بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2009 > تورنمنتهای مردان > Barclays ATP World Tour Finals

Barclays ATP World Tour Finals

November 23-29, London, England

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما چه کسی قهرمان این تورنمنت می شود؟!
راجر فدرر 27 52.94%
رافائل نادال 9 17.65%
نواک جوکوویچ 9 17.65%
اندی موری 2 3.92%
خوان مارتین دلپوترو 0 0%
نیکلای داویدنکو 3 5.88%
فرناندو ورداسکو 0 0%
رابین سودرلینگ 1 1.96%
رأی دهندگان: 51. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-18-2009, 10:50 PM   #71
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

بیچاره Nadal
این دیگه چه گروهیه
دقیقا همون سه تا بازیکنی که من گفتم برای Nadal دردسرساز می شند افتادند تو گروه Nadal
با این قرعه کشی به نظر من Nadal به هیچ وجه نمیتونه از گروهش صعود کنه
ولی دوستان واقعا زشته که Nadal در این حالت که مصدوم هم نیست در 4 بازیکن برتر دنیا نباشه ( یعنی به Semi Final نره )
البته من فکر می کنم که مصدومه
نمی دونم از چه ناحیه ای اما در بازیهاش دقت کردم هنگامی که می خواهد به طرف چپ زمین Start بزنه کمی کندتر از قبل شده ( فکر کنم زانوی چپش هنوز مشکل داره )
Farid آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2009, 10:57 PM   #72
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
گروه 2 سخت تره اشتباه نکن عزیزم
گروه سخت تر و اسون تر نداریم , بله شما درست می فرمائید برای Nadal سختترین گروه ممکنه اتفاق افتاده که دشمن خونی Nadal هم اگر می خواست چنین قرعه ای برای Nadal دراره نمی تونست.
نواک الان صدرصد اماده است

درسته
سودرلینگ هم از ورداسکو بهتره

در تنیس حرفه ای فلان بازیکن از فلان بازیکن بهتره نداریم
داویدنکو هم از این مورای اماده تره

درسته

دوستان با نظر من موافقین یا نه

فرید جان تو اکثر سایت ها گروه دوم بعنوان گروه مرگ نامگذاری شده، یعنی 3 بازیکن دیگری که همراه رافا افتادن بمراتب فرم بهتری نسبت به کسانی که تو گروه اول با فدرر افتادن دارن! اینکه بگیم برای رافا سخت ترین گروهه تا حدیش درسته چون 3 تا از آماده ترین بازیکنای حال حاضر جهان باهاش افتادن و بطور کلی برای همه ی اونها تقابل با 3 نفر دیگه قرعه ی سختی هست، ولی تا حد دیگریش میشه اینگونه برداشت کرد که شما رافا رو خیلی دست کم گرفتی!! امیدوارم برداشت من اشتباه باشه ولی از پستهای دیروز شما و این پستتون کمی حس غرض ورزی به من دست میده...
koury آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2009, 10:58 PM   #73
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

به نظر من هم بدترین قرعه ی ممکن به رافا خورده

تنها موردی که میتونست بدتر باشه حضور خوان به جای نیکلای بود که البته با این وضع اسفناک دلپوترو نیکلای خیلی خطرناک تره

