بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > فینال تور مردان بارکلیز (Barclays ATP World Tour Finals)

فینال تور مردان بارکلیز (Barclays ATP World Tour Finals)

18-25 آبان - لندن، انگلستان

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسابقات Barclays ATP World Tour Finals 2014 ؟
نواک جوکویچ 18 20.00%
راجر فدرر 68 75.56%
اندی ماری 0 0%
استن واورینکا 2 2.22%
توماس بردیک 0 0%
کی نیشیکوری 2 2.22%
میلوش رائونیچ 0 0%
مارین چیلیچ 0 0%
رأی دهندگان: 90. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-11-2014, 01:10 PM   #61
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون فینال تور مردان بارکلیز 2014

نظر اندی ماری در خصوص سطح مسابقات امسال و اذعان به سریع بودنش:

On the surface at the O2 Arena:i

i“It’s quite lively, to be honest. It can be hard to control the ball that can bounce pretty high up on the serve, on the kick serve. Yeah, it’s quicker than the other courts.i

i“It’s definitely quicker than Valencia and Paris, I would say that. I don’t know exactly why that is, because the balls are the same and it’s the same court, I believe, manufacturer. I don’t know if it’s to do with just how big the stadium is, and it does get warm in there. I’m not sure. But, yeah, it’s quite lively.”i

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2014, 01:28 PM   #62
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

درود بر پاور عزیز و پست به موقعش. دیگه دوستان طرفدار راجر لطفا بهونه گیری نکنن.
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2014, 01:38 PM   #63
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
Passive سبک نیست شیوه بازی کردنه
Negative هم بهش می گند که نقطه مقابل Positive ه
سبک های بازی اینها هستند که در گذشته به تفصیل راجع بهشون مطلب نوشتم:
Serve & Volleyer or Net-Rusher
Ultra-Aggressor or Flashy Types of players
Controlled Aggression
Attacking counter-punchers
Defensive Counter-punchers or solid baseliners or Grinders or Dirtballers ( Clay
خیلی بی معنی بود...کاملا واضح بود توضیح من در مورد سوال دوستمون که منظور چی هست با توجه به مثالی هم که زدم در مورد فدرر و خیلی ابتدایی می شد فهمید که منظورم این سبک های کلی که شما نوشتین نیست( تازه خیلی جمع و جور تر هم می شد نوشت اینا رو چون دسته بندی های متفاوت و کمتر گیج کننده تر از چیزایی که شما نوشتی هم وجود داره)...حالا شما می خوای 2 کلمه تقریبا یکسان در معنی و نزدیک به هم( سبک و شیوه) رو برداری بیاری تو این بحث که یه چیزی از توش به دست بیاری، بحثش کاملا جدا هست...که خب البته با توجه به سابقه افتضاح شما در درک زبان( خضعولات !!!) امر بسیاری بیهوده ای تلقی می شه از نظر من...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2014, 01:43 PM   #64
Novak.
Banned Users

پستها: 39
سپاس: 150
در 23 پست 51 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic rafael nadal kei nishikori maria sharapova simona halep

