بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

3-16 شهریور - نیویورک، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان US OPEN 2014؟
راجر فدرر 94 80.34%
نواک جوکوویچ 17 14.53%
استن واورینکا 1 0.85%
داوید فرر 0 0%
میلوس رائونیچ 1 0.85%
اندی مورای 1 0.85%
سایر بازیکنان 3 2.56%
رأی دهندگان: 117. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-29-2014, 04:31 PM   #81
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger 4 ever نمایش پست ها
کاملا حرف درستیه اهورا جان و هر فردی هم که مسخره کرده خو اشتباه کرده دیگه. در اینکه سرنا کاملا از سیاره ای دیگه در تنیس خانم ها بازی می کنه هیچ شکی وجود نداره،من از طرفداران سرنا هستم ولی نمی شه انکار کرد یکی از مهم ترین دلایل این «خارج سیاره بودن» توانایی های خاص بدنیه سرناست. البته این موضوع بیشتر از اینکه استعداد خدادادی باشه مربوط به تاکید سرنا روی برنامه های بدنسازی هستش. همین طور که می دونی در طول سال بیشترین تمرکز سرنا روی کارهای بدنی و تمرینات بدنسازی قرار داره و تیمی هم که در این حوزه کنار خودش داده تیم فوق العاده قدرتمندی هستش...

همین الان به نظر من ونوس تنیس زیباتری رو نسبت به سرنا بازی می کنه اما این «توانایی های بدنی» هستش که تفاوت این 2 خواهر و در سطح فراتر تفاوت ها رو در بخش بانوان بین سرنا و بقیه رقم می زنه. اصلا همین توانایی های بدنی بود که سرنا رو تونست مجددا به رقابت ها برگردونه و البته همون طور که گفتم بخش اعظمی از این توانایی های بدنی مربوط به انتخاب های خوب سرنا می شه. برای مثال سرنا قهرمانی ویمبی 2012 رو مدیون کار کردن با مربی بدنساز توانایی همچون مکی شیلستون بوده که از توانا ترین مربیان در حوزه بدنسازی در ایالات متحده هستش.

قطعا سرنا بخش اعظمی از موفقیت هاش رو مدیون این توانایی بدنی هستش و گرنه از لحاظ ارائه تنیس هستند بازیکنانی که می تونن با اون رقابت کنن...
بله ، خو همه که نظر شما رو ندارن
خیلیا میگن سرنا فقط بخاطر تکنیک بازیشه که اینقدر خوب کار میکنه ، متاسفانه فدرر و با سرنا اشتباه گرفتند
تا اونجایی که من سرچ کردم و اطلاعات دارم فکر نکنم توی تاریخ WTA کسی بوده باشه که از نظر بدنی بشه با سرنا مقایسش کرد ! توی 33 سالگی هم به جرات میشه گفت چندین برابر از باقی بازیکنان قوی تر هست در این زمینه ! و خب قابل تحسین هست این موضوع
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2014, 04:55 PM   #82
ehsan.
Member

پستها: 40
سپاس: 1,846
در 40 پست 250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

با سلام به همه دوستان

بنده از موقعی که پست جناب سروش خان رو خوندم مدام دارم فکر میکنم که جوابی بدم یا نه...
با توجه به اینکه دوستان هر آنچه که میبایست گفته میشد رو گفتند ولی احساس کردم اگر تعداد واکنش ها به بیانات ایشون از یکی ، دو نفر بیشتر نشه عمق این فاجعه مشخص نمیشه....

در مورد قسمت اول پستتون() مهدی عزیز با لحنی شایسته جواب درخور شما رو بهتون دادن...