البته رافا رو نباید دست کم گرفت و هر کاری ازش بر میاد ولی خیلی بعیده بتونه از پس این سه بازیکن بر بیاد
من شانس نواک و روبین رو تو این گروه از همه بیشتر میدونم
Afshin آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2009, 11:03 PM   #74
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
فرید جان تو اکثر سایت ها گروه دوم بعنوان گروه مرگ نامگذاری شده، یعنی 3 بازیکن دیگری که همراه رافا افتادن بمراتب فرم بهتری نسبت به کسانی که تو گروه اول با فدرر افتادن دارن! اینکه بگیم برای رافا سخت ترین گروهه تا حدیش درسته چون 3 تا از آماده ترین بازیکنای حال حاضر جهان باهاش افتادن، ولی تا حد دیگریش میشه اینگونه برداشت کرد که شما رافا رو خیلی دست کم گرفتی!! امیدوارم برداشت من اشتباه باشه ولی از پستهای دیروز شما و این پستتون کمی حس غرض ورزی به من دست میده...
کوروش جان تو هم باید قبول کنی که این رافا اونی نیست که تو استرالیا بود
همون طور که خود فرید هم گفت به هیچ عنوان اون سرعت قبلی رو تو بازیش نداره (حالا یا به علت مصدومیت یا هر چیز دیگه ای )
دیروز شبکه ی سو پر تنیس داشت بازی رافا و داویدنکو رو تو مسابقات رم 2007 پخش میکرد ، رافا کلا یه چیز دیگه بود !!!
دفاعش نقص نداشت ! فورهندای عمیقی میزد که اگه الان ببینم این کار رو بکنه خیلی تعجب میکنم
تنها چیزی که از اون رافای آماده باقی مونده روحیشه ! که اگه همین طور بخواد به نتیجه نگرفتن ادامه بده مسلما اونو هم از دست میده ! رافا با این فرم بازیش بازیکنی نیست که بتونه به طور مداوم و برای یک فصل کامل فرم خوبش رو حفظ کنه
به قول میلاد اگه میخواید از رافا چیز خاصی ببینید باید تا استرالیا صبر کنید !
Afshin آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2009, 11:08 PM   #75
koury
Administrators

آواتار koury

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
کوروش جان تو هم باید قبول کنی که این رافا اونی نیست که تو استرالیا بود
همون طور که خود فرید هم گفت به هیچ عنوان اون سرعت قبلی رو تو بازیش نداره (حالا یا به علت مصدومیت یا هر چیز دیگه ای )
دیروز شبکه ی سو پر تنیس داشت بازی رافا و داویدنکو رو تو مسابقات رم 2007 پخش میکرد ، رافا کلا یه چیز دیگه بود !!!
دفاعش نقص نداشت ! فورهندای عمیقی میزد که اگه الان ببینم این کار رو بکنه خیلی تعجب میکنم
تنها چیزی که از اون رافای آماده باقی مونده روحیشه ! که اگه همین طور بخواد به نتیجه نگرفتن ادامه بده مسلما اونو هم از دست میده ! رافا با این فرم بازیش بازیکنی نیست که بتونه به طور مداوم و برای یک فصل کامل فرم خوبش رو حفظ کنه
به قول میلاد اگه میخواید از رافا چیز خاصی ببینید باید تا استرالیا صبر کنید !

عزیز من بحث من شرایط فعلی رافا نیست... بارها گفتم بازم میگم رافا بعد از مصدومیتش 360 درجه فرق کرده، ولی دست کم گرفتن یه قهرمان بهیچوجه قابل پذیرش نیست! کسی که مثل رافا همچین ثباتی طی سالیان اخیر داشته (هر چند خیلی مصدوم هم شده و نتونسته مدتی مقام بیاره) هر بازی و هر لحظه میشه ازش انتظار برد داشت! اون چیزی که من از پست های فرید برداشت کردم اینه که رافا بالکل باید قید لندن رو بزنه چون از پیش باختس! وقتی فرید میگه " با این قرعه کشی به نظر من Nadal به هیچ وجه نمیتونه از گروهش صعود کنه " یعنی بدون شک هیچ شانسی برای رافا نیست و این هیچ معنی دیگری جز دست کم گرفتن رافا نداره
koury آنلاین نیست.  
قدیمی 11-18-2009, 11:11 PM   #76
Farid
Forum Expert

