بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

3-17 خرداد - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-01-2015, 03:28 PM   #81
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون دومین گرند اسلم سال Roland garros 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مهران نمایش پست ها
همونطور كه به نفع راجر شد به نفع مونفيس هم شد! چون مونفيس 4 ساعت بيشتر از راجر بازي كرده بود! پس نفع قراردادي! و دو طرفه بود!
اصلا من نفهميدم شما كي هستيا!
اصلا مشخص نيست از حرفاي شما!!!
متاسفانه اینجا اینقد بحث های پر از تحقیر و توهین و تمسخر زیاد شده که بعضی از دوستان دچار توهم و پارانویا شدن، من خودم زمانی که جوکوویچ پا به عرصه تنیس نذاشته بود بازیهای فدرر رو دنبال میکردم و از باختش مقابل نعلبدنیان و شکسته رکوردش حرص میخوردم. شما نیازی نیست برای راجر کاسه داغ تر از آش بشید من خودم میدونم راجر فدرر کیه ضمنا من کلا 4 5 روزه این فروم رو شناختم و یکی از دوستام بهم معرفی کرد، در ذهن شما هر کسی هستم مهم نیست.

فدرر هم فوق العاده راحت مونفیلس رو شکست داد و در واقع یه تمرین خوب کرد امروز. امیدوارم فردا هم واورینکا رو شکست بده.
داوید فرر خیلی خوب و چراغ خاموش داره میاد بالا، بعد از اینکه طی 3 سال 2012 13 و 14 10 کوارتر متوالی اومد 3 گرند متوالی نتونست به کوارتر برسه، امروز دوباره به کوارتر صعود کرد. همین امسالم 3 تا مسترز اومد کوارتر، کلا کینگ آف کوارتره این داوید فرر نمیدونم چجوریه که هر چی سنش میره جای اینکه افت کنه بهتر میشه

ویرایش توسط behsen : 06-01-2015 در ساعت 04:05 PM
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2015, 03:32 PM   #82
archi
Senior Member

پستها: 301
سپاس: 311
در 294 پست 1,412 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andre agassi - Monica Seles - Arthur Ashe - Rafael Nadal -Maria Sharapova - Roger Federer - Billie Jean King - Maureen Connolly - Bryan Brothers - Bjorn Borg - Mansour Bahrami - Justine Henin - Mats Wilander - Jack Sock - Serena Williams - Martina Hingis

پاریس شهر عشقه ، عروس اروپا ، گرند اسلمش هم خوشگل ترین به خاطر رافای نازنین
archi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی archi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2015, 04:20 PM   #83
مهران
Senior Member

آواتار مهران

پستها: 420
سپاس: 2,884
در 405 پست 3,181 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها
متاسفانه اینجا اینقد بحث های پر از تحقیر و توهین و تمسخر زیاد شده که بعضی از دوستان دچار توهم و پارانویا شدن، من خودم زمانی که جوکوویچ پا به عرصه تنیس نذاشته بود بازیهای فدرر رو دنبال میکردم و از باختش مقابل نعلبدنیان و شکسته رکوردش حرص میخوردم. شما نیازی نیست برای راجر کاسه داغ تر از آش بشید من خودم میدونم راجر فدرر کیه ضمنا من کلا 4 5 روزه این فروم رو شناختم و یکی از دوستام بهم معرفی کرد، در ذهن شما هر کسی هستم مهم نیست.

فدرر هم فوق العاده راحت مونفیلس رو شکست داد و در واقع یه تمرین خوب کرد امروز. امیدوارم فردا هم واورینکا رو شکست بده.
داوید فرر خیلی خوب و چراغ خاموش داره میاد بالا، بعد از اینکه طی 3 سال 2012 13 و 14 10 کوارتر متوالی اومد 3 گرند متوالی نتونست به کوارتر برسه، امروز دوباره به کوارتر صعود کرد. همین امسالم 3 تا مسترز اومد کوارتر، کلا کینگ آف کوارتره این داوید فرر نمیدونم چجوریه که هر چی سنش میره جای اینکه افت کنه بهتر میشه
آرام عزيزم...
ما اينجا يه بنده خدايي داريم تا حالا 30-40 تا يوزر ساخته!
شما هم اگه اون نيستي كه هيچي!
حالا من براي بچه ها يه توضيحاتي دادم توي چتباكس
ولي اوكي! شما اگه اون نيستي ما دوستم داريم!
مهران آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مهران به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2015, 05:48 PM   #84
RF17
Junior Member

پستها: 13
سپاس: 30
در 11 پست 39 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

بچه ها به نظرتون فدرر امسال توی فرانسه میتونه قهرمان بشه ؟
من قهرمانی که نه ولی فینالیست شدنشو امید دارم
RF17 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی RF17 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2015, 07:39 PM   #85
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