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mehdiii نمایش پست ها
شما خیلی خوشحالی که نواک سینسی و تورنتو رو باخت که بتونه سال بعد با رافا امتیاز مثبت جمع کنه!!!!!!! اگه نواک یو اس رو ببره تورنمنت های ادامه فصلو بیخیال میشه که سال بعد بتونه آخر فصل نامبر وان بشه!!!!!!!
لال شوم اگه شما بدونید که رنکینگ چیه ، اگه بدونی چند تا رنکینگ داریم و چه فرقی با هم دارند ؟ هیچ آدم ... نیست که ندونه رنکینگ و امتیازات آخر فصل هیچ ربطی به امتیازات فصل قبل نداره .هیچ عقب مونده ای نیست که ندونه امتیازات هر دو رنکینگ race to london و رنکینگ 52 هفته ای آخر فصل به یک نقطه میرسند.
هیچ آدم ... نیست که فکر کنه یک تنیسور برای ترس از دفاع نکردن از امتیازات در سال بعد از عمد تو یک بازی ببازه .
هیچ آدم ... نیست که بگه راجر تو ویمبی دفاع کرد و خودش اعتقاد داشته باشه تنیسوری تا قبل فینال افتضاح بوده ولی در نهایت شایسته قهرمانی .
وقتی آدم همچین پستی میبینه احساس میکنه که بهتره در این سایت رو باید تخته کرد .
و اما در مورد قسمت دوم بیاناتتون................

بنده نمیدونم شخص شخیص شما از چه سالی به تماشای تنیس پرداختین...؟؟؟؟
بنده به والله کسانی رو میشناسم که عمر تماشای تنیسشون به 2 سال هم نمیرسه اما به مراتب فهمشون از تنیس به مراتب بسیار بیشتر از برخی از دوستان...این سری افرادی که میشناسم حداقل از بدیهیات تنیس چیز های زیادی میدوونند...حداقل تشخیص میدن دفاعی بازی کردن یعنی چی ؟؟؟تشخیص میدن فاکتور های یه بازی دفاعی چیه؟؟؟میفهمن فرق یه بازی خوب از بد چیه؟؟؟؟؟و...............
بنده نمیخوام بیشتر از این صحبت کنم چون مهدی و شهاب عزیز هر آنچه میبایست گفته میشد رو گفتن ....فقط به این دوست عزیز بگم که: در گذشته دیدیم که شما در پیش بینی ید طولایی دارید....پس اگه میخواید پستی بدین دز همون حد باشه ، چون واقعا زور داره وقتی میبینم دوستان باید وقت صرف کنن و جواب...............شما رو بدن....

بازم از دوستان بابت زمانی که به ناچار صرف میکنن تشکر میکنم....

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger 4 ever نمایش پست ها
من نمی دونم شما و امثال شما تنیس رو چرا و برای چی دنبال می کنید اما احساس می کنم دنبال کردن تنیس رو نوعی «برند» برای خودتون تصور می کنیدبعدم تصور می کنید تنیس مثلا فوتباله که بشه مثل هر پیرمرد و پیرزنی در موردش نظر داد می یایید می گید خب اینم ورزشه دیگه بشینم کارشناسی کنم!!! به خداوندی خدا قسم این 8 خطی که نوشتی از مرز این کشور خارج کنی به یک فردی که به طور معمولی تنیس رو دنبال می کنه نشون بدی حتی نگاهش هم نمی کنه!! بابا ب والله قسم تنیس استقلال نیست، تنیس پرسپولیس نیست که هر تحلیلی به ذهنتون می یاد اینجا کل کل کنید و بیان کنید. به خدا قسم مجبور نیستید تنیس رو دنبال کنید یا اگر هم می خوای دنبال کنید یه کم مطالعه کنید، یه کم سرچ کنید ببینید اصن چی هست این رشته. به والله قسم اصن نمی شه یک ویرگول از حرف های شما رو جواب داد به علت اینکه شما خیلی واضح فریاد دارید می زنید که مردم من از تنیس شناختی ندارم. فقط برای اینکه کمی از سوءتفاهمات آشکار خودتون خارج بشید و برید دنبال مطالعه جواب پارت آخر نوشتتون رو می دم هر چند حقیقتا کار سختیه، پیشاپیش از بقیه و خودم بابت پاسخ به این چند خط عذر خواهی می کنم:

