بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد استرالیا (Australian Open)

آزاد استرالیا (Australian Open)

28 دی - 11 بهمن - ملبورن، استرالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-24-2016, 10:38 PM   #71
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر و تحلیل و گفتگو پیرامون مسابقات تنیس Australian Open 2016 نخستین گرند اسلم فصل

فدرر تا 40 سالگی هم گرند شرکت کنه این جقله ها رو همینطوری میبره، در واقع اگه رو صندلی هم بشینه با همون سرو میتونه تا یک چهارم و نیمه بیاد

اما درباره جوکو، به نظر من خیلیا زود احساسی و دچار اتمسفر شدن، تو پیج های تنیس فیسبوک خیلیا رو دیدم میگن نیشی نواکو میبره و شانسش خیلی زیاده و این حرفا، ولی باید بگم خیر، از این خبرا هم نیست من قبول دارم که نواک تورنومنت خیلی فوق العاده ای نداشته تا الان، حتی مقابل چانگ و آلیس هم من از بازیش اصلا راضی نبودم. در واقع من فکر میکنم استراتژی جوکوویچ 2016 با جوکوویچ 2011 و 12 و 13 خیلی متفاوته. نواکِ 4 5 سال پیش میومد که با لذت بردن از بازی، قهرمان هم بشه. هیجان داشت، به سینش میکوبید، تماشاگرا رو تهییج میکرد، کنار توپ جمع کن مینشست و نوشیدنی میخورد، و ... ولی جوکوویچ حال حاضر فقط قهرمانی میخواد و بس، بدون توجه به هیچ آیتم دیگه ای. توی زمین کاملا خشک و ربات گونه رفتار میکنه. به نظر من این موضوع تمرکزش روی بازی رو خیلی بیشتر از قبل کرده و باعث شده کمتر اسیر اتفاقات، بدشانسی و حتی بازی ضعیف خودش بشه!

یه نکته دیگه هم توجه منو جلب کرده، اگه دقت کرده باشید نواک سالهای گذشته راندهای پایین رو خیلی مقتدرانه پشت سر میذاشت، یو اس 2012 و 13، اکثر ست ها رو 6-0 6-1 و 6-2 تموم کرد، اما هیچ کدوم از این دو سال نتونست قهرمان شه، ولی یو اس پارسال به جز یه نیمه نهایی مقابل چلیچ، بقیه بازیهاش از اقتدار آنچانی برخوردار نبود و فقط سعی میکرد بازی رو ببره، ولو با جزئی ترین اختلاف و برتری، و در نهایت هم قهرمان شد! به خاطر همین اونقدرا نگران بازی بد امروزش نیستم.
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2016, 11:05 PM   #72
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر و تحلیل و گفتگو پیرامون مسابقات تنیس Australian Open 2016 نخستین گرند اسلم فصل

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها
فدرر تا 40 سالگی هم گرند شرکت کنه این جقله ها رو همینطوری میبره، در واقع اگه رو صندلی هم بشینه با همون سرو میتونه تا یک چهارم و نیمه بیاد

اما درباره جوکو، به نظر من خیلیا زود احساسی و دچار اتمسفر شدن، تو پیج های تنیس فیسبوک خیلیا رو دیدم میگن نیشی نواکو میبره و شانسش خیلی زیاده و این حرفا، ولی باید بگم خیر، از این خبرا هم نیست من قبول دارم که نواک تورنومنت خیلی فوق العاده ای نداشته تا الان، حتی مقابل چانگ و آلیس هم من از بازیش اصلا راضی نبودم. در واقع من فکر میکنم استراتژی جوکوویچ 2016 با جوکوویچ 2011 و 12 و 13 خیلی متفاوته. نواکِ 4 5 سال پیش میومد که با لذت بردن از بازی، قهرمان هم بشه. هیجان داشت، به سینش میکوبید، تماشاگرا رو تهییج میکرد، کنار توپ جمع کن مینشست و نوشیدنی میخورد، و ... ولی جوکوویچ حال حاضر فقط قهرمانی میخواد و بس، بدون توجه به هیچ آیتم دیگه ای. توی زمین کاملا خشک و ربات گونه رفتار میکنه. به نظر من این موضوع تمرکزش روی بازی رو خیلی بیشتر از قبل کرده و باعث شده کمتر اسیر اتفاقات، بدشانسی و حتی بازی ضعیف خودش بشه!