با سلام خدمت تمام دوستداران تنیس.
متاسفانه مدتی بدلیل برخی مشکلات نبودم اول از رم شروع میکنم که راجر بنظرم تورنمنت خیلی خوبی رو داشت بازی فینال با نوله هم عالی بودش و مثل همیشه این دو تنیسور نشون دادن هرکدوم با دقت و تمرکز بیشتری حاضر باشن احتمال پیروزیشون بیشتر.
بعد رم و شکست مقابل نوله شکست ناپذیر راجر پا به رولند گذاشت.
خوشبختانه یکی از بهترین قرعه های ممکن برای راجر افتاد تا امید به رسیدن به مراحل بالا داشته باشه.
بدون شک بالای جدول با حضور اندی نوله فرر و رافا خیلی سخت میشه نفر صعود کننده به فینال رو تشخیص داد بدون شک امید رافا و نوله برای رسیدن به فینا بیش از بقیست ولی نباید ار اندی و فرر براحتی گذشت انصافا قرعه نول و رافا خیلی سخته ولی هر دو این توانایی رو کامل دارن برای رسیدن به قهرمانی.
پایین جدول هم راجر نیشی محتمل بنظر میرسه صعودشون هرچند تسونگا و استن توانایی جذف حریفشونو دارن
و اما بازی های انجام شده:
4 دور انجام شده و با توجه به بازی هایی که من از مدعیان دیدم جذابیت کوارتر بینهایت میشه بازی اندی با فرر بسیار جالب میشه فرر خاک باز میتونه حریف چغری برای اندی باشه اونطرف استن راجر جدال سوئیسی که وزن راجر برای پیروزی بیشتر هرچند اگه استن رو فرم باشه میتونه معادلات رو بهم بزنه و به سمی برسه.
بازی نیشیکوری با تسونگا هم فوق العادست تسونگا خیلی امادست اما نیشیکوری با ارامش مثال زدنیش از دید من امی بیشتری برای صعود داره تسلط نیشی بر بازی رمز پیروزی این سامورایی این بازی نبرد هوش و قدرت میتونه باشه.
سر اخر بازی نوله با رافا که گل سرسبد رولند خواهد بود بدون شک پیروز این میدان امید اصلی قهرمانی حتی اگه از لحاظ فیزیکی نابود بشه باز امید اول با فاصلن.
هرچند نادال الان ست سوم رو به ساک باخت اما پیروزیش محتمل بنظر میاد گاسکه هم بعیده مشکلی برای نوله پیش بیاره حالا باید دید رافا میتونه برای سوین بار پیاپی جوکو رو شکست مده در رولند و دو رقمی میکنه رولند خودشو یا نوله پیروز این نبرد گلادیاتور گونه میشه.
امیدوارم راجر بتونه تا فینال بره که اگه این اتفاق بیفته به اندازه ی قهرمانی گرند ارزش داره اینقدر زمین و توپ کند و سنگین که امید زیادی به قهرمانی راجر نیست طبیعیم هستش ولی این قرعه و فرم فعلی راجر این شرایطو براش پیش اورده.
حرف زیاد دارم وقت کم.
تا بعد
یا حق...
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2015, 08:32 PM   #86
Nadal.N1
Senior Member

آواتار Nadal.N1

پستها: 202
سپاس: 1,018
در 174 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Nadal- Kvitova

گاسکه کل مردم فرانسه رو داشت مسخره میکرد!!!
نادالم که قربونش برم مشخص نیست چند چند با خودش
در هر حال امیدواریم مقابل نواک با اعتماد به نفس بالا و ضربات مهلکتر و سرویس های بهتر و صد البته تمرکز بالا پیروز بازی شه.
بکهند داغون نادال به نظر خیلی بهتر شده
به امید پیروزی رافا
Nadal.N1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nadal.N1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2015, 08:46 PM   #87
farshad1990
Member