والله نمی دونم تنیس بازی کرد یا نه ولی اون چیزی که ما دیدیم و در بزرگ ترین رسانه های دنیا و از زبان بزرگ ترین کارشناسان و ورزشی نویسان دنیا شنیدیم عملکرد خیره کننده فدرر در ویمبی بود که حتی مانع از عرق ریختن راجر فدرر تا قبل از فینال شده بود. من نمی دونم چه طوری بازیکن می تونه دفاع کنه و عرق هم نریزه!! اصن روت می شه کلمه دفاع رو در کنار تنیسی که فدرر ارائه می ده بیاری؟ دفاع می دونی چیه؟ اون چیزی که ما دیدیم و خواندیم بازی های سراسر تاکتیکی فدرر بود علی الخصوص دیدار مقابل رائونیچ که تاکتیکی ترین بازی ویمبی تا قبل از فینال شناخته می شد. دریای مطالب هست در مورد عملکرد خیره کننده فدرر در ویمبلدون و دریای ستایش ها از نحوه بازی راجر. البته نواک شایسته بود ولی بعد از فینال آن کسی که بیشتر از همه ستایش شد راجر فدرر بود بابت نمایش خیره کننده و پایاپای در فینال و بازگشت در ست چهارم که حتی باعث شده بود بازیکن مورد علاقه شما به «اصل» خودش برگرده و در ست پنجم مدیکال تقلبی بگیره. چه طوری می تونی واقعا سوال آیا فدرر در ویمبی تنیس بازی کرد رو به زبون بیاری؟ واقعا روت می شه این و بگی؟ طرف تا فینال عرق نریخته فینالم تو 33 سالگی 5 سته باخته بعد می گی آیا فدرر تنیس بازی کرد؟ اصلا روت می شه نام فدرر رو در کنار واژه تنیس بازی نکردن بیاری؟! اگه فدرر تنیس بازی نمی کنه پس کی تنیس بازی می کنه؟

اگر تنیس رو دنبال می کنید صرفا به علت اینکه برای خودتون «برند» سازی کنید عیب نداره ولی خواهشا از بیان نظرات ابداعی، خلاقانه و ابتکاری پرهیز کنید. واقعا تو رو خدا این 8 خط رو نگاه کنید...
راستی بنده و ایشون یه جمله مشترک داریم و اون اینه : "راجر فدرر تنیس بازی نمیکنه"

البته فکر نکنم ایشون منظور حرف من رو متوجه بشن
ehsan. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ehsan. به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2014, 09:13 PM   #83
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

من نمیخوام بحث رو با طرفدارانی که از روی تعصب نظر میدن ادامه بدم. فقط یک چیز میگم. قبول اگه نواک در صورت قهرمانی در یو اس اپن دیگه هیچ قهرمانی تا آخر فصل نیاورد شماهایی که کامنت بنده رو به تمسخر گرفتید بیاین معذرت خواهی کنید و بگید چیزی از تنیس نمیدونید و اگر غیر از این شد من از شما معذرت خواهی کنم و بگم هیچی از تنیس بارم نیست؟ منظورم کاربران MRF و King Rojer Federer و roger 4 ever و Mehdiii و mspayam و swiss express و ehsan. است. این دوستانی که اسمشون رو اوردم فقط اگه موافقن یک کامنت بدن و بگن موافقیم دیگه بحث اضافه ای نباشه لطفا. اگر هم مخالفن پس دیگه هیچوقت در مورد کامنتهای بنده نظر ندن لطفا.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2014, 09:13 PM   #84
GREAT ROGER
Senior Member

پستها: 223
سپاس: 1,872
در 210 پست 478 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer David Nalbandian Grigor Dimitrov

همين كه آقا رو با اين سن شانس يك قهرماني مي دونن خيلي اتفاق مهميه ديگه نيازي به بحث هاي گربه سياهو نميدونم قرعه آسونه

