بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

8-21 شهریور - نیویورک، ایالات متحده

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-09-2016, 11:10 PM   #71
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،
پیش فرض پاسخ : بحث ,گفتگو و تبادل نظر پیرامون آخرین گرند اسلم سال 2016 آزاد امریکا (US Open)

تا حالا بازیکن به این بی انگیزگی مونفیس ندیده بودم چه میکنه نکنه عمدی اینطور رفتار میکنه تا انرژی جوکو رو بگیره

یه سوال : اگه یکی سر بازی حاضر نشه چی میشه ؟ یا بیاد و وسط بازی انصراف بده ؟ آیا ازلحاظ بازی و امتیازات و ... تفاوتی میکنه ؟

چون دیروز مت ویلاندر بعد از بازی سرنا و مصاحبه ی سر مربیش که علت باخت سرنا را یه جوری به ناخوشی ( اگه اشتباه نکنم ) ربط داد اصلا قبول نکرد و گفت فقط یه بهانه هست برای بازیکنی با این سابقه بازی قابل قبول نیست (شاید میخواست بگه میتونست انصراف بده یا همچین چیزی .)انگاری در گوشی به بیننده ها بخواد بگه نظرش بیشتر رو این بودسرنا در مقابل کسی قرار گرفت که مثل خودش سرو میزد و از پسش بر نیومد
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Najmeh5576 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-10-2016, 12:48 AM   #72
ehsan.
Member

پستها: 40
سپاس: 1,846
در 40 پست 250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث ,گفتگو و تبادل نظر پیرامون آخرین گرند اسلم سال 2016 آزاد امریکا (US Open)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها
همه حرفات درسته عزیزم، من به قسم اعتقادی ندارم، ولی حاضرم شرط ببندم(یا تضمین بدم یا یه چیزی تو این مایه ها) که هیچکسی تو این فروم حتی پر سن و سال ترین عضو فروم که عاشق سینه چاک فدرره اندازه ی من بازیهای فدرر توی اوج رو ندیده و لذت نبرده، و اکثر اعضا که حتی طرفدار فدرر هستن در بهترین حالت از 2008 9 با پدیده ای به اسم فدرر آشنا شدن، ولی من از سال 2004 و 2005 با اینترنت دایال آپ دنبال کد کانالای سوئیس میگشتم تا ویمبلدونو به خاطر فدرر نگاه کنم.

من ذره ای تنفر که هیچی، حتی حس بد نسبت به فدرر ندارم که عاشق این ورزشکار بزرگم، حالا هر چقدر طرفداری متعصب فدرر میخوان دستاوردای جوکوویچو زیر سوال ببرن هیچ حسی بدی نسبت به فدرر در من ایجاد نمیکنه.

اتفاقا من اهل بحث و کل کل های بچگانه نیستم، ولی خواستم یکم تنوع بدم تاپیک خلوتو شلوغ کنم، حالا چندتا از دوستان فدرری هم همکاری کردن دستشون درد نکنه این برهوت یکم پست به خودش دید

خلاصه و لپ مطلبو بخوام بگم حقیقت اینه که فدرر تا این لحظه با قاطعیت بزرگترین و بهترین تنیسور تاریخه، اما جوکوویچ هم خیلی بزرگتر از چیزیه که اعضای این فروم به خصوص هواداران فدرر تصور میکنن(یه چیزی تو مایه های اجسام از آنچه به آینه میبینید به شما نزدیک ترند)
لا الله الا الله
شمو كه راست ميگي
فرمودين دوهزار و چند!!!؟؟؟
ايني كه ميگين قبل ميلاد ميشه يا بعدش!!؟
از اظهارات اين بنده خدا به وجد اومدم و يه پستي دادم

ویرایش توسط ehsan. : 09-10-2016 در ساعت 12:53 AM
ehsan. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما ehsan. به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-10-2016, 01:11 AM   #73
behsen
Senior Member

آواتار behsen

پستها: 153
سپاس: 257
در 153 پست 1,035 بار سپاسگزاری شده

نواک جوکوویچ به دومین بازیکن تاریخ بدل شد که در 5 سال مختلف به فینال حداقل 3 گرند اسلم رسیده. قبل از این راجر فدرر به این رکورد رسیده بود.

نواک همچنین با پشت سر گذاشتن نادال در جایگاه دوم بیشترین حضور در فینال در تاریخ مسابقات گرنداسلم قرار گرفت.

تکرار فینال رولندگاروس 2015

استن در فرم بسیار خوب و ایده آلی قرار داره، نیشی دو ست اول نمایشی دلپذیر و کم نقص از خودش ارائه داد، ولی استن با تجربه بالا به بازی مسلط شد و در نهایت بازی رو برد.

