بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-19-2011, 07:10 AM   #81
I.man
Former Staff

آواتار I.man

پستها: 751
سپاس: 4,450
در 756 پست 8,139 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر كبير - فرناندو گونزالس - فرناندو ورداسكو - ارغوان

پنج بازيكن تنيس در ليست قدرتمندترين مشاهير مجله Forbes

100 مشاهير جديد Forbes – يك ليست از 100 نفر از "قدرتمندترين افراد در مشاغل سرگرم كننده (entertainment) امسال" – شامل پنج بازيكن تنيس: Roger Federer, Rafael Nadal, Maria Sharapova, Serena Williams ,Venus Williams. در ورزش ها، تنيس بيشترين حضور رو در بين 100 نفر دارد. اين ليست كه توسط Lady Gaga نوشته شده است، شامل بازيگران، ورزشكاران، موسيقيدانان و ساير مشاغل سرگرم كننده است. عوامل بررسي آن درآمد و ديد رسانه اي است، هر دو عامل در رسانه هاي سنتي مانند تلويزيون، راديو، روزنامه ها و مجلات ديده شده است، هرچند شامل اينترنت و رسانه هاي اجتماعي نيز مي شود.

در اين ليست 19 ورزشكار حضور دارند، Tiger Woods با شماره 6 پيشگام ورزشكاران است و Federer با شماره 25 پشت سر Lebron James (10) و Kobe Bryant (14) ستاره هاي NBA است. اما پيش از ستاره فوتبال David Beckham، شخصيت راديويي Howard Stern و بازيگر جنجالي Charlie Sheen قرار دارند. Nadal رتبه 46 است، پيش از Alex Rodriguez از نيويورك يانكيز با شماره 49، به عنوان بازيگر Jennifer Lopezقرار دارد. در حاليكه Sharapova شماره 80 است، پشت سر نويسنده Stephen King است اما از بازيگر زن Eva Longoria و Cameron Diaz پيش است. Serena با رتبه 84 جلوتر از خواننده رپ Lil Wayne است در حاليكه Venus با شماره 86 از بازيگر Steve Carell پيش است. همه اينها جلوتر از تنها زن ورزشكار ليست (از ساير ورزشها بجز تنيس) Danica Patrick هستند كه در رتبه 96 است.
I.man آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-21-2011, 09:03 AM   #82
I.man
Former Staff

آواتار I.man

برنده خوش شانس بليط Barclays ATP World Tour Finals 2011

به نظر ضربه اساني مي ايد: ضربه زدن به يك بطري بادي سايز بزرگ مواج از سرويس لاين. اما وقتي 1000 هوادار شما را در جايگاه تماشا مي كنند و يك سفر VIP براي 2 نفر به مسابقات Barclays ATP World Tour Finals به عنوان جايزه در نظر گرفته شده. آيا كسي مي تواند نگران نباشد؟

هوادار تنيس رومي Stephano Orlandi، در دومين تلاش خود از سه ضربه اي كه مي توانست بزند برنده اين جايزه شد.

Orlandi گفت: "بطري Corona به اندازه كافي بزرگ بود اما بدليل نگراني و اينكه در حدود 1000 نفر در جايگاه شما را تماشا مي كردند ضربه زدن به آن سخت بود. اگرچه من براي مدت طولاني تنيس بازي نكرده ام، من اعتماد به نفس كافي براي سرويسم داشتم. اولين ضربه موفقيت اميز نبود، من تلاش كردم كه روي بطري تمركز كنم، و در شوت دوم به آن ضربه زدم".

Orlandi و همسرش Paola از طرف Corona Extra در ماه November به لندن پرواز خواهند كرد تا نبرد 8 بازيكن برتر انفرادي و دابل در سال 2011 را در O2 arena ببينند. مرد ايتاليايي گفت: "من قبلاً هرگز در Barclays ATP World Tour Finals نبوده ام، اما هميشه انرا در تلويزيون دنبال مي كردم. من بسيار خوشحال هستم كه اين شانس را دارم كه اين بازي هاي را زنده ببينم".

اين مرد 43 ساله براي سومين بار در Rome حضور داشت، او قبلاً در 1993 و 2009 حضور داشته. او گفت: "بهترين بازي كه من در سال 2009 ديدم نيمه نهايي بين Federer و Djokovic بود. بازيكن مورد علاقه من Federer است به دليل كلاس و سبكي كه در بازيش نمايش مي دهد".

.
33 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-08-2011, 09:17 PM   #83
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Exclamation Austrian ATP به Erste Bank Open تغییر نام داد

تور ATP رویداد مهم Austrian ATP رو تغییر نام داد و به Erste Bank Open تغییر داد،اسپاسر قبلی آن Bank Austria بود که به طور دراز مدتی اسپانسر این تورنمنت مهم بود.

مدیر تورنمنت، Herwig Straka روز پنجشنبه گفت: تغییر اسپانسر اصلی پس از ربع قرن نشانه شروع یک دوره جدید در تورنمنت است.

Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-09-2011, 08:40 AM   #84
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

Exclamation نادال دومین بازیکن Qualify بارکلیز 2011

رافائل نادال مرد اسپانیایی و قهرمان رولند گاروس برای فینال لندن Qualify شد...او چند روز پیش توانست 6مین قهرمانی رولند گاروس خود را جشن بگیرد و به رکورد 6 قهرمانی Borg برسد...

"همیشه بازی کردن در لندن لذت داشته است..این شهر فوق العاده است و استادیوم O2 یکی از بهترین و زیباترین استادیوم های سرپوشیده در جهان است..این تورنمنت سال گذشته برای من فوق العاده بود..بازی فینال،یک بازی کاملا هیجانی بود.من خیلی خوشحالم که واجد شرایط شدم و دوباره با آنجا بر می گردم" رافائل گفت.

لیست جدید بازیکنان( 6June, 2011)

1. نواک جوکویچ................................................................................. 7,695
2. رافائل نادال.................................................................................... 6,390
3. راجر فدرر.......................................................................................3,820
4. دیوید فرر....................................................................................... 2,965
5. اندی ماری.....................................................................................2,750
6 . رابین سودرلینگ............................................................................ 1,990
7.نیکولاس آلماگرو............................................................................ 1,610
8. توماس بردیچ..................................................................................1,540
.........................................
9.خوان مارتین دلپوترو...................................................................... 1,465
10. ریشارد گاسکه............................................................................ 1,270
32 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-09-2011, 10:24 AM   #85
I.man
Former Staff

آواتار I.man

قهرماني Li Na در Roland Garros توسط 116 ميليون نفر ديده شد

WTA مي گويد قهرماني Li Na كه اولين قهرماني در تاريخ چين در يك گرند اسلم است را 116 ميليون نفر از طريق تلويزيون ديده اند.
اين تنيسور 29 ساله موفق شد در فينال مسابقات مدافع عنوان قهرماني
Francesca Schiavone را شكست دهد.
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-11-2011, 01:48 PM   #86
NimaRafi
Senior Member

آواتار NimaRafi

پستها: 364
سپاس: 6,526
در 368 پست 4,053 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-نواك جكوويچ-کارولاین ووزنياكي-ماریا شاراپوا- انا ایوانوویچ- پترا كويتوا -برنارد تومیک-سمپراس-استوسر-رانویچ

نادال بلاخره در انگلیس شکست خورد.
NimaRafi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی NimaRafi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-15-2011, 09:04 PM   #87
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

Exclamation كلايسترز و كوئري از ويمبلدون انصراف دادند

11331.jpg

كيم كلايسترز،قهرمان استراليا اپن 2011،روز چهارشنبه به دليل جراحت پا از شركت در ويمبي انصراف داد!او گفت پس از مصدوميت پاي راست خود در Unicef Open از ويمبلدون انصراف داده است.

" در اين لحظه احساس نا اميدي مي كنم كه قبل از تورنمنت مورد علاقه ام مصدوم شدم!من هميشه از فضاي زيباي ويمبي لذت مي برم اما من هيچ انتخاب ديگري ندارم اما استراحت و ريكاوري ميكنم و براي چند هفته تنيس بازي نميكنم" كيم گفت.

كيم اضافه كرد آسيب سه شنبه مربوط به قبل نيست!

" حدود يك ماه كيم به تمرينات برميگردد و شروع به بازسازي خودش مي كند.او مي خواهد بهترين شكل آماده سازي براي تور آمريكا باشد و در اواخر تابستان هدف اصلي او يو اس اپن هست" كمپاني مديريتي او گفت.

سام كوئري و Benjamin Becker نيز به دليل مصدوميت از ناحيه آرنج انصراف دادند.
29 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-17-2011, 10:31 AM   #88
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

Exclamation مادر Li Na پيروزي هاي او را در فرنچ اپن مشاهده نكرده است

mom.JPG

قهرمان رولند گاروس،Li Na مي گويد: مادرم پيروزي هاي من در رولند گاروس كه منجر به قهرمانيم در اين رويداد بزرگ شد را نديده است!

او در ادامه افزود: اين زندگي من است و من نميتوانم آن را تغيير دهم. او نيز واقعا از اين ورزش لذت نمي برد!حتي پس از فرنچ اپن من با او تماس نگرفتم!من به او مسيج دادم و گفتم"من خوب هستم،در حال حاضر در پاريس هستم و در راه برگشت به مونيخ" و او جواب داد " من شنيده ام كه تو برنده تورنمنتي شده اي" !
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-05-2011, 09:04 AM   #89
I.man
Former Staff

آواتار I.man

شكستگي (مو بردن) پاي چپ نادال ممكن است او را 6 هفته از ميادين دور كند.