اين حرفا نيست قبول كنيد كه فقط حضورش كلي اعتباره.
GREAT ROGER آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی GREAT ROGER به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2014, 10:06 PM   #85
novak djokovich
Member

آواتار novak djokovich

پستها: 97
سپاس: 98
در 84 پست 513 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic juan martin vika

سروش جان برای موندن تو رنک 1 استمرار و ثبات لازمه وگرنه هیچ بازیکنی حاضر نیست حتی از رقابتهای 250 امتیازی بگذره اون بازی نیشیکوری هم که بهش اشاره کردی نواک مصدوم بود و یه توصیه دوستانه هم اینکه قبل از اینکه حرفی رو بزنی کمی به حرفی که میخای بزنی فکر کن و حتی اگه کمی شک داری دربارهش به زبون نیارش .

این رو هم عرض کنم که قطعن نواک گرند اسلم متفاوت از مسترز خواهد بود و حتی تو این وضعیت نه چندان مطمئن حال حاضرش شانس اول قهرمانیه و تو فینال ویمبلدون هم با وجود بازی درخشان فدرر نواک سوای ست چهارم برتر از فدرر بود .. واسه طرفداری راجر قطعن غم انگیزه ولی اینکه راجر گرند بگیره خیلی دور از دسترسه
novak djokovich آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی novak djokovich به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2014, 10:30 PM   #86
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
من نمیخوام بحث رو با طرفدارانی که از روی تعصب نظر میدن ادامه بدم. فقط یک چیز میگم. قبول اگه نواک در صورت قهرمانی در یو اس اپن دیگه هیچ قهرمانی تا آخر فصل نیاورد شماهایی که کامنت بنده رو به تمسخر گرفتید بیاین معذرت خواهی کنید و بگید چیزی از تنیس نمیدونید و اگر غیر از این شد من از شما معذرت خواهی کنم و بگم هیچی از تنیس بارم نیست؟ منظورم کاربران MRF و King Rojer Federer و roger 4 ever و Mehdiii و mspayam و swiss express و ehsan. است. این دوستانی که اسمشون رو اوردم فقط اگه موافقن یک کامنت بدن و بگن موافقیم دیگه بحث اضافه ای نباشه لطفا. اگر هم مخالفن پس دیگه هیچوقت در مورد کامنتهای بنده نظر ندن لطفا.
اون از دیروز اینم از الان...ممنون که موجبات شادی ما رو فراهم می کنید...سروش جان عزیزم در رابطه با این 6 خط 2 تا سوال بسیار مهم ازت دارم:

1 - are you kidding me
2 - are you freaking kidding me

ای خدا، الان شما شرط هم تعیین می کنی برای حرف هایی که زدی؟ الان یعنی اگه نواک یو اس ببره و بقیه رو قهرمان نشه یعنی حرف های شما درسته؟ الان آیا حقیقتا برای اون 8 خط داری شرط تعیین می کنی؟! الان جدیه قضیه؟! بیاییم عذر خواهیم بکنیم ازت؟ خداییش راضیم ازت...دمت گرم...هر روز یه داستان داریم اینجا ما...در ضمن نیازی نیست کسی اینجا بیاد بگه از تنیس بارش هست یا نه، نظرات و گفته ها خود به اندازه کافی برای هر شخص گویا هستش...موفق باشید و شوخ همچون همیشه...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-29-2014, 10:50 PM   #87
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها

سروش جان يك پيشنهاد بهتر
من ميگم متن شما را ترجمه كنيم و از خود نواك سوال بپرسيم
اگه ٣٠٪ گفته هاي شما را تاييد كرد
من شخصا عذرخواهي ميكنم و قول ميدم همه گفته ها و اظهارنظرهاي كارشناسيتو نخونده لايك كنم
نظرت چيه ؟؟
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2014, 12:13 AM   #88
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

دوستان شما بجای انتقاد باید بی نهایت از ایشون قدردانی کنید ...ایشون با پست دومشون آنچنان شادی مضاعفی در بین ما ایجاد کرد که چه سینمای کمدی کلاسیک چه فیلمای کمدی روز دنیا از انجام اون عاجزن.

