بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

3-16 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما کدام تنیسور قهرمان ویمبلدون 2013 میشود ؟
نواک جوکوویچ 23 16.43%
اندی ماری 19 13.57%
راجر فدرر 77 55.00%
رافائل نادال 18 12.86%
جو ویلفرد سونگا 1 0.71%
توماس بردیک 0 0%
سایر تنیسورها 2 1.43%
رأی دهندگان: 140. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-08-2013, 01:03 AM   #691
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

تبریک به اندی عزیز و هوادارانش در اینجا بابت پیروزیش که با این کار خودش رو جاودانه کرد. من هم توقع پیروزیش رو نداشتم اما نوش جونش.

فقط مونده راجر که امسال برنده ی US OPEN بشه تا هر کدوم از چهار بازیکن بزرگ دوران ما امسال هم مثل پارسال یه گرند اسلم برده باشن.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2013, 06:52 AM   #692
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
فک کنم این انجمن از همون اول برای هواداران نواک ساخته نشده بود.
از پست ها بعضی دوستان در این تایپیک کاملا مشخص شد !!!
بای تی تی
منم با آرین موافقم . واقعآ افتضاح بود ، نمیدونم چرا بعضی دوستان به این نحو هستند . بازهم چندین پیام شخصی برای من اومده واقعآ زشته . اونوقت دوستان میگن شما بی شخصیتی ، دوستان من بی شخصیت ، من کل کل نا بلد ، دیگه هنوز اینقدر بی شعور و بی فرهنگ نشدم به بچه های اینجا پیام شخصی بزنم و هرچی از دهنم درمیاد بگم . ما تا فینال اومدیم ، اما شما چی Nadal.Round1 ببخشید ، Nadal.N1 . ی سری هارو هم که محلشون نمیزاری بازم میان چرت و پرت میگن . از دوستان متنفر از من هم بی نهایت سپاس گزارم ، شماها فوق العاده اید من بدم . ی مدیر نظارت بر ادب در سایت بزارید خوبه ، چون بعضی ها تو زندگی شخصیشون تربیت نشدن ، یا شدن ، دیگه در همین حد بوده . ما هم به مانند دوست خوبمون آرین میریم ، کمی برای این بی احترامی ها و بیشتر برای مشکلات و کارهایی که دارم ، شاید تا بارکلیز نیام . خوش باشید . بدرووووووووووووووووووووود بر همه ی دوستانی که از نزدیک میشناسمشون . باشد که تو این موقع که نیستم برخی ها شخصیتشون رو ترمیم کنند ، برخی ها ادب بیاموزند
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2013, 07:36 AM   #693
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

من هم این پیروزی شیرین رو به تمام طرفداران اندی تبریک میگم .
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2013, 08:54 AM   #694
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

منم قهرماني اندي را به دوستارانش عليرضاي عزيز ، سهند و شميم و بقيه هواداران اندي تبريك عرض مي كنم ، اندي عالي بازي كرد و روز، روز نوله نبود ، به 2 دليل اول اينكه جو استاديوم وحشتناك به سود ماري بود ( بايد جوكو روحيه خودشو بالا ببره ، اينجاست كه اسطوره هايي مانند فدرر به چشم مي آيند ، دوم خستگي بازي با دلپوترو كه نتونست طي 2 روز خودشو ريكاوري كنه . از دوستاني كه به ناراحت شدند و تهديد به ترك انجمن كردند مثل آقا حسام آقا مهدي كه هر دو طرفدار نواك هستند مي خوام دوباره بيايند و توي انجمن فعال باشند بابا اين كري خوني ها همش همين يكي و دو روزه ، خونتون را به جوش نياريد. اگر بهت پيام خصوصي دادند ، تو هم بهشون پيام خصوصي بده ، عيب نداره، قهر كردن و رفتن بده .
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 130701054956_iran_512x288_bbc_nocredit.jpg (57.2 کیلو بایت, 135 نمایش)
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2013, 10:29 AM   #695
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Exclamation

ضمن تبریک مجدد بابت قهرمانی اندی ماری و آروزی توفیق برای نواک، من پست های بعد از قهرمانی رو مطالعه کردم. انصافا توهینی به کسی ندیدم. انتقاد از نحوه رفتار جوکوویچ در زمین بود که اونم فکر نمیکنم بی حرمتی تلقی بشه.