رافائل نادال ممكن است بدليل شكستگي (مو بردن) پاي چپش 6 هفته دور از ميادين باشد. تايمز لندن گزارش داد: نادال در راند چهارم ويمبلدون در ديدار مقابل دل پوترو پاي چپش اسيب ديد و در ادامه تورنمنت از داروهاي بي حسي براي از بين بردن درد استفاده مي كرد. اگر او شش هفته دور از ميادين باشد به اين معني است كه او تورنمنت هاي مسترز Montreal كانادا و Cincinnati امريكا را از دست خواهد داد. نادال بعد از باخت به نواك جوكوويچ در فينال گفت كه تا زماني كه از نظر ذهني و فيزيكي به بهبودي كامل نرسيده نمي تواند به ميادين بازگردد.

16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-05-2011, 09:57 AM   #90
I.man
Former Staff

آواتار I.man

جديدترين تغييرات رنكينگ

قهرمان ويمبلدون، نواك جوكوويچ براي اولين بار نامبر وان شد، در حاليكه سرنا ويليامز به بدترين جايگاه خود از سال 1997 سقوط كرد، يعني رتبه 175 تنيس زنان.

نواك رسماً يك روز بعد از شكست شماره يك سابق جهان رافائل نادال، در جريان رسيدن به اولين ويمبلدون خود نامبر وان شد. اين اولين بار بعد از حدود هفت سال و نيم است كه كسي به غير از فدرر و نادال شماره يك مي شود.

نواك 24 ساله گفت: "زمان در حال تغيير است. من فكر مي كنم كه اين براي ورزش خوب است كه چهره هاي جديدي داشه باشد".

در ابتدا فدرر در دوم فوريه 2004 نامبر وان شد و بعد از ان هر هفته او يا نادال نفر اول بودند. فدرر 285 هفته نامبر وان بود. دقيقاً يك هفته كمتر از ركورد پيت سمپراس. نادال اخرين بار در 7 جون 2010 نامبر وان شد، يك روز بعد از قهرماني در فرنچ اپن سال گذشته.

نواك گفت: "آنها باعث شدند من پيشرفت كنم. آنها از من بازيكن بهتري ساختند".

جوكويچ از ماه مارچ به رتبه دوم رسيده بود. اما او با ركورد 48-1 امسال خود و كسب 8 عنوان قهرماني از جمله گرداسلم هاي استراليتا و ويمبلدون، نادال را به زير كشيد.

وقتي كه نواك روز دوشنبه براي انجام يك سري مصاحبه به All England Club رفت، ATP با يك كيك شبيه عدد يك و به رنگ آبي، قرمز و سفيد (رنگ پرچم كشورش) از او پذيرايي كرد. از سال 1973 كه ATP اين سيستم رنكينگ كامپيوتري را پايه گذاري كرد او اولين صربستاني است كه نفر اول مي شود.

نواك 25مين بازيكني است كه نامبر وان مي شود.

نواك گفت: "هر ورزشكاري روياي نفر اول بودن در جهان را دارد. اين چيزي است كه انگيزه زيادي ميدهد. در نهايت زماني كه شما ان را واقعاً به انجام مي رسانيد، و وقتي كه مي دانيد كه بهترين هستيد، اين يك دست آورد شگفت انگيز است".

نادال در حال حاضر شماره 2 است، فدرر در جاي سوم باقي ماند و اندي موري و سودرلينگ انها را دنبال مي كنند.

كواليفاير 18 ساله، برنارد توميچ استراليايي، مردي كه توانست در دور سوم ويمبلدون سودرلينگ را حذف كند، قبل از اينكه در يك چهارم نهايي برابر نواك شكست بخورد، از رتبه 158 به بالاترين رتبه حرفه اي خود 71 صعود كرد.

سرنا ويليامز نفر اول سابق تنيس زنان و دارنده 13 عنوان گرنداسلم در حالي كه يكسال گذشته را بدليل مصدوميت از دست داده با رتبه 25 وارد مسابقات ويمبلدون شد تا از عنوان قهرماني سال گذشته خود دفاع كند. اما باخت او در ران چهارم در برابر مارين بارتولي باعث شد امتيازات زيادي از دست داده و به جايگاه 150 رنكينگ سقوط كند.

خواهرش ونوس با شكست در دور چهارم از رتبه 30 به 34 سقوط كرد، به اين معني كه بتاني متك سندز كسي كه در راند اول ويمبلدون حذف شد و اكنون در رتبه 31 قرار دارد، بالاترين رتبه زنان امريكايي در رنكينگ را دارد.

وزنياكي در رتبه اول ماند، پترا قهرمان ويمبلدون به رتبه 7 رسيد و شاراپوا با يك رتبه صعود 5 شد.
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی I.man به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ATP , WTA , آزارنكا , ايزنر , تنيس , جوكويچ , خبر , رادوانسكا , سونگا , شاراپوا , فدرر , فيش , كلايسترز , ماري , نادال , ووزنياكي , ويليامز

کاربران در حال دیدن موضوع: 7 نفر (0 عضو و 7 مهمان)