پست دوم شما قانونا و رسما از دو حالت نمیتونه خارج باشه

1.یا شما به سیستم ATP tennis ranking points اصلا آگاهی نداری

2.یا اینکه برادرت کوچک تر با نام کاربری شما وارد سایت شدن و اون پست طلایی و بی نهایت فرا تحلیلی رو ارائه کردن.

با توجه به پافشاری شدید شما مورد اول کاملا در مورد شما صدق میکنه.

دوست عزیز بجای اینکه یه لشکر کاربر رو وادار به قبول بحث کاملا بی منطقت کنی یک مقدار سطح آگاهی و معلوماتت رو ارتقا بده.

شما میگی نواک اگه قهرمان یو اس اوپن بشه ATP world tour finals تو لندن رو بی خیال میشه؟؟؟؟ اخه چرا برادر؟ چرا خودزنی کنه بیخود و بی جهت؟؟1500 امتیاز رو مفت مسلم از دست بده؟؟ که چی؟؟1000 امتیاز پاریس-برسی رو بی خیال میشه؟ 500امتیاز پکن پر؟؟1000 امتیاز شانگهای تقدیم کودکان غزه؟؟ اینجوری که year end world number one رو هم از دست میده همین امسال ...به چه قیمتی؟؟بر چه پایه و اساسی؟؟آخه چرا؟؟خدا...ای خدا... امتیازی که باید ازش دفاع کنه رو دفاع نکنه...

یه مثال خیلی ساده بزنم شاید به امید خدا گرفتی قضیه رو.عین این میمونه که یکی تمام پول های تو جیبش رو عمدا بریزه تو جوی آب , حریق عمدی (arson) بزنه به مال خودش که چی؟ که دوباره سالیان آینده به امید خدا دوباره تلاش میکنم جبران میشه!!
swiss express آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2014, 12:23 AM   #89
ehsan.
Member

پستها: 40
سپاس: 1,846
در 40 پست 250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
اووفیییییییییی..........................

جمع کنید این بچه بازیا رو........مگه ملت مسخره من و تو هستند که باید تو همچین تاپیکی این چرندیات رو بخونن....

واسه این بیانات سخیفت شرطم میذاری؟؟؟؟

حتما انتظار داری بنده و امثال بنده در ادامش بیایم بگیم: آقا اجازه منم یه شرط دارم و.............

شما به خودت فشار نیار....نمیخوات شرط بذاری که ملت بفهمن شما تنیس میفهمی یا بقیه دوستان...خودشون شعور دارند و این رو تشخیص میدن.....(یعنی اگه این اتفاق بیفتد نتیجه میشود که اضهارات شما درست بوده؟؟؟؟؟؟؟یعنی اون نتیجه ، میشه مصداق حرف شما؟؟؟؟؟؟)

عمو جان بالو باشی.......انگار اون بالا خیلی خوش میگذره.......جای ما رو هم سبز کن.....

میگم راستی به اضهاراتتون در مورد "راجر فدرر" اشاره ای نکردین...لطف کنید شرط اون رو هم بگین که همزمان به جفتشون فکر کنیم و تصمیممون رو بگیریم....

در آخر از همه دوستان به خاطر لحن صحبتم عذر خواهی میکنم.....ولی غیر از این نمیشد

یه چیز دیگه....."شهاب این 2 تا سوالت مرگ نداشت" (خیلی جونوری)
ehsan. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ehsan. به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2014, 12:34 AM   #90
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV

حذف ونوس ویلیامز - کربر - و هالپ در بانوان . و حذف گولبیس در اقایان از نتایج عجیب امروز بودن
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)