بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > آزاد قطر (Qatar ExxonMobil Open)

آزاد قطر (Qatar ExxonMobil Open)

14-20 دی ماه - دوحه، قطر

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-08-2010, 07:42 PM   #81
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

Final`s Preview
Nikolay Davydenko vs. Rafael Nadal
Nadal کاملا بازی را با بردن 11 Game متوالی قبضه کرد , خوب سرویس زد و حرکتش در زمین عالی بود و Troicki را با ظربات فرهند و بکهندش زیر اتش گرفته بود و علارغم انکه خیلی کم Unforced error داد اما به خوبی و Aggressive بازی کرد و بیش از انکه از نتیجه راضی باشد باید از عملکرد فوق العاده خود خشنود باشد.
Davydenko خیلی خوب شروع کرد و با Break کردن سرویس Federer نه تنها یکبار بلکه دو بار ظرف چند دقیقه 3-0 جلو افتاد و علارغم انکه در ست دوم خوب سرویس نزد Grounstroke هاش در طول بازی فوق العاده بود و از Unforced error های زیاد Federer برای انکه به فینال راه پیدا کند و به مصاف Nadal برود استفاده کرد.
Nadal در سریهای head-to-head با نتیجه 4-3 پیش است ( Completed Matches) , اما Davydenko با به راحتی شکست دادن وی در Miami در ابتدای سال 2008 و اواخر سال گذشته در Shanghai و London و گرفتن ستهائی از وی در 2 بازی از 4 مسابقه ای که شکست خورده است , نشان داده است که وی قادر است تا این بازیکن اسپانیائی را ازار دهد.
این بازیکن روس اجازه نمی دهد توپهای Top-Spin دار سنگین Nadal زیاد ارتفاع بگیرند از انجائیکه وی قادر است تا به داخل محوطه بازی گام بردارد و سریعا به توپ ظربه بزند ,
( Step inside the court and take the ball early )
در حالیکه بال بکهند وی نیز بدور از خطا و اشتباه ( Solid ) و قادر به تحمل فشار است.
( رکورد 58 پیروزی در برابر 28 شکست در برابر چپ دستان )
اگرچه , این بازیکن روس مطمئنا یک سطح سریعتر از این سطح را ترجیح می دهد تا به وی کمک کند تا توپ را از Nadal عبور دهد.
این بازیکن اسپانیائی در مجبور کردن حریف برای ظربه زدن به یک توپ اضافه تر ( Extra Ball ) در دنیا بهترین است و به نظر می رسد که وی Davydenko را تحت فشار قرار می دهد تا ظرباتش را هر چه نزدیکتر به خطوط روانه زمین Nadal کند.

نتیجه گیری کلی:
شرایط بازی بیشتر به نفع بازیکن اسپانیائی به نظر می رسد , البته باید گفت که ممکن است همه چیز انطور که باید و شاید به خواست وی رقم نخورد.
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-08-2010, 10:29 PM   #82
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

خب این فدرری که من دیدم به نظرم باید بره تمرین کنه (مث اینکه تمرینات قبل از شروع فصل رو جدی نگرفته ).
در مورد بازی فردا خیلی بازی نزدیکیه. رافا باید توی ستها بتونه داویدنکو رو برک کنه چونکه اگه به تای برک بکشه گویی این داویدنکو جادوگر میشه.چند ماهه تای برک رو نباخته. در مجموع به احتمال زیاد فردا شاهد قهرمانی رافا پس از مدت ها خواهیم بود.

Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-08-2010, 11:05 PM   #83
ღஜGran Rafaஜღ
Rafa's Fan

آواتار ღஜGran Rafaஜღ

پستها: 656
سپاس: 7,789
در 659 پست 3,780 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ::::::::::::> RAFAEL NADAL

سلام بر دوستان!
به نظر من راجر از لحاظ قدرت بدنی کم اورد!
همین!

ویرایش توسط ღஜGran Rafaஜღ : 01-08-2010 در ساعت 11:46 PM
ღஜGran Rafaஜღ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ღஜGran Rafaஜღ به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-08-2010, 11:13 PM   #84
sadegh_rafa
Rafa's Fan

آواتار sadegh_rafa

پستها: 24
سپاس: 362
در 29 پست 222 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال .سافینا-خوان مارتین دلپوترو،

آقایان ( rio. abradat. سلام)
شما که پیشبینی من رو یه رویا و احساس می دونستید حالا معلوم شد که حرف کی رویا بود و حرف کی منطقی . ما منطقی فکر و حرف می زنیم ولی شما تعصبی واحساسی .
شما که برداشت من رو پیشگویی اعلام میکنید به جای این حرف ها منطقی فکر کنید. من اگر گفتم فدرر به داویدنکو می بازه از روی بازیهاش معلوم بود . لطف کنید در زدن حرفاتون تجدید نظر کنید .

