بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

22-28 اردیبهشت - رم، ایتالیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-18-2014, 07:41 AM   #71
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز رم

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mjrs نمایش پست ها
نمونه دیگر از برخوردی که اوج از خود راضی بودن شما رو نشون میده! جوری صحبت می کنن ایشون که انگار نه انگار یک سری حرفا و تمسخرها و دروغ هایی رو در مورد من زده و بحث رو شخصی کرده اونم تو بحثی که اصلا ربطی بهش نداشته.
شما ادب داری باشه، ما بی ادب، بی سواد، بی اطلاعات ( راکت دستمون نگرفتیم مثل شما )، شما سطحت بالاست، ما سطحمون پایین!

الان مالک اصلی تنیس تاکرز شما هستی؟ اگر اینطوره بنده دیگه پام رو تو این سایت نمیذارم، هم شما راضی باشی هم خودم.
چرا جو سازی میکنی؟ کل چیزهایی که من گفتم در حد استادیوم فوتبال و راکت دست نگرفتن بود که اینا رو هم چند ساله به خیلیها میگم. حرفی در مورد شخصیت شما نزدم. چیزهایی که شما گفتی بحث رو شخصی کرده٬ نسبتا محترم٬ مهمل گو٬ پرت و پلا. دقعه قبل هم گفتم٬ بارها اومدم تو فروم و امثال این جور پست ها رو دیدم٬ ولی به خاطر اینکه بعضی از دوستان مثل خودت جنبه بحث ندارن و آخرش بحث رو شخصی میکنن که من نمیام و فلان٬ بحث نکردم. الانم طوری میگی بحث به من ربطی نداشته که کسی ندونه انگار اولین پست این مدلی درباره رافا بوده. یه نگاهی به تاریخچه پستهات بندازی بد نیست. این پاسخی به تمام اونها بود.

از دوستان عذر میخوام به خاطر این چند پست بی ربطم در این تاپیک٬ دیگه ای پستی در این زمینه نمیدم.

با سپاس
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-18-2014, 10:18 AM   #72
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-18-2014, 10:54 AM   #73
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

درود
تو این تاپیک واقعا حرف های مشمئز کننده ای در مورد محمد زده شده که نشان از عدم شناخت و قضاوت نادرست و یکطرفه یک سری از دوستان عزیزه!
تو این 5 سالی که تنیس تاکرز برپائه، ب جرأت میتونم بگم که محمد ب کسی توهین و بی ادبی نکرده
با این که او این فروم رو راه انداخته هیچگاه از موقعیتش ب قولی سواستفاده نکرده هیچگاه
هدفش هم از ایجاد این فروم، فراهم کردن محیط آزاد برای گفتگو در مورد ورزش مورد علاقمون بوده
و بنا ب گفته های خودش دلیل ایجاد این فروم خفگان حاکم بر بخش تنیس آیتی ست بوده
بارها شده خود من از برخورد محمد در مقابل توهین هایی که ب رافا شده کلافه شدم
چون این پسر خیلی سعه ی صدر داره و صبر و تحملش بالاس
ولی بعد رفتارش رو درک کردم چون او واقعا میخواد تو این فضا دموکراسی وجود داشته باشه
تنیس تاکرز همیشه جذب کننده بوده نه دفع کننده
با این که ب رافا شدیدا تعصب داره ولی هیچگاه سلیقه ای عمل نکرده
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-18-2014, 11:26 AM   #74
roli
Senior Member

پستها: 317
سپاس: 14,435
در 311 پست 1,954 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

به نظر منِ طرفدار فدرر، محمد به عنوان ادمین سایت واقعاً عملکرد خوبی داشته چه بسا اگر کسی دیگه بود شاید تا الان فروم از هم می پاشید ولی بیایم اینم قبول کنیم فقط بعضی وقت ها محمد دیدش نسبت به افراد از بالا به پایینه، البته هیچ کس نمرش 20 نیست که ما بخوایم از ادمین این سایت چنین انتظاری داشته باشیم.
ناگفته نمونه نباید نقش PowerVu به عنوان کسی که با وجودش این فروم همیشه زندست نادیده گرفت.