آواتار farshad1990

پستها: 63
سپاس: 14
در 42 پست 122 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط arman10 نمایش پست ها
با سلام خدمت علاقه مند های ورزش تنیس
من میخواستم تجربه حضور ۳روزم توو مسابقاته رولند گاروس ۲۰۱۵ رو با شما به اشتراک بزارم , نمیدونم باید یه موضوعه جدید باز میکردم یا نه واسه همین اینجا نوشتم .
من بعد تقریبا ۲ سال تلاش تونستم بلیط مسابقات رو واسه ۳ روز گیر بیارم !!! چون من میخواستم حتما این مسابقاتو از نزدیک ببینم.
واقعا فوق العاده بود , و با مسابقاتی که تاحالا رفته بودم فرق داشت !!!
تو پاریس همه جا عکاسا و تبلیغاته رولند گاروس بود و حتی توی برجه ایفل ی توپه بزرگه تنیس آویزون کرده بودن و بیرون هم کورته تنیس.
واقعا یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی دنیاست . کلی بازدید کننده از سرا سره جهان واسه دیدنه رولند گاروس میان و البته ارزششو داره!!
حتی فک کنم کسایی که به تنیس علاقه نداشته باشن خیلی خوششون بیاد دیگه چه برسه به اینکه به تنیس هم علاقه داشته باشی.
برنامه ریزی مسابقات هم خیلی خوب بود خیلی راحت آدم با مترو میتونست تا انجا بره و بدونه معطلی غیره معمول میشود وارد شد و وقتی من جمعیتی رو که داخل بودن میدیدم تعجب میکردم چجوری انقد راحت و زود میشه وارد شد .
تمامه ستاره های تنیس انجا جمع هستن و همه ستاره ها رو میشه یجا دید.من تونستم ۲تا بازی نادال ,۱بازی فدرر , جوکوویچ , واورینکا و خیلی از بازیهای دیگه سینگل و دوبل و تمرین های بازیکنای مختلف از فدرر گرفته تا فرر و ریچارد گاسکه رو از نزدیک ببینم و حتا با گاسکه عکس هم بگیرم
یه چیزه جالب راجبه زه کشی راکته بازیکنها .
انجا یه غرفه بزرگ هم بود که دستگاهای زه کشی بابولات انجا بود و کلی آدم در حال زه کشی .و من میدیدم که مربیها یا بعضیها میومدن راکتارو میگرفتن یا میاوردن واسه زه کشی .یه لیسته قیمتی هم انجا بود من اول فک کردم واسه آدم های معمولی بعد پرسیدم ازمسول انجا اون گفت این سرویس فقط واسه بازیکناس. قیمت ها برای بازیکنایی که تو جدوله اصلی هستن یا مثلاجونیور فرق داشت .من با تعجب پرسیدم که مثلا نادال و فدرر هم پول بدن اون خیلی راحت گفت بله ,منم که کنجکاویم گل کرده بود گفتم بازیکنا راکت هایی رو که واسه زه کشی میارن همه نوه ؟ گفت لزوما نه, ولی برای مثال نادال۶۰ تا راکت واسه این مسابقات داره!!!!!!!من اول فک کردم ۱۶ شنیدم و دوباره پرسیدم که گفت ۶۰ تا !!!
حالا اگه بتونم چنتا عکس هم اپ میکنم.
اگه سوالی داشتین بپرسین
سلام دوست عزیز
اگر امکانش هست عکسی که با گسکه گرفتی رو آپ کن ببینیم
farshad1990 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی farshad1990 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-01-2015, 08:57 PM   #88
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

خب همونی که همه منتظرش بودن اتفاق افتاد، امپراتور رولند گاروس و بهترین تنیسور حال حاضر جهان خیلی زود به هم رسیدند. جوکو بعد از 3 گیم اول که خیلی طولانی و پیچیده شد بقیه بازی رو به سادگی اداره کرد و هیچ زمانی بازی رو از دست نداد، 7 تا بریک پوینت به گاسکه داد که 6 تاشو سیو کرد، اما 23 تا بریک پوینت از گاسکه گرفت که 7 تاشو به سرنجام رسوند.

از اونور نادال از همون اول اومد و میخ خودش رو محکم کوبید و با بریک کردن شروع کرد، هر چند که به نظرم جک ساک همون ست اول هم در حد خودش خیلی خوب بازی کرد و اگه گیم اول بریک نمیشد شاید نادالو بیش از این به زحمت مینداخت، ست دوم رو راحت واگذار کرد و ست سوم عالی ظاهر شد و یه ست از نادال گرفت که فک کنم واسه ساک موفقیت خیلی بزرگیه. ساک تو رالی ها عالی بود ولی دیگه بیش از این نمیتونست مقابل نادال دووم بیاره.

بازی نادال-جوکو به شکل عجیبی غیر قابل پیشبینیه، هر چند تمام سایتهای شرط بندی و بیشتر کارشناسا شانس خیلی بیشتری به جوکو میدن، اما رابطه ی نادال و رولند گاروس چیز عجیبیه که فک نمیکنم به کارشناسی و ضریب شرط ها خیلی ربط داشته باشه، اما امیدوارم بالاخره جوکو این طلسم 10 ساله رو بشکنه.