ویرایش توسط sadegh_rafa : 01-08-2010 در ساعت 11:28 PM
sadegh_rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sadegh_rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-08-2010, 11:32 PM   #85
milad28235
Former Staff

آواتار milad28235

پستها: 4,573
سپاس: 12,363
در 4,450 پست 29,183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: چه کسی جز افسانه ی بی تکرار؟؟!!!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rafa_azize_man نمایش پست ها
شما که پیشبینی من رو یه رویا و احساس می دونستید حالا معلوم شد که حرف کی رویا بود و حرف کی منطقی . ما منطقی فکر و حرف می زنیم ولی شما تعصبی واحساسی .
شما که برداشت من رو پیشگویی اعلام میکنید به جای این حرف ها منطقی فکر کنید. من اگر گفتم فدرر به داویدنکو می بازه از روی بازیهاش معلوم بود . لطف کنید در زدن حرفاتون تجدید نظر کنید .

خوب
ایول
فورم ما فقط یه کارشناس نداشت که با اومدن شما دیگه این نقطه ضعف هم بر طرف شد
لطف می فرمایید کلا از این پس بازیهارو آنالیز کنید و در صورت امکان برنده رو هم پیش بینی کنید تا از محضرتون استفاده کنیم؟

خیلی ممنون که از دریای بی کران علم و دانش و منطقتون، مارو بهره مند می فرمایید!!!!
milad28235 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی milad28235 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-09-2010, 12:37 AM   #86
Abradat
Roger's Fan

آواتار Abradat

پستها: 302
سپاس: 1,451
در 301 پست 1,967 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر کبیر-ماشا

نقل قول:
هر وقت افتخارات تنیسورتون به نصف افتخارات تنیسور ما رسید اون وقت بیاین جیک جیک کنین.
همین که راجر میاد بازی میکنه و خودش رو به ما نشون میده برای ماها بسه.بقول میلاد حجت برای ما تموم شده، حالا اگه این وسط برنده شد که فبها،اگرم بازنده شد خودش و خودمون دایورتش میکنیم به چپیه

شماهایید که فعلاً باید بدویید

امیدوارم خشی از حرفام ناراحت نشده باشه چون خیلی دوسش دارم
Abradat آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Abradat به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-09-2010, 01:29 AM   #87
sadegh_rafa
Rafa's Fan

آواتار sadegh_rafa

پستها: 24
سپاس: 362
در 29 پست 222 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال .سافینا-خوان مارتین دلپوترو،

برای همین میگم هواداران فدرر بی منطق هستند.
به جای اینکه جواب صحبت من رو بدن یا بحث و عوض می کنن یا به شوخی و مسخره می گیرن .
در حالی که بحث من نادال و فدرر نبود . من در مورد ادبیات و بیان صحبت کردم .
sadegh_rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sadegh_rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-09-2010, 01:42 AM   #88
S.A.IVI.A.N
Former Staff

آواتار S.A.IVI.A.N

پستها: 831
سپاس: 14,528
در 826 پست 5,963 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافااااااااا!(ONLY)

[QUOTE=Abradat;20395]هر وقت افتخارات تنیسورتون به نصف افتخارات تنیسور ما رسید اون وقت بیاین جیک جیک کنین.
همین که راجر میاد بازی میکنه و خودش رو به ما نشون میده برای ماها بسه.بقول میلاد حجت برای ما تموم شده، حالا اگه این وسط برنده شد که فبها،اگرم بازنده شد خودش و خودمون دایورتش میکنیم به چپیه