یه نکته دیگه هم توجه منو جلب کرده، اگه دقت کرده باشید نواک سالهای گذشته راندهای پایین رو خیلی مقتدرانه پشت سر میذاشت، یو اس 2012 و 13، اکثر ست ها رو 6-0 6-1 و 6-2 تموم کرد، اما هیچ کدوم از این دو سال نتونست قهرمان شه، ولی یو اس پارسال به جز یه نیمه نهایی مقابل چلیچ، بقیه بازیهاش از اقتدار آنچانی برخوردار نبود و فقط سعی میکرد بازی رو ببره، ولو با جزئی ترین اختلاف و برتری، و در نهایت هم قهرمان شد! به خاطر همین اونقدرا نگران بازی بد امروزش نیستم.

درباره رولندگاروس پارسال هم همین نظر را دارید ؟؟
و اینکه اگه راجر تو فینال یو اس اوپن از 24 امتیاز بریک بجای 3-4 تا چند تا بیشتر میگرفت باز هم همین را میگفتید ؟
تنیس خیلی بستگی به حال و روز بازیکن تو لحظه داره و کمی هم خوش شانسی تو امتیازهای حساس در بازیهای برابر و نزدیک
نواک پارسال فصل بی نظیری را داشت اما اینکه امسال بتونه اون افتخارات را تکرار کنه بعید میدونم
فعلا باید یک هفته صبر کرد تا قهرمان مشخص بشه
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2016, 11:27 PM   #73
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

باز یک عده یه بازی خوب از راج دیدن و یه بازی متوسط از نواک جوگیر شدن
یادشون رفته همین توهمات دردناک را توی ویمبلدون یواس بارکلیز 2015 داشتن و چه جوری ضدحال خوردن
عموجون درسته که بوی کباب میاد ولی ....
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-24-2016, 11:45 PM   #74
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط MRF نمایش پست ها
درباره رولندگاروس پارسال هم همین نظر را دارید ؟؟
و اینکه اگه راجر تو فینال یو اس اوپن از 24 امتیاز بریک بجای 3-4 تا چند تا بیشتر میگرفت باز هم همین را میگفتید ؟
تنیس خیلی بستگی به حال و روز بازیکن تو لحظه داره و کمی هم خوش شانسی تو امتیازهای حساس در بازیهای برابر و نزدیک
نواک پارسال فصل بی نظیری را داشت اما اینکه امسال بتونه اون افتخارات را تکرار کنه بعید میدونم
فعلا باید یک هفته صبر کرد تا قهرمان مشخص بشه
رولند گاروس پارسال اگه نواک 3 روز آخر متوالی توی کورت نبود بله، به نظر من اونجا هم قهرمان میشد، البته تاکید میکنم این نظر منه. ضمنا هر فصل 4 تا گرند اسلم داره، با احتساب همون رولند گاروسی هم که جوکو از دست داد باز 3 گرند در یک فصل گرفت، در صورتی که در 3 سال قبلش هر سال فقط یک گرند کسب کرده بود، که این پیشرفت بزرگیه. وقتی صحبت از بهبود و پیشرفت میشه منظور بردن همه چیز از بیخ و بن و به صورت مطلق نیست که! بالاخره 127 تنیسور دیگه هم تو هر گرند اسلم حضور دارن! مطمئنم اگه جوکو، جوکوی 4 سال پیش بود، از بین ویمبی پارسال و استرالیای امسال حداقل یکیشو با باخت به اندرسون یا سیمون از دست میداد!