سرنا هم که فکر کنم اسبو زین کرده واسه 20اُمین گرنداسلم
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-02-2015, 12:40 AM   #89
djoker
Member

پستها: 45
سپاس: 16
در 37 پست 96 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط arman10 نمایش پست ها
با سلام خدمت علاقه مند های ورزش تنیس
من میخواستم تجربه حضور ۳روزم توو مسابقاته رولند گاروس ۲۰۱۵ رو با شما به اشتراک بزارم , نمیدونم باید یه موضوعه جدید باز میکردم یا نه واسه همین اینجا نوشتم .
من بعد تقریبا ۲ سال تلاش تونستم بلیط مسابقات رو واسه ۳ روز گیر بیارم !!! چون من میخواستم حتما این مسابقاتو از نزدیک ببینم.
واقعا فوق العاده بود , و با مسابقاتی که تاحالا رفته بودم فرق داشت !!!
تو پاریس همه جا عکاسا و تبلیغاته رولند گاروس بود و حتی توی برجه ایفل ی توپه بزرگه تنیس آویزون کرده بودن و بیرون هم کورته تنیس.
واقعا یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی دنیاست . کلی بازدید کننده از سرا سره جهان واسه دیدنه رولند گاروس میان و البته ارزششو داره!!
حتی فک کنم کسایی که به تنیس علاقه نداشته باشن خیلی خوششون بیاد دیگه چه برسه به اینکه به تنیس هم علاقه داشته باشی.
برنامه ریزی مسابقات هم خیلی خوب بود خیلی راحت آدم با مترو میتونست تا انجا بره و بدونه معطلی غیره معمول میشود وارد شد و وقتی من جمعیتی رو که داخل بودن میدیدم تعجب میکردم چجوری انقد راحت و زود میشه وارد شد .
تمامه ستاره های تنیس انجا جمع هستن و همه ستاره ها رو میشه یجا دید.من تونستم ۲تا بازی نادال ,۱بازی فدرر , جوکوویچ , واورینکا و خیلی از بازیهای دیگه سینگل و دوبل و تمرین های بازیکنای مختلف از فدرر گرفته تا فرر و ریچارد گاسکه رو از نزدیک ببینم و حتا با گاسکه عکس هم بگیرم
یه چیزه جالب راجبه زه کشی راکته بازیکنها .
انجا یه غرفه بزرگ هم بود که دستگاهای زه کشی بابولات انجا بود و کلی آدم در حال زه کشی .و من میدیدم که مربیها یا بعضیها میومدن راکتارو میگرفتن یا میاوردن واسه زه کشی .یه لیسته قیمتی هم انجا بود من اول فک کردم واسه آدم های معمولی بعد پرسیدم ازمسول انجا اون گفت این سرویس فقط واسه بازیکناس. قیمت ها برای بازیکنایی که تو جدوله اصلی هستن یا مثلاجونیور فرق داشت .من با تعجب پرسیدم که مثلا نادال و فدرر هم پول بدن اون خیلی راحت گفت بله ,منم که کنجکاویم گل کرده بود گفتم بازیکنا راکت هایی رو که واسه زه کشی میارن همه نوه ؟ گفت لزوما نه, ولی برای مثال نادال۶۰ تا راکت واسه این مسابقات داره!!!!!!!من اول فک کردم ۱۶ شنیدم و دوباره پرسیدم که گفت ۶۰ تا !!!
حالا اگه بتونم چنتا عکس هم اپ میکنم.
اگه سوالی داشتین بپرسین
سلام آرمان .خوشا به سعادتت عکساتو بعدا برام بفرس

ویرایش توسط djoker : 06-03-2015 در ساعت 12:05 AM
djoker آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما djoker به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 06-02-2015, 01:32 AM   #90
arman10
Member

پستها: 43
سپاس: 28
در 33 پست 238 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: federer, gonzalez, roddick, verdasco, querrey, bahrami

این عکسی که خودم ازش گرفتم بعد رفتم و بهش گفتم خیلی خوب برگشت گفت البته که متاسفانه چشمم بسته شد تو عکس . اگه ببینید کسی همراش نیس.
یعنی اگه کسی پیگیر باشه میتونه عکسو امضا بگیره .واسه همین بچها از این توپ های بزرگ میگیرن و کلی امضا جم میکنن البته باید کلی وقت بزاری, من ترجیح میدادم بازی ها رو ببینم .البته تمرین هاشون هم فوق العاده جالب بود .
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg IMG_3777.JPG (217.4 کیلو بایت, 206 نمایش)
نوع فایل: jpg IMG_3844.JPG (101.8 کیلو بایت, 205 نمایش)
نوع فایل: jpg IMG_3962.JPG (138.9 کیلو بایت, 206 نمایش)
نوع فایل: jpg IMG_3841.JPG (190.0 کیلو بایت, 205 نمایش)
نوع فایل: jpg IMG_3851.JPG (169.1 کیلو بایت, 205 نمایش)
arman10 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی arman10 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)