا شب از Match Up صحبت می کنند اما ایا میگند که Federer با چه نوع بازیکنانی به مشکل برمیخوره؟ و یا چه بازیکنانی Match Up خوبی برای Federer نیستند ؟
نه نمی گویند تا Fan هائی مثل شما صبح تا شب بزنید توی سر هم که Federer امروز رو فرم نبود , و یا امروز روزش نبود , و یا امروز خوب بازی نکرد , و یا Federer بهتریه و Nadal بهتره.
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2010, 06:54 PM   #7
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

نقل قول:
بله صبح تا شب از Match Up صحبت می کنند اما ایا میگند که Federer با چه نوع بازیکنانی به مشکل برمیخوره؟ و یا چه بازیکنانی Match Up خوبی برای Federer نیستند ؟
نه نمی گویند تا Fan هائی مثل شما صبح تا شب بزنید توی سر هم که Federer امروز رو فرم نبود , و یا امروز روزش نبود , و یا امروز خوب بازی نکرد , و یا Federer بهتریه و Nadal بهتره.

بله صد در صد
مثلا جیم کوریر داشت می گفت اندری اگسی تنیسور فوق العاده ای هستش ، ولی به این دلیل و این دلیل، سمپراس براش مچاپ خوبی نیست

من به شما خیلی احترام می ذارم
ولی نمی دونم چرا خیال می کنید تافته ی جدا بافته هستید و همه باید ازتون حساب ببرن

مسائلی مثل فرم هم خیلی مهم هستن
من اصلا قبول ندارم که همه چیز مچاپه
خیلی مواقع ممکنه آدم روی فرم نباشه و روی سطح مورد علاقه ش، به یه مچاپ ایده آل ببازه
قبلا در این مورد با هم توی چت باکس صحبت کردیم، شما هم فرمودین قبول دارم

کلا مسئله ای به نام "فرم"، "روز خوب" ، نافی بحث مچاپ نیست
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2010, 07:04 PM   #8
Farid
Forum Expert

نقل قول:
نوشته اصلی توسط milad28235 نمایش پست ها
بله صد در صد
مثلا جیم کوریر داشت می گفت اندری اگسی تنیسور فوق العاده ای هستش ، ولی به این دلیل و این دلیل، سمپراس براش مچاپ خوبی نیست

من به شما خیلی احترام می ذارم
ولی نمی دونم چرا خیال می کنید تافته ی جدا بافته هستید و همه باید ازتون حساب ببرن

مسائلی مثل فرم هم خیلی مهم هستن
من اصلا قبول ندارم که همه چیز مچاپه
خیلی مواقع ممکنه آدم روی فرم نباشه و روی سطح مورد علاقه ش، به یه مچاپ ایده آل ببازه
قبلا در این مورد با هم توی چت باکس صحبت کردیم، شما هم فرمودین قبول دارم

کلا مسئله ای به نام "فرم"، "روز خوب" ، نافی بحث مچاپ نیست
خیال نمی کنم میلاد هستم و ادعام هم میشه
اون دلایل رو که میگی گفت رو میشه ذکر کنی؟
اگر هم بعضی مواقع دلیلی می گند راجع به یک بازی خاص میگند مثلا همین مثالی که شما زدی ولی کلی نمیگند که Federer با اینگونه بازیکنان مشکل داره.
نه اینکه ندونند خیلی بهتر هم از امثال من میدونند اما به زبان نمی اورن , چون نکاتی هست که رازه.
بله فرم خیلی مهمه اما اگر شما رو فرم هم باشید نمی توانید از پس یک بازیکن Match Up خوبی نیست بر بیائید بر روی یک سطح که مورد علاقه شما نیست و یا با توپهائی که مورد علاقه شما نیست ( میدونید چرا Nadal هیچوقت در US Open نمایش قابل توجهی نداره؟ )
و اگر هم رو فرم نباشید اما Matc Up براتون ایده ال باشه می توانید حتی در یک بازی نزدیک پیروز شوید.
به هر حال بحث با شما فایده ای نداره چون وقتی دو نفر راجع به چیزی بحث می کنند باید هر دو ار اون موضوع تا حدی مطلع باشند و اگر یکی از ان موضوع بی اطلاع باشه بحث کردن فایده ای نداره.
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2010, 07:07 PM   #9
Farid
Forum Expert