یعنی 3 بازیکن دیگری که همراه رافا افتادن بمراتب فرم بهتری نسبت به کسانی که تو گروه اول با فدرر افتادن دارن!
در مورد فرم موافقم
اینکه بگیم برای رافا سخت ترین گروهه تا حدیش درسته چون 3 تا از آماده ترین بازیکنای حال حاضر جهان باهاش افتادن، ولی تا حد دیگریش میشه اینگونه برداشت کرد که شما رافا رو خیلی دست کم گرفتی!! امیدوارم برداشت من اشتباه باشه ولی از پستهای دیروز شما و این پستتون کمی حس غرض ورزی به من دست میده...
کوروش جان من نه از لحاظ فرم حرف می زنم نه از لحاظ غرض ورزی
من از لحاظ Match Up حرف می زنم , در پست قبلیم هم گفتم
بین Djokovic و Murray
Djokovic حریف سختتری برای Nadal است.
بین Del Potro و Davydenko
Davydenko حریف سختتری برای Nadal است.
بین Verdasco و Soderling
Soderling حریف سختتری برای Nadal است.
خب من اینها رو قبل از قرعه کشی گفتم و دیقیا همون شد.
این گروه برای Nadal خیلی سختتر از این گروهه:
Murray - Del Potro -Verdasco
اگر در این گروه می افتاد کارش راحتتر بود.
حالا بازیها رو می بینی متوجه میشی که من Nadal رو دست کم گرفته ام یا غرض ورزی کردم یا از روی Match Up نظر داده ام.
البته قول نمی دم ولی در نظر دارم که در طول ترنمنت راجع به هر بازی Preview بنویسم و انجا با دلیل و منطق می گم که چرا Nadal در هر سه بازی گروهیش Underdog به حساب میاد.
Farid آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2009, 11:21 PM   #77
Farid
Forum Expert

بارها گفتم بازم میگم رافا بعد از مصدومیتش 360 درجه فرق کرده،
من با این قضیه مخالفم و قبلا هم توضیح داده ام
وقتی فرید میگه " با این قرعه کشی به نظر من Nadal به هیچ وجه نمیتونه از گروهش صعود کنه " یعنی بدون شک هیچ شانسی برای رافا نیست و این هیچ معنی دیگری جز دست کم گرفتن رافا نداره
کوروش جان من گفتم به نظر من
نظر شما و تمامی کارشناسان دنیا هم محترمه ( اما من به تنیس به دید Match Up نگاه می کنم , هیچکدام از این 3 بازیکن Match Up خوبی برای Nadal نیستند )
مثلا وقتی که من در Preview هام در طول چند سالی که نوشتم می نوشتم Nadal به هیچ وجه Match Up خوبی برای Federer نیست , ایا من Federer را دست کم می گرفتم؟
یا وقتی در همین ترنمنت پاریس گفتم Benneteau به هیچ وجه Match Up خوبی برای Federer نیست ایا Federer رو دست کم می گرفتم.
دوست عزیز دید من به تنیس با دید شما به تنیس متفاوته ( اوه گفتم دید شما به تنیس , معذرت میخام دید شما به Nadal ) چون تنیس در نظر شما یعنی Nadal
دید هر کسی هم برای خودش محترمه

ویرایش توسط Farid : 11-18-2009 در ساعت 11:25 PM
Farid آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2009, 11:24 PM   #78
koury
Administrators

آواتار koury

نقل قول:
یعنی 3 بازیکن دیگری که همراه رافا افتادن بمراتب فرم بهتری نسبت به کسانی که تو گروه اول با فدرر افتادن دارن!
در مورد فرم موافقم
اینکه بگیم برای رافا سخت ترین گروهه تا حدیش درسته چون 3 تا از آماده ترین بازیکنای حال حاضر جهان باهاش افتادن، ولی تا حد دیگریش میشه اینگونه برداشت کرد که شما رافا رو خیلی دست کم گرفتی!! امیدوارم برداشت من اشتباه باشه ولی از پستهای دیروز شما و این پستتون کمی حس غرض ورزی به من دست میده...
کوروش جان من نه از لحاظ فرم حرف می زنم نه از لحاظ غرض ورزی
من از لحاظ Match Up حرف می زنم , در پست قبلیم هم گفتم
بین Djokovic و Murray
Djokovic حریف سختتری برای Nadal است.
بین Del Potro و Davydenko
Davydenko حریف سختتری برای Nadal است.
بین Verdasco و Soderling
Soderling حریف سختتری برای Nadal است.
خب من اینها رو قبل از قرعه کشی گفتم و دیقیا همون شد.
این گروه برای Nadal خیلی سختتر از این گروهه:
Murray - Del Potro -Verdasco
اگر در این گروه می افتاد کارش راحتتر بود.
حالا بازیها رو می بینی متوجه میشی که من Nadal رو دست کم گرفته ام یا غرض ورزی کردم یا از روی Match Up نظر داده ام.
البته قول نمی دم ولی در نظر دارم که در طول ترنمنت راجع به هر بازی Preview بنویسم و انجا با دلیل و منطق می گم که چرا Nadal در هر سه بازی گروهیش Underdog به حساب میاد.