اگر راجر تو فینال یو اس اوپن از 24 برک پوینت چند تا بیشتر میگرفت بازهم این رو میگفتم؟ نه! ولی الان گفتم، چون نتونست بگیره!
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-25-2016, 08:22 AM   #75
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نواک جوکوویچ در بازی که 100 اشتباه ( Unforced errors ) داشت موفق شد سیمون از فرانسه را شکست دهد و به یک چهارم نهایی گرند اسلم استرالیا راه یابد.
" واضحه که از اینکه بازی رو بردم خوشحالم ، اما در تمام مدت بازی ، به هیچ وجه نمایش خوبی نداشتم.شما میتونید زمانیکه با ژیل سیمون بازی می کنید انتظار داشتن اشتباهات زیادی رو داشته باشید ، اما راستش دیگه انتظار این تعداد اشتباه رو نداشتم .داشتن صد اشتباه در یک بازی برای من وحشتناکه .امروز واقعا اشتباهاتم خیلی زیاد بود.بنظرم بدتر از امروز دیگه نمی تونستم بازی کنم.میخواهم مطمئن باشم که این تعداد اشتباه رو به شدت کاهش خواهم داد و امیدوارم باشم که در بهترین حالتم قرار بگیرم.با توجه به نمایشهای که از خودم نشون دادم ، این بازی است که باید فراموشش کنم."
در پایان بازی یکی از طرفداران نواک از او خواست که از دراپ شات استفاده نکند.نواک در طول بازی با سیمون تعداد زیادی دراپ شات استفاده کرد که موفق هم نبود.
" جالب خواهد بود که ببینیم من چند تا دراپ شات را تابحال برنده شدم.درصد کمی رو بازنده بودم.اون تماشاگر که با صدای بلند این درخواست رو داشت همانطور که در زمین بازی گفتم کاملا در مورد این بازی حق داره.اما بعضی اوقات دراپ شات جواب میده.این قسمتی از بازی منه."
نواک برای 27 امین بار پیاپی است که به یک چهارم نهائی گرند اسلم ها راه می یابد و بدین ترتیب با رکورد جیمی کانرز( برنده هشت گرند اسلم از آمریکا) که رتبه دوم برترینهای تاریخ از این نظر را در اختیار دارد برابری می کند.
" من برای دستاوردها و کارهای که کانرز در ورزش تنیس انجام داده احترام قائلم .او خیلیها رو به سمت تماشای تنیس کشوند و در زمین بازی انرژی فراوانی میذاشت.کاریزمای خاصی داشت و کیفیت بالایی از خودش نشون میداد.به اینکه نامم در کنار همچین نابغه ای قرار میگیره افتخار میکنم.بابت این حقیقت که این تعداد تونستم بصورت پیاپی در یک چهارم نهائی گرند اسلمها حاضر بشم خیلی خوشحالم."
نوله در یک چهارم نهایی سه شنبه به مصاف کی نیشیکوری از ژاپن خواهد رفت.

https://www.facebook.com/Novak.Djoko...n.Fans?fref=nf

ست سوم بازی رائونیچ استن و میلوش فوق العاده است عالی و آنفایر
اصلا با میلوش دوسال قبل که فقط سرویس داشت قابل مقایسه نیست
اندی کار بسیار سختی در پیش داره برای فینال
در واقع بنظرم یکپای فینال خود رائونیچ

بازی به ست 5 کشیده شد یک بازگشت عالی از استن جان سخت همچنان به میلوش امیدوارم

ویرایش توسط مسعود 289 : 01-25-2016 در ساعت 10:05 AM
قدیمی 01-25-2016, 10:43 AM   #76
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

دمت گرم میلوش
کلک استن را کند
بردن استن در گرند اسلم اونهم استرالیا کار هر تنیسوری نیست

نکته مثبت این برد اینه که
با برک کردن استن در هر سه ست بازی را برد و نه با تای برک
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-25-2016, 12:04 PM   #77
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

این مطلب قدیمی را از یک منبع جدید دیدم و با نکات تازه
هرچند بی ربطه به استرالیا اما نه با استرالیاییها
چیزی که جالبه اینه که کیریوس و کوکیناکیس هر دو ریشه یونانی دارند که از اسمشون هم مشخصه

ماجرای توهین جنسی تنیس‌باز استرالیایی به استن واورینکا قهرمان اوپن فرانسه

نیک کیریوس تنیس باز استرالیایی در جریان مسابقه مقابل استن واورینکا به او توهین‌ کرد
نیک کیریوس، تنیس‌باز استرالیایی مدتی است که تلاش می‌کند به همه بقبولاند به همان اندازه که در تنیس استعداد دارد، در نابود کردن استعدادش با کارهای عجیب و غریب هم مستعد است. این تنیس‌باز ۲۰ ساله در ویمبلدون و مقابل ریچارد گاسکه، ناگهان هوس کرد که سرویس‌های حریف را پاسخ ندهد. مدتی بعد در جام دیویس، نارضایتی‌اش را از حضور در تیم ملی استرالیا نشان داد و در نتیجه در بازی دوم انفرادی، تیم گروث جای او را گرفت.
اما در مسابقه چهارشنبه گذشته با استن واورینکا در مسابقات راجرز کاپ بود که کیریوس، تک‌خال رفتارهای نامناسب خود را روی زمین کوبید. او در حین مسابقه حرفی «بی‌ادبانه» زد که توسط صدابرداران تلویزیونی ضبط شد:"کوکیناکیس (تنیس باز استرالیایی و دوست کیریوس)، با دوست دخترت خوابیده. متاسفم که این را بهت می‌گم رفیق!" او در بخش دیگری از مسابقه هم زیر لب و در اشاره به حریف سوئیسی‌اش گفت: "با یه دختر ۱۸ ساله می خوابه!"
اشاره کیریوس به دونا وکیچ، تنیس‌باز اهل کرواسی و نفر ۱۲۷ رده‌بندی جهانی است که گفته می‌شود مدتی است با واورینکا دوست شده و در چند مسابقه بین همراهان واورینکا در ورزشگاه حاضر شده و مسابقات قهرمان اوپن فرانسه را از نزدیک دیده است. تاناسی کوکیناکیس هم تنیس‌باز استرالیایی و یونانی‌تباری است که ۱۹ سال دارد و سال گذشته همراه وکیچ در تنیس دونفره مختلط جام آزاد استرالیا شرکت کرده بود.
واورینکا که در ست سوم مسابقه مقابل کیریوس به دلیل مصدویمت کمر، کنار کشید، در حین بازی متوجه حرف‌های کیریوس نشد، اما آن‌طور که کریستوس، برادر نیک کیریوس در صفحه فیسبوکش نوشته است، در راهروهای رختکن حسابی از خجالت کیریوس درآمد: "با دو دستش نیک را گرفت و کلی مزخرفات توهین‌آمیز به او گفت. این مرتیکه شانس آورد که من آن‌جا نبودم، وگرنه کاری می‌کردم که از چند مسابقه بعدی هم کنار بکشد."
واورینکا، همچنین در توئیتر هم به انتقاد از کیریوس پرداخت و نوشت: "آن حرف را من به بدترین دشمنم هم نمی‌زنم. این همه پستی پذیرفتنی و باورکردنی نیست."
کیریوس بعد از بازی در فیسبوک از واورینکا عذرخواهی کرد.
اما او در بازی روز بعد مقابل جان ایسنر توسط تماشاگران هو شد و در کنفرانس مطبوعاتی پس از مسابقه یکبار دیگر عذرخواهی کرد: "من هم به صورت خصوصی و هم رسمی و علنی از او معذرت خواستم. می دانید که جریمه هم شدم ... دیروز واورینکا در راهرو مرا دیدم و طبیعتا به طرفم آمد که تعجبی نداشت. ازش معذرت خواستم. طبیعتا خیلی عصبانی بود و من باید با او کنار می آمدم."
انجمن تنیس حرفه‌ای مردان کیریوس ۲۰ ساله را ۶۴۰۰ پوند جریمه کرد، اما انتقادات از حرف‌های او تمام نشد و مشاهیر تنیس در توئیتر به رفتار کیرویس اعتراض کردند. مارتینا ناوراتیلوا، دارنده ۱۸ گرند‌اسلم نوشت: "او باید با چیزی بیش از جریمه روبرو شود. (تنیس) جای این گونه رفتارها نیست."

دونا بکیچ تینس باز کروات که گفته می‌شود با واورینکا دوست شده است
کریس اورت، زن شماره یک پیشین جهان که او نیز ۱۸ گرند‌اسلم در کارنامه‌اش دارد، نوشت: "زدن چنین حرف ناراحت‌کننده و توهین‌آمیزی، نه برای کیریوس خوب است و نه برای تنیس."
مگنوس نورمن، مربی واورینکا نوشت: "حرفت خیلی خیلی بد بود نیک کیریوس. امیدوارم کسانی دور و برت باشند که امشب یکی دو چیز در مورد زندگی بهت یاد بدهند."
ویکتوریا آزارنکا، زن شماره یک پیشین تنیس جهان و قهرمان المپیک لندن نوشت: "حداقل از جلوی میکروفون کنار می‌رفتی. باید به حریفت احترام بگذاری...همه باید این کار را بکنند...همیشه."
استیسی آلستر، رئیس و مدیر اجرایی «WTA» (اتحادیه تنیس زنان) نیز خواهان مجازات بیشتر تنیس‌باز استرالیایی شد: "کار کیریوس بی‌ادبانه و غیر قابل قبول بود. من از اتحادیه تنیس حرفه‌ای مردان خواستم تا بیشترین جریمه ممکن را برای او در نظر بگیرند و در فرآیند بررسی‌شان، محرومیت‌های بیشتر را هم در نظر بگیرند."
در این میان و به رغم کارنامه اخلاقی نه چندان قابل دفاع کیریوس در ماه‌های اخیر، برخی هم معتقند که نباید از او یک هیولا ساخت. اندی ماری، مرد شماره ۳ تنیس جهان که حریف احتمالی کیریوس در نیمه‌نهایی جام دیویس (ماه آینده در گلاسکو) است، موضعی ملایم‌تر داشت و گفت با این که به هیچ عنوان کار او را قابل تایید نمی‌داند، اما معتقد است که باید به این استرالیایی فرصتی برای نفس کشیدن داد: "در سایر رشته‌ها و به خصوص ورزش‌های تیمی این نوع حرف‌ها زده می‌شود. در تنیس کارهای مشخصی است که شما نباید انجام دهید و این هم یکی از آنهاست. امیدوارم که او از این قضیه درس بگیرد. نیک پسر کاملا بدی نیست، او جوانی است که زیر توجه بسیار زیاد، بزرگ می‌شود. در چند ماه اخیر مسائل منفی زیادی در مورد او به وجود آمده که کنار آمدن با آن کار آسانی نیست."
والی ماسور، سرپرست تیم جام دیویس استرالیا هم مانند ماری معتقد است که فقط نباید جنبه‌ها منفی کیریوس را برجسته کرد: "داریم در مورد جوانی حرف می‌زنیم که پتانسیل خیلی زیادی دارد. او جوان خوش قلبی است که دارد چم و خم کار را یاد می‌گیرد."

طرفداری دختر خجالتی از پسر بی ادب

رسانه‌های استرالیا: رابطه بوچارد و کیریوس بیشتر از یک دوستی ورزشی است.

«ئیوجین بوچارد» تنیس‌باز خوش اندام و خوش بر و روی کانادایی در میان تنیس‌بازان و تنیس‌دوستان بسیار محبوب است.

او ۲۱ سال دارد، و نفر بیست و پنجم رده‌بندی زنان تنیس‌باز جهان است. بوچارد در محیط تنیس حرفه‌ای به دختری خجالتی که در بیشتر تورنمنت‌ها مادرش او را همراهی می‌کند شناخته می‌شود.

در جریان مسابقات تنیس آزاد استرالیا یکی از گزارشگران ورزشی تلویزیون آن کشور هنگام گفتگو با بوچارد در پایان یکی از مسابقه‌های او از وی خواست دور خودش بچرخد تا دوربین فیلم‌برداری بتواند تمامی‌اندام او را به بینندگان تلویزیون نشان دهد. البته درخواست گزارشگر و لحن او نیز با چاشنی سکسی همراه بود.

به هر حال این حادثه ساعاتی بعد در رسانه‌های دنیا بازتاب داده شد و بوچارد به خبرنگاران گفت وقتی گزارشگر تلویزیون چنین درخواستی از من کرد نمی‌دانستم منظور او چیست و چه واکنشی باید نشان بدهم به هر حال از خجالت به لکنت زبان افتاده بودم.

بوچارد در یو.اس.اوپن امسال همبازی نیک کیریوس در مسابقات دو نفره بود. آنها در نخستین بازی بر حریفان خود پیروز شدند و به دور دوم راه یافتند. در پایان مسابقه از ئیوجین درباره همبازی استرالیایی اش پرسیدند، تنیس‌باز کانادایی از کیریوس کلی تعریف کرد او گفت: کیریوس نه تنها تنیس‌باز قابلی است بلکه انسانی است با مزه، فروتن و بسیار جالب.

آن دو در تمام طول بازی با هم شوخی می‌کردند و الفاظ و کلمات خیلی محبت‌آمیز به کار می‌بردند به طوری که تماشاچیان و خبرنگاران کاملا متوجه رابطه‌ای بیشتر از هم‌گروه ‌بودن آن دو شدند.

بوچارد ضمن تحسین کیریوس وجود او را برای ورزش تنیس مفید خواند.

نیک کیریوس از پدر مالزیایی و مادر یونانی در استرالیا به دنیا آمده و در آنجا بزرگ شده است. او ۲۰ سال دارد و نفر سی و هفتم مردان جهان است و تا کنون دو بار رافائل نادال را شکست داده.

اما آنچه وی را بر سر زبان‌ها انداخت سخنان او و رفتار گستاخانه‌اش در جریان یک مسابقه با داور و دختر توپ جمع‌کن و توهین به همسر! استفن واورینکا تنیس‌باز سوئیسی بود که باعث شد ۲۵ هزار دلار جریمه شود.
قدیمی 01-25-2016, 12:15 PM   #78
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها
رولند گاروس پارسال اگه نواک 3 روز آخر متوالی توی کورت نبود بله، به نظر من اونجا هم قهرمان میشد، البته تاکید میکنم این نظر منه. ضمنا هر فصل 4 تا گرند اسلم داره، با احتساب همون رولند گاروسی هم که جوکو از دست داد باز 3 گرند در یک فصل گرفت، در صورتی که در 3 سال قبلش هر سال فقط یک گرند کسب کرده بود، که این پیشرفت بزرگیه. وقتی صحبت از بهبود و پیشرفت میشه منظور بردن همه چیز از بیخ و بن و به صورت مطلق نیست که! بالاخره 127 تنیسور دیگه هم تو هر گرند اسلم حضور دارن! مطمئنم اگه جوکو، جوکوی 4 سال پیش بود، از بین ویمبی پارسال و استرالیای امسال حداقل یکیشو با باخت به اندرسون یا سیمون از دست میداد!

اگر راجر تو فینال یو اس اوپن از 24 برک پوینت چند تا بیشتر میگرفت بازهم این رو میگفتم؟ نه! ولی الان گفتم، چون نتونست بگیره!

دوست عزیز نوله پارسال 3 گرند گرفت و یکی را نگرفت نگاهی بندازیم
1- استرالیا بازی خوب ماری داشت باعث قهرمانیش میشد که یکدفعه نواک با راه انداختن فیلم مصدومیت تمرکز و ریتم ماری را بهم زد تا جاییکه بعد از قهرمانی ماری این موضوع را مطرح کرد و جوکویچ مجبور به عذرخواهی و توضیح شد که نه فیلم نبود و ....
2- رولند جوکو بهترین بازیهای سال را انجام داد و در فینال هم عالی بود اما در برابرش استن اماده بود که بهترین بازی را کرد و زورش به حریف نرسید
3- ویمبلدون - راجر بدترین بازی را در فینال کرد و جوکویچ قهرمان شد ( البته جنگ روانی قبل از بازی توسط مربیش و خودش را هم یادمون نرفته چون بعد از بازی ماری فدرر اگه راجر همون بازی را انجام میداد حتما قهرمان میشد ولی بازی ضعیف راجر در فینال جای هیچ شانسی برایش باقی نذاشت و جوکویچ آماده قهرمان شد
4-یو اس اوپن - با وجودیکه هر دو اماده بودن راجر بیشتر اشتباه داشت و نتونست قهرمان بشه

اینکه نوله تو رولند 3 روز تو زمین بود بنظرم کم لطفی هست چون نوله در فینال رولند از 3 فینال دیگه گرند اسلم بهتر بازی کرد قهرمان نشد چون حریفش بهتر بازی کرد دقیقا مثل کاری که 3 تا فینال دیگه حریفهاش نکردن پس لطفا قهرمان نشدن در رولند را بهانه خستگی نیارید چون کمی خنده داره
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 01-25-2016, 10:02 PM   #79
masa
Senior Member

آواتار masa

پستها: 260
سپاس: 29
در 189 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر، نیشیکوری، ماری، سرنا ویلیامز، ایوانویچ، شاراپووا

حذف استن فکر کنم به نفع نواک باشه. بنظرم ماری برسه فینال
masa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما masa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 01-25-2016, 11:04 PM   #80
karam
Member

پستها: 31
سپاس: 0
در 17 پست 30 بار سپاسگزاری شده

سطح بازي برديچ تو اين تورنمنت پيشرفت قابل ملاحظه اي داشته من كه خيلي اميدرارم تا ١٠ صبح فردا فدرر هتل رو تخليه كنه
karam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)