بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > لوازم و تجهیزات تنیس > راکت و زه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-08-2012, 11:27 AM   #71
khabgard
Member

آواتار khabgard

پستها: 83
سپاس: 618
در 63 پست 383 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Gentlemans : Roger Federer - Juan martin Delpotro - Rafa Nadal - Andy Roddick - carlos Moya - Gael Monfils :) - Mardy fish - Ivan Lendl Pat rafter - Ladies : ,Justin Henin,sam stosure , vera zevanarova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mr.sam نمایش پست ها
دوستان من بازی بیشتر پاور هست به نظرتون چه زهی مناسبه منه>؟تا حالا head sonic pro , hurricane tour(babolat), luxilon original امتحان کردم ولی راضی نبودم ازشون زه هوریکین خوب بود ولی نه اونطور که مد نظره منه دوستان چه پیشنهادی دارن؟دوامه زه هم برام خیلی مهمه!
RPM Blast بابولات خوبه ، من ازش راضیم ... ولی باید تنشن رو 10% از مقدار توصیه شده کمتر ببندید :)
khabgard آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی khabgard به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2012, 10:00 PM   #72
mr.sam
Junior Member

آواتار mr.sam

پستها: 18
سپاس: 24
در 14 پست 28 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic Ivan Ljubicic Pete Sampras Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط khabgard نمایش پست ها
RPM Blast بابولات خوبه ، من ازش راضیم ... ولی باید تنشن رو 10% از مقدار توصیه شده کمتر ببندید :)
دوست عزیز اول اینکه ممنون از پاسختون دون اینکه می تونید بگید چرا باید کمتر ببندم؟من معمولا زه رو روی 55 lb میبندم یعنی باید کمتر از این هم ببندم>؟
mr.sam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mr.sam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2012, 10:48 PM   #73
amin-farahmand
Novak's Fan

پستها: 82
سپاس: 15
در 33 پست 53 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic
پیش فرض سلام

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان. راکت بنده head youtek prestige pro . تا الان از زه XP استفاده می کردم اما یه زه با کنترل و پاور بالاتر و همچنین دوام بالاتر می خوام. 4 روز یه بار زه من پاره میشه و در ضمن تنشن 55/55 می بندم و string pattern راکتم هم 16*19 می باشد و با تشکر
amin-farahmand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما amin-farahmand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-09-2012, 08:32 AM   #74
kamall
Junior Member

آواتار kamall

پستها: 12
سپاس: 39
در 11 پست 29 بار سپاسگزاری شده

یکی از دوستان پرسیده بود بازیکنان تیم ملی کدوم زه و می بندن . این دفعه که رفته بودم برای کشیدن زه چون جائی هست که دارای اسم و رسم ،وقتی گفتم می خوام زه Alu power بکشم گفت خوبه بازیکنای تیم ازین زه می کشن.
kamall آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی kamall به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-09-2012, 07:22 PM   #75
Hand miracle
Junior Member

پستها: 14
سپاس: 3
در 14 پست 40 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amin-farahmand نمایش پست ها
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان. راکت بنده head youtek prestige pro . تا الان از زه XP استفاده می کردم اما یه زه با کنترل و پاور بالاتر و همچنین دوام بالاتر می خوام. 4 روز یه بار زه من پاره میشه و در ضمن تنشن 55/55 می بندم و string pattern راکتم هم 16*19 می باشد و با تشکر

با سلام و احترام
لطف كنيد بفرماييد منظور از زه xp از چه شركت ساختي هست تا بتونم راجع به پاور و كنترل بيشتر راهنماي كنم آيا منظور
Luxilon Big Banger Xp
يا
Prince Beast Xp
هست البته منظور احتمال زياد از شركت Gamma كه نبوده چون بيشتر در ايران دو زه بالا استفاده مي شود
اما راكت شما اندازه هدش ٩٨ هست پس نبايد يك تنشن مشابه براي زه هاي طولي و عرضي بكشيد چون تقريباً بزرگ هست بايد فاصله اي به اندازه دو عدد بكشيد يعني اگر ٥٥ را ميخواهيد يا ٥٥/٥٣ يا ٥٧/٥٥ بكشيد براي راكت هاي هد كوچك تر فاصله يك عدد باشد بهتر هست
اما راجع به اينكه زه هر روز پاره ميكنيد اين نرمال نيست روزي چند ساعت بازي مي كنيد؟
Hand miracle آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hand miracle به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-09-2012, 07:36 PM   #76
Hand miracle
Junior Member