ویرایش توسط roli : 05-18-2014 در ساعت 11:36 AM
roli آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roli به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-18-2014, 12:43 PM   #75
vicki
Member

آواتار vicki

پستها: 59
سپاس: 20
در 59 پست 119 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: جوکوویچ ،فرر، ماریا

به امید فینال زیبای دو رقیب همیشگی
vicki آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی vicki به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-18-2014, 12:45 PM   #76
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roli نمایش پست ها
به نظر منِ طرفدار فدرر، محمد به عنوان ادمین سایت واقعاً عملکرد خوبی داشته چه بسا اگر کسی دیگه بود شاید تا الان فروم از هم می پاشید ولی بیایم اینم قبول کنیم فقط بعضی وقت ها محمد دیدش نسبت به افراد از بالا به پایینه، البته هیچ کس نمرش 20 نیست که ما بخوایم از ادمین این سایت چنین انتظاری داشته باشیم.
ناگفته نمونه نباید نقش PowerVu به عنوان کسی که با وجودش این فروم همیشه زندست نادیده گرفت.
بازم معذرت میخوام ولی مجبور شدم این پست رو بزنم.
دوست عزیزم٬ باور کن اگر منظور شما اون جمله از کنار کورت تنیس رد نشدن و ایناست که در بیشتر موارد جنبه شوخی و اغراق داره. مقداریش سوءتفاهمه. شما حق دارید چون شناخت از نزدیک که ما نداریم از هم٬ من این جمله رو به شوخی به خیلی ها که هر روز هم راکت به دستشون میگیرن هم میگم میتونید از پیمان و پویا و ... بپرسید. قبول دارم حتما رفتار من هم ایرادی داشته که شما هم اینطور فکر کردید. به عنوان آخرین نکته هم اینو باید بگم که شما این چند جمله رو بزارید در کنار صدها پست کنایه آمیز و توهین آمیزی که از روز اول این فروم نسبت به رافا و طرفدارانش زده شده٬ بالاخره تحمل آدم هم حدی داره.
باز هم از طرفداران مودب فدرر که رفتار من اذیتشون کرده عذرخواهی میکنم.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-18-2014, 12:45 PM   #77
saeedfxfx
Senior Member

آواتار saeedfxfx

پستها: 193
سپاس: 78
در 180 پست 723 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوله ، راجر ، نادال ، فرر

سلام به همه دوستان و خسته نباشید به مدیران عزیز فروم ( پاچه خواری نیستا ! )
دوستان راجع به فینال هم یکم صحبت کنیم تبادل نظری بشه خوبه...
یه چیزی برام جالبه که اکثر سایت ها پیشبینی قهرمانی نادال رو کردن
آیا واقعا این طور هست ؟؟
من فکر نمیکنم و احساس میکنم یکی از دلایل بازی های نیمه نهایی بوده که برای نادال اسون و نواک سخت بود
ولی نکته مهمی که وجود داره اینه که در تمام سالهایی که بازی های جوکوویچ رو میبینم امادگی روانی قبل بازیش واقعا مهمه و دیروز حقیقتا انتظار این بازی خوب رو از رانیک نداشت
در صورتی که روز قبلش فرر رو حذف کرد که انصافا روی خاک خیلی خوبه
و نادال تقریبا از ابتدای تورنمنت کار سختی داشته و برام جالبه این پسر چطور این همه بازیهای پر فشار رو پشت سر هم انجام میده
دوستان گل قبل بازی پست هاتون رو بدین لذت ببریم
saeedfxfx آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedfxfx به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-18-2014, 12:49 PM   #78
saeedfxfx
Senior Member