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Novak. نمایش پست ها
با درود
بنظرم بخش عمده اون چیزی که باعث شد بازی چیلیچ ضعیف بنظر بیادهمان بازی خوب نواک بود.
من هنوز شانس 50 درصدی برای صعود چیلیچ از گروه قائلم و مسلما بازیش با استن بازی یکطرفه ای نخواهد بود
نواک آماده ترین تنیسور حال حاضر دنیاست که دوست و دشمن بهش واقفند و شانس نخست قهرمانی با فاصله زیاد نسبت به بقیه
نقل قول:
نوشته اصلی توسط msh13792 نمایش پست ها
زرشـک
اگر نواک نیست پس کیه!؟
Novak. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-11-2014, 01:59 PM   #65
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger 4 ever نمایش پست ها
خیلی بی معنی بود...کاملا واضح بود توضیح من در مورد سوال دوستمون که منظور چی هست با توجه به مثالی هم که زدم در مورد فدرر و خیلی ابتدایی می شد فهمید که منظورم این سبک های کلی که شما نوشتین نیست( تازه خیلی جمع و جور تر هم می شد نوشت اینا رو چون دسته بندی های متفاوت و کمتر گیج کننده تر از چیزایی که شما نوشتی هم وجود داره)...حالا شما می خوای 2 کلمه تقریبا یکسان در معنی و نزدیک به هم( سبک و شیوه) رو برداری بیاری تو این بحث که یه چیزی از توش به دست بیاری، بحثش کاملا جدا هست...که خب البته با توجه به سابقه افتضاح شما در درک زبان( خضعولات !!!) امر بسیاری بیهوده ای تلقی می شه از نظر من...
جمع کن دیگه واقعا حال ادمو به هم می زنی
من از اولی که توی این فروم بودم تا اونجا که بودم ( چون معمولا من نیمه دوم فصل که شرایط بازی نسبتا سریعتره میام توی فروم ) نذاشتم کسی اطلاعات غلط بده به دوستان
شما به نظر من به جای اینکه از من غلط املایی بگیری برو دو کلام انگلیسی یاد بگیر که اگه یه کوچولو انگلیسی بلد بودی حتی اگه هیچ چیز هم از تنیس حالیت نمی شد می فهمیدی که Passive نمی تونه سبک باشه
اینها رو مثال میزنم:
He is a net rusher
he is an ultra aggressor
He is a solid baseliner
...
حالا اینجا رو داشته باش جناب زبان شناس
He is a passive
شیوه بازی با سبک دو چیز متفاوته که یک بازیکن حتی Serve and volleyer و یا Ultra aggressor در لحظاتی از بازی ممکنه Passive بازی کنه مانند بازی دو روز پیش Federer اما اون بازیکن سبک بازیش که Passive نیست
من اصلا نه نوشته های شما و نه نوشته های اون دوستت Swiss ... رو نمی خونم اما اینجا چون اون دوستمون از نوشته من سوال کرده بود مجبور شدم بخونم ببینم چه شر و وری نوشتی و با چه اعتماد به نفسی , اینش خنده داره که طرف اصلا نمی دونه تنیس رو با چه ت ای می نویسند بعد میاد سوالات بقیه رو هم جواب میده
واقعا خنده داره
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2014, 02:15 PM   #66
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
جمع کن دیگه واقعا حال ادمو به هم می زنی
من از اولی که توی این فروم بودم تا اونجا که بودم ( چون معمولا من نیمه دوم فصل که شرایط بازی نسبتا سریعتره میام توی فروم ) نذاشتم کسی اطلاعات غلط بده به دوستان
شما به نظر من به جای اینکه از من غلط املایی بگیری برو دو کلام انگلیسی یاد بگیر که اگه یه کوچولو انگلیسی بلد بودی حتی اگه هیچ چیز هم از تنیس حالیت نمی شد می فهمیدی که Passive نمی تونه سبک باشه
اینها رو مثال میزنم:
He is a net rusher
he is an ultra aggressor
He is a solid baseliner
...
حالا اینجا رو داشته باش جناب زبان شناس
He is a passive
شیوه بازی با سبک دو چیز متفاوته که یک بازیکن حتی Serve and volleyer و یا Ultra aggressor در لحظاتی از بازی ممکنه Passive بازی کنه مانند بازی دو روز پیش Federer اما اون بازیکن سبک بازیش که Passive نیست
من اصلا نه نوشته های شما و نه نوشته های اون دوستت Swiss ... رو نمی خونم اما اینجا چون اون دوستمون از نوشته من سوال کرده بود مجبور شدم بخونم ببینم چه شر و وری نوشتی و با چه اعتماد به نفسی , اینش خنده داره که طرف اصلا نمی دونه تنیس رو با چه ت ای می نویسند بعد میاد سوالات بقیه رو هم جواب میده
واقعا خنده داره

به قدری ترحم برانگیزی که موندم واقعا چی جوابت و بدم...استاد تو نمی خواد انگلیسی حرف بزنی، اول فارسیت و یاد بگیر بعد بیا اینجا چرت و پرت تحویل ملت بده...من نگفتم passive، سبک کلیه... هر فردی که توضیح من و بخونه خودش می فهمه که منظور من چیه...خوبه حالا خودم تو همون توضیحم فدرر و مثال زدم و گفتم که چه تاکتیکی و مقابل رائونیچ اتخاذ کرد و همین تاکتیک فدرر رو بهش می گن ارائه تنیس passive...کی اومد صحبت از این کرد که passive یک نوع style of play هستش که واسه خودت تز می دی؟!...تو نمی خواد انگلیسی حرف بزنی، فارسیت و یاد بگیر ببین معنی سبک و شیوه چیه بعد تز بده...کاملا واضح بود توضیح و منظور من نیازی نیست از نزدیک بودن معنی 2 کلمه سبک و شیوه سوء استفاده کنی...

خدا رو شکر همه توضیح من و خوندن و کاملا مشخصه که همه هم فهمیدن و هیچ فردی هم با توجه به توضیحات من این نتیجه رو نگرفت که passive یک نوع سبک کلی تنیس محسوب می شه...خنده داره واقعا حالا خوبه مثالم زدم فدرر رو...به قدری توضیح من گویاست که همه فهمیدن فقط تو با درک افتضاح و مسخرت از تنیس نتونستی بفهمی این قضیه رو می یاد می نویسه passive سبک کلی نیست برا من سبکا رو به اون شکل مصحک و مسخره می شماره!!! نه بابا غیب می گی؟!!!

تو اصن درک افتضاح و مضحکت از تنیس به قدری نیست که نوشته های من و اون دوستم رو بفهمی، تو بیا به همون بازی با کلماتت ادامه بده و 4 تا مچ آپ بنویس...خضعول!!!!!!!!!!!
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2014, 02:16 PM   #67
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

دوستان یک بحثی بین من و یکی از دوستام پیش اومده اگه امکانش هست جواب این سوال من رو بدید.