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima_masiha نمایش پست ها
فرید جان مثل اینکه شما هم بدجور قاطی کردی خونسرد باش داداش

درسته از این نوع کلمات اینجا استفاده میشه ولی اینو بدونید که این صحبتا دو طرف آزادن که بزنن(لاقال تا الان که اینطور بوده و ما دیدیم). پس اگر طرف صحبت شما هم همینطور شما رو خطاب قرار داد سعی نکنید که برای هزارمین بار قهر کنید. اینجا هر فرد آزاده از خودش اعاده حیثیت کنه.
گفتم که
اگر کسی به من بگه بشین , من میگم بفرما
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-22-2010, 07:11 PM   #10
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

نقل قول:
خیال نمی کنم میلاد هستم و ادعام هم میشه
اون دلایل رو که میگی گفت رو میشه ذکر کنی؟
اگر هم بعضی مواقع دلیلی می گند راجع به یک بازی خاص میگند مثلا همین مثالی که شما زدی ولی کلی نمیگند که Federer با اینگونه بازیکنان مشکل داره.
نه اینکه ندونند خیلی بهتر هم از امثال من میدونند اما به زبان نمی اورن , چون نکاتی هست که رازه.
بله فرم خیلی مهمه اما اگر شما رو فرم هم باشید نمی توانید از پس یک بازیکن Match Up خوبی نیست بر بیائید بر روی یک سطح که مورد علاقه شما نیست و یا با توپهائی که مورد علاقه شما نیست ( میدونید چرا Nadal هیچوقت در US Open نمایش قابل توجهی نداره؟ )
و اگر هم رو فرم نباشید اما Matc Up براتون ایده ال باشه می توانید حتی در یک بازی نزدیک پیروز شوید.
به هر حال بحث با شما فایده ای نداره چون وقتی دو نفر راجع به چیزی بحث می کنند باید هر دو ار اون موضوع تا حدی مطلع باشند و اگر یکی از ان موضوع بی اطلاع باشه بحث کردن فایده ای نداره.
اتفاقا شما خدای ادعایی، ادعات اینه که از همه بیشتر تنیس می دونی و هر کسی حرفات رو زیر سوال ببره، یعنی شعور نداره

خدا شاهده یادم نیست، چون خیلی وقت دیده بودم، و مصاحبه ی تلویزیونی بود، سند نوشتاری هم نیست که بخوام دنبالش بگردم
ولی جیم کوریر هم مچاپ رو داشت تعریف می کرد
کلا اصلا اینطور نیست که در کل دنیا فقط شما این چیزهارو بدونی

افراد بسیار زیادی هستن که از شما خیلی بیشتر تنیس می دونن
همون طور که شما از من خیلی بیشتر می دونی

چرا، من همگی حرفهای شمارو قبلا هم شنیدم، مثلا از متس ویلندر
فقط مثلا این رو نشنیدم که می گی فدرر مثلا به سونگا و نیکولای از قصد باخت و .....
خوب این رو فقط از شما شنیدم
چرا دروغ بگم؟

من این رو قبول ندارم
ممکنه شما در بهترین فرم ممکن باشید
و حریفتون برای شما یه مچاپ خیلی بد باشه، ولی در فرم خوبی نباشه
اونوقت احتمال برد هست

احتمال برد همیشه هست، ورزش اصلا قابل پیش بینی نیست

می گم که
کلا شما تصور می کنید که از همه بیشتر می دونید و همه بی شعورن

فقط من سوالی که دارم اینه که برای چی به تالارهای گفتمان میاین؟
وقتی احساس می کنید هیچکسی از شما بیشتر نمی دونه و چیزی به شما اضافه نمی شه

12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)