آواتار saeedfxfx

پستها: 193
سپاس: 78
در 180 پست 723 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوله ، راجر ، نادال ، فرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
بازم معذرت میخوام ولی مجبور شدم این پست رو بزنم.
دوست عزیزم٬ باور کن اگر منظور شما اون جمله از کنار کورت تنیس رد نشدن و ایناست که در بیشتر موارد جنبه شوخی و اغراق داره. مقداریش سوءتفاهمه. شما حق دارید چون شناخت از نزدیک که ما نداریم از هم٬ من این جمله رو به شوخی به خیلی ها که هر روز هم راکت به دستشون میگیرن هم میگم میتونید از پیمان و پویا و ... بپرسید. قبول دارم حتما رفتار من هم ایرادی داشته که شما هم اینطور فکر کردید. به عنوان آخرین نکته هم اینو باید بگم که شما این چند جمله رو بزارید در کنار صدها پست کنایه آمیز و توهین آمیزی که از روز اول این فروم نسبت به رافا و طرفدارانش زده شده٬ بالاخره تحمل آدم هم حدی داره.
باز هم از طرفداران مودب فدرر که رفتار من اذیتشون کرده عذرخواهی میکنم.
محمد جان من اصلا پیگیر بحث شما نبودم ولی دلم نیومد تشکر نکنم بابت این پستت
باریکلا !! همین که ادم کمی کوتاه بیاد و با ایراد به خودش مسایل رو پایان بده نشان از شعور بالاش هست
امیدوارم همیشه تو زندگیت موفق باشی و اسیر الودگیهای این دنیا نشی...
saeedfxfx آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedfxfx به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-18-2014, 01:54 PM   #79
mjrs
Senior Member

آواتار mjrs

پستها: 129
سپاس: 1,721
در 127 پست 1,045 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره راجر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
چرا جو سازی میکنی؟ کل چیزهایی که من گفتم در حد استادیوم فوتبال و راکت دست نگرفتن بود که اینا رو هم چند ساله به خیلیها میگم. حرفی در مورد شخصیت شما نزدم. چیزهایی که شما گفتی بحث رو شخصی کرده٬ نسبتا محترم٬ مهمل گو٬ پرت و پلا. دقعه قبل هم گفتم٬ بارها اومدم تو فروم و امثال این جور پست ها رو دیدم٬ ولی به خاطر اینکه بعضی از دوستان مثل خودت جنبه بحث ندارن و آخرش بحث رو شخصی میکنن که من نمیام و فلان٬ بحث نکردم. الانم طوری میگی بحث به من ربطی نداشته که کسی ندونه انگار اولین پست این مدلی درباره رافا بوده. یه نگاهی به تاریخچه پستهات بندازی بد نیست. این پاسخی به تمام اونها بود.

از دوستان عذر میخوام به خاطر این چند پست بی ربطم در این تاپیک٬ دیگه ای پستی در این زمینه نمیدم.

با سپاس
دوست عزیز، من اومدم یک سوال از مرتضی پرسیدم که در جواب اون انتظار داشتم کلی تعریف از رافا بشنوم، بعد شما اومدی در جواب من با لحنی تمسخر آمیز گفتی که تو به راکت میگفتی دسته، نمیدونم اوج هیجانت دیدن بازی استقلال پرسپولیس بوده، راکت دستت نگرفتی و چیزی حالیت نیست و حرفایی از این قبیل، من این حرفا رو توهین تلقی می کنم و شما بودی که بحث رو شخصی کردی،این حرفا رو چند ساله به خیلی ها میگی، خب اشتباه میکنی که میگی، من که رفیق صمیمی شما ( مثل پویا و پیمان که خودت گفتی! ) نیستم، خوبه که اینقدر یک طرفه قضاوت نکنی!
من هم از همه به خاطر پست های بی ربطم عذر می خوام و کلا در تاپیک ها پستی نمیدم تا خاطر جناب رئیس و دیگر طرفداران رافا آزرده نشود.
ممنون

ویرایش توسط mjrs : 05-18-2014 در ساعت 02:03 PM
mjrs آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mjrs به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-18-2014, 07:42 PM   #80
manoochehr1984
Senior Member

آواتار manoochehr1984

پستها: 200
سپاس: 5,186
در 197 پست 1,669 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer & serena williams

بازی قشنگی بود قهرمانی نواک رو به همه طرفداراش تبریک میگم
manoochehr1984 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr1984 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)