دوستم میگه رنکینگ race to london که از اول سال جمع میشه قبل مسترز پاریس جای رنکینگ اصلی رو میگیره و مسترز پاریس و تور آخر فصل لندن دفاع نداره هر سال و هر چی ببری پوینت مثبت میگیری. ولی من میگم دفاع داره و باید از امتیاز پارسال دفاع کرد. لطفا واضح توضیح بدین. مرسی.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2014, 02:19 PM   #68
Farid
Forum Expert

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger 4 ever نمایش پست ها
دوست عزیزم passive یک نوع سبک بازی در تنیس هست و بازیکنان passive بازیکنانی هستند که تنیسی بسیار غیر فعال ارائه می دن...یعنی به جای اینکه بخوان بازی خودشون رو به حریف دیکته کنن، سعی می کنن با نگه داشتن توپ در بازی منتظر اشتباهات حریفانشون باشن...به عنوان مثال دیشب شما راجر فدرر متفاوتی را نسبت به شانگهای و علی الخصوص بازی «تاریخی» مقابل نواک شاهد بودید...نه خبری از هجوم های جادویی رو تور بود و نه خبری از اون حرکت های شاعرانه در جلو و عقب کورت...فدرر سعی داشت دیشب یک بازی «کنترلی» و آرام تری رو ارائه بده که این تاکتیک خودش بود و بیشتر سعی داشت با نگه داشتن توپ در رالی ها از اشتباهات پیاپی رائونیچ استفاده کنه...این می شه سبک passive...یعنی دقیقا همون چیزی که اندی ماری ارائه می ده ( مخصوصا مقابل راجر، نواک و رافا) و همه تنیس نویسان و کارشناسان اون رو به عنوان نقطه ضعفش قلمداد می کنن و معتقدن با این سبک هیچ گاه نمی تونه تبدیل به تنیسوری جاودانه برای همه طرفداران تنیس بشه...

خوشبختانه چرندیاتی که نوشتی هنوز هست
من یه پیشنهاد دارم برات شما بیشتر به مقوله غلط املایی و مسایل روحی و روانی بپردازی بهتره
سعی کن خیلی خودتو وارد مسایل فنی نکنی
کاربر زیر از شما Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-11-2014, 02:19 PM   #69
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
درود بر پاور عزیز و پست به موقعش. دیگه دوستان طرفدار راجر لطفا بهونه گیری نکنن.
ماری حرف خاصی نزده فقط گفته این زمین از مسترز پاریس سریعتره.
سرعت کورتهای پاریس در رده متوسطه البته امسال با تغییراتی که در اون اعمال کردن روی زمینهای خاک رس رو سفید کرد.
برای همین سریعتر بودن کورتهای لندن از پاریس الزاما به معنی نیست که در رده زمینهای سریع قرار میگیرن(زمین والنسیا رو نمیدونم احتمالا وضعیتش مشابه پاریسه).
ماری توی مقایسه ای که کرده با قاطعیت گفته لندن از پاریس سریعتره ولی درمورد زمینهای دیگه با اطمینان صحبت نکرده.
به نظرم بعد از بازی با نیشیکوری برای توجیه باختش یه مقدار بزرگنمایی کرده
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-11-2014, 02:26 PM   #70
Farid
Forum Expert

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
دوستان یک بحثی بین من و یکی از دوستام پیش اومده اگه امکانش هست جواب این سوال من رو بدید.

دوستم میگه رنکینگ race to london که از اول سال جمع میشه قبل مسترز پاریس جای رنکینگ اصلی رو میگیره و مسترز پاریس و تور آخر فصل لندن دفاع نداره هر سال و هر چی ببری پوینت مثبت میگیری. ولی من میگم دفاع داره و باید از امتیاز پارسال دفاع کرد. لطفا واضح توضیح بدین. مرسی.
سروش جان دوستت اشتباه می کنه
رنکینگ به امتیازات ۱ سال قبل از همون تاریخ که بازیکن گرفته اطلاق میشه
Race به امتیازاتی که بازیکن در طول فصل یک سال مشخص میگیره اطلاق میشه که این دو در پایان فصل با هم یکی می شند
Race to London به امتیازات یک بازیکن از اول فصل تا مسابقات لندن اطلاق میشه که مسترز پاریس هم جزوش هست
دفاع کردن از امتیازات هم که برای هر Tournament ی هست یعنی الان جوکوویچ باید از امتیازات فصل پیش که در لندن گرفته و قهرمان شده دفاع کنه
منتهای مراتب چون در این فصل لندن یکهفته دیرتر نسبت به فصل پیش برگزار شده و تقویم ATP Tour تغییر کرده و رنکینگ دوشنبه هر هفته بیرون میاد و در فصل پیش لندن در هفته ۴۵ ام برگزار میشده و در این فصل در هفته ۴۶ ام دیروز ۱۵۰۰ امتیاز از دیوکوویچ کم شده
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)