از طرفی شما حسام جان خودتون رو سردمدار کل کل در انجمن میدونستید و به مراتب پست های تند تری رو بعد از باخت نادال ارسال کردید و همیشه به داشتن ظرفیت بالا مباهات میکردید.بنابراین انتظار برخورد بهتری رو از شما بعد از فینال داشتیم.

در مورد دوستانی هم که با پیام خصوصی به شما توهین کردند هم تکلیفشون مشخص میشه. امیدوارم آرین عزیز هم آزرده خاطر نباشند چرا که این انجمن به اندازه ای که برای مانی و مهرداد هست برای سروش و علیرضا و دیگران هم هست.
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
27 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2013, 12:11 PM   #696
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

خب دوستان همه گفتنی ها رو گفتند اما 2 نکته اساسی وجود داشت در رابطه با بازی فینال که بد نیست بهش اشاره کنم:

1-با مقایسه ی بازی فینال امسال با پارسال بار دیگر متوجه واقعیتی جالب می شیم...و اون هم اینه که نامبر وان بودن با نامبر وان بودن تفاوت داره!!...با مقایسه ی ساده ی این دو بازی متوجه می شیم که چرا راجر فدرر اسطوره هست و چرا امثال نواک اگر عدد 17 رو هم رد کنند اسطوره تلقی نخواهند شد...متانت ؛ نجابت و شرافت به نظرم خیلی بیشتر ار مسائل فنی برای اسطوره شدن لازمه...راحر 4 ست در همین جو سنگین و در برابر یک اندی به مراتب اماده تر کوچک ترین حرکت تحریک آمیز و کوچک ترین بی اخلاقی نداشت...در حالی که نواک در چند صحنه یک بار دیگه نشون داد چرا محبوبیتش حتی از اندی هم در جهان کمتره...اون صحنه داد زدن سر داور به اون شکل حقیقتا تازه و خلاقانه(!!) بود...حتی اگر به حق هم می بود این کار خیلی زشت و نا پسند هست حالا چه برسه به اینکه نواک کاملا بی دلیل و بیهوده این حرکت رو انجام داد...در هر صورت این فینال یک بار دیگه نشون داد که چرا هواداران فدرر این گونه عاشقانه طرفدار اسطورشون هستند و یک بار دیگه نشون داد که چرا دیگر مثل فدرر نخواهد آمد...فدرر نه به خاطر عدد فضایی 17 ؛ بلکه به خاطر همین مسائله که اسطورست...

2-کوشش و پشتکار و تلاش ماری بی نظیر بود در این ویمبی...علی رغم فشار باور نکردنی که روش بود واقعا استادانه این فشار رو کنترل کرد و این فشار رو به عنوان یک فرصت ازش بهره برد نه تهدید...از اولین بازی ماری واضح بود که از فرم ایده آل به دور هست اما گام به گام جلو اومد و در آخرین بازی هم حقیقتا با قلب و روحش بازی کرد...این کوشش و پشتکار ماری بی نظیر بود...به نظرم ماری نه به خاطر مهارت در تنیسش ؛ بلکه به خاطر این تلاش و کوشش و پشتکاری که در این ویمبی از خودش نشون داد لیاقت قهرمانی رو داشت...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2013, 12:14 PM   #697
مهران
Senior Member

آواتار مهران

پستها: 420
سپاس: 2,884
در 405 پست 3,181 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

تبريك ميگم به طرفداراي ماري
مهران آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مهران به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2013, 12:15 PM   #698
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

تبریک به اندی که علاوه بر همه رقیباش ، رقیب بزرگی چون فشار هواداران و رسانه ها که پس از حذف

راجر و رافا واسش ایجاد شده بود رو شکست داد. مبارک هواداراش
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2013, 01:04 PM   #699
Sajad
Senior Member

آواتار Sajad

پستها: 765
سپاس: 8,446
در 761 پست 3,957 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic

تبریک به طرفداران ماری بخصوص علیرضا
Sajad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sajad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2013, 01:21 PM   #700
Sajad
Senior Member

آواتار Sajad

پستها: 765
سپاس: 8,446
در 761 پست 3,957 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic

در مورد دادی که نواک زد فکر کنم دیگه بدتر از اون شات آپی که فدرر تو رولند گاروس پارسال به تماشاگرا گفت نبود
اگه به این دلیل نواک اخلاق و شخصیت نامبر وانی نداره پس فدرر هم نداره
Sajad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sajad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
ویمبلدون،2013،سومین گرند اسلم سال

کاربران در حال دیدن موضوع: 5 نفر (0 عضو و 5 مهمان)