فرید جان شما خودتم میدونی که Match-up چیزی نیست که طی دیروز و امروز یا یه شبه و با یه بازی به نفع کسی بشه یا به ضررش! رافا طی 4 سال و نیم اخیر مجموعا 21 بار این سه نفر هم گروهیش رو شکست داده (روی هارد هم 5-7 هست) و کلا 10 بار بهشون باخته!!!!! سودرلینگ از کل 15 ستی که با رافا بازی کرده فقط 5 ست برده... یعنی اصلا Match-Up بزرگی برای رافا نیست و جریان فرنچ اپن هم خیلی مسائل درش دخیل بودن!! شما روی حساب بازی ویمبلدونشون که دو ست برد و رولند گروس امسال مطمئنی که سودرلینگ حریف قدری برای رافا حساب میاد...

یا داویدنکو که رافا 4 بار بردش و 3 بار باخته، درسته تو هارد کورت 2-1 بنفع داویدنکو هست، ولی اختلاف چشم گیری نیست که بگیم داویدنکو بر رافا سلطه داره.

از بین این سه نفر من سرسخت ترین رو برای رافا نواک میدونم که روی هارد خیلی بهتر عمل می کنه و 5-3 از رافا پیش هست!

بازم میگم فرم این سه نفر نسبت به 3 نفری که با فدرر افتادن خیلی قوی هست، ولی دست کم گرفتن رافا چیز خوش آیندی نیست.
koury آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2009, 11:31 PM   #79
koury
Administrators

آواتار koury

نقل قول:
بارها گفتم بازم میگم رافا بعد از مصدومیتش 360 درجه فرق کرده،
من با این قضیه مخالفم و قبلا هم توضیح داده ام
وقتی فرید میگه " با این قرعه کشی به نظر من Nadal به هیچ وجه نمیتونه از گروهش صعود کنه " یعنی بدون شک هیچ شانسی برای رافا نیست و این هیچ معنی دیگری جز دست کم گرفتن رافا نداره
کوروش جان من گفتم به نظر من
نظر شما و تمامی کارشناسان دنیا هم محترمه ( اما من به تنیس به دید Match Up نگاه می کنم , هیچکدام از این 3 بازیکن Match Up خوبی برای Nadal نیستند )
مثلا وقتی که من در Preview هام در طول چند سالی که نوشتم می نوشتم Nadal به هیچ وجه Match Up خوبی برای Federer نیست , ایا من Federer را دست کم می گرفتم؟

فرید جان همونطور هم که افشین در بالا اشاره کرده من هم باهاش موافقم، بنظرم تنها چیزی که از اون رافای قبل از مصدومیت مونده روحیش هست... نه ریترنش مثل سابقه، نه فرهنداش و نه حتی Passing Shot هاش! اکثر باختاش طی این 2-3 ماه هم بیشتر ضعف ریترن کردنش رو آشکار می کنه...

در مورد Match Up هم که شما گفتی، من هم موافقم تو تنیس خیلی این قضیه مهمه ولی مطلبی که هست مثلا در 4 بازی بین رافا و سودرلینگ این تنیسور سوئدی تنها در 2 بازی تونسته برای رافا دردسر ساز بشه، یا داویدنکو فقط روی هارد تونسته اونم طی یکسال و نیم اخیر برای رافا حریف قدری بحساب بیاد... در صورتی که مثلا رافا در تمام سطوح و تمام مراحل تونسته برای فدرر حریف خطرناکی بشه پس اگه کسی بگه رافا از نظر Match Up برای فدرر اصلا خوب نیست غلو نکرده تازه فدررم دست کم نمیگیره چون همینگونه هم بوده!!
koury آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2009, 11:33 PM   #80
koury
Administrators

آواتار koury

در مورد قسمتی هم که فرید جان ویرایش کردی من قبلا هم گفتم تنیس خیلی بزرگتر از فدرر و نادال هاس!! من اول تنیس رو دوست دارم بعد رافا رو، ولی واقعیت رو هم نمیتونم با یکی دو بازی کتمان کنم!!
koury آنلاین نیست.  
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 3 نفر (0 عضو و 3 مهمان)