نقل قول:
دوستان من بازی بیشتر پاور هست به نظرتون چه زهی مناسبه منه>؟تا حالا head sonic pro , hurricane tour(babolat), luxilon original امتحان کردم ولی راضی نبودم ازشون زه هوریکین خوب بود ولی نه اونطور که مد نظره منه دوستان چه پیشنهادی دارن؟دوامه زه هم برام خیلی مهمه!
سلام و احترام
شما از زه تان چه چيزي مي خوايين آيا چون سبك بازي تون پاوري هستين زه كنترلي مي خوايين تا بازي تحت كنترل بيشتر قرار بگيره يا مي خواهين تاپ اسپين باشد تا شما كمي كمتر پاورتون را صرف اسپين كنيد و زه به شما كمي تو اسپين كمك كند تا پاوري تر بازي كنيد يا زه پاور دار مي خواهين تا پاور بازيتون افزايش پيدا كنه؟ لطف كنيد هر سه مورد را انتخاب نكنيد ، اگر توضيحات تون رو كامل كنيد مي تونم اصولي تر كمك كنم چون شما فقط بازي تون رو گفتيد حالا بفرماييد از زه تون چي مي خواهين
درضمن اين زه هايي كه نام برديد را من مشخصات شون رو مي دونم شما چه تنشني مي كشيدن روي اينها تا كمي سبك بازيتون دستم بياد
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hand miracle به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-09-2012, 07:54 PM   #77
Hand miracle
Junior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط kamall نمایش پست ها
سلام
در آخر من زه alu power big banger کشیدم . با تنشن 57-59 امیدوارم زه خوبی باشه .جون تا اونجائی فهمیدم جزو بهتریناست .
سلام و احترام
زه تون زه خوبي و حرفه اي هست ، بله Luxilon يكي از بهترين و حرفه اي ترين شركت هاي ساخت زه هست كه از معروفتين و پر مصرفترين زه اين شركت هم زه شما هست ولي اين جواب در حد معرفي ظاهري زه بود آيا اين زه به بازي شما مي خوره يا نه من نمي دونم خودتون بايد تصميم بگريد ولي راجع به تنشن تون با اين تنشن شما وارد تنشن كنترلي شديد ولي اولش هستيد يعني هنوز پاور را داريد تنشن از ٥٨ به بالا وارد تنشن كنترلي ميشود
کاربر زیر از شما Hand miracle به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-09-2012, 08:27 PM   #78
khabgard
Member

آواتار khabgard

پستها: 83
سپاس: 618
در 63 پست 383 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Gentlemans : Roger Federer - Juan martin Delpotro - Rafa Nadal - Andy Roddick - carlos Moya - Gael Monfils :) - Mardy fish - Ivan Lendl Pat rafter - Ladies : ,Justin Henin,sam stosure , vera zevanarova

نقل قول:
دوست عزیز اول اینکه ممنون از پاسختون دون اینکه می تونید بگید چرا باید کمتر ببندم؟من معمولا زه رو روی 55 lb میبندم یعنی باید کمتر از این هم ببندم>؟
نه از 55 کمتر نبندید ، راستش اینو روی بسته بندی زهش نوشته بود ... به نظرم تاثیر هم داره
khabgard آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما khabgard به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-09-2012, 09:27 PM   #79
amin-farahmand
Novak's Fan

پستها: 82
سپاس: 15
در 33 پست 53 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hand miracle نمایش پست ها
با سلام و احترام
لطف كنيد بفرماييد منظور از زه xp از چه شركت ساختي هست تا بتونم راجع به پاور و كنترل بيشتر راهنماي كنم آيا منظور
Luxilon Big Banger Xp
يا
Prince Beast Xp
هست البته منظور احتمال زياد از شركت Gamma كه نبوده چون بيشتر در ايران دو زه بالا استفاده مي شود
اما راكت شما اندازه هدش ٩٨ هست پس نبايد يك تنشن مشابه براي زه هاي طولي و عرضي بكشيد چون تقريباً بزرگ هست بايد فاصله اي به اندازه دو عدد بكشيد يعني اگر ٥٥ را ميخواهيد يا ٥٥/٥٣ يا ٥٧/٥٥ بكشيد براي راكت هاي هد كوچك تر فاصله يك عدد باشد بهتر هست
اما راجع به اينكه زه هر روز پاره ميكنيد اين نرمال نيست روزي چند ساعت بازي مي كنيد؟
با تشکر از شما منطورم luxilon xp بود. من روزی 3-4 ساعت بازی می کنم. هر 4 روز یه بار پاره میکنم. به نظر شما چه زهی بهتره و 53/55 ببندم یا 55/57؟
با تشکر
amin-farahmand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما amin-farahmand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-10-2012, 09:19 AM   #80
mr.sam
Junior Member

آواتار mr.sam

پستها: 18
سپاس: 24
در 14 پست 28 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic Ivan Ljubicic Pete Sampras Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hand miracle نمایش پست ها
سلام و احترام
شما از زه تان چه چيزي مي خوايين آيا چون سبك بازي تون پاوري هستين زه كنترلي مي خوايين تا بازي تحت كنترل بيشتر قرار بگيره يا مي خواهين تاپ اسپين باشد تا شما كمي كمتر پاورتون را صرف اسپين كنيد و زه به شما كمي تو اسپين كمك كند تا پاوري تر بازي كنيد يا زه پاور دار مي خواهين تا پاور بازيتون افزايش پيدا كنه؟ لطف كنيد هر سه مورد را انتخاب نكنيد ، اگر توضيحات تون رو كامل كنيد مي تونم اصولي تر كمك كنم چون شما فقط بازي تون رو گفتيد حالا بفرماييد از زه تون چي مي خواهين
درضمن اين زه هايي كه نام برديد را من مشخصات شون رو مي دونم شما چه تنشني مي كشيدن روي اينها تا كمي سبك بازيتون دستم بياد
راستش من بیشتره تمرکزم روی پاور است هم چنین زه هم دوست دارم پاور باشه.(پاور+کمی تاپ اسپین).
زه های قبلیم تنشنشون
hurricane 55lb
sonic pro head 55lb
luxilon original 60-62lb
این آخریو مخصوصا زیاد کشیدم که بازیمو با تنش بالا و کنترلی امتحان کنم که راضی نبودم.
راستی اینم بگم که راکتم head extreme pro هست ولی به همین زودیا تصمیم دارم راکتمو عوض کنم(به علت دست درد)
mr.sam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما mr.sam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

برچسب ها
زه راکت، تنیس، استرینگ، String

کاربران در حال دیدن موضوع: 11 نفر (0 عضو و 11 مهمان)