شماهایید که فعلاً باید بدویید

شما نگران این موضوع نباش.مطمئن باش افتخارات رافا اگه در اندازه فدرر نشه ولی تا نزدیکش میرسه.هرچند که من اعتقاد دارم که میتونه حتی بیشتر بشه. قبلا هم گفتم خود رافا گفته که به فکر رکورد زدن نیست. به این نکته توجه داشته باش که رافا 23سالشه. و حالا حالا ها جا داره،مثل تنیسور شما نیست.
اگه یادت نیست یادت بندازم که تنیسورتون تا 23 سالگی فقط 3گرند اسلم رو برده بود.اونم زمانی که به جز چند تنیسور پا به سن گذاشته رقیبی نداشت.سافین و هیوییت هم که جوان بودند در حد فقط فینالیت شدن بودند.
اینو همه میدونند که فدرر در زمانی به این مقام ها رسید که تعداد رقیبای جدیش خیلی خیلی کم بود به نسبت دیگر اسطوره ها.فقط یه نادال جوان که تا همین 2سال پیش فقط رو خاک رس تخصص داشت،یعنی عملا تنها بود. لا اقل اجازه بدید نادال هم به اندازه تنیسورتون عمر کنه بعد حرف از تعداد عناوین بزنید
S.A.IVI.A.N آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.A.IVI.A.N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-09-2010, 02:05 AM   #89
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
شما نگران این موضوع نباش.مطمئن باش افتخارات رافا اگه در اندازه فدرر نشه ولی تا نزدیکش میرسه.هرچند که من اعتقاد دارم که میتونه حتی بیشتر بشه. قبلا هم گفتم خود رافا گفته که به فکر رکورد زدن نیست. به این نکته توجه داشته باش که رافا 23سالشه. و حالا حالا ها جا داره،مثل تنیسور شما نیست.
اگه یادت نیست یادت بندازم که تنیسورتون تا 23 سالگی فقط 3گرند اسلم رو برده بود.اونم زمانی که به جز چند تنیسور پا به سن گذاشته رقیبی نداشت.سافین و هیوییت هم که جوان بودند در حد فقط فینالیت شدن بودند.
اینو همه میدونند که فدرر در زمانی به این مقام ها رسید که تعداد رقیبای جدیش خیلی خیلی کم بود به نسبت دیگر اسطوره ها.فقط یه نادال جوان که تا همین 2سال پیش فقط رو خاک رس تخصص داشت،یعنی عملا تنها بود. لا اقل اجازه بدید نادال هم به اندازه تنیسورتون عمر کنه بعد حرف از تعداد عناوین بزنید
ای بابا ... این موضوعات تکراری رو که هزار بار قبلا توضیح دادیم

فقط ذکر چند نکته خالی از لطف نیست

1-راجر هم سن الان رافا که بود دقیقا 5 گرند اسلم برده بود

2-11 تا از گرند اسلم های راجر در زمانی به دست اومده که رافا جونتون حضور داشته (تازه من حضور رافا رو بعد از رولند 2005 در نظر گرفتم )

3-برای بار n ام ، برای سن و سال تناسب و ضرب و تقسیم و جذر و واریانس و انحراف از معیار و انتگرال و مشتق و ... به کار نبرید ، هر کسی تو یه سنی به اوج میرسه و در یه سن دیگه افت میکنه ، دلیلی نداره دقیقا در یک سن و سال به اوج برسن و اصلا هم نمیشه گفت که مدت زمان باقی موندنشون در اوج یکسان باشه

فرق ما و شما یه چیزه ، ما از داشته های تنیسورمون حرف میزنیم و شما از آمال و آرزوهاتون
بشینید برای خودتون ضرب و تقسیم کنید و رافا رو صاحب 18 تا گرند اسلم کنید (به قول بعضی ها ) اگه رسید که بیاید و خشتک ما رو مورد عنایت قرار بدید ، اگر هم نرسید که حتما یه علت داشته : رافا خودش گفته که دنبال رکورد شکنی نیست
هر وقت رافا رکوردهای راجر رو زد من میام همین جا و رسما اعلام میکنم که رافا بهتر بوده ، در غیر این صورت تا اون روز

در مورد سفین و هیوئیت هم حال ندارم توضیح بدم ، باشه واسه یه وقت دیگه

ویرایش توسط Afshin : 01-09-2010 در ساعت 02:14 AM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-09-2010, 10:13 AM   #90
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
برای همین میگم هواداران فدرر بی منطق هستند.
به جای اینکه جواب صحبت من رو بدن یا بحث و عوض می کنن یا به شوخی و مسخره می گیرن .
در حالی که بحث من نادال و فدرر نبود . من در مورد ادبیات و بیان صحبت کردم .

اقای تازه وارد احترام خودت رو نگه دار!!!
ما و تمام دوستان اینجا با هم رفیقیم و از این حرفا به هم نمیزنیم و جمع نمیبندیم!!!
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
تنیس، دوحه، قطر، نادال، فدرر، 2010

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)