ویرایش توسط behsen : 09-10-2016 در ساعت 05:00 AM
behsen آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی behsen به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-10-2016, 01:30 AM   #74
ehsm
Senior Member

آواتار ehsm

پستها: 103
سپاس: 170
در 61 پست 147 بار سپاسگزاری شده

بنظرم واورینکا باید برنده بشه.
ehsm آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما ehsm به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-10-2016, 07:59 AM   #75
ehsm
Senior Member

آواتار ehsm

پستها: 103
سپاس: 170
در 61 پست 147 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ehsm نمایش پست ها
بنظرم واورینکا باید برنده بشه.
بله واورینکا میره برا قهرمانی
ehsm آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما ehsm به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-10-2016, 09:27 AM   #76
taban
Senior Member

پستها: 115
سپاس: 13
در 37 پست 55 بار سپاسگزاری شده

این مصدومیت کتف جوکوویچ چیه آخه؟ خیلی شدیده...؟
taban آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-10-2016, 04:48 PM   #77
masa
Senior Member

آواتار masa

پستها: 260
سپاس: 29
در 189 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر، نیشیکوری، ماری، سرنا ویلیامز، ایوانویچ، شاراپووا

استن تا قبل از فینال 23 ست بازی کرده و نواک 13 ست و اندی
باید ببینیم چی میشه ولی حقیقتاً فکر نکنم نواک همچین فرصت خوبی رو از دست بده برخلاف راجر که تو 2 سال اخیر چندبار فرصت سوزی کرد و سخت چنین فرصتهایی گیرش بیاد دیگه (ویمبلدون 2014 و 2015 و 2016، امریکا 2014 و 2015). درواقع بهترین فرم راجر بنظرم 2015 بود که خیلی روون بازی می کرد اما خوب به نتیجه نینجامید.
بهرحال نواک بهترین تنیسور چندسال اخیر بوده و اگر امسال هم سه گرند بگیره باید بگیم که شانس شکستن رکورد راجر رو داره، رکورد نامبروانی رو هم بنظرم میشکنه و با نتایج متوسط در دو سال آینده بهش میرسه.
masa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما masa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-10-2016, 06:14 PM   #78
نشاط
Banned Users

پستها: 87
سپاس: 190
در 66 پست 161 بار سپاسگزاری شده

جوکو دیشب اصلا سرحال نبود بنظر میومد درد و مصدومیت اذیتش میکنه همین به فینال رسیدنش هم در لحظاتی با تردید مواجه شده بود واقعا نمیشه گفت کدومشون شانس بیشتری دارند اگر جوکو همون جوکوی دیشب باشه احتمال زیاد میبازه
نشاط آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-10-2016, 08:58 PM   #79
ali mohsenian
Member

پستها: 41
سپاس: 283
در 36 پست 102 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Djokernole_ cilic_dima_delpo

با سلام خدمت دوستان
چند وقتی بود پستی نگذاشته بودم ولی یه نکته ای دیدم که کسی در پستای قبلی متذکر نشد و بد ندیدم که ذکرش کنم
اگر استن واورینکا فردا بتونه قهرمان بشه با ۳۱ سال و ۵. ماه سن رکورد مسن ترین قهرمان گرند اسلم را که فدرر با ۳۰ سال و ۱۱ ماه داشت را ازآن خود خواهد و میشه گفت یکی از ارزشمندترین رکورد های فدرر و ارزشمندترین رکوردی که برای قدرت نمایی در سن بالا بود از جیب فدرر خواهد رفت
پس میشه گفت حمایت فدرری ها از جوکویچ در برابر واورینکا بیشتر به نفع راجر خواهد بالاخره عقل حکم میکنه که نجات از خطر قطعی ( شکسته شدن رکورد سن فدرر توسط استن )
بر نجات از خطر احتمالی ( شکسته شدن رکورد ۱۷ گرنداسلم فدرر توسط جوکوویچ ) ارجحیت داره
میدونم هیچجوره دل شما دوستان فدرری با نواک نیست ولی خود دانید
پ.ن. تو چند روز اخیر چند نفر به جای اینکه بگن خداروشکر که نواک سر و سلامت داره میاد بالاکه از رکورد بازیکن محبوبشون محافظت و حمایت کنه نواک رو سوژه کرده بودن والا
ما که نمیتونیم بازی رو ببینیم ولی به امید گرند ۱۳
یا حق
ali mohsenian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-10-2016, 09:46 PM   #80
نشاط
Banned Users

پستها: 87
سپاس: 190
در 66 پست 161 بار سپاسگزاری شده

احتمال خیلی زیادی هست فردا شب شبکه ورزش پخش مستقیم کنه